Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  CZ Bělehrad : Krasnodar - 24. srpna 2017   21:00

CZ Bělehrad
CZ Bělehrad
8' Radonjič  • 46' Kanga
2:1
(1:0)
Krasnodar
Krasnodar
82' Granqvist
CZ Bělehrad
Borjan – Stojkovič,Frimpong, Savič, Rodič (51. Gobeljič) – Kanga, Donald – Milič (71. Račič), Srnič, Radonjič (78. Pešič) – Boakye
Adžič, Babič, Gobeljič, Kahriman, Milijaš, Pešič, Račič
Krasnodar
Sinicyn – Petrov, Granqvist, Martynovič, Ramirez – Mamajev (61. Pereyra), Gazinskij, Kabore (46. Žigulev) – Wanderson, Smolov (66. Ivan), Claesson
Gritsenko, Ivan, Pereyra, Safonov, Šiškin, Sulejmanov, Žigulev

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 4:2. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 17:21.
Je konec! Crvena Zvezda doma poráží Krasnodar 2:1 a postupuje do základní skupiny Evropské ligy! V prvním poločase poslal domácí do vedení Radonjič! Poté se dlouho dobu hodně bojovalo. Až těsně po přestávce přidal druhou branku Kanga! Krasnodar se poté tlačil do útoku, jenže nikdo z hostů dlouho nenašel recept na obranu. Až deset minut před koncem zahrávali hosté penaltu, kterou proměnil Granqvist! Krasnodar dokonce mohl vyrovnat. Granqvistovu hlavičku Borjan vyrazil mimo tři tyče a z následných přímých kopů trefili hosté pouze zeď.
90+7'
90+5'
Také další rána zasáhla jednoho z hráčů ve zdi. Rozhodčí však tentokrát odpískal přímý kop pro domácí celek. Crvena Zvezda už to podle všeho zvládne.
90+4'
Žlutou kartu dostává Stojkovič (FK Crvena Zvezda Bělehrad).
90+4'
K exekuci přímého kopu se postavil Wanderson, který trefil jednoho z hráčů ve zdi. Podle rozhodčího jej zasáhl do ruky a Krasnodar si ještě vylepšil pozici.
90+3'
A Krasnodar rozehraje další přímý kop. Savič si totiž naskočil na Granqvista a za svůj faul vidí žlutou kartu!
90+2'
Krasnodar zahrával přímý kop. Do pokutového území se seběhli všichni hlavičkáři. Hostující kapitán Granqvist se dostal k hlavičce, ale Borjan vytáhl fantastický zákrok!
90+1'
Nastavuje se šest minut!
90'
Granqvist protestoval na polovině domácího celku a vidí žlutou kartu.
89'
Boakye spěchal za přihrávkou za obranu Krasnodaru. Domácí útočník měl k míči o kus dále než brankář Sinicyn. Duel se však pomalu chýlí ke konci.
88'
Krasnodar stále pokračuje v kombinaci na vlastní polovině. Jakýkoliv dotek hostujících hráčů s míčem doprovází fanoušci pískáním.
87'
Andreas Granqvist sice uspěl v hlavičkovém souboji na hranici pokutového území. Hostující kapitán si ale pomohl loktem a dopustil se faulu.
86'
Krasnodar se snaží, jenže záloha domácího celku skvěle vystupuje už na půlící čáře a nepouští Krasnodar na svou polovinu.
85'
Milan Borjan vystartoval mezi hlavičkáře a došel si pro centrovaný balón. Crvena Zvezda má v zádech vyprodaný stadion.
84'
Krasnodar se nadále tlačí do pokutového území. Hosté v závěru utkání cítí šanci na postup do základní skupiny. Čeká nás velmi zajímavý závěr.
83'
Žlutou kartu dostává Borjan (FK Crvena Zvezda Bělehrad).
82'
Krasnodar právě vstřelil branku!
Krasnodar se vrací zpět do hry o postup! K exekuci pokutového kopu se postavil ANDREAS GRANQVIST, který míč uklidil přímo k tyči!
81'
Tak pozor! Přeci jen je tady drama! Rozhodčí nařizuje pokutový kop pro Krasnodar!
80'
Stojkovič se vydal podpořit ofenzívu domácího celku. Krajní obránce srbského celku však centroval zpoza brankové čáry. Sinicyn bude rozehrávat.
79'
Martynovič vyslal další dlouhou pobídku na hranici pokutového území. Hostující stoper však vysokou přihrávkou neoslovil nikoho ze spoluhráčů.
78'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Radonjič, přichází Pešič.
77'
Krasnodar zahodil jednu z posledních šancí na zvrat! Granqvist našel dlouhým nákopem Wandersona, jehož volej prosvištěl těsně nad břevnem!
76'
Domácí jsou opravdu blízko. Crvena Zvezda brání skvěle a nepouští Krasnodar na svou polovinu. Fanoušci si dnešní duel užívají.
75'
Kanga upadl po souboji s Petrovem. Autor druhé branky domácího celku se drží za kotník, ale podle všeho bude schopen pokračovat.
74'
Stojkovič operoval s míčem na pravé straně hřiště. Krajní obránce Crvene Zvezdy přenesl hru do pokutového území, kde nebyl nikdo v červeném.
73'
Wanderson si při svém průniku po levé straně pomohl nedovoleným zákrokem. Crvena Zvezda může pokračovat v kombinaci.
72'
Zadáci Krasnodaru kombinují s míčem na vlastní polovině. Krasnodar by však potřeboval útočit. Nikdo v černém se ale nehlásí o míč.
71'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Milič, přichází Račič.
70'
Stojkovič potáhl balón na polovinu Krasnodaru, kde vybojoval autové vhazování. Crvena Zvezda už nikam nespěchá a snaží se držet míč na svých kopačkách.
69'
Jeden z domácích fotbalistů zůstává ležet na hrací ploše a drží se za levé stehno. Podle všeho se bude muset střídat. Crvena Zvezda nastřádá další vteřinky.
68'
Krasnodaru se vůbec nedaří. Ivan se pustil do dalšího hlavičkového souboje, ve kterém sundal Donalda. Crvena Zvezda bude rozehrávat.
67'
Střídající Ivan se ihned zapojil do rozehrávky hostujícího celku. Ivan vletěl do souboje se Savičem, který jej odstavil od balónu.
66'
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Smolov, přichází Ivan.
65'
Domácí fotbalisté se dostali k míči a dokázali uklidnit hru. Srnič neustál souboj s Gazinským a vykoledoval si přímý kop.
64'
Krasnodar se v posledních minutách tlačí do útoku. Borjan vyrazil na malé vápno, kam si došel pro vysoký centr z levé strany.
63'
Fjodor Smolov si zpracoval vysokou přihrávku na polovinu soupeře. Útočník Krasnodaru byl osamocený a zadáci Crvene Zvezdy jej připravili o míč.
62'
Brankář Borjan vyrazil až na hranici pokutového území, kde sebral odražený míč. Gólman Crvene Zvezdy balón vyhodil na polovinu soupeře.
61'
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Mamajev, přichází Pereyra.
60'
Je za námi hodina hry! Domácí celek si stále hlídá své dvoubrankové vedení a přibližuje se postupu do základní skupiny.
59'
Mamajev se s míčem protančil do pokutového území. Hostující fotbalista vyslal přízemní pokus, ale brankář Borjan byl připraven.
58'
Petrov svou chybu bleskově napravil a uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hřiště. Krasnodar drží míč na svých kopačkách a snaží se zaútočit.
57'
Guelor Kanga přenesl hru na levou stranu hrací plochy. Domácí záložník však nenašel nikoho ze spoluhráčů. Petrov však zahrál do autu.
56'
Obránce Granqvist se nedohodl se Sinicynem. Hostující obránce balón zahrál jen do zámezí a Crvena Zvezda bude zahrávat rohový kop.
55'
Hra je přerušena! Jeden z domácích fotbalistů zůstává ležet na trávníku a drží se za levý kotník. Uvidíme, zda se na domácí straně bude muset střídat.
54'
Guelor Kanga si brousil zuby na odražený míč. Těsně před ním však Srnič přenesl hru na levou stranu. Kanga se na svého spoluhráče ze zálohy zlobí.
53'
Crvena Zvezda je při chuti. Domácí se znovu tlačili do útoku. Guelor Kanga si navedl míč na levačku, jenže jeho centr srazil obránce do autu.
52'
Ramirez fauloval při návratu na vlastní polovinu a za odměnu dostává žlutou kartu.
51'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Rodič, přichází Gobeljič.
50'
Exekuce přímého kopu se zhostil Mamajev. Hostující fotbalista vymyslel centr na zadní tyč, kde se do zakončení dral Granqvist, před kterým stačil zasáhnout Frimpong.
49'
Tady se však pro Krasnodar rýsuje zajímavá možnost. Mamajev byl faulován v blízkosti pokutového území a hosté budou rozehrávat přímý kop.
48'
Krasnodar se okamžitě snažil přispěchat s odpovědí. Hosté se ale nedostali do pokutového území a Mamajev dokonce odevzdal míč soupeři.
47'
Také Kanga si sundal dres a za svou oslavu vidí žlutou kartu.
46'
CZ Bělehrad právě vstřelil branku!
Domácí celek navyšuje své vedení na 2:0! Parádní vstup do druhého poločasu! GUELOR KANGA napřáhl z úctyhodné vzdálenosti a jeho parádní střela zapadla do branky!
46'
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Kabore, přichází Žigulev.
46'
První poločas končí! Crvena Zvezda proměnila hned svou první šanci a od 8. minuty vede zásluhou Radonjiče! Krasnodar se sice snaží útočit, ale obrana domácího celku hraje skvěle. Další branku navíc mohl přidat Savič, jehož hlavička těsně minula branku. Za stavu 1:0 by tedy postupoval domácí celek. Krasnodar musí po přestávce hodně přidat.
45+4'
45+3'
Kabore odcentroval z pravé strany. Domácí brankář vystartoval na značku pokutového kopu a schoval balón do svých rukavic.
45+2'
Krasnodar se v nastaveném čase tlačí do útoku. Gazinskij poslal dlouhou pobídku za obranu, ale Fjodor Smolov na balón nedosáhl.
45+1'
Nastavují se čtyři minuty!
45'
Crvena Zvezda v závěru prvního poločasu kombinuje s míčem na vlastní polovině a soupeři balón prakticky nepůjčuje. Krasnodar musí přidat.
44'
Pavel Mamajev prošel po pravém křídle až na hranici pokutového území, odkud vyslal technický pokus. Borjan jeho střelu schoval do rukavic.
43'
Srnič prošel s míčem na polovinu Krasnodaru, kde jej předal Boakyemu. Domácí útočník ještě vylepšil pozici pro Kangu, jenže Crvena Zvezda nezakončila.
42'
Donald fauloval na vlastní polovině a je zaslouženě odměněn žlutou kartou.
41'
Po následném protiútoku si Boakye přichystal míč na levačku a vyslal technickou střelu. Sinicyn na jeho pokus nedosáhl. Hosty zachránila tyč!
40'
K dalšímu přímému kopu se postavil Mamajev. Hostující fotbalista odcentroval na zadní tyč, kde nebyl nikdo v černém.
39'
Boakye se při návratu na vlastní polovinu dopustil nedovoleného zákroku a nabídl Krasnodaru další přímý kop. Hosté se v závěru první půle tlačí do útoku.
38'
Gazinskij uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hřiště. Hostující středopolař poté roztáhl hru na levou stranu, ale Krasnodar přišel o míč.
37'
Krasnodar zahrával přímý kop na polovině soupeře. K jeho exekuci se postavil Wanderson, jehož technický pokus minul branku o dobré tři metry.
36'
Milič se na hranici pokutového území dostal k odraženému míči, jenže rána mu vůbec nesedla a skončila vysoko nad břevnem.
35'
Boakye svedl sprinterský souboj s posledním obráncem Krasnodaru. Domácí útočník se dostal k míči, zasekl si jej a hledal Radonjiče. Na poslední chvíli se dokázal vrátit Granqvist.
34'
Srnič hledal prudkou přihrávkou Stojkoviče. Druhý jmenovaný svedl souboj s Martynovičem a pomohl si nedovoleným zákrokem.
33'
Crvena Zvezda se po dlouhé době dostala do útoku. Na centr z přímého kopu si naskočil Vujadin Savič, jehož prudká hlavička minula branku!
32'
Krasnodar měl k dispozici rohový kop. Fjodor Smolov se tlačil do zakončení, jenže ve výskoku si pomohl rukou a fauloval Saviče.
31'
Brankář Borjan podruhé v utkání vystartoval ven z pokutového území. Domácí brankář tentokrát odkopl balón před rozběhnutým Kaborem.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání! Crvena Zvezda se brzy dostala do vedení a za tohoto stavu by postupovala do základní skupiny.
29'
Přímý kop zahrával také Krasnodar. Pavel Mamajev vyslal zajímavý centr na zadní tyč, kde v hlavičkovém souboji uspěl Frimpong.
28'
Domácím se jeho exekuce vůbec nepovedla a Krasnodar spěchal do otevřené obrany. Wanderson se rozhodl pro přízemní centr, který zastavil Savič.
27'
Kabore si v dalším souboji s Kangou pomohl nedovoleným zákrokem a nabídl Crvene Zvezde přímý kop. Do pokutového území už spěchají všichni hlavičkáři.
26'
Hosté se po zákroku na Mamajeva na hranici pokutového území dožadovali odpískání pokutového kopu. Rozhodčí měl akci přímo před sebou a nechal pokračovat ve hře.
25'
Petrov dostal přihrávku na pravou stranu, avšak krajní obránce Krasnodaru si neporadil se zpracováním a hlavou přizvedl balón do autu.
24'
Wanderson se na pravé straně zbavil svého strážce a poslal zajímavý centr do pokutového území. Smolov pustil míč Gazinskému, jehož ránu zablokoval Savič.
23'
Kanga chtěl překvapit obranu Krasnodaru dlouhou přihrávkou na Boykyeho. Před druhým jmenovaným stačil zasáhnout obránce Granqvist.
22'
Mamajev při přechodu na polovinu Crvene Zvezdy zajel do Frimponga, který se po souboji jen těžce zvedá. Domácí stoper však bude schopen pokračovat.
21'
Krasnodar se po delší době usadil na polovině svého soupeře. Gazinskij však pokazil přihrávku na pravou stranu a odevzdal míč Miličovi.
20'
Boakye si zpracoval přihrávku do pokutového území, otočil se a pěknou přihrávkou vrátil balón Stojkovičovi. Jeho centr už zastavil Martynovič.
19'
Milič se na pravé straně dral za vysokou přihrávkou. Domácí fotbalista svedl souboj s Ramirezem, který jej k balónu nepustil. Krasnodar bude rozehrávat.
18'
Centr od rohového praporku přiletěl na přední tyč, kde se k balónu dostal Kanga, jež jej chtěl přihrát pod sebe. Zadáci Krasnodaru jeho úmysl přečetli.
17'
Kanga přenáší těžiště hry z jedné strany na druhou. Domácí záložník vyslal do průniku Radonjiče, jehož centr srazila obrana na roh.
16'
Wanderson si neporadil se zpracováním po autovém vhazování a nechal se vytlačit do zámezí. Domácí hráči zatím brání opravdu skvěle.
15'
Domácí brankář Borjan vystartoval za hranice pokutového území, kde si počkal na odražený balón a pohlídal jeho cestu do zámezí.
14'
Claesson se na pravé straně parádní hrou tělem zbavil svého strážce, prošel na hranici šestnáctky a odcentroval. Jeho pobídka však propadla do zámezí.
13'
Stojkovič našel dlouhým míčem z autového vhazování Boakyeho, který vypálil z otočky. Rána domácího útočníka prosvištěla nad břevnem.
12'
Kabore fauloval na polovině domácího celku a také hostující záložník vidí žlutou kartu.
11'
Smolov si v souboji s Frimpongem pomohl rukou a dopustil se útočného faulu. Útočník Krasnodaru se sice diví, ale verdikt arbitra je neměnný.
10'
Krasnodar se okamžitě po inkasování úvodní branky tlačí na polovinu soupeře a snaží se o bleskovou odpověď. Wanderson ale trefil pouze Saviče.
8'
Radonjič sundal při oslavě dres, za což vidí žlutou kartu.
8'
Crvena Zvezda se bleskově ujímá vedení! Domácí se usadili v blízkosti pokutového území. Ke střele se odhodlal Srnič, ale jeho ránu Sinicyn vyrazil. K dorážce se ale dostal NEMANJA RADONJIČ, který parádní střelou poslal Crvenou Zvezdu do vedení!
7'
Stojkovič uspěl v souboji na pravé straně hřiště. Následně se do dalšího souboje pustil Wanderson, který si pomohl útočným faulem.
6'
Srnič se s míčem probil k rohovému praporku. Domácí fotbalista svedl souboj s dvojicí soupeřů a dokonce zvládl odcentrovat. Jeho pobídka však končí v zámezí.
5'
Wanderson se rychlou kličkou na levé straně hřiště zbavil obránce a dral se do útoku. Šikovný křídelník Krasnodaru si vylámal zuby na Stojkovičovi.
4'
Smolov uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hřiště. Hostující útočník chtěl uvolnit Mamajeva, který ale nedosáhl na jeho přihrávku.
3'
Na stadionu panuje od úvodního hvizdu fantastická atmosféra. Domácí fanoušci se starají o skvělou kulisu. Krasnodaru se tady nebude hrát snadno.
2'
Domácí hráči se poprvé v utkání vydali do útoku a hned z toho byla zajímavá akce! Milič se po křídle prosmýkl do pokutového území a zpětnou přihrávkou hledal Srniče, kterého na poslední chvíli zastavil Gazinskij.
1'
Krasnodar obstaral výkop do dnešního utkání. Hosté se ined vydali do útoku. Fjodor Smolov si zpracoval přihrávku na hranici šestnáctky, ale už se s míčem nedokázal otočit.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Krasnodar přijel do Srbska v černém, zatímco domácí budou hrát v červených dresech.

FK Crvena Zvezda Bělehrad: Borjan – Stojkovič,Frimpong, Savič, Rodič – Kanga, Donald – Milič, Srnič, Radonjič – Boakye
Náhradníci: Adžič, Babič, Gobeljič, Kahriman, Milijaš, Pešič, Račič

FK Krasnodar: Sinicyn – Petrov, Granqvist, Martynovič, Ramirez – Mamajev, Gazinskij, Kabore – Wanderson, Smolov, Claesson
Náhradníci: Gritsenko, Ivan, Pereyra, Safonov, Šiškin, Sulejmanov, Žigulev.
První duel

V prvním poločase se domácí celek ujal vedení díky Ignatěva. Hned po přestávce navíc přidal druhou branku Claesson a pro Krasnodar to vypadalo skvěle! Jenže v 58. minutě se ze střední vzdálenosti prosadil Srnič a na světě bylo drama! O deset minut později se Petrov opřel do centru od rohového praporku a vrátil Krasnodaru dvoubrankové vedení. Jenže Crvena Zvezda rychle snížila zásluhou střídajícího Pešiće. Závěr utkání už si Krasnodar pohlídal a do Srbska si poveze výhru 3:2.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z odvetného utkání mezi Crvenou Zvezdou Bělehrad a Krasnodarem. Výkop je stanoven na 21 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.