Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Apollon Limassol : Aberdeen - 3. srpna 2017   19:00

Apollon Limassol
18' Schembri  • 87' Zelaya
2:0
(1:0)
Aberdeen
Aberdeen
Vale (C) – Pedro, Yuste, Roberge, Jander – Alex (85. Zelaya), Jakolis (74. Stylianou), Kyriakou – Alef, Maglica, Schembri (66. Sardinero)
Papastylianou, Zelaya, Špoljarič, Stylianou, Pittas, Sardinero, Vasiliou
Klossner – Zdraggen, Zürcher (vš. SVI)
AEK Arena, Larnaca
Aberdeen
Lewis – Logan, Reynolds (79. Wright), O´Connor, Considine – Christie, Shinnie (C), McLean – Stewart (65. Tansey), Stockley (54. Maynard), Mackay-Steven
Rogers, Maynard, Árnason, Wright, Tansey, Harvie, Storey

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne!
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 0:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:13.
Je konec! Apollon Limassol zvládl domácí odvetu s Aberdeenem a po výhře 2:0 postupuje do závěrečného předkola Evropské ligy. Domácí se dostali do vedení už v 18. minutě, kdy se trefil Schembri. Ve druhé půli byl Aberdeen aktivnějším celkem, ale na pozornou obranu recept nenašel. Tři minuty před koncem navíc přidal druhou branku Zelaya a domácí celek zaslouženě postupuje.
90+6'
90+6'
Žlutou kartu dostává Vale (Apollon Limassol FC).
90+5'
Jeden z domácích fotbalistů byl faulován na polovině hřiště a Apollon nasbírá další cenné vteřinky. Aberdeenu zbývá poslední útok.
90+3'
Apollon drží svého soupeře daleko od branky. Domácí fotbalisté operují s míčem v blízkosti pokutového území. Aberdeen se trápí.
90+1'
Nastavuje se pět minut!
90'
Aberdeen se stále snaží útočit. Skotskému celku stačí vstřelit jedinou branku, kterou si zajistí prodloužení.
88'
Zelaya za svlečení dresu při oslavě gólu vidí žlutou kartu.
87'
Apollon právě vstřelil branku!
Apollon navyšuje své vedení na 2:0! Po rychlém protiútoku sice domácí nastřelili břevno, ale míč se odrazil k EMILIU ZELAYOVI, který napálil míč pod břevno!
85'
Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází da Silva, přichází Zelaya.
83'
Stylianou
82'
Alef si tentokrát v souboji s jedním z obránců pomohl zatažením za dres a rozhodčí mu odpískal útočný faul. Aberdeen bude rozehrávat.
81'
Domácí fotbalisté se dožadovali odpískání pokutového kopu, ale hlavní rozhodčí shledal zákrok na Alefa jako dovolený. Duel je stále otevřený.
79'
Střídání v týmu Aberdeen FC: ze hřiště odchází Reynolds, přichází Wright.
78'
Domácí brankář Vale vyrazil ven z branky, aby schoval do rukavic vysoký centr, jenže při zákroku si přivodil nějaké zranění a musí být ošetřen.
76'
Apollon zatím kontroluje vývoj hry. Domácí fotbalisté drží postupový výsledek. Aberdeen musí vstřelit alespoň jednu branku.
74'
Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází Jakolis, přichází Stylianou.
73'
Jeden z domácích fotbalistů fauloval na hranici pokutového území a Aberdeen bude mít k dispozici další přímý kop.
72'
Hlavní rozhodčí i ve druhém poločase odpískal krátkou přestávku na občerstvení. Hraje se za opravdu úmorného vedra.
71'
Hosté se snažili zahrozit z následného protiútoku. McLean dokonce obešel domácího brankáře, ale s míčem se dostal do ostrého úhlu a už nedokázal zakončit.
70'
Apollon zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území Aberdeenu. Rozehrávka se domácím hráčům vůbec nepovedla. K míči se dostal jen brankář Lewis.
69'
Alef se v blízkosti pokutového území dožadoval odpískání nedovoleného zákroku, jenže hlavní rozhodčí měl souboj přímo před sebou a nechal pokračovat ve hře.
68'
Rozehrávka rohového kopu se Aberdeenu vůbec nepovedla. Pro vysoký centr si z brankové čáry došel brankář Vale, který může uklidnit hru.
67'
McLean se z levé strany prosmýkl do pokutového území, nicméně jeho přízemní centr srazil pozorný obránce na rohový kop.
66'
Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází Schembri, přichází Sardinero.
65'
Střídání v týmu Aberdeen FC: ze hřiště odchází Stewart, přichází Tansey.
64'
Raglica sprintoval za prudkou přihrávkou na polovinu hostujícího celku. Stoper Reynolds sice rychlostně ztrácel, ale se štěstím míč odkopl do bezpečí.
63'
Aberdeen se po delší době usadil na polovině svého soupeře. Maglica dokonce centroval do pokutového území, ale trefil jen obránce před sebou.
62'
André Schembri si na hranici pokutového území naběhl na pěknou přihrávku z pravé strany, ale jeho ránu po zemi dokázal Lewis bez problémů zastavit.
61'
Jakolis dostal pěknou přihrávku na hranici pokutového území, přehodil si míč na pravačku a pohotově vypálil. Jeho ránu zablokoval první obránce.
60'
Je za námi hodina hry a stále sledujeme hodně bojovné utkání. Domácí fotbalisté po přestávce brání těsné vedení a Aberdeen se nemůže dostat do šancí.
59'
Raglica si tentokrát nabíhal na povedenou přihrávku za obranu Aberdeenu, avšak v souboji s Reynoldsem si pomohl rukou a rozhodčí mu odpískal faul.
58'
Reynolds se dobře vrátil s rozběhnutým Maglicou a přesnou hlavičkou zahrál do rukavic vlastního brankáře. Aberdeen ale potřebuje hlavně útočit.
57'
Až nyní se domácí fotbalisté dostali do zakončení! Alef obdržel pěknou přihrávku na hranici pokutového území, jenže prudkou střelou trefil jen boční síť.
56'
Do rozehrávky Apollonu se zapojil také brankář Vale. Domácí gólman poslal vysoký nákop na polovinu soupeře, jenže ani on nenašel nikoho ze spoluhráčů.
55'
Hra je znovu přerušena! U branky hostujícího celku znovu přistála dýmovnice. Hlavní rozhodčí dokonce oznámil pořadateli, že příště pošle hráče do kabin.
54'
Střídání v týmu Aberdeen FC: ze hřiště odchází Stockley, přichází Maynard.
54'
Shinnie se z pravé strany individuálním způsobem prodíral do pokutového území, ale na jeho hranici si na něj počkal obránce Yuste.
53'
Pokračuje se ve hře. Hosté poslali dlouhý nákop na polovinu Apollonu, nicméně dobře postavený obránce Roberge poslal balón do bezpečí.
52'
Rozhodčí zatím neposílá fotbalisty do kabin. Pořadatelé však neukázněným fanouškům domlouvají. Uvidíme, jak se bude pokračovat.
51'
Hra je přerušena! Domácí fanoušci naházeli na hrací plochu dýmovnice. Zejména před brankou Aberdeenu není vidět na krok!
50'
Stewart se na levé straně přihlásil o přihrávku, avšak ani on si nedokázal poradit se zpracováním prudké pobídky a míč se od něj odrazil do autu.
49'
Lewis poslal dlouhý nákop na polovinu Apollonu. Nikdo z hráčů v červených dresech na jeho pobídku nedosáhl a zadáci domácího celku mohou znovu uklidnit hru.
48'
Dobrou práci na vlastní polovině odvedl Shinnie, který vystihl nepřesnou rozehrávku domácího celku a poté dokázal konstruktivně rozehrát.
47'
Apollon se nyní snaží hrát ze zajistěné obrany. Domácí celek kombinuje s míčem na vlastní polovině a nepouští hráče Aberdeenu na svou polovinu.
46'
Aberdeen obstaral výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Apollon však rychle vybojoval míč na svou stranu, jenže útok domácího celku zastavil Considine.
46'
První poločas je minulostí! V Larnace zatím sledujeme hodně bojovné utkání. Hlavní arbitr v první půli dokonce rozdal čtyři žluté karty. Domácí Apollon ale dokázal udeřit z jediné šance! V 18. minutě se přesně trefil André Schembri! Aberdeen se sice snaží hrát ofenzívně, ale domácí obrana si s vysokými nákopy ví rady!
45+2'
45+1'
Další žlutá karta! Za svůj faul v hlavičkovém souboji ji vidí O´Connor.
45'
Domácí se ještě v závěru prvního poločasu dožadovali rohového kopu, jenže podle asistenta rozhodčího se míč do zámezí odrazil od Pedra.
44'
Stockley přidal na důrazu v hlavičkovém souboji s jedním ze stoperů a za úder loktem vidí žlutou kartu.
43'
Alef poslal vysoký centr z pravé strany, avšak jeho pobídka směřovala jen do míst, kde stál připravený brankář Lewis. Hraje se opravdu opatrně.
42'
Exekuce přímého kopu se ujal Santana, který vyslal prudkou střelu levačkou, jenže jeho projektil zastavila čtyčlenná zeď na hranici šestnáctky.
41'
Maglica si pěkně zpracoval odražený míč v blízkosti pokutového území a jeden ze soupeřů jej poslal k zemi. Apollon má k dispozici přímý kop z nadějné pozice.
40'
Pedro si pěkně pokryl míč u pravé postranní čáry a dotírající Mackay-Steven jej nedovoleným způsobem poslal k zemi. Apollon může uklidnit hru.
39'
McLean se krásným průnikem z vlastní poloviny zbavil dotírajících fotbalistů domácího celku. Hostující fotbalista poté nedokázal přesně rozehrát.
38'
Po následném přímém kopu si na povedený centr naskočil Considine, jehož hlavička v pádu nakonec prolétla vysoko nad břevnem domácí branky.
37'
Alef na polovině hřiště zastavil rodící se akci soupeře a za svůj skluz je oceněn žlutou kartou.
36'
Schembri si na druhé straně nabíhal na povedenou přihrávku na levou stranu pokutového území. Autor dosud jediné branky si však neporadil se zpracováním.
35'
Hosté zahrávali přímý kop na polovině soupeře. Christie poslal nadýchaný centr do pokutového území, jenže brankář Vale vyrazil ven z branky a balón vyboxoval.
34'
Santana dalším dlouhým náběhem po levé straně podpořil akci domácího celku, jenže míč mu utekl do zámezí. Aberdeen bude rozehrávat.
33'
Stewart si zpracoval přihrávku do hodně těžké pozice, jenže u autové čáry jej okamžitě napadal obránce Santana, který odkopl balón do bezpečí.
32'
Alef táhl akci domácího celku po levé straně, nicméně jeho průnik na polovinu soupeře nabral rychlého konce. Aberdeen znovu získal míč.
31'
Christie napadal rozehrávku kyperského celku na polovině Apollonu, jenže v souboji s da Silvou se dopustil nedovoleného zákroku.
30'
Shinnie tentokrát poslal hodně nepřesnou přihrávku na polovinu domácího celku a zadák Apollonu Roberge získal balón.
29'
Santana si nechtěl přidělávat zbytečné problémy a bez váhání odkopl skákavý míč zpátky na polovinu hostujícího celku. Brankář Lewis bude rozehrávat.
28'
Pokračuje se ve hře. Stopeři Apollonu drží míč na své polovině a s rozehrávkou rozhodně nespěchají. Nikdo v červeném jejich akci neatakuje.
27'
Hlavní rozhodčí si je vědom tropických teplot, které dnes v Larnace panují, a dává hráčům krátkou přestávku na občerstvení.
26'
Jakolis tentokrát poslal hodně nepřesnou přihrávku na polovinu skotského výběru. Jeho pobídku pustili stopeři až k Lewisovi.
25'
Na druhé straně si Stockley dělal prostor na hranici pokutového území, dokonce si zpracoval vysokou přihrávku, ale už nestihl zakončit.
24'
Da Silva dirigoval rozehrávku domácího celku na polovině hřiště, jenže pomalou přihrávkou odevzdal balón hostujícím stoperům.
23'
Stockley se neohroženě pustil do souboje na polovině hřiště a díky důrazu vybojoval aut pro Aberdeen. Skotský celek se stále nemůže dostat do šestnáctky.
22'
McLean chtěl prověřit domácího brankáře střelou z úctyhodné vzdálenosti, nicméně pod nohy se mu bleskově položil da Silva, který jeho pokus zablokoval.
21'
K exekuci přímého kopu se postavil Christie, který zvolil skákavou střelu a brankář Vale musel zasahovat. Domácí brankář měl ale dobrý výhled.
20'
Na stadionu se ihned po vstřelení branky rozjely obrovské oslavy. Domácí fanoušci nyní skandují ze všech sil. Pedro ale zbytečným faulem nabídl šanci soupeři a navíc vidí žlutou kartu.
18'
Apollon se ujímá vedení hned z první šance dnešního utkání! Santana odcentroval do pokutového území, jeho centr si zpracoval Maglica, který se ještě rozhlédl a našel volného ANDRÉHO SCHEMBRIHO, který uklidil míč do opuštěné branky!
17'
Pedro podpořil ofenzívu Apollonu náběhem podél pravé postranní čáry. Domácí obránce nakonec nedokázal odcentrovat. O míč jej připravil Reynolds.
16'
Zatím sledujeme utkání s velkým množstvím nedovolených zákroků. Dalšího faulu se v hlavičkovém souboji na polovině hřiště provinil Roberge.
15'
Kyriakou se pěknou kličkou v blízkosti pokutového území dokázal zbavit obránce, jenže na hranici šestnáctky jej zastavil důrazný O´Connor.
14'
Jakoliš si na polovině soupeře pomohl zatažením jednoho z protihráčů za dres a poslal jej k zemi. Aberdeen může znovu zaútočit.
13'
Po delší době se do útoku vydali také fotbalisté Apollonu. Domácí celek má v úvodu dnešního utkání velké problémy s přechodem na polovinu soupeře.
12'
Nadýchaný centr přiletěl na značku pokutového kopu, kde si dělal místo Shinnie, jenže v souboji s obráncem Robergem neměl šanci na úspěch.
11'
Stockley zabojoval o míč v blízkosti pokutového území domácího celku, jenže Santana jej ostrým skluzem poslal k zemi. Aberdeen rozehraje další přímý kop.
10'
Stewart se ujal rozehrávky rohového kopu. Jeho prudký centr přilétl na přední tyč, kde zasáhl pozorný obránce Yuste. Aberdeen zůstává u míče.
9'
Hraje se nahoru dolů! Shinnie potáhl míč vpřed středem hrací plochy, srovnal si jej na pravačku, jenže jeho přízemní projektil minul branku.
8'
Tentokrát se Alef na pravé straně probil k odcentrování do pokutového území, jenže jeho střílená pobídka skončila v rukavicích brankáře Lewise.
7'
Roberge se ujal rozehrávky domácího celku na polovině hrací plochy. Stoper Apollonu vyslal dlouhý nákop na pravou stranu, ale Alef si míč nezpracoval.
6'
Stewart spěchal s míčem po pravé straně na polovinu soupeře, obhodil si jednoho ze soupeřů, jenže nakonec vybojoval pouze aut.
5'
Na vysoký centr si v pokutovém území nabíhal Shinnie, který si naskakoval na hlavičku, ale brankář Vale stačil schovat balón do rukavic.
4'
Stewart si v souboji se Santanou pokryl míč tělem a na polovině hrací plochy byl faulován. Aberdeen bude zahrávat přímý kop.
3'
Hosté se poprvé v utkání vydali do útoku, jenže Stockley poslal prudkou přihrávku mezi stopery, kterou zastavil až brankář Lewis.
2'
Alex spěchal s míčem na polovinu skotského celku, ale už na polovině hrací plochy jej nedovoleným způsobem zastavil Stewart.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do dnešního utkání. Apollon rozjel postupnou kombinaci na vlastní polovině. Kyperský celek se v úvodu nikam nežene.
1'
Oba týmy už nastoupily na hrací plochu. Aberdeen přijel v červeném, zatímco Apollon sehraje dnešní duel v bílých dresech.

Apollon Limassol FC: Vale (C) – Pedro, Yuste, Roberge, Jander – Alex, Jakoliš, Kyriakou – Alef, Maglica, Schembri
Náhradníci: Papastylianou, Zelaya, Špoljarič, Stylianou, Pittas, Sardinero, Vasiliou

Aberdeen FC: Lewis – Logan, Reynolds, O´Connor, Considine – Christie, Shinnie (C), McLean – Stewart, Stockley, Mackay-Steven
Náhradníci: Rogers, Maynard, Árnason, Wright, Tansey, Harvie, Storey

Rozhodčí: Klossner – Zdraggen, Zürcher (vš. SVI).
První utkání

Před týdnem se na domácí půdě Aberdeen radoval z výhry 2:1. Skotský celek se zásluhou Christieho dostal do vedení už po pěti minutách hry. Pedro ale po hodině hry dokázal vyrovnat. Rozhodující branku vsítil v 78. minutě Shinnie. Apollon si tak veze domů nadějný výsledek, nicméně blíže má k postupu skotský Aberdeen.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z 3. předkola Evropské ligy mezi Apollonem Limassol a Aberdeenem. Odvetné utkání startuje v 19 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.