Evropská liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kluž : Celtic - 12. prosince 2019   18:55

Kluž
Kluž
49' Burcă (Deac) • 70' Djoković (Deac)
2:0
(0:0)
Celtic
Celtic
Kluž
Arlauskis – M. Sušić, Burcă, Cestor, Camora (C) – Djoković (83. L. Aurélio), Bordeianu, Culio – Deac (85. Hoban), L. Traoré, Omrani (73. Golofca).
J. Fernández – Pașcanu, Peteleu, Păun, L. Aurélio, Hoban, Golofca.
Özkahya – Sesigüzel, Kan
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu, Kluž
Celtic
C. Gordon – Bolingoli-Mbombo, N. Bitton, Jullien (46. Ajer), Bauer – Ntcham (C), Robertson – Johnston (73. Dembélé), Morgan (67. Bayo), Sinclair – Griffiths.
Hazard – Ajer, Taylor, Forrest, Bayo, Savoury, Dembélé.

Pod režií Cipriana Deaca, CFR Kluž zdolává zcela zaslouženě Celtic FC 2:0. V onlajnu kromě branek můžete vidět i zajímavé situace díky gifům kolegy Jana Hochmana. Oba celky se také představí v jarní fázi soutěže. Mějte hezký večer.
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 12:9.
90+3'
90+3'
Bauer ještě zfauloval Traorého.
90+2'
Ke konci utkání měl slušnou příležitost navýšit skóre Lacina Traoré, ale ztroskotal na skvělém Gordonovi!
90+2'
Hoban nehamonil, předložil míč ještě spoluhráči, ale jeho míč před branku byl zablokován.
90+1'
A opět volný míč mířící za obranu Kluže pohodlně sbírá brankář Arlauskis.
90'
Rozhodčí nastaví 3 minuty!
89'
Nepřesná rozehrávka Kluže vrací míč zpět na kopačky hráčů Celticu FC.
88'
Celtic již jen odevzdaně kombinuje s míčem ve středu hřiště.
87'
A ve stejném času je hotovo také ve Francii, kde vede Rennes nad Laziem 2:0.
86'
Bordeianu rozehraje další rohový kop pro tým CFR Kluž.
85'
Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Ciprian Deac, přichází Ovidiu Hoban.
85'
A trenér Petrescu takticky stahuje asi dnes nejlepší hráče Kluže Cipriana Deaca, který si vychutná ovace tribun.
84'
Za potlesku tribun odešel ze hřiště velmi dobře hrající Damjan djokovič, jenž zaznamenal druhou branku Kluže.
83'
Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Damjan Djoković, přichází Luís Aurélio.
82'
Vykoun Issouf Bayo se řadí do dlouhého seznamu hráčů Celticu, kteří dnes netrefili zařízení.
80'
Golofca se dopustil již šestého ofsajdu Kluže v tomto utkání.
79'
Nepřesný pokus mimo tři tyče vyslal na rumunskou brankou kapitán Celticu Olivier Ntcham.
78'
Deac má na kontě již dvě gólové asistence, ale ani tato jeho střela neskončila za Gordonem.
77'
Nyní čistě v obraně vybojoval míč Ciprian Deac.
76'
A pravě mladík Dembélé byl v souboji o míč zcela jasně přistrčen Deacem.
75'
Deac rozehrál rohový kop na první tyč, ale tam byl míč odvrácen obráncem Bolingoli-Mbombem.
74'
Na hřiště přišel teprve šestnáctiletý supertalent ostrovní kopané Karamoko Dembélé.
73'
Střídání v týmu Celtic FC: ze hřiště odchází Michael Johnston, přichází Karamoko Dembélé.
Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Billel Omrani, přichází Catalin Golofca.
73'
Rohový kop pro Celtic FC.
71'
Žlutou kartu dostává Leigh Griffiths (Celtic FC).
70'
Kluž právě vstřelila branku!
Tak tohle byla paráda! Emmanuel Culio poslal míč po zemi napříč pokutovým územím, téměř na koncové čáře ho zpět vracel Ciprian Deac a před brankou ho ve skluzu za záda brankáře Gordona skvěle umístil DAMJAN DJOKOVIĆ – 2:0!
70'
Držení míče je zatím následovné 42% ku 58%.
69'
Bayo se zapojil nakonec do neúspěšné kombinace Celticu před pokutovým územím.
68'
Žlutou kartu dostává Camora (CFR Kluž).
68'
Camora si velmi tvrdě vyšlápl na Michaela Johnstona v utkání uvidíme první žlutou kartu.
67'
Střídání v týmu Celtic FC: ze hřiště odchází Lewis Morgan, přichází Vakoun Issouf Bayo.
65'
Traoré byl dobře hledán v pokutovém území, jenže o pár centimetrů na míč nedosáhl.
64'
Střelu kapitána Celticu Oliviera Ntchama dobře pokryl brankář Giedrius Arlauskis.
63'
Lacina Traoré byl opět chycen do ofsajdové pasti skotského týmu.
62'
A opět to zkusil Ciprian Deac, ale ani nyní si nepřešil na velmi dobře chytajícího brankáře Gordona!
60'
Sinclair útočným faulem nedovoleně dohrál zatím střelce jediné branky v utkání obránce Burcu.
59'
Střelu Johnstona zablokoval vracející se Emmanuel Culio.
57'
Griffiths nyní svou střelou ohrozil pozornost, ovšem neúspěšně a brankář Arlauskis ukázal své kvality.
56'
Po dlouhém autovém vhazování to do třetice všeho zlého z voleje zkusil Djokovič a míč skončil těsně vedle branky.
55'
Arlauskis rozehrává v poklidu od své branky z náručí.
54'
Celtic FC převzal dle očekávání herní aktivitu, kterou zatím nedokáže přetavit v herní převahu.
53'
Hráči Kluže se dobře soustředí i na bránění svého těsného vedení.
51'
A vzápětí druhou branku CFR Kluže mohl přidat skvěle technicky vybavený Ciprian Deac, ale brankář Gordon opět vytáhl perfektní zásah!
50'
A stadión v Kluži je na nohou, kde většina fanoušků slaví první gól domácího týmu.
49'
A na rohový kop rozehraný Ciprianem Deacem si nejlépe naskočil netradiční střelec obránce ANDREI BURCA a hlavou dopravil míč do sítě – 1:0!
47'
Střelu Laciny Traoré sráží tečí nové příchozí obránce na hřiště Kristoffer Ajer.
47'
Traoré si při zpracování míče pomohl nedovoleně rukou.
46'
Střídání v týmu Celtic FC: ze hřiště odchází Christopher Jullien, přichází Kristoffer Ajer.
46'

Fauly: 9:8
A Kluži hraje zatím vše do karet, jelikož Lazio prohrává s francouzským Rennes 1:0.
První poločas skončil bez branek 0:0. Největší šanci měl Omrani, ale byl vychytán brankářem Gordonem! Celtic to zatím zkouší střelami z dálky či střední vzdálenosti ať už Bittonem nebo Johnstonem. Druhý poločas začne cca v 19:58 hodin.
45+1'
45+1'
Následný faul zelenobílých u postranní čáry již odpískán je na popud asistenta sudího.
45+1'
Vysoká noha hráče Celticu v souboji tureckému sudímu pranic nevadila, pravda ze své ligy je zvyklý na jinou divočinu.
45'
Sudí nastaví 1 minutu!
45'
Po rozehrání rohu si faulem opět pomohl Julien.
44'
Nakonec tam byla patrně nějaké teč roh hostí rozehraje Griffiths.
43'
A právě Johnston svou střelou těsně minul branku brankáře Arlauskise, moc nescházelo k vedoucímu gólu!
42'
Bordeianu taktéž v osobním souboji proti Michaelovi Johnstonovi použil faulu.
41'
Obránce Burca to přehnal s důrazem v souboji s Griffithsem.
40'
Střelu Bordeiana skvěle zablokoval obětavý obránce Nir Bitton.
39'
Bitton nepěkně u postranní čáry dohrál Djokoviče přímo před střídačkami atak bylo o vzruch postaráno.
38'
Ntcham rozehrál přímý kop na své spoluhráče.
37'
Griffiths byl nedovoleně dohrán obráncem Burcou.
36'
Lacina Traoré sice dokázal na přímý kop vyskočit ze všech nejvýše, jenže nedokázal už umístit hlavou balon do prostoru tří tyčí.
36'
Julien opět tvrdě dohrál Lacinu Traorého. Ale ani za tento faul u postranní čáry nebude potrestán žlutou kartou.
35'
Culio se po neodpískaném souboji jen velmi těžce zvedá ze hřiště.
34'
Kotel Kluže neúnavně povzbuzuje své fotbalisty.
33'
Omrani neustále zlobí obranu Celticu a čeká na hraně ofsajdu, nyní dle sudích tedy za ní.
32'
Z velké dálky to technickou střelou zkusil Bitton, ale brankář Arlauskis byl pořádně připraven.
31'
Centr přímo ze vzduchu stahuje brankář Arlauskis.
30'
Centr Omraniho v pokutovém území nenašel nikoho ze svých spoluhráčů, jelikož předčasně opustil hrací plochu.
29'
Burca rozehrál přímý kop, ale do ofsajdové pasti byl lapen Ciprian Deac.
29'
Vzápětí se sám Lacina Traoré stal obětí v osobním souboji faulu Christophera Juliena.
28'
Traoré si pomohl útočným faulem proti Robertsonovi.
27'
Tento zápas zatím přináší mnoho tvrdých osobních soubojů hraných bez rukaviček.
26'
Lacina Traoré si nepohlídla ofsajd na rozdíl od asistenta rozhodčího.
25'
A další nepřesný, střelecký pokus si na své konto připsal Damjan Djokovič.
25'
Prvních dvacetpět minut hry nenabídlo žádné převratné tempo, jedinou slušnou příležitost měl Omrani, ale vychytal ho brankář Gordon.
24'
Míč rozhodčího rozehraje Bitton.
23'
A Celtic opět kombinuje na své obranné polovině hřiště.
22'
Omrani byl při hlavičkovém souboji velmi natěsno hlídán na hraně pravidel Moritzem Bauerem.
21'
Scott Robertson si pomohl nedovoleným způsobem v souboji s Ciprianem Deacem.
19'
Následný centr byl po odraženém míči špatný a skotský Celtic se tak ubránil.
18'
První střelu na branku si připisuje Billel Omrani a brankář Gordon musel vytáhnout dobrý zákrok!
18'
Culio opět faulem zastavil Ntchama tentokráte hokejovým bodyčekem.
17'
Omrani je rozezlen nepřesnou rozehrávkou svého brankáře Arlauskise, jenž pravda z ruky rozehrál výkopem velmi nepřesně.
16'
Celtic zatím příliš nerušeně kombinuje v prostoru okolo středového kruhu.
15'
Pohotově z voleje, ale zároveň také velmi nepřesně vystřelil zpoza pokutového území Damjan Djokovič.
14'
Griffits vůbec není spokojený s rozhodnutím asistenta rozhodčího.
13'
Střelu Ntchama obětavě zablokoval hráč Kluže Bordeianu a splnil si tak perfektně své defenzivní povinnosti.
12'
Ntcham zakládá postupný útok Celticu na vlastní polovině hřiště.
11'
Johnston s Morganem před pokutovým územím dobře zakombinovali, ale následný centr do pokutového území od jejich spoluhráče nebyl zrovna z kategorie povedených.
10'
Míč šel sice dobře po zemi mezi obránce, ale jako první byl u něj velezkušený brankář Arlauskis pocházející z Litvy.
9'
Lacina Traoré byl při svém útočném snažení pro tento moment ubráněn.
8'
Po autovém vhazování následoval pouze bezhlavý nákop na útočnou polovinu hřiště.
8'
Bitton rozehrál přímý kop dopředu na své spoluhráče.
7'
Po Morganově přímém kopu se hrou rukou provinil Lacina Traoré.
6'
Další faul je odpískán Mihaiovi Bordeianu na pronikajícího záložníka Robertsona.
5'
Útoku Celticu FC končí ještě před pokutovým územím Kluže po zásahu kompaktní obrany rumunského týmu.
4'
Vzápětí Emmanuel Culio v souboji osolil opět Oliviera Ntchama.
3'
Obránce Julien si s typickým skotským důrazem vyšlápl na útočníka Lacinu Traoré.
2'
Rozehra rohu na první tyč se ukázala jako špatná a míč končí pouze za koncovou čárou.
2'
Bordeianu rozehraje první rohový kop týmu CFR Kluž v tomto zápase.
1'
Camora si vyšlápl v osobním souboji na dnešního kapitána Celticu FC Ntchama.
1'
Celtic FC nastoupí v bílozelených dresech s pruhy, CFR Kluž tradičně v rudých dresech.
V Kluži se zatím rtuť teploměru drží nad nulou, kolem tří stupňů.

CFR Kluž: Arlauskis – M. Sušić, Burcă, Cestor, Camora (C) – Djoković, Bordeianu, Culio – Deac, L. Traoré, Omrani.
Náhradníci: J. Fernández – Pașcanu, Peteleu, Păun, L. Aurélio, Hoban, Golofca.

Celtic FC: C. Gordon – Bolingoli-Mbombo, N. Bitton, Jullien, Bauer – Ntcham (C), Robertson – Johnston, Morgan, Sinclair – Griffiths.
Náhradníci: Hazard – Ajer, Taylor, Forrest, Bayo, Savoury, Dembélé.

Branky: 28. Rondón – 37. Forrest

13.8.2019 Celtic FC – CFR Kluž 3:4 (0:1)

Branky: 51. Forrest, 61. Edouard, 76. Christie – 74. a 80. Omrani, 27. Deac, 90+7. Tucudean

EL:

3.10.2019 Celtic FC – CFR Kluž 2:0 (1:0)

Branky: 20. Edouard, 59. Elyounoussi
V posledním kole zápasů základních skupin EL se střetne CFR Kluž (2) s již jistým postupujícím do další fáze soutěže, skotským Celticem Glasgow (1).

CFR Kluž má k postupu do další fáze pouze dvě možnosti, jelikož má horší vzájemná utkání (2:1, 0:1) s italským Laziem. Při své prohře doufat, že Lazio neuspěje za tři body ve francouzském Rennes. Nebo získat minimálně bod a ten v moment se nemusí ohlížet na výsledek zápasu Rennes – Lazio. Tedy stále je o co hrát.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.