Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  VPS : Brøndby - 20. července 2017   18:00

VPS
VPS
12' Voutilainen  • 41' Sohna
2:1
(2:1)
Brøndby
Brøndby
16' Meerits (vl.)
VPS
Meerits – Lampi (C) (22. Koskimaa (61. Morrissey)), Lahti, Viitikko, Engstrom – Levanen, Voutilainen, Strandvall – Vahtera, Hakola (71. Boling), Sohna
Koskimaa, Lähde, Morrissey, Volotinen, Boling, Jurgenson, Clennon
Valeri – Giallatini, Dobosz (všichni ITA)
Hietalahti - Vaasa
Brøndby
Bellot – Larsson (C), Hermannsson, Arajuuri, Sikošek (46. Crone) – Halimi (70. Pukki), Kalmár (46. Rocker), Fisker – Kliment, Mukhtar, Wilczek
Ronnow, Rocker, Pukki, Mensah, Arndal-Lauritzen, Crone, Andersen

Z mé strany je to pro dnešní den vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 1:2. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 10:17.
Je dobojováno! Vaasan Palloseura sice v domácím duelu porazil Brondby 2:1, ale v celkovém součtu to na postup nestačí! Domácí se ujali vedení prakticky ze svého prvního útoku ve 12. minutě, kdy se trefil Voutilainen! O pět minut později si však brankář Meerits srazil za brankovou čáru centr od rohového praporku. Pět minut před přestávkou ale vrátil finský celek do boje o postup Sohna. Po přestávce navíc viděl Jan Kliment červenou kartu a pro domácí se rýsovala zajímavá možnost. Finský celek si ale nevypracoval další šance a s evropskými poháry se loučí už ve druhém předkole.
90+3'
90+2'
Brankář Meerits poslal dlouhý nákop na polovinu svého soupeře. Nikdo z hráčů v černém dresu na jeho pobídku nedosáhl.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Utkání se pouze dohrává. Fotbalisté Brondby pokračují v kombinaci na vlastní polovině a v závěru nechtějí inkasovat další branku.
89'
Vahtera poslal parádní přihrávku na levou stranu, jenže Engstrom už jeho pobídku nedostihl na hrací ploše. Bellot bude rozehrávat.
88'
Hra je přerušena. Po jednom ze soubojů na polovině hrací plochy zůstává na trávníku ležet Pukki. Fotbalista Brondby se drží za levý kotník.
87'
Domácí fanoušci si užívají poslední minuty dnešního utkání. Příznivcům finského celku je asi jasné, že na postup už to podle všeho nebude.
86'
Lahti si na malém vápně počkal na povedený centr z pravé strany a odhlavičkoval balón do bezpečí před dobíhajícím Pukkim.
85'
Engstrom si nabíhal na zadní tyč, kam směřoval prudký centr z levé strany. Krajní obránce domácího celku na míč nedosáhl ani ve skluzu.
84'
Dánský celek měl k dispozici další rohový kop. Brondby se na malou chvíli podívalo do šestnáctky, jenže Sohna míč odkopl akrobatickým způsobem.
83'
Pukki svedl souboj o míč u rohového praporku. Útočník ve službách Brondby míč udržel a navíc vybojoval autové vhazování.
82'
Sohna se stáhl pro míč hluboko před hranici pokutového území, bleskově se otočil, jenže poté nenašel nikoho ze spoluhráčů.
81'
Larsson si na pravé straně zpracoval parádní oblouček, přehodil si míč na levačku a odcentroval. Jeho pobídka odhlavičkoval hned první obránce.
80'
Wilczek se z hranice pokutového území pokusil odcentrovat na malé vápno, jenže stoper Lahti dával pozor a z otočky odkopl míč do bezpečí.
79'
Po delší době se do útoku zase podíval finský celek. Palloseura se usadila v blízkosti pokutového území a Strandvall získal přímý kop.
78'
Po dalším rohovém kopu se hostům podařilo zakončit! Na malém vápně totiž číhal Mukhtar, jehož hlavička skončila v rukavicích pozorného brankáře.
77'
Hosté zahrávali rohový kop. Vysoký centr se snesl na zadní tyč, kde zasáhl obránce Lahti, který balón prodloužil na další roh.
76'
Wilczek se v pokutovém území probil k povedené přihrávce z levé strany, odpoutal se od obránce, jenže z otočky rozvlnil jen boční síť!
75'
Hosté se usadili na polovině domácího celku a snaží se nasbírat cenné vteřinky. Finskému celku stále chybí k postupu dvě branky.
74'
Brondby zahrávalo přímý kop v blízkosti pokutového území. Její exekuce se ujal střídající Pukki, který technickou střelou prověřil brankáře!
73'
Lahti se ujal rozehrávky domácího celku na polovině hrací plochy a roztáhl hru na levou stranu. Engstrom si však netroufl na individuální průnik.
72'
Wilczek spěchal podél postranní čáry za parádním obloučkem, ale ani jeho rychlé nohy mu nepomohly k zastavení balónu na hrací ploše.
71'
Střídání v týmu Vaasan Palloseura: ze hřiště odchází Hakola, přichází Boling.
70'
Střídání v týmu Brøndby IF: ze hřiště odchází Halimi, přichází Pukki.
69'
Standardní situace se finskému celku vůbec nepovedla. Odcentrovat se nakonec podařilo Levanenovi, ale jeho pobídka skončila v rukavicích brankáře Bellota.
68'
Sohna si nabíhal na hranici pokutového území, kam směřovala přihrávka z levé strany, avšak stoper Arajuuri byl u míče dříve a odkopl jej do autu.
67'
Po přestávce se nám ze hry prakticky vytratily všechny šance. Domácí fotbalisté sice útočí proti oslabenému celku, jenže Brondby se koncentruje na obranu.
66'
Strandvall měl spoustu volného prostoru na levé straně hřiště, jenže si míč špatně zpracoval a Larsson proti němu stačil včas vystoupit.
65'
Na stadionu stále panuje skvělá atmosféra. Domácí fotbalisté jsou pány na hřišti, jenže k postupu potřebují vstřelit ještě dvě branky.
64'
Domácí začínají přitápět pod kotlem! Před branku přiletěl povedený centr z levé strany a před dotírajícím Sohnou zasáhl obránce na poslední chvíli.
63'
Střídající Morrissey se z pravé strany prokličkoval na hranici pokutového území, kde si míč přehodil na levačku, jenže trefil jen obránce.
62'
Sohna se v hlavičkovém souboji provinil úderem loktem a za svůj zákrok vidí žlutou kartu.
61'
Střídání v týmu Vaasan Palloseura: ze hřiště odchází Koskimaa, přichází Morrissey.
60'
Levanen se málem dostal k odraženému míči před brankářem. Hostující gólman Bellot však dával dobrý pozor a bleskově skryl míč do rukavic.
59'
Hakola si v pokutovém území naběhl na prudkou přihrávku z levé strany a ihned centroval před branku. Jeho centr však skončil v zámezí.
58'
Levanen potáhl míč na polovinu soupeře a kolmicí mezi obránce se snažil uvolnit agilního Hakolu. Stopeři dánského výběru byli na místě.
57'
Domácí zahrávali rohový kop. Finský celek se rozhodl pro rozehrávku do kombinace a nikdo z hráčů v černých dresech nakonec nestačil odcentrovat.
56'
Arajuuri poslal prudkou přihrávku na levou stranu, kde si dělal prostor Wilczek, ale hostující útočník se k míči nedostal přes dobře postaveného Lahtiho.
55'
Larsson vybojoval míč pro dánský celek a bez váhání jej nakopl na polovinu soupeře. Brondby si nechce komplikovat situaci a soustředí se na defenzívu.
54'
Sohnovi se nepovedlo zpracování prudké přihrávky na hranici pokutového území a míč se od jeho kopačky odrazil do rukavic brankáře Bellota.
53'
Wilczek skvěle napadá rozehrávku domácího celku na polovině hrací plochy a dostává stopery pod tlak. Také domácí trenér žene své svěřence do útoku.
52'
Domácí fanoušci pískají na své oblíbence. Finský celek totiž proti oslabenému soupeři potřebuje útočit. Obrana Palloseury přesto vyčkává.
51'
Pozor! Další nepříjemnost pro dánský celek! Jan Kliment úplně zbytečně sundal k zemi svého strážce a za faul mimo míč vidí červenou kartu!
50'
Wilczek napadal rozehrávku domácího celku a snažil se získat míč pro Brondby. Hostující útočník se k míči sice dostal, ale dlouho jej neudržel.
49'
Strandvall přečetl nepřesnou přihrávku na polovinu domácího celku a získal míč pro finský klub. Strandvall však nevymyslel nic nebezpečného.
48'
Sohna se po levé straně prodral až na hranici pokutového území, obhodil si obránce a pokusil se odcentrovat. Jeho pobídku srazil obránce.
47'
Engstrom rozjel akci domácího celku po levé straně hrací plochy, jenže Jan Kliment jej skvěle napadal a donutil jej k malé domů.
46'
Střídání v týmu Brøndby IF: ze hřiště odchází Sikosek, přichází Crone.
Střídání v týmu Brøndby IF: ze hřiště odchází Kalmar, přichází Rocker.
46'
První poločas je minulostí! Zatím sledujeme nesmírně napínavou podívanou. Domácí se ujali vedení prakticky ze svého prvního útoku ve 12. minutě, kdy se trefil Voutilainen! O pět minut později si však brankář Meerits srazil za brankovou čáru centr od rohového praporku. Pět minut před přestávkou ale vrátil finský celek do boje o postup Sohna.
45+1'
45'
Finský celek zatím překvapuje a kombinuje v blízkosti pokutového území. Ve druhém poločase se ještě můžeme dočkat obrovského dramatu.
44'
Levanen táhl další akci domácího celku po pravé straně. Domácí záložník se snažil najít rozběhnutého Hakolu, před kterým zasáhl Arajuuri.
43'
A domácí celek nadále bojuje! Hakola centroval z levé strany pokutového území a brankář Bellot jeho pobídku raději přizvedl na rohový kop.
41'
Vaasan Palloseura právě vstřelilo branku!
Domácí si berou zpět ztracené vedení! EBRIMA SOHNA si naběhl na vysokou přihrávku, navedl si míč na hranici pokutového území a prudkou střelou umístil míč nechytatelně pod břevno!
40'
Larsson si nechtěl přidělávat práci a raději pustil míč do zámezí. Stejný hráč poté vhazoval na polovinu domácího celku, ale nenašel nikoho ve žlutém.
39'
Vahtera se na levé straně pokutového území natahoval po dlouhé přihrávce, ale scházely mu dva kroky a stoper Arajuuri pohlídal cestu míče do autu.
38'
Lahti se ujal rozehrávky domácího celku na polovině hrací plochy. Domácí stoper poslal vysokou pobídku na pravé křídlo, kde nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
37'
Ofsajd také na druhé straně! Wilczek už se hnal s míčem sám na brankáře, ale asistent rozhodčího jeho šanci přerušil zdvižením praporku.
36'
Na stadionu panuje parádní atmosféra. Domácí fanoušci ženou svůj celek hlasitým skandováním, ale ani početná skupinka hostů se nenechává zahanbit.
35'
Brondby je zatím úspěšnější v silových soubojích na polovině hrací plochy. Hostující celek hraje opravdu důrazně a získává odražené míče.
34'
Ani z další akce finský celek soupeřovu branku neohrozí. Dlouhá přihrávka za obranu mířící na Hakolu totiž putovala jen do ofsajdu.
33'
Domácí fotbalisté měli k dispozici přímý kop ze zajímavé pozice. Strandvall poslal centr na levou stranu šestnáctky, odkud se Sohnovi nepovedlo odcentrovat.
32'
Brankář Bellot vystartoval z branky až na hranici pokutového území, kam si došel pro odražený míč a poté rozehrál na levou stranu.
31'
Mukhtar si na polovině hrací plochy zpracoval skákavou přihrávku, nicméně dotírající Levanen jej rozhodil tělem a získal míč pro domácí.
30'
Vahtera se na vlastní polovině natlačil před napadajícího Halimi a nechal se faulovat. Finský celek je sice aktivnější, ale v útoku se trápí.
29'
Levanen sprintoval po pravé straně za prudkou přihrávkou na polovinu hostujícího celku, jenže stoper Arajuuri měl k míči blíže a pohlídal si celou akci.
28'
Larsson bojoval na pravé straně o odražený míč, ale jeho ostrý skluz se hlavnímu rozhodčímu vůbec nelíbil a arbitr dnešního utkání odpískal faul.
27'
Tempo hry v posledních minutách poněkud opadlo. Ani jeden z celků se nikam nežene a sledujeme spíše bojovné utkání ve středu hrací plochy.
26'
Domácí fotbalisté získali míč ihned po nepovedeném vhazování soupeře a sami se vydali do útoku. Levanen akci zpomalil a vrátil míč stoperům.
25'
Larsson uspěl v hlavičkovém souboji u postranní čáry a zachránil hosty před rozvíjející se akcí finského celku. Domácí budou pouze vhazovat.
24'
Jan Kliment svedl na malém vápně souboj o prudký centr z pravé strany, avšak pozorný obránce Lahti mu nedal prostor k zakončení.
23'
Domácí fotbalisté se snaží uklidnit hru kombinací na vlastní polovině hrací plochy. Hráči Palloseury postupnou kombinací hledají skulinku v obraně soupeře.
22'
Střídání v týmu Vaasan Palloseura: ze hřiště odchází Lampi, přichází Koskimaa.
21'
Tentokrát se hosté rozhodli pro rozehrávku do kombinace. Halimi nakonec vymyslel prudkou přihrávku na malé vápno, kde nebyl nikdo ve žlutém.
20'
Wilczek se na levé straně pokutového území protlačil k odraženému míči a přes dotěrného obránce se dostal k odcentrování. Získal však pouze roh.
19'
Sohna procedil míč za obránce hostujícího celku, jenže Hakolovi zkazil radost zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
18'
Po necelých dvaceti minutách dnešního klání je tedy jasné, že po skončení základní hrací doby se rozhodně nebude prodlužovat.
16'
Brøndby právě vstřelilo branku!
Máme vyrovnáno! Neuvěřitelná branka! Hosté zahrávali svůj první rohový kop v utkání. Centrovaný míč se snesl přímo do branky, ale MARKO MEERITS neudržel balón v rukavicích a nešťastně si jej srazil za brankovou čáru!
15'
Lampi podpořil ofenzívu domácího celku náběhem po pravé straně hrací plochy, jenže prudkou přihrávkou neoslovil nikoho ze spoluhráčů.
14'
Domácím fotbalistům narostla po vstřelení úvodní branky křídla a hráči Palloseury se nyní tlačí do útoku. Pro centr z levé strany si však došel Bellot.
12'
A pozor! Domácí celek se prosadil hned ze svého prvního útoku v utkání! JERRY VOUTILAINEN si naběhl na přihrávku do pokutového území a placírkou poslal míč za záda bezmocného brankáře!
11'
Pro další centr hostujícího celku si tentokrát došel brankář Meerits. Domácí gólman své spoluhráče jasným gestem hecuje, aby rychle začali hrát.
10'
Brondby zatím zcela kraluje dění na hřišti. Dánský celek kombinuje s míčem na kopačkách a snaží se projít do pokutového území soupeře.
9'
Mukhtar se ve středu hrací plochy otočil s míčem, navedl si jej na pravačku a střelou ze střední vzdálenosti prověřil pozornost domácího brankáře.
8'
Jan Kliment si nabíhal na vysokou přihrávku mezi stopery domácího celku, nicméně obránce Lahti se k míči dostal o něco dříve.
7'
Před branku domácího celku přiletěl vysoký centr z levé strany hrací plochy. Do zakončení se tlačil Wilczek, kterého dobře bránil Lahti.
6'
Brondby zatím napadá rozehrávku domácího celku opravdu vysoko a domácí fotbalisté soupeři značně znepříjemňují rozehrávku.
5'
Dočkali jsme se prvního zakončení v dnešním duelu. Levanen napřáhl ke střele ze střední vzdálenosti, ale brankář Bellot neměl s jeho pokusem problém.
4'
Strandvall poslal prudkou přihrávku na hranici pokutového území, kde nebyl nikdo v černém dresu a stoper Arajuuri míč bez problémů odkopl.
3'
Engstrom potáhl míč podél levé postranní čáry na polovinu hostujícího celku, nicméně prudkou přihrávkou do pokutového území nenašel nikoho v černém.
2'
Fisker se na polovině domácího celku vrhl do hlavičkového souboje s jedním z obránců a utržil v něm ránu loktem. Dánský celek bude rozehrávat.
1'
Hosté obstarali výkop do dnešního utkání. Dánský celek se ihned vydal do útoku, jenže dlouhý nákop skončil jen u obránců domácího celku.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí budou hrát ve žlutém, zatímco Brondby přijelo ve žlutých dresech.

Vaasan Palloseura: Meerits – Lampi (C), Lahti, Viitikko, Engstrom – Levanen, Voutilainen, Strandvall – Vahtera, Hakola, Sohna
Náhradníci: Koskimaa, Lähde, Morrissey, Volotinen, Boling, Jurgenson, Clennon

Brøndby IF: Bellot – Larsson (C), Hermannsson, Arajuuri, Sikošek – Halimi, Kalmár, Fisker – Kliment, Mukhtar, Wilczek
Náhradníci: Ronnow, Rocker, Pukki, Mensah, Arndal-Lauritzen, Crone, Andersen

Rozhodčí: Valeri – Giallatini, Dobosz (všichni ITA).
První duel

V úvodním souboji dvou severských celků se z výhry radovalo Dánské Brøndby. Na domácí půdě otevřel skóre paradoxně Fin Pukki. Ještě před přestávkou navíc přidal druhou branku Fisker a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Finský celek má před sebou hodně těžký úkol.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z druhého předkola Evropské ligy mezi Vaasan Palloseura a Brøndby IF. Výkop je stanoven na 18 hodin.