Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Bangor City : Lyngby - 6. července 2017   19:30

Bangor City
Bangor City
0:3
(0:3)
Lyngby
Lyngby
3' K. Larsen   • 37' Kjær   • 44' K. Larsen
Bangor City
Roberts – Connolly (25. Wall), Wilson, Kennedy, Miley, Allen, Hewitt, Gosset, Taylor-Fletcher, Rittenberg (73. Henry), Shaw (73. Edwards)
Wall, Nardiello, Edwards, Hall, Owens, Henry
Rumšas – Sužiedėlis, Gerasimov (všichni Litva)
Bangor University Stadium
Lyngby
Andersen – Lumb (46. Boysen), Brandrup, Christensen, Sørensen, Ørnskov (43. Hebo), Christjansen, Fosgaard, Kjær, Rygaard Jenssen, K. Larsen (46. Højer)
Hebo, A. Larsen, Højer, Boysen, Blume, Tshiembe

Je konec. Po prvním poločase bylo téměř jasné, kdo z utkání vyjde jako vítěz a proto jsme ve druhé půlce neviděli příliš fotbalových šancí. Hosté si v poklidu bránili své vedení, které jim vydrželo až do samotného konce utkání. Lyngby na půdě Bangoru vítězí 3:0 a s předchozím vítězstvím 1:0 mohou hostující hráči slavit postup do druhého předkola Evropské ligy.
90+1'
90'
K odehraným devadesáti minutám přidá hlavní sudí Rumšas minutu navíc.
89'
Edwards poslal balón do ohně před brankou, kde následně pálil Miley, ale hostující svatyni minul.
88'
Domácí se nyní snaží o vstřelení čestné branky. Možnost budou mít z rohového kopu, který bude následovat.
87'
V ofsajdu byl přistižen domácí Wall.
85'
Utkání se pomalu dohrává, domácí jsou si vědomi toho, že postup je téměř nemožný a tak se hráči Bangoru ani nikam nehrnou.
83'
Na druhé straně prověřil pozornost Robertse Rygaard Jensen. Domácí gólman ovšem nemusel zasahovat, jelikož šel balón mimo tři tyče.
82'
O chvíli později se dostal do zakončení také Gosset, ale ani jeho rána se nesetkala s úspěchem.
78'
Na dostřel se dostal Hewitt a ihned to zkoušel, ale svou ránu nasměroval pouze mimo tři tyče hostující branky.
77'
Edwards rozehrál rohový kop, ale Andersen nemusel vůbec zasahovat. Obrana Lyngby odvrátila balón do bezpečí.
76'
V šestasedmdesáté minutě budou domácí zahrávat první rohový kop v dnešním utkání.
75'
Højer Nielsen si počínal nedovoleně v souboji s Wallem. Domácí budou rozehrávat.
73'
Střídání v týmu Bangor City FC: ze hřiště odchází Shaw, přichází Edwards.
Střídání v týmu Bangor City FC: ze hřiště odchází Rittenberg, přichází Henry.
72'
Hosté hrají v naprostém klidu. Nyní mohl přidat další branku Hebo, ale jeho střelecký pokus neskončil v síti domácích. To byla slušná šance dánského celku.
68'
Po ráně Fosgaarda musel zasahovat Roberts.
67'
Boysen se ujmul rozehrávky rohového kopu, který nevedl k žádnému většímu ohrožení domácí branky.
64'
Højer Nielsen zkusil štěstí z přímého kopu, ale našel pouze připraveného Robertse v brance Bangoru.
63'
Žlutou kartu dostává Hewitt (Bangor City FC).
60'
Hewitt v rychlostním souboji proti Rygaard Jensenovi nestíhal a tak si dopomohl faulem.
56'
Tempo hry v posledních minutách lehce opadlo. Balón je převážně na polovině hřiště, kde o něj svádí souboj oba celky.
54'
Kjær byl faulovaný Mileyem. Domácí se nemohou dostat na dostřel branky dánského celku. Ten si svůj náskok s přehledem hlídá.
50'
Hebo se ocitl na zemi po faulu Shawa. Domácí tak zbytečně přicházejí o balón.
48'
Domácí zahrozili. Shaw se odhodlal ke střele, kterou ke smůle domácích zablokoval Andersen.
47'
Hewitt si nedovoleně počínal při souboji s Christjansenem. U míče tak budou hostující fotbalisté.
47'
Do dobré příležitosti se dostal Hebo, ale jeho rána letěla těsně vedle tyče domácí branky.
46'
Střídání v týmu Lyngby BK: ze hřiště odchází Larsen, přichází Højer.
Střídání v týmu Lyngby BK: ze hřiště odchází Lumb, přichází Boysen.
46'
Je za námi první poločas, který velmi pravděpodobně určil postupujícího do další fáze. Hosté z Dánska začali velmi aktivně a již ve třetí minutě skóroval Larsen. Hosté byli i nadále aktivnější a v sedmatřicáté minutě poslal Kjær své Lyngby do dvoubrankového vedení. Těsně před koncem poločasu se podruhé v poločase prosadil Larsen a tak je jasné, že se do kabin odchází za stavu 3:0 pro dánský klub. Domácí musí vstřelit v druhé polovině utkání pět branek, aby postoupili dál, což je málo pravděpodobné.
45+2'
45+1'
Rozhodčí Rumšas přidá k prvnímu poločasu dvě minuty navíc.
45'
Rittenberg se snažil o rychlou odpověď, ale jeho ránu se podařilo Andersenovi vyrazit.
44'
Lyngby právě vstřelilo branku!
O postupujícím je takřka rozhodnuto. KRISTOFFER LARSEN se dokázal chvíli před koncem prvního poločasu podruhé v dnešním utkání prosadit a posílá hosty do vedení již 3:0!
43'
Střídání v týmu Lyngby BK: ze hřiště odchází Ørnskov, přichází Hebo.
39'
Rittenberg to přehnal s aktivitou a po jeho faulu na Christensena budou rozehrávat hosté.
37'
Je tu druhá branka Lyngby, kterou vstřelil, před malou chvílí faulující, JEPPE KJÆR. Ten přiblížil hosty k postupu, jelikož domácí nyní musí vstřelit čtyři branky, aby postoupili do druhého předkola.
36'
Následně to byl právě Kjær, kdo se provinil faulem.
34'
Miley si dovolil na Kjæra, ovšem bylo to nedovoleně a tak budou u míče domácí.
33'
Do střely se postavil Rygaard Jenssen, který dokázal zablokovat míč letící na branku.
31'
Laurence Wilson se opřel do balónu, avšak prostor mezi třemi tyčemi netrefil. Od branky tak bude vykopávat Andersen.
30'
Po faulu Brandrupa na Taylor-Fletchera budou postupovat směrem dopředu domácí hráči.
28'
V ofsajdové pozici byl přistižen Kjær. Rozehrávat tak budou fotbalisté velšského týmu.
26'
Žlutou kartu dostává Christjansen (Lyngby BK).
25'
Střídání v týmu Bangor City FC: ze hřiště odchází Connolly, přichází Wall.
23'
Praporek nad hlavou pomezního znamenal pouze jedinou věc. Hostující Brandrup se ocitl v ofsajdu.
21'
Fotbalisté Lyngby měli k dispozici rohový kop, ale z toho nevzešlo žádné ohrožení domácí branky.
19'
Rygaard Jenssen vypálil, jeho ránu ovšem dokázal zablokovat Roberts.
18'
Střelec jediné dnešní branky, Larsen, byl přistižen v ofsajdovém postavení.
17'
O chvíli později to zkusil Kjær střelou. Jeho rána však nebyla příliš přesná a skončila mimo tři tyče branky Bangoru.
14'
Kjær zajel do Kennedyho a domácí budou moci rozehrávat.
12'
Balón je převážně na polovině hřiště, kde o něho svádí souboj oba celky.
10'
Taylor-Fletcher to přehnal při osobním souboji. Rozhodčí Rumšas odpískal domácímu útočníkovi faul.
7'
Domácí jsou rychlou brankou viditelně zaskočeni. Nyní musí vstřelit tři branky, aby postoupili do další fáze Evropské ligy.
5'
Ke střele se dostal Rygaard Jensen, ale jeho ránu zablokovala obrana domácích.
4'
Kennedy následně fauloval právě Larsena. Hosté tak budou opět u balónu.
3'
Tak to je tedy začátek v podání hostujícího celku. Norský útočník KRISTOFFER LARSEN se dokázal z kraje utkání prosadit a posílá tak Lyngby do vedení 1:0!
1'

Bangor City FC: Roberts – Connolly, Wilson, Kennedy, Miley, Allen, Hewitt, Gosset, Taylor-Fletcher, Rittenberg, Shaw
Náhradníci: Wall, Nardiello, Edwards, Hall, Owens, Henry

Lyngby BK: Andersen – Lumb, Brandrup, Christensen, Sørensen, Ørnskov, Christjansen, Fosgaard, Kjær, Rygaard Jenssen, K. Larsen
Náhradníci: Hebo, A. Larsen, Højer, Boysen, Blume, Tshiembe.
Krásný, dobrý večer. Vítám Vás u sledování dnešního odvetného utkání 1. předkola Evropské ligy mezi Bangor City FC a Lyngby BK. Úvodní vhazování je naplánováno na 19:30, tak u toho buďte s námi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.