Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Lincoln : AEK Larnaka - 6. července 2017   22:00

Lincoln
Lincoln
42' Bardon
1:1
(1:0)
AEK Larnaka
AEK Larnaka
78' Jorge
Lincoln
Navas – Andrada (60. Garcia), R. Chipolina (C), Lopes, J. Chipolina – Bardon, Lopez, Hernandez (84. Pons) – Casciaro, Pibe (75. Aranda), Diego. Trenér: Julio Ribas.
Soler – Garcia, Aranda, Clinton, Pons, Pusey, Castells.
Pavel Orel – Petr Blažej, Jiří Kříž (všichni CZE)
Estádio Do Algarve, São João da Venda
AEK Larnaka
Pablo – Truyols, Català (C), Antoniades – Maloku, Tomás, Boljević, Laban (46. Jorge), Hevel (70. Tete) – Soria, Mytidis (62. Roushias). Trenér: Imanol Idiakez.
Giorgallides – Jorge, Tete, Tričkovski, Taulemesse, Charalambides, Roushias.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 1:1. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 13:15.
Utkání je u konce a z postupu se dle očekávání raduje Larnaca. Ta po přestávce dokázala srovnat nepříznivý stav, když v 78. minutě proměnil pokutový kop Jorge a kyperský celek se v tomto dvojutkání mohl těšit z celkového skóre 6:1. Pro Lincoln účast v pohárech končí, Larnaca se může těšit na souboje s týmem Cork City FC.
90+5'
90+4'
Tomás mohl na poslední chvíli rozhodnout, jeho střela z pokutového území ale byla domácími zblokována.
90+3'
Hostů, nevyšel roh podle představ, o chviličku později se dokonce dopustili dalšího útočného faulu.
90+2'
Raúl Navas má míč ve svém držení a rozehrává.
90+1'
Rozehrávka neměla dlouhého trvání, prakticky ihned se pískal útočný faul uvnitř šestnáctky.
90'
Budou se nastavovat čtyři minuty.
89'
Larnaca nikam nepospíchá, nemá důvod. O postupujícím je rozhodnuto.
88'
Skóre se pokusil otočit Roushias, za domácí obranu se ovšem dostal v ofsajdovém postavení.
87'
Hrubě nepovedený centr Bardona, míč vysoko přelétl hostující branku.
86'
Kombinace se dokonce dostala až k brankáři Navasovi. Ten pomohl hru přesunout na druhé křídlo.
85'
Lincoln kombinuje na vlastní půlce.
84'
Je to tak, Anthony Hernandez končí, nahradil jej Alain Pons.
84'
Na trávníku sedí Hernandez, má křeče, tohle už nepůjde.
83'
Další přerušení, zápas je teď hodně rozkouskovaný.
82'
Jeden takový zakončil J. Chipolina. Pablo jeho přízemní střelu zvládl lapit.
81'
Domácí se nechtějí vzdát šance na výhru a snaží se o útočné výpady.
80'
Měli jsme tu malou přestávku, která byla vyplněna ošetřením jednoho z domácích hráčů.
78'
Larnaca právě vstřelila branku!
Míč si na penaltový puntík postavil JORGE, dal si pomalý rozběh, počkal si na gólmanův pohyb a hravě srovnal na 1:1.
78'
Žlutou kartu navíc dostal Anthony Bardon.
77'
Penalta pro Larnacu! po své kličkované byl v pokutovém území sražen Tete a rozhodčí neváhal ani okamžik.
75'
Domácí střídají, dolů jde Pibe, novým hráčem na trávníku je Falu Aranda.
74'
Obrana Lincolnu ale byla připravená a centr celkem bez problémů odvrátila.
74'
Hosté chtěli po faulu rychle rozehrát, rozhodčí je ale zastavil hvizdem. Rozehrávat se bude na jeho pokyn.
72'
Domácí vhazují, J. Chipolina se chystá k dlouhé rozehrávce.
70'
Je to tu. Na lavičku zamířil Hector Hevel, závěr utkání odehraje Tete.
70'
Hosté udělají v nejbližší době poslední změnu. Čeká se na vhodnou chvíli.
69'
Stále sledujeme fotbal v poklidném tempu. Lincoln sice vede, celkový stav je ale rozhodně příznivější pro Larnacu.
67'
Pibeho zakončení postrádalo přesnost, Juan Pablo si už chystá míč na rozehrání.
66'
Lincoln po delší době v útoku.
64'
Larnaca se snaží o vyrovnání, akce však končí daleko před pokutovým územím Raúla Navase.
62'
Vystřídali i hosté, dohrál Nestor Mytidis, zahraje si Onisiforos Roushias.
60'
Fernando Andrada pro zranění končí, nastupuje Jean Garcia.
59'
Tvrdou srážku ve vzdušném souboji absolvovali domácí Andrada a hostující Hevel. Oba jsou nyní v lékařském ošetření.
57'
Je to teď plné nepřesností a to z obou stran. Fotbalových okamžiků moc není.
56'
Žlutou kartou byl za tvrdý zákrok potrestán domácí Fernando Andrada.
54'
Ani z tohoto rohu Larnaca neuspěla, musí to zkoušet zas a znova...
54'
Roh pro hosty, obrana Lincolnu zmařila rychlý výpad po levém křídle.
52'
Žlutou kartu dostal hostující Hector Hevel.
50'
Další Navasův zákrok, nyní proti střele z odraženého centru.
49'
Z následného rohu hosté nic nezískali, už se hraje spíše u středu.
48'
Navas se nyní blýskl povedeným zákrokem, když vyrazil na roh Boljevićův dobře kroucený pokus z hranice pokutového území.
47'
Centr z levé strany skončil u Navase, ten ihned rozehrál na své spoluhráče.
46'
Hosté udělali do druhého poločasu jednu změnu, skončil Vincent Laban, nastoupil Jorge.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 23:00.
Je za námi první poločas, ve kterém sice hosté měli územní převahu, jenže ta vyšla naprázdno a naopak udeřilo na druhé straně. Ve 42. minutě si na centr z rohu naběhl Anthony Bardon a hlavou poslal Lincoln do vedení. Ten sice v součtu stále ztrácí čtyři branky, přesto byli hráči vyprovozeni do šatny potleskem svých fanoušků.
45+1'
45'
Lincoln je ale v laufu a opět se tlačil do útoku. Po přihrávce z pravé strany zakončil těsné vedle J. Chipolina.
44'
Obdržený gól hosty zatím nijak nesrazil, opět si bez nervů kombinují ve středu hrací plochy.
42'
Lincoln právě vstřelil branku!
A je to 1:0! Na centr od rohového praporku si naběhl ANTHOBY BARDON a lehkou tečí hlavou poslal míč za brankovou čáru. Juan Pablo se natahoval marně, Lincoln vede.
42'
Zleva se do vápna dostal Casciaro, tlačil přihrávku na střed, hosté ji dokázali srazit na roh.
41'
Raúl Navas si včas vyběhl na Boljevićův centr a míč vyboxoval daleko ze svého pokutového území.
41'
Je tu přímý kop pro hosty, uvidíme centrovaný míč z levého křídla.
40'
Až u pokutového území, které hlídá Juan Pablo, začíná postupná akce kyperského týmu.
38'
Larnaca opět v postupné akci, nyní po levé straně hřiště.
36'
Hrubě nepovedená Hebelova střela, míč je mimo Navas rozehrává.
35'
Centrovaný míč skončil u obranného valu domácích, ti bez problémů odhlavičkovali do bezpečí.
35'
Faul na Tomáse, je tu přímý kop pro Larnacu.
34'
Antoniades sice dobře rozehrál autové vhazování, obrana Lincolnu však hosty nepouští na dostřel Navasovy branky.
32'
Sledujeme teď trochu hlušší pasáž utkání.
30'
Je tu první žlutá karta utkání, za faul u pomezní čáry ji dostal hostující Vincent Laban.
29'
Ten už Hevelovi vůbec nevyšel, krátký centr skončil mimo hrací plochu.
28'
Nevyšlo to ani po rohovém kopu, vysoký centr domácí odvrátili na další roh.
26'
Kyperský tým je opět v držení míče, je to ale stále pouze v kombinační fázi.
25'
Navas si po delší době sáhl na míč, po krátké kombinace zakončoval Tomás. Mířil ale doprostřed branky, kde byl nachystaný gólman Lincolnu.
23'
Hodně pozdě odmávaný ofsajd domácích, Diego se už cpal z levé strany na střed.
21'
Juan Pablo teď musel rychle na zem, aby dokázal zkrotit prudkou přízemní přihrávku. A podařilo se mu to.
20'
Nevyšlo to a i po centru Diega. Lincoln ale pokračuje autovým vhazováním u rohového praporku.
19'
Pokutovým územím prolétl vysoký centr, nikdo ale nedokázal míč zasáhnout.
17'
Larnaca nyní drží míč na kopačkách, nikam nepospíchá, kombinuje na půlce.
15'
Tohle byla slibná šance Lincolnu. Na pravé straně se za obranu dostal Casciaro, jenže prováhal nejlepší okamžik na zakončení a poté už musel volit řešení z ostrého úhlu. Míč skončil vedle.
14'
Maloku nedokázal přejít přes dva protihráče, je z toho pouze odkop od domácí branky.
12'
Antoniades dlouho vybíral, komu vhodí, nakonec nezvolil dobré řešení a Lincoln může vyrazit do útoku.
10'
Nevyšel ani o pokus o vysunutí levou stranou, prudká přihrávka i tentokrát skončila u Navase.
9'
Larnaca má i nadále velkou územní převahu, zatím ale čeká na první střelecký pokus.
8'
Nepřesná přihrávka skončila u Navase, ten ale nemá komu. Volí proto dlouhý výkop.
7'
Domácí vhazují ve hloubi vlastní poloviny hřiště.
6'
Tvrdý zákrok hostujícího Antoniadese, rozhodčí si zatím vystačil s domluvou.
5'
A už sledujeme obléhání pokutového území domácího týmu.
4'
Jenže další nepřesnost zhatila akci, Raúl Navas se rozhlíží, komu přihraje.
3'
Gólman Juan Pablo si poprvé osahal míč, Larnaca jde zase dopředu.
2'
Hosté kombinovali na půlce, míč jim ale po nepřesné přihrávce utekl do autu.
1'

Lincoln Red Imps FC: Navas – Andrada, R. Chipolina (C), Lopes, J. Chipolina – Bardon, Lopez, Hernandez – Casciaro, Pibe, Dieguito. Trenér: Julio Ribas.
Náhradníci: Soler – Garcia, Aranda, Clinton, Pons, Pusey, Castells.

AEK Larnaca FC: Pablo – Truyols, Català (C), Antoniades – Maloku, Tomás, Boljević, Laban, Hevel – Soria, Mytidis. Trenér: Imanol Idiakez.
Náhradníci: Giorgallides – Jorge, Tete, Tričkovski, Taulemesse, Charalambides, Roushias.

Rozhodčí: Pavel Orel – Petr Blažej, Jiří Kříž (všichni CZE).
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas může začít.
Zápas na Estádio Do Algarve začne ve 22 hodin, takže si na tuto hodinu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Zápas bude jako hlavní řídit Pavel Orel a na pomezí mu budou pomáhat Petr Blažej a Jiří Kříž. Čtvrtým rozhodčím byl nominován Zbyněk Proske. Všichni pánové jsou z České republiky.
První utkání

Vypadá to, že již po úvodním střetnutí máme o postupujícím rozhodnuto. Larnaca totiž na svém trávníku doslova rozdrtila výsledkem 5:0 a připravila si tak pohodlnou pozici do odvety. Dnes by to tak měla být pro kyperský tým pouze formalita...

AEK Larnaca FC – Lincoln Red Imps FC 5:0 (1:0)

Branky: 22. Taulemesse, 52. Tomas, 65. Tomas, 68. Taulemesse, 77. Trickovski (pen.)

Žlute karty: 9. Antoniades – 10. Bardon, 47. Lopes

AEK Larnaca FC: Pablo – Soria, Antoniades, Catala (C), Tete – Larena, Tomas, Laban, Hevel – Trickovski, Taulemesse.

Lincoln Red Imps FC: Navas – Garcia, Lopes, Chipolina R. (C), Castells, Chipolina J. – Bardon, Lopez Ricart, Calderon (37. Pibe), Casiaro K. – Casciaro L (29. Hernandez).
Dobrý večer u odvetného utkání prvního předkola Evropské ligy. Společně se podíváme na duel mezi týmy Lincoln Red Imps FC a AEK Larnaca FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.