Evropská liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Krasnodar : Getafe - 3. října 2019   21:00

Krasnodar
Krasnodar
69' Ari
1:2
(0:1)
Getafe
Getafe
36' Ángel Rodríguez  (Kenedy) • 61' Ángel Rodríguez  (Raúl García)
Krasnodar
Safonov – Petrov, Martynovič (C), Spajić, Ramírez – K. Olsson (74. Utkin), Fjóluson (46. Ari), Vilhena – Sulejmanov, Berg, Namli (70. Manuel Fernandes).
Kricjuk – Skopincev, Stockij, Utkin, Kambolov, Ari, Manuel Fernandes.
Bebek – Pataki, Zobenica
Stadion Kubaň, Krasnodar
Getafe
Chichizola – Raúl García, Cabrera, Bruno González (C), Nyom – Kenedy (76. Cucurella), Timor, Fajr, Portillo (72. Jason) – Gallego, Ángel Rodríguez (84. Nemanja Maksimović).
Soria – Damián Suárez, Cucurella, Dakonam, Nemanja Maksimović, Jason, Duro.

Druhý poločas přinesl až příliš velké uklidnění do řad Getafe CF po druhé trefě Ángela Rodrígueze, rozhodčí Bebek začal pak tasit jednu kartu za druhou, za FK Krasnodar po krásné individuální akci snížil Ari. Domácím pak velmi pomohl Timor, jenž se nechal v 81. minutě vyloučit po druhé žluté kartě, ale Krasnodar již tuto početní převahu gólově nevyužil. Getafe jde po této výhře do čela tabulky, Krasnodar naopak padá na samé dno. Přeji hezký večer všem fanouškům fotbalu a čtenářům onlajnů.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 3:11. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 12:14.
90+7'
90+7'
Sám Marcus Berg rozehrál rohový kop, ale k ničemu zásadnímu to nevedlo.
90+6'
Střelu Marcuse Berga ztlumil na rohový kop obránce Bruno González.
90+5'
Jeden z hráčů Getafe je ještě ošetřován na hrací ploše.
90+4'
Manuel Fernandes se také nezařadí na listinu hráčů s přesnou střeleckou muškou.
90+3'
Ari do obrovské šance propasíroval míč na Berga, ten však nedokázal proti brankáři uklidit míč do sítě za záda brankáře Chicizolu!
90+2'
Gallega si nedovoleně počínal v souboji se svým stínem Martynovičem.
90+1'
Berg se útočným faulem provinil proti kapitánu Brunovi Gonzálezovi.
90'
Sudí Bebek nastaví 5 minut nad rámec normální hrací doby!
89'
Getafe i v deseti hraje pokud možno aktivně.
88'
A Fajr vyslal ze své kopačky další nepřesný pokus mimo branku Krasnodaru.
87'
Gallega nedává dýchat obránci Martynovičovi.
85'
Gallega se dopustil faulu na záložníkovi Vilhenovi z Krasnodaru.
84'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Ángel Rodríguez, přichází Nemanja Maksimović.
83'
Utkin netrefuje branku Getafe.
83'
Žlutou kartu dostává Ángel Rodríguez (Getafe CF).
82'
Ángel Rodríguez si útočným faulem pomohl nedovoleně vůči Martynovičovi. A sudí Bebek i nadále pokračuje v karetním mariáši.
82'
Vilhena z přímého kopu sice našel Ariho, ale ten si tentokráte na brankáře Chichizolu nepřišel.
81'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává David Timor (Getafe CF).
81'
Timor dohrál Berga a to je neskutečná zápletka.
79'
Raúl García nepřesně zakončoval.
78'
Obránce Aleksandr Martynovič jen za cenu faulu uhlídal nebezpečného Gallegu.
78'
Faycal Fajr opět netrefuje branku soupeře.
76'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Kenedy, přichází Marc Cucurella.
75'
Žlutou kartu dostává Raúl García (Getafe CF).
75'
Raúl García si nedovoleně vyšlápl na Sulejmanova a pro španělského obránce to bude mít neblahé následky.
74'
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Kristoffer Olsson, přichází Daniil Utkin.
72'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Francisco Portillo, přichází Jason.
71'
Střelu Enrica Gallega dobře pokryl brankář Safonov.
70'
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Younes Namli, přichází Manuel Fernandes.
69'
Krasnodar právě vstřelil branku!
ARI předvedl neskutečný kousek a ukázal půlce obrany Getafe, že by se měla jít naučit hrát fotbal. Nejprve u koncové čáry neskutečně vycvičil Bruna Gonzáleze, narazil si míč o před brankou stojícího obránce Getafe a poté již bez problému uklidil přesně odražený balon do odkryté branky – 1:2!
68'
Ariho přihrávka byla sražena obráncem přímo k brankáři Chichizolovi. Ari se snaží o oživení hry Krasnodaru.
68'
Gallego fauloval nedovoleně Spajiče.
67'
Ramírez velmi citelně dohrál technicky zaměřeného Portillia.
65'
Neúspěšný střelecký pokus mimo branku vyslal ze své kopačky Kenedy.
64'
Ramírezovu střelu úspěšně zablokoval dobře pozičně postavený Cabrera.
63'
Žlutou kartu dostává Ari (FK Krasnodar).
Žlutou kartu dostává David Timor (Getafe CF).
62'
Žlutou kartu dostává Bruno González (Getafe CF).
62'
Bruno González si vyšlápl až příliš důrazně ne Marcuse Berga.
62'
Getafe má dnes po zásluze parádně našlápnuto pro tři body z horké půdy Krasnodaru.
61'
Getafe právě vstřelilo branku!
Tak to bylo ukázkově zahrané. Raúl García rozehrál přímý kop přesně za obranu Krasnodaru a z voleje přímo prostřeluje brankáře Safonova opět ÁNGEL RODRÍGUEZ a přidává již svou druhou dnešní branku – 0:2!
61'
Přímý kop rozehraje Raúl García.
60'
Uroš Spajič bez ohledu faulem zastavil agilního útočníka soupeře Gallegu.
58'
Ari se hnal dopředu do otevřené obrany, ale ukázkově mu stopku čistě vystavil Nyom.
57'
Ari útočným zákrokem fauloval Bruna Gonzáleze.
56'
Vysunutý presink soupeře při rozehrávce činí velké problémy hráčům FK Krasnodar.
54'
Střelu Ángela Rodrígueze zablokoval pohotový Sergej Petrov.
52'
Žlutou kartu dostává Marcus Berg (FK Krasnodar).
52'
Následně Berg ze Švédska nedovoleně fauluje obránce Laendra Cabreru.
52'
Marcus Berg se ocitl dle sudích v ofsajdu.
51'
Střelu Ramíreze zablokoval obětavě kapitán Bruno González.
51'
Vzápětí Marcus Berg také prověřil svou střelou hostujícího brankáře.
50'
Po rychlém přechodu na druhé straně hřiště Ramírez vyzkoušel pozornost brankáře Chichizoly.
50'
Ángel Rodríguez tentokráte netrefuje zařízení Krasnodaru.
49'
Po Olssonově zákroku zahraje přímý kop Fajr.
48'
Sulejmanův centr do pokutového území skočil na hlavu obránce a přímo od něj do náruče brankáře Chichizoly. Kdyby brankář nestál, kde byl mohl to být krásný vlastenec.
48'
Leandro Cabrera se velmi tvrdě opřel v souboji do Šapiho Sulejmanova.
47'
Timor si nedovoleně zpracoval míč pomocí ruky což je nepřípustné.
47'
Jemný, vzdušný oblouček kryje jistě brankář Safonov.
46'
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Jón Fjóluson, přichází Ari.
46'
Za pískotu z hlediště odcházejí hráči Krasnodaru do šatny. Ten pískot není úplně zasloužený, jelikož hráči Getafe CF jsou zkrátka lepší než ruský tým. Gólově se prosadil pouze Ángel Rodríguez , ale jeho spoluhráči Timor orazítkoval břevno a Nyom střelou z voleje pravou tyč. Druhý poločas by měl být zahájen cca ve 22:03 hodin.
45+2'
45+2'
Ramírez svým nepovedeným odkopem řádně přisvítil na stadionu v Krasnodaru.
45+1'
Getafe dohrává první poločas v naprosté pohodě.
45'
Rozhodčí nastaví 2 minuty!
44'
Gallegovu střelu srazil brankář Safonov na rohový kop pro Getafe.
44'
Po rozehrání přímého kopu pravou tyč orazítkoval střelou z voleje obránce Allan Nyom!
43'
Žlutou kartu dostává Jón Fjóluson (FK Krasnodar).
42'
Fjóluson poslal nekompromisně k zemi útočníka Getafe Enrica Gallegu.
42'
Vilhena svou střelou netrefil prostor tří tyčí.
41'
Fajr více než důrazně v souboji dohrál Ramíreze.
40'
Žlutou kartu dostává Tonny Vilhena (FK Krasnodar).
39'
Po dalším rohovém kopu poblíž pokutového území fauloval v souboji Vilhena.
38'
Ten byl odvrácen prvním bránícím hráčem.
38'
Namli rozehraje další rohový kop Krasnodaru.
36'
Perfektní přihrávku vymyslel Kenedy, obrana Krasnodaru se rozevřela a nabíhající ÁNGEL RODRÍGUEZ pohotově po zemi prostřelil brankáře Safonova – 0:1!
35'
Gallego ve své příležitosti ještě neuspěl a posílá míč mimo branku Krasnodaru.
33'
Dlouhý nákop Nyoma sice spoluhráče našel, ale ten nedokázal uspokojivě zpracovat míč.
32'
Mimo branku Krasnodaru vystřelil skákavou střelou na vzdálenější tyč záložník Faycal Fajr.
31'
Berg byl bráněn příliš na těsno a tak Krasnodar raději dále kombinuje ve středu hřiště.
30'
I hráči Getafe konkrétně Timor, ukázal svůj důraz v souboji se Šapim Sulejmanovem.
29'
Ramírez dal pocítit svou tvrdost v souboji protihráči z Getafe Portilliovi.
28'
Míč byl sice odvrácen mimo pokutové území, ale další míč vyslaný Kenedym končí opět rohem pro Getafe po zásahu obránce Krasnodaru.
27'
Další rohový kop pro Getafe CF.
26'
Po přímém kopu nad branku Krasnodaru hlavičkoval Leandro Cabrera.
26'
Fjóluson v souboji potvrdil svůj islandský důraz a bolestivě dohrál Raúla Garcíu.
24'
Gallego svou střelou netrefil zařízení Krasnodaru.
22'
Namli rozehraje pro změnu rohový kop Krasnodaru.
21'
Roh rozehrál Raúl García, v pokutovém území jej přizdvihl Enric Gallego a posléze jej hlavou do břevna umístil na vzdálenější tyči čekající David Timor!
20'
Rohový kop pro Getafe CF.
20'
Hráči Getafe CF to zkusili podél levé postranní čáry, ale pro toto neměli žádné pochopení hráči Krasnodaru.
19'
Míč ze vzduchu jistě sbírá brankář Chichizola, který se hned poté dostal do kontaktu s atakujícím protihráčem.
18'
Utkání i dle statistiky držení míče je zatím více než vyrovnané.
17'
Marcus Berg se provinil proti pravidlům hraním rukou, přímý kop pro Getafe CF, který rozehraje hostující brankář.
15'
Přímý kop FK Krasnodar byl rozehrán velmi špatně až naivně.
14'
Nyom se v osobním souboji nemazal s protihráčem Ramírezem.
13'
A Marcus Berg se opět provinil ofsajdem.
11'
Gallego si útočným faulem vyšlápl na zkušeného kapitána Krasnodaru Martynoviče.
10'
Spajič sice podklouzl, ale i tak nakopávaný míč pohodlně zachytil brankář Safonov.
8'
Úvod utkání je dle očekávání více než velmi opatrný z obou stran.
7'
Hráči Krasnodaru kombinují dlouze s míčem na své vlastní polovině.
6'
Nepřesná a nepovedená kombinace v podání hráčů Getafe CF.
4'
Ale i člen ruského týmu se provinil ofsajdem a sice jmenovitě zkušený Marcus Berg.
3'
Dalším hráčem, který uvízl v ofsajdové pasti Krasnodaru je Ángel Rodriguez.
2'
Enric Gallego byl rychlejší než měl a skončilo to odpískaným ofsajdem.
1'

FK Krasnodar: Safonov – Petrov, Martynovič (C), Spajić, Ramírez – K. Olsson, Fjóluson, Vilhena – Sulejmanov, Berg, Namli.
Náhradníci: Kricjuk – Skopincev, Stockij, Utkin, Kambolov, Ari, Manuel Fernandes

Getafe CF: Chichizola – Raúl García, Cabrera, Bruno González (C), Nyom – Kenedy, Timor, Fajr, Portillo – Gallego, Ángel Rodríguez.
Náhradníci: Soria – Damián Suárez, Cucurella, Dakonam, Nemanja Maksimović, Jason, Duro.
Getafe CF

Na opačné straně stojí příjemné překvapení uplynulé sezony španělské nejvyšší soutěže, kterým je Getafe. Celek z Madridu zatím nenavazuje na povedené výkony, po sedmi kolech se totiž nachází až na šestnácté pozici, což určitě nebylo cílem vedení klubu. Getafe navíc doposud nasbíralo sedm bodů, na vedoucí Real Madrid činí osmibodové manko. Hostující tým tohoto zápasu letos vyhrál pouze jedinkrát, bylo tomu tak v v souboji proti nováčkovi soutěže z Mallorcy. Mimo jiné Getafe hned čtyřikrát sehrálo nerozhodný výsledek, navíc ve dvou zápasech prohrálo, naposledy tomu bylo v minulém kole proti Barceloně (0:2).
FK Krasnodar

Fotbalisté Krasnodaru se ve své domácí soutěži nacházejí na sympatické čtvrté pozici, což není zas tak špatné. Ruský celek do jedenáctého kola nasbíral třiadvacet bodů, jenomže totožný počet bodů mají hned čtyři kluby, přičemž nejlépe na tom je moskevský Lokomotiv. Krasnodar tak na vedoucí CSKA ztrácí pouze dva body, navíc v nadcházejícím kole na svém stadionu přivítá moskevský Spartak. Krasnodar dal zapomenout na porážku proti CSKA, tomu totiž na jeho hřišti podlehl výsledkem 2:3, v minulém kole si totiž spravil chuť, neboť se mu podařilo zdolat Arsenal Tula výsledkem 2:0.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Evropská liga má na programu druhé zápasy skupinových bojů, my budeme společně sledovat souboj mezi FK Krasnodar a Getafe CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.