Evropská liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frankfurt : Olympiacos - 21. října 2021   21:00

Frankfurt
Frankfurt
26' Borré  • 45+3' A. Touré (Sow) • 59' Kamada
3:1
(2:1)
Olympiacos
Olympiacos
30' El Arabi
Frankfurt
Trapp – Tuta (60. Ndicka), A. Touré (82. Durm), Hinteregger – Borré, Hasebe (C), Sow (89. Hauge), Kostić – Kamada, Jakić – Paciência (82. Rode).
T. Martins – L. Campos, P. Almeida (všichni POR)
Commerzbank-Arena, Frankfurt
Olympiacos
Vaclík – Lala (77. Androutsos), Papastathopoulos, Cissé, Reabciuk – M'Vila (60. Onyekuru), Bouchalakis (C) – A. Camara, M. Camara (65. Kunde Malong), Masouras (77. Rony Lopes) – El Arabi (65. Tiquinho Soares).

Dnes máme dohráno, já vám děkuji za přízeň, přeji dobrou noc a na počtenou.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 9:3. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 19:10.
Domácí ve druhé půli přidali ještě jeden zásah a výsledku dali konečnou podobu. Byli o něco aktivnějším mužstvem a zvítězili nejspíš zaslouženě. Naopak hráči řeckého mužstva toho směrem dopředu ve 2. poločase moc nepředvedli a duel se jim zdramatizovat nepovedlo.
90+5'
90+4'
Jeden z hráčů Olympiakosu přetáhl svůj centr z levé strany, míč jen proletěl pokutovým územím.
90+2'
Jeho protějšek musel pro změnu ven z pokutového území, aby balón včas odehrál do bezpečí.
90+2'
Vaclík se ještě musel mít na pozoru, ale nakonec zasahovat nemusel.
90+1'
Hrát se budou čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Djibril Sow, přichází Jens Hauge.
87'
Hráči německého celku drží míč ve své moci a šetří čas.
84'
Žlutou kartu dostává Pierre Kunde Malong (Olympiakos FC).
84'
Pierre Kunde Malong se těžce zvedá z trávníku poté, co fauloval. Od hlavního arbitra si vysluhuje žlutou kartu.
82'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Almamy Touré, přichází Erik Durm.
82'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Gonçalo Paciência, přichází Sebastian Rode.
82'
Kevin Trapp musel být ve střehu, včas vyběhl z brány a pravou rukou tečoval míč do bezpečí. Jeden z hostů byl už připraven tečovat míč do jeho brány.
81'
Domácí už spíše jen šetří čas, nyní balón jenom odkopli k Vaclíkovi, který jej sebral do rukavic a rychle rozehrál. Jeho tým hodně tlačí čas.
78'
Martin Hinteregger nebezpečně střílel po zemi na vzdálenější tyč, kterou jen o kousek minul.
77'
Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Kenny Lala, přichází Thanasis Androutsos.
77'
Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Georgios Masouras, přichází Rony Lopes.
76'
Martin Hinteregger se hodně diví odpískání faulu a zřejmě oprávněně. Hráč nejprve odehrál míč a soupeř poté spíš chytil křeč.
75'
Gonçalo Paciência si naběhl na letící balón, hlavičkoval kousek před hranicí malého vápna, ovšem nad.
72'
Oleg Reabciuk pohlídal míč v cestě do zámezí, Filip Kostić jej zezadu hodně tvrdě atakoval. Tohle si mohl domácí hráč odpustit.
70'
Kevin Trapp vyběhl proti míč a schoval jej do rukavic.
69'
Filip Kostić musí odevzdat balón soupeři, neboť si počínal nedovoleně.
67'
Hosté se snaží zaútočit, ale přes pevnou obranu soupeře to nemají snadné.
65'
Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Mady Camara, přichází Pierre Kunde Malong.
65'
Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Youssef El Arabi, přichází Tiquinho Soares.
65'
Filip Kostić to neudělal vůbec dobře, jeho prudká rána letí mimo bránu.
63'
Aguibou Camara fauloval před pokutovým územím a domácí mohou zahrozit přímým kopem.
61'
Gonçalo Paciência mohl poslat svůj tým do ještě většího náskoku, ovšem jeho nebezpečnou střelu na bližší tyč Vaclík bravurně vyrazil. Krátce poté je domácím pískán ofsajd.
60'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Tuta, přichází Evan Ndicka.
60'
Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Yann M'Vila, přichází Henry Onyekuru.
59'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Německý tým se ujímá už dvoubrankového vedení. Gonçalo Paciência se svou střelou z dálky ještě neuspěl, ovšem Vaclík vyrazil míč pouze před sebe, k tomu se dostal DAJČI KAMADA, gólmanovi udělal kličku a míč poslal do volné brány.
58'
Almamy Touré na druhé straně hlavičkoval vedle pravé tyče. Vaclík zasahovat nemusel.
57'
Kenny Lala střílel z dálky příliš vysoko nad břevno.
56'
Oleg Reabciuk hlavičkoval v pokutovém území, byl přitom zřejmě udeřen kopačkou do obličeje, bude to ovšem jenom roh.
53'
Youssef El Arabi byl při snaze o hlavičkové zakončení poslán v pokutovém území k zemi, ale dle hlavního arbitra bylo vše čisté.
52'
Martin Hinteregger byl udeřen do obličeje, v tomto případě to karta není, třebaže by nejspíš být měla. Rozehrává Trapp.
50'
Žlutou kartu dostává Tuta (Eintracht Frankfurt), který zastavil míč rukou. Během pěti minut druhé půle téměř stejný počet karet jako za celý první poločas.
48'
Žlutou kartu dostává Mady Camara (Olympiakos FC), který fauloval Borréa.
46'
Tři góly přinesl první poločas, domácí se nejprve díky proměněné penaltě ujali vedení, ovšem vzápětí soupeř z úplně stejné situace vyrovnal. Nerozhodný stav vydržel až do úplného závěru půle, kdy německý tým po pěkné kombinaci strhl vedení zpět na svoji stranu a do kabin může odcházet spokojenější.
45+4'
45+3'
Frankfurt jde v úplném závěru poločasu zpátky do vedení. Vaclíka nejprve zachránilo po rohovém kopu břevno, ale akce domácích pokračovala a pěknou kombinaci zakončil ALMAMY TOURÉ přízemní střelou do úplně prázdné brány. Vaclík byl tady zcela bezmocný.
45+2'
Ještě jeden roh Frankfurtu.
45+2'
Hosté odvrací nebezpečný centr z levé strany a posílají míč do bezpečné vzdálenosti od brány.
45+1'
Nastavují se ještě dvě minuty.
45'
Velká škoda pro domácí, Djibril Sow si nedokázal pořádně zpracovat přihrávku do pokutového území a soupeř mu míč odkopl.
43'
Jeden z domácích hráčů volil individuální akci, ale o balón přišel.
42'
Volný balón doputoval k Vaclíkovi, ten jej odkopává do bezpečí.
40'
Sokratis Papastathopoulos poslal hlavou míč jen do připraveného Trappa.
40'
Chyběl kousek a do vedení mohl jít poprvé řecký tým. Jeho hráči vyrazili dva na jednoho, ovšem přihrávku před odkrytou bránu zblokoval do zámezí právě poslední obránce Frankfurtu.
39'
Filip Kostić to zkusil z velké dálky, Camara však jeho střelu zblokoval.
38'
Žlutou kartu dostává Sokratis Papastathopoulos (Olympiakos FC).
38'
A bylo z toho nebezpečí pro Vaclíkovu bránu, Almamy Touré zůstal volný na pravé straně velkého vápna, ovšem jeho rána z voleje letí do zámezí vedle bližší tyče.
37'
Kevin Trapp pomáhá spoluhráčům s rozehrávkou, ti míří do útoku.
35'
Žlutou kartu dostává Gonçalo Paciência (Eintracht Frankfurt).
35'
Sokratis Papastathopoulos byl hodně tvrdě faulován, s bolestivou grimasou se svíjí na trávníku. Bude se poprvé žlutit na domácí straně.
33'
Obrana hostů však odvrací míč do autu, akce Frankfurtu může pokračovat.
33'
Domácí se mohou vrátit do vedení rohovým kopem.
30'
Olympiakos právě vstřelil branku!
YOUSSEF EL ARABI si pro změnu vybral pravou stranu a míč poslal přesně k tyči. Kevin Trapp sice dobře vystihl stranu, ale na míč nedosáhl.
30'
Penaltu potvrdil i VAR a hosté mají velkou šanci vyrovnat.
29'
A pozor, pokutový kop je pískán i na druhé straně a to po hře rukou jednoho z domácích hráčů.
28'
Hosté mohou odpovědět, rozehrávat budou standardku v blízkosti pokutového území.
26'
RAFAEL BORRÉ zamířil ze svého pohledu na levou stranu, zatímco Vaclík uskočil druhým směrem.
25'
Žlutou kartu dostává Pape Abou Cissé (Olympiakos FC).
25'
Je tu pokutový kop, Pape Abou Cissé zcela jasně fauloval ve velkém vápně soupeře a hlavní rozhodčí okamžitě ukazuje na penaltový puntík.
23'
Teď byli domácí velmi blízko. Rafael Borré si vyskočil na letící balón a hlavou jej adresoval mezi tři tyče, Vaclík míč nejprve tečoval pravou nohou, ten se přesto stále kutálel do jeho brány, ovšem český brankář stačil padnou k zemi a balón zastavit na brankové lajně.
21'
Ofsajd odmávaný a odpískaný hostům.
20'
Rafael Borré hlavičkoval ve velkém vápně vysoko nad břevno.
19'
Přetažený centr Eintrachtu letí do zámezí, Vaclík nikam nespěchá.
18'
Dajči Kamada v další slušné možnosti si naběhl na přihrávku z levé strany, jeho zakončení ale zblokoval Mady Camara. Bude to roh.
16'
Německý tým dál hrozí, ovšem jeho další centr před bránu si hostující obrana pohlídala.
13'
První slušná možnost zápasu. Dajči Kamada si naběhl na centr, hlavou ale poslal balón vedle vzdálenější tyče. Lépe zamířit a Vaclík by měl potíže.
11'
Ani soupeř nebyl na druhé straně moc úspěšný, míč mu uniká k brankáři Frankfurtu.
9'
Filip Kostić přetáhl svůj centr z pravého křídla, míč letí nad bránu.
7'
Gonçalo Paciência se provinil útočným faulem, rozehrávat tedy bude Vaclík.
5'
Mady Camara byl faulován kousek za středovou lajnou, kde jej soupeř udeřil do obličeje. Byl to Martin Hinteregger, ale kartu nevidí.
2'
Hosté se dostávali do slušné šance, ale o míč nakonec přišli.
1'

Eintracht Frankfurt: Trapp – Tuta, A. Touré, Hinteregger – Borré, Hasebe (C), Sow, Kostić – Kamada, Jakić – Paciência.
Náhradníci: Ramaj – Ndicka, Chandler, D. da Costa, Durm, Ilsanker, Hrustic, Rode, Lindström, S. Lammers, Hauge.

Olympiakos FC: Vaclík – Lala, Papastathopoulos, Cissé, Reabciuk – M'Vila, Bouchalakis (C) – A. Camara, M. Camara, Masouras – El Arabi.
Náhradníci: Tzolakis – Ba, Papadopoulos, Kunde Malong, Rony Lopes, Androutsos, Vrousai, Karbownik, Sourlis, Onyekuru, Valbuena, Tiquinho Soares.

Rozhodčí: T. Martins – L. Campos, P. Almeida (všichni POR).
Vzájemné zápasy

Dnešní soupeři se spolu zatím ještě neutkali a tohle je tedy premiérový souboj. Který z nich se bude na jeho konci radovat?
Olympiakos FC

Řeckému celku se daří o něco víc, na kontě má po dvou zápasech skupiny D plný počet bodů. Nejprve si na své půdě poradil s Antverpami 2:1, když vítězný gól zaznamenal v 87. minutě, následně nedovolil Fenerbahce na jeho hřišti ani jednou skórovat a odvezl si z horké turecké půdy tři body za vítězství 3:0.
V řecké lize je Olympiakos po šesti zápasech v čele tabulky se čtrnácti body, avšak jen o bod horší jsou hned tři další mančafty, vstřelil deset gólů a jen tři inkasoval. Nejlepším střelcem je s triem gólů Brazilec Tiquinho Soares, v EL se však zatím nejvíc daří domácímu hráči Georgiosovi Masourasovi, jenž pálil do černého dvakrát.
Eintracht Frankfurt

Domácí jsou zatím na druhém místě díky čtyřem bodům, které získali za jednu výhru a jednu remízu. V prvním utkání skupiny narazili doma na turecké Fenerbahce, které se ujalo rychle vedení, ale německý tým stačil těsně před odchodem do kabin vyrovnat. Hosté mohli v úplném závěru strhnout vedení na svou stranu, ale v nastavení neproměnili penaltu a poté jim gól neuznal VAR. Ve druhém zápase se Frankfurt utkal s belgickými Antverpami, které porazil těsně 1:0 gólem z penalty v 90+1. minutě.
Ve své lize se ovšem Eintrachtu příliš nedaří, po 8. kole drží až čtrnáctou pozici s pouhými osmi body, vstřelil devět gólů a dvanáct inkasoval.
Krásný příjemný den, nejen Liga mistrů, ale i Evropská liga dnes nabídne svým fanouškům pořádnou nálož zápasů. V tomto on-line přenosu budeme sledovat zápolení dvou zatím prvních týmů tabulky skupiny D, jsou to Eintracht Frankfurt a Olympiakos. Favoritem je prvně jmenovaný tým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.