Evropská liga - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolves : Braga - 19. září 2019   21:00

Wolves
Wolves
0:1
(0:0)
Braga
Braga
71' R. Horta  (Galeno)
Wolves
Patrício – R. Bennett, Coady (C), Boly – Doherty (80. Traoré), Dendoncker (76. Diogo Jota), Neves, Gibbs-White (67. Moutinho), J. Castro – Jiménez, Cutrone.
Ruddy – Saïss, Vinagre, Traoré, Neto, Moutinho, Diogo Jota.
Kehlet, Hummelgaard, Sørensen (všichni Dánsko)
Molineux Stadium, Wolverhampton
Braga
Matheus – Esgaio, B. Viana, Renan, Sequeira – Fransérgio (C), Palhinha, A. Horta (86. Novais), R. Horta (88. Murilo) – Paulinho, Galeno (84. Trincao).
Eduardo – Claudemir, Murilo, D. Viana, Trincao, Hasan Kouka, Novais.

Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:8.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Bragy, která svého soupeře porazila poměrem 1:0. Druhý poločas byl jednoznačně v režii anglického celku, který si vytvořil celou řadu střeleckých možností, avšak ani jedna neskončila za brankářem Matheusem. Naopak menší nepozornost přinesla rychlý kontr soupeře, který nakonec přinesl jedinou branku zápasu. Braga tak přiváží do Portugalska velice cenné tři body.
90+8'
90+8'
Ještě jedna žlutá karta, vyfasoval jí hostující Murilo, který takticky fauloval.
90+6'
Žlutou kartu dostává Willy Boly (Wolverhampton Wanderers).
90+5'
Do konce zápasu nezbývá moc času, domácí se neustále tlačí do pokutového území...
90+4'
Před Nevesem se otevřel volnější prostoru, což vedlo k velice nebezpečnému zakončení. Matheus se musel činit, na řadu přijde další rohový kop.
90+3'
Na pořadu dne byl jeden z posledních rohových kopů tohoto zápasu. Moutinho kroutil míč na přední tyč, avšak tam se nejvýše dostal Trincao.
90+1'
Wolves rozehrával standardní situaci z útočné poloviny, nicméně i tentokráte se jednalo o rozehrávku nakrátko, která směřovala na volného Bennetta.
90'
Druhý poločas bude nastaven o šest minut.
90'
Žlutou kartu dostává Paulinho (SC Braga).
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, do konce tak nezbývá zas tak moc času. Ještě můžeme počítat s nastaveným časem.
88'
Sympatickým průnikem to zkoušel střídající Trincao, který nakonec na hranici pokutového území narazil do Bennetta. Domácí se ihned ženou na druhou stranu.
88'
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Ricardo Horta, přichází Murilo.
86'
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází André Horta, přichází João Novais.
86'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut, Wolves stále prohrává o jedinou branku. V posledních minutách sledujeme celkem jednostrannou záležitost.
85'
Ven z branky se vydal hostující brankář Matheus, který nakonec poslal hrací předmět ven z hrací plochy. To znamená, že na řadu přijde další autové vhazování.
84'
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Galeno, přichází Trincao.
83'
Do útočné snahy se zapojil také Moutinho, který nejprve obešel prvního protihráče a poté to pohotovým způsobem zkoušel Boly, který rovněž neuspěl.
82'
Zdravotní problémy měl hostující obránce Sequeira, který si chvíli poležel na hrací ploše. Nakonec na scénu nastoupil lékařský personál, který si ho vzal do péče.
81'
Do pokutového území si nabíhal Jiménez, který se nakonec protlačil k hlavičkovému pokusu. Matheus se nacházel u své bližší konstrukce, kde zasahoval.
80'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Matt Doherty, přichází Adama Traoré.
78'
Žlutou kartu dostává Matheus (SC Braga).
76'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Leander Dendoncker, přichází Diogo Jota.
76'
Dendoncker nebyl v souboji s Pablem patřičně důrazný, což vedlo k dalšímu protiútoku. Galeno přihrával před branku, avšak tam nebyl nikdo ze spoluhráčů.
75'
Nakonec přišel hodně tvrdý zákrok na hostující Hortu, avšak sudí odpískal úplně opačně. Vyrovnaný souboj tak lépe zvládl Neves, který ihned rozehrál volný kop.
74'
Obrana Bragy se dokázala včas vrátit do svých výchozích pozic, proto se Jonny musel vydat zpět na vlastní obrannou polovinu, kde kombinoval s Coadym.
73'
Téměř ihned po rozehrávce se dobrým napadáním prezentoval Horta, který zablokoval nahrávku v podání Dohertyho. Na řadu přijde další autové vhazování.
72'
Pro Wolverhampton se jedná o velký šok, doposud byl domácí celek aktivnějším mužstvem, avšak do vedení jde soupeř. Wanderers tak budou muset zabrat.
71'
Braga právě vstřelila branku!
Ojedinělá akce Bragy končí vedoucí brankou! Bennettovu nahrávku totiž dokázal srazit Galeno, který se najednou dostal do rychlého protiútoku. Nejlepší variantou byla přihrávka na osamoceného RICARDA HORTU, který prudkým zakončením nedal Patríciovi sebemenší šancí.
71'
Sequeira to neudělal zas tak nejlépe, při pokusu o nahrávku trefil pouze napadajícího Dendonckera, od kterého se míč odrazil zpět za postranní lajnu – aut.
70'
Žlutou kartu dostává Nuno Sequeira (SC Braga).
70'
Snad poprvé ve druhém dějství se k míči dostal domácí brankář Patrício, který posléze vyhazoval míč na pravou stranu, kde si o nahrávku řekl Bennett.
69'
Braga se na malý moment dostala na útočnou polovinu, kde ale moc dlouho nevydržela. Naopak to na sebe vzal Neves, kterého čistě zastavil pozorný Viana.
68'
Moutinho ho nakonec rozehrával nakrátko, načež do šestnáctky přeci jenom přiletěl centr, který nebyl úspěšný. Esgaio raději prudkým odkopem zažehnal nebezpečí.
67'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Morgan Gibbs-White, přichází João Moutinho.
66'
Tentokráte se o provedení dalekonosného hodu postaral Doherty, jehož nabídka se stala snadným soustem pro Pabla. Následovat bude rohový kop.
65'
Domácí celkem dlouho kombinovali v oblasti středového kruhu. Nakonec došlo k roztažení hry na levou stranu, kde se Jonnymu zas tak nepovedl centr.
61'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, na první branku stále čekáme. Wolverhampton působí aktivnějším dojmem, jenomže hosté se zatím brání na jedničku.
60'
Zdravotní problémy má hostující brankář Matheus, který ulehl na zelený pažit. Do akce se dostává lékařský personál, vypadá to na problém s kolenem.
59'
Jenomže Bennettova vzdušná nabídka nebyla vůbec přesná, na hranici velkého vápna číhal hostující Pablo, který nártem odvrátil případné nebezpečí.
58'
Možná trochu překvapivě to zpoza pokutového území zkoušel Jonny, který svůj pokus poslal do zad protihráče. Wolverhampton se dostává k slušnému tlaku.
57'
Gibbs-White se chytrým způsobem dostal kolem jednoho z protihráčů, který mu nechal v cestě nohu. Jednoznačný faul, který pochopitelně viděl také sudí.
56'
Matheus si připsal další snadnou práci, i tentokráte se mu povedlo sebrat neposedný míč, který výhozem rozehrál na levou stranu, kde se nacházel Sequeira.
55'
Coady okamžitým způsobem vracel míč k opačnému pokutovému území, kde Cutrone neustál souboj s Pablem. Braga si navíc vybojovala další aut zleva.
54'
Anglický celek vstoupil do druhého poločasu hodně aktivní. Jiménez sice míč netrefil, avšak to se povedlo Dendonckerovi, který trefil brankáře do nohy.
53'
Do zakončení se pokoušel protlačit Jiménez, avšak ani on se k padající míči vůbec nedostal. Na řadu přišlo nekompromisní odklizení míče v podání Pabla.
52'
Braga to pro změnu zkoušela přenesením hry na levou stranu, kam si sice sbíhal útočník Galeno, avšak před ním se bleskově dostal z branky zkušený Patrício.
51'
Boly se postaral o provedení dalekonosného autového vhazování, které se stalo kořistí Viany. Následný centr pro změnu skončil u připraveného Matheuse.
50'
Wolverhampton se opět celkem pohodlným způsobem dostal na druhou stranu, kde Jonny zkoušel najít Cutroneho, před kterým ale zasahoval Esgaio.
49'
Následně měl hodně prostoru kolem sebe Neves, kterému se ještě podařilo prostrčit nahrávku na vedle stojícího Dendonckera, jehož rána vystoupala nad branku.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu se do slibného zakončení dostal hostující Paulinho, který to zkoušel z velkého úhlu, avšak našel pouze rukavice brankáře.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nepřinesl žádnou přesnou trefu. Sledovali jsme totiž velice vyrovnanou podívanou, přičemž oba celky narážejí na pozorné obrany. O něco nebezpečnější je Wolves, který se dostal k několika slušným šancím, avšak ani jedna neskončila za Matheusem. Braga zůstala u náznaků, o nic stoprocentního se nejednalo.
45+1'
45'
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
44'
Cutrone v další šanci! Letní posila domácích si ideálně hodila míč do pokutového území, avšak pravačkou poslal balón daleko vedle branky.
44'
Jonny se prodíral po levém, avšak přihrávku do tandemu na Cutroneho poslal kousek vedle kýženého adresáta. Mezitím se vrátila smečka hladových protihráčů.
43'
Cutrone to zkoušel až příliš čitelným manévrem na pravou nohu, který mu Viana nezbaštil. Výsledkem je čistý zákrok, po kterém bude Braga vhazovat.
42'
Na pořadu dne bylo autové vhazování z pravé strany. Esgaio si pro spolupráci vybral Fransergia, jehož centr s přehledem odklízel vracející se Coady.
41'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
40'
Pablo se při pokusu o rozehrávku dostal do menšího náporu od protihráčů. Hostující zadák to nakonec zvládl na jedničku a úspěšně našel volného Hortu.
39'
Po nepřesné nahrávce od Nevese se míč opět dostal až k divákům za brankou. Matheus si vyzkouší rozehrávku, zřejmě se bude jednat o odkop od branky.
34'
Portugalský celek se tak s výrokem rozhodčího musí smířit. Galeno navíc měl menší zdravotní problémy, avšak po chvilkovém přerušení se pokračuje ve hře.
33'
Galeno se v pokutovém území poroučel k zemi, nicméně dle sudího v tom nebyl nedovolený zákrok. Pokračuje se ve hře, avšak hráči Bragy se hodně zlobí.
32'
Přihrávka podél autové lajny našla volného Bennetta, kterému se málem podařilo oslovit Jiméneze. Na poslední chvíli špičkou kopačky zasahoval Viana.
31'
Sledovali jsme úvodní rohový kop tohoto zápasu. Sequeira to zkoušel cvičeným signálem na přední tyč, avšak tam pohotově zasahoval obránce Coady.
30'
Boly to zkoušel kolmicí na naběhnuvšího Nevese, avšak ten byl čistým způsobem obrán o balón. V následném osobním souboji pro změnu uspěl Palhinha.
29'
V posledních minutách nesledujeme zrovna atraktivní podívanou. I přesto se Braga dočkala dalšího autového vhazování, který si vzal na starost Esgaio.
28'
Za padajícím míčem se hnal hostující Paulinho, který se k němu dostal jako první. Následná rána Palhinhy skončila pouze na jednom z obětavých protihráčů.
27'
Braga tak obstarala standardní situaci kousek od středového kruhu, avšak dlouho si míče neužila. Esgaiova kolmice na Fransergia byla hodně nepřesná.
26'
Domácímu táboru se nelíbil výrok sudího, který odpískal ve prospěch soupeře. Nedovoleným zákrokem se totiž prezentoval obránce Bennett, jenž poslal k zemi Pabla.
25'
Doherty posílal z pravé strany nadýchaný bochánek, na který se pokoušel naskočit Jiménez. Úspěšnější ale byl Viana, který prodlužoval za autovou lajnu.
24'
Máme za sebou něco málo přes dvacet minut hry, na první branku stále čekáme. Hráči Wolverhamptonu jsou častěji u míče, avšak bez většího úspěchu.
23'
První větší šance zápasu! Jiménezovi se podařilo vybojovat zdánlivě ztracený míč, poté v pokutovém území našel Cutroneho, který mířil nad branku.
19'
Brankář Matheus si gestem ruky řekl o větší podporu od svých spoluhráčů, nakonec se mu podařilo poslat míč k půlící čáře, kde v hlavičkovém souboji uspěl Neves.
18'
Taktickým zákrokem si pomohl domácí Jonny, který lehkým kontaktem znepříjemnil život Palhinhovi. Hlavní sudí okamžitě odpískal ve prospěch hostujícího mužstva.
17'
Viana se pozvolným způsobem dostal k hranici středového kruhu, kde si vyměnil balón s vedle stojícím Esgaiem. Domácí hráči čekají, co soupeř předvede.
16'
Tady moc nechybělo. Mezi obránce se totiž vydal Cutrone, který se málem dostal do šance. Vše skončilo na nepovedeném zpracování, po kterém se k míči dostal brankář.
15'
Zpětná nahrávka doputovala přesně na kopačku Matheuse, který si dal na svém odkopu hodně záležet. Nakonec se mu na levém křídle podařilo najít Pabla.
14'
Portugalskému celku se podařilo usadit na útočné polovině, kde se k centru dostal Horta. Ten se pokoušel najít Fransergia, avšak našel pouze nohu Bolyho.
13'
Po něm se k hodně pohotovému zakončení dostal Neves, jehož rána vystoupala vysoko nad branku. Brankář Matheus tak nemusel vůbec zasahovat.
12'
Po nedovoleném zákroku se na zemi ocitl domácí Jonny, který se dostal do nepříjemného obležení. To vše znamená, že Wolverhampton má k dispozici volný kop.
11'
Mezi obránce si seběhl hostující Galeno, který se k padajícímu míči nakonec vůbec nedostal. Následný odkop od Coadyho směřoval ven z hrací plochy.
10'
Wolverhampton začíná mít velkou územní převahu, avšak stále se nedostal k ničemu vážnějšímu. Před malým momentem navíc nepřesně nahrával Doherthy.
9'
Jiménez se na pravém křídle dostal přes prvního protihráče, avšak ten druhý ho čistým způsobem zastavil. Následně si s míčem zahrál také Patrício.
8'
O autové vhazování se postaral Jonny, který se poté sám vydal do nebezpečného prostoru, avšak nakonec byl donucen k přihrávce na volného Jiméneze.
7'
Středem hrací plochy si to namířil Palhinha, který poté zkoušel oslovit naběhnuvšího Fransergia. Druhý jmenovaný s míčem narazil pouze do protihráče.
6'
Byl to opět Horta, kdo posílal do pokutového území celkem nebezpečný přízemní centr, který směřoval na Paulinha. Na malém vápně ale zakročil Bennett.
5'
Horta se na levém křídle pokoušel najít Galena, avšak před ním zasahoval pozorný obránce Coady, který na dlouhou nohu dopravil míč pouze k protihráči.
4'
Dalekonosný nákop měl u levé autové lajny najít Jonnyho, avšak nabídka byla o něco delší. Míč tak skončil pouze za postranní lajnou, následovat bude aut.
3'
O rozehrávku se staral domácí Coady, který se s míčem dostal až ke středovému kruhu. Tam mu na pomoc přispěchal Boly, který raději přenesl hru.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hosté, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

Wolverhampton Wanderers: Patrício – R. Bennett, Coady (C), Boly – Doherty, Dendoncker, Neves, Gibbs-White, J. Castro – Jiménez, Cutrone.
Náhradníci: Ruddy – Saïss, Vinagre, Traoré, Neto, Moutinho, Diogo Jota.

SC Braga: Matheus – Esgaio, B. Viana, Renan, Sequeira – Fransérgio (C), Palhinha, A. Horta, R. Horta – Paulinho, Galeno.
Náhradníci: Eduardo – Claudemir, Murilo, D. Viana, Trincao, Hasan Kouka, Novais.

Rozhodčí: Kehlet, Hummelgaard, Sørensen (všichni Dánsko).
SC Braga

Fotbalisté Bragy rovněž neprožívají povedený vstup do letošního ročníku portugalské nejvyšší soutěže. Braga se po pěti kolech nachází až na šestnácté pozici, což tento celek dost dlouho nepamatuje. Hostující tým tohoto zápasu má na svém kontě pouze čtyři body, na vedoucí Famalicao tak ztrácí propastných devět bodů. Braga letos vyhrála pouze v jediném utkání, a sice hned v tom prvním, ve kterém na domácím stadionu porazila Moreirense poměrem 3:1. Od té doby následuje čtyřzápasová série bez vítězství, navíc Braga získala jeden bod, který přišel po nerozhodném výsledku 1:1 proti Gil Vicente.
Wolverhampton Wanderers

Fotbalisté Wolverhamptonu překvapivě prožívají velice nepovedený vstup do ligové scény, po pěti kolech se nacházejí až na devatenácté pozici, což by v konečném důsledku znamenalo sestup do nižší soutěže. Wolverhampton doposud nasbíral pouze tři body, a sice díky třem nerozhodným výsledkům. Domácí celek tohoto zápasu je společně s Watfordem jediným mužstvem, který v letošním ročníku Premier League ještě neuspěl. Poslední duel nabídl hned sedm branek, na domácí půdu totiž přijela londýnská Chelsea, která si s chutí zastřílela. Konečným výsledkem byl stav 5:2, Wolverhampton se tak musí vzchopit.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Evropská liga má na programu úvodní zápasy skupinových bojů, my budeme společně sledovat souboj mezi Wolverhampton Wanderers a SC Braga.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.