Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Dudelange : KF Drita - 26. července 2018   18:30

Dudelange
Dudelange
66' Perez  • 81' Turpel
2:1
(0:1)
KF Drita
KF Drita
45+2' X. Shabani
Dudelange
Joubert (C) – Schnell, Prempeh, Couturier (59. Pokar) – Jordanov, Yéyé (54. Stolz), Kruska, Sinani, El Hriti – Turpel, Perez (74. Stumpf). Trenér: Antoine Mangione.
Frising – Moreira, Pokar, Stolz, Stumpf, Agović, Skenderović.
Leontios Trattou – Michael Soteriou, Petros Petrou (všichni CYP)
Stade Jos Nosbaum, Dudelange
KF Drita
Bakaj – Kuka, Limani (C), Leci, Shala – Musaj (74. Livoreka), Krasniqi, B. Shabani, X. Shabani – Haxhimusa (89. Mustafa), Neziraj (80. Lamcja). Trenér: Jusufi Bekim.
Rexhepi, Ramadani – Kryeziu, Livoreka, Lamcja, Mustafa

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 10:9. Rohy: 13:6. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 14:13.
Je dobojováno a domácí si mohou oddechnout. Po přestávce se jim totiž podařil obrat ve skóre a do odvety pojedou s lepší výchozí pozicí. O vyrovnání se v 66. minutě postaral Nicolas Perez a rozhodující okamžik utkání přišel v 81. minutě, to David Turpel proměnil pokutový kop a zařídil Dudelange těsnou výhru 2:1. Postup do další fáze je tak pro tento lucemburský tým o něco blíže, odveta ale rozhodně nebude jednoduchá.
90+5'
90+4'
Ještě jedna žlutá karta pro domácí, za faul ji dostal Marc-André Kruska.
90+2'
Na druhé straně minul Stumpf, ten zase mohl potvrdit náskok Dudelange, ale nestalo se.
90+2'
Spolupráce Bujara a Xhevdeta Shabaniho skončila po rohovém kopu nepřesným zakončením. Tohle byla šance na srovnání.
90'
Bude se nastavovat pět minut.
89'
Poslední střídání hostů, dohrál Betim Haxhimusa, závěrečné minuty odehraje Zgjim Mustafa.
88'
Tak ne, ani tohle neklaplo, hosté se vyrovnání nedočkali.
87'
Roh má pro změnu Drita, u míče je už nachystán Lamcja.
85'
Z následného rohu už nic zvláštního nevzniklo.
84'
Mohlo to být už o dvě branky, Bakaj ale pokazil Sinanimu radost a jeho střelu zneškodnil.
83'
Opět se udělují karty, za hosty byl potrestán Viktor Kuka, za domácí tým zase Aniss El Hriti.
81'
Dudelange právě vstřelilo branku!
Míč si na penaltový puntík postavil DAVID TURPEL, zachoval chladnou hlavu a svou trefou otočil skóre na 2:1 pro domácí tým!
80'
Endrit Krasniqi navíc dostal i žlutou kartu a jelikož je to dnes jeho druhá, tak i kartu červenou!
80'
Velký problém pro hosty. Endrit Krasniqi fauloval v pokutovém území a je z toho penalta pro Dudelange!
80'
Změna na hostující straně, pro dnešní den skončil Haxhi Neziraj, hrát bude Eri Lamcja.
77'
Podobně dopadl i domácí Sinani, ani on nebyl ve svém pokusu přesný.
75'
Opětovně strhnout vedení na stranu Drity chtěl Haxhimusa, Joubertovu branku ale netrefil...
74'
A vystřídali i domácí, ti naposledy. Nicolase Pereze nahradil Patrick Stumpf.
74'
Hosté vystřídali, dolů šel Drilon Musaj, novou tváří se stal Perparim Livoreka.
72'
Opět trochu přibylo faulů, a to přineslo další ztrátu tempa.
69'
Po vyrovnávací trefě se nám dění na trávníku trochu uklidnilo, čekáme na další případnou šanci.
66'
Co se ale nepovedlo před chvílí, bylo napraveno nyní. Po Prempehově asistenci se prosadil NICOLAS PEREZ a vyrovnal na 1:1!
65'
Ten rozehrál Pokar Sinani byl blizoučko vyrovnání. Trefil ale pouze břevno!
65'
Roh pro Dudelange.
60'
A podobně dopadl o malou chviličku později i Krasniqi. Drita hrozí!
59'
Domácí obrana nechala volného Shabaniho a dovolila mu zakončit, branku však netrefil.
59'
Další střídání Dudelange, na lavičku odešel Clément Couturier, zahraje si Mario Pokar.
58'
Na druhé straně neuspěl Turpel, míč se k brankáři vůbec nedostal.
58'
Hostující Neziraj v šanci, Drita mohla vést už o dva góly, musel by ovšem trefit Joubertovu branku.
54'
Je tu první střídání domácích, končí Jordan Yéyé, zahraje si Dominik Stolz.
50'
Dva rohové kopy pro Dudelange, gól to ale nepřineslo. Clément Bakajovu branku netrefil.
48'
Domácí hned na začátku půle dvakrát vyzkoušeli štěstí, Sinaniho pokus byl sražen, Turpel ztroskotal na Bakajovi.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:33.
Je za námi první půle, která přinesla velké množství rohových kopů, několik šancí, ale dlouho to vypadalo na bezbrankový poločas. Už se čekalo na hvizd sudího, když se do šance dostali hosté a gól si do statistik připsal Xhevdet Shabani. Drita tak vede 0:1 a připravila si tak do druhé části zajímavou výchozí pozici.
45+3'
45+2'
KF Drita právě vstřelila branku!
Tak tohle je pro domácí docela ledová sprcha. Po svých neproměněných šancích přichází gól do šatny, když se po Haxhimusově přihrávce prosadil XHEVDET SHABANI a dostal Dritu do vedení 0:1.
45'
Rozhodčí nastaví dvě minuty.
44'
Závěr půle je akční, po Sinaniho rohu zakončoval Clément, přesnost je ale problémem na obou stranách.
43'
Těsně před koncem poločasu se k zakončení probojovali i hosté, Shabaniho však vychytal Joubert.
39'
Dudelange začíná opět trochu stupňovat tlak, Jordanovova střela nebyla vůbec zlá, jenže šla kousek mimo. Jedna z těch větších šancí.
36'
Po rohovém kopu domácích se mával ofsajd, v nedovoleném postavení se ocitl Turpel.
34'
Až nyní, po Krasniqiho zakončení, brankář Dudelange však dobrým zákrokem udržel čisté konto.
34'
Tři rohové kopy rozehráli hosté během několika málo okamžiků, Joubert ale zasahovat nemusel.
32'
Třetí žlutá karta pro hosty, potrestaným hráčem se stal Haxhi Neziraj.
31'
Hraje se nahoru a dolů, opět se zápas dostával na půlku Drity, akce El Hritiho však skončila ofsajdem.
28'
K ohrožení hostující branky nedošlo, naopak se vše přesunulo před Jouberta. Shabaniho zakončení však znovu skončilo mimo.
28'
Už se zase hraje na opačné straně trávníku, Kruska je s míčem u rohového praporku.
27'
Po delší době se ke slovu dostali i hosté, pálil Leci, Joubertovu branku však minul.
24'
Domácímu Dudelange nevyšel ani další rohový kop, rozehraný Sinanim.
21'
A aby toho nebylo málo, tak žlutou kartou byl potrestán i domácí Jordan Yéyé.
21'
Další žlutá karta pro hostující barvy, za faul si ji tentokrát prohlédl Endrit Krasniqi.
19'
Domácí Turpel se snažil přejít do případné šance, zastavil jej ale praporek pomezního – ofsajd.
16'
Hostující Arber Shala atakoval Jordanova a za tento zákrok byl potrestán žlutou kartou.
14'
Roho Dudelange si vzal na starost Kruska a jako poslední se míče dotkl Perez. Stav je ale stále bezbrankový, jeho dobrý pokus byl totiž zastaven hostující obranou.
13'
Dva nedovolené zákroky v krátkém časovém úseku, po jednom na každé straně. U hostů fauloval Shabani, u domácích El Hriti.
11'
Vypadá to, že se oba týmy rozhodly trhnout rekord v počtu rohových kopů, už je zase jeden na pořadu dne pro hosty.
10'
Po uvedení míče do hry se k němu dostal Schnell, potřebuje ale seřídit mířidla.
9'
Aby toho nebylo málo, máme tu další roh pro Dudelange. Ten rozehrává Sinani.
7'
A dočkali se i zakončení, jenže tak jako na druhé straně nebylo úspěšné. Haxhimusa byl zablokován.
6'
Úvodní minuty přináší fotbal plný standardek, přímý kop mají hráči Drity.
6'
Roh i na druhé straně, u míče je nachystán Shabani.
5'
Zakončení Sinaniho bylo zblokováno, série rohových kopů pro lucemburský celek pro tuto chvíli končí.
4'
A další rohy pro domácí tým. Ten je zatím jako velká voda.
2'
Dudelange rozehrálo roh, do zakončení se dostal Schnell, ten už ale hostující branku minul.
1'
Domácí vstoupili do utkání s vervou a hned v úvodní minutě si připravili šanci. Perezovu ránu ale Bakaj zvládl zneškodnit.
1'

F91 Dudelange: Joubert (C) – Schnell, Prempeh, Couturier – Jordanov, Yéyé, Kruska, Sinani, El Hriti – Turpel, Perez. Trenér: Antoine Mangione.
Náhradníci: Frising – Moreira, Pokar, Stolz, Stumpf, Agović, Skenderović.

KF Drita: Bakaj – Kuka, Limani (C), Leci, Shala – Musaj, Krasniqi, B. Shabani, X. Shabani – Haxhimusa, Neziraj. Trenér: Jusufi Bekim.
Náhradníci: Rexhepi, Ramadani – Kryeziu, Livoreka, Lamcja, Mustafa

Rozhodčí: Leontios Trattou – Michael Soteriou, Petros Petrou (všichni CYP).
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stade Jos Nosbaum začne v 18:30, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Leontios Trattou, kterému budou na pomezí asistovat Michael Soteriou a Petros Petrou. Čtvrtým rozhodčím byl nominován Nikolas Neokleous. Všichni pánové jsou z Kypru.
KF Drita

I hosté z Kosova už mají za sebou první předkolo Ligy mistrů, ale nebylo to příliš povedené. Soupeřem jim bylo švédské Malmö, které vyhrálo oba duely. V Kosovu 3:0 a v domácí odvetě 2:0. Dvakrát se v tomto dvojutkání trefil Strandberg a pomohl tak k hladkému postupu Malmö dál. Na Dritu čeká možnost reparátu v Evropské lize.
F91 Dudelange

Lucemburský celek se už představil v prvním předkole Ligy mistrů, kde svedl napínavou bitvu s maďarským MOL Vidi FC. Úvodní duel na domáći půdě Dudelange remizovalo 1:1 a tento stav panoval poměrně dlouhou dobu i v maďarské odvetě. Pak se ale gólově prosadil M. Šćepović, posunul svůj tým do druhého předkola soutěže a rozhodl o tom, že soupeř zamíří do Evropské ligy.
Dobrý podvečer u druhého předkola Evropské ligy. Společně se podíváme na utkání mezi týmy F91 Dudelange z Lucemburska a KF Drita z Kosova.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.