Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  FC Kodaň : KuPS - 19. července 2018   20:00

FC Kodaň
FC Kodaň
81' Vavro
1:1
(0:0)
KuPS
KuPS
75' Karjalainen
FC Kodaň
Joronen – Boilesen, Papagiannopoulos, Vavro, Roerslev – Rasmussen – Fischer, Zeca (C), Greguš, Falk Jensen – N´Doye, Kodro
Andersen, Ankersen, Bengtsson, Bjelland, Holse, Lüftner, Skov
Thorarinsson – Sigurdsson, Gudmundsson
Telia Parken, Kodaň
KuPS
Virtanen – Murillo, Pirttijoki, Rexhepi, Toivomaki – Makela, Saxman, Savolainen – Pennanen (C), Rangel, Niskanen
Toyras, Purje, Pellikka, Manga, Karjalainen, Hiltunen,Coulibaly

Zápas je u konce. Oba celky se rozcházejí smírně po výsledku 1:1. Šťastnějším týmem je Kodaň, která postupuje díky vítězství 1:0 na hřišti Kuopia. Hosté šli sice v dnešním zápase do vedení, ale již šest minut poté vyrovnal domácí Denis Vavro z pokutového kopu. Následně se ještě trefil N´Doye, ale branka nebyla uznána kvůli postavení mimo hru. Favorit utkání se tak může těšit na další předkolo zatímco finský tým v soutěži končí.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 9:8. Střely mimo: 2:3. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:17.
90+7'
90+7'
V pokutovém území také brankář Virtanen, ale centrovaný míč prolétl jen do zámezí.
90+6'
Následuje jeden z posledních rohových kopů zápasů.
90+5'
Již se hraje přes čas a Kodaň je zalezlá na své polovině a snaží se držet míč.
90+5'
Kodaň drží míč na svých kopačkách u rohového praporku a šetří čas.
90+4'
Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Falk Jensen, přichází Bjelland.
90+2'
Hosté se snaží dostávat míč na polovinu domácího celku dlouhým nákopem, ale tato taktika se nedaří.
90+1'
Boilesen se dopouští útočného faulu a šetří čas zakopnutím míče.
90'
Rozhodčí nastaví 5 minut.
90'
Po ošetření obou aktérů se znovu pokračuje.
89'
Po střetu mezi domácím brankářem Joronenem a střelcem druhé branky Vavrem a na hřišti jsou lékaři. Toto domácímu týmu vyhovuje.
88'
Zápas se blíží ke konci a s míčem na kopačkách se pohybují hosté z Finska.
87'
Další velká šance do otevřené obrany hostí. Dvojice N´Doye – Fischer větrá obránce, ale tentokrát celá akce končí pádem v pokutovém území, ale další pokutový kop se nepíská.
85'
Kodaň právě vstřelila branku! ale branka není uznaná pro ofsajd. Rychlý protiútok znamenal střelu Falka do tyče a následná dorážka, kterou na branku vyslal N´Doye sice do branky doputovala, ale domácí útočník stál v ofsajdu.
84'
Faulu na své polovině se dopouští Skov. Šance na dlouhý míč do pokutového území Kodaně.
83'
Nyní jsou na tahu opět hráči z Finska, kteří tahají za kratší konec provazu a pro postup musí vstřelit branku.
82'
Žlutou kartu dostává Vavro (FC Kodaň).
81'
Kodaň právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! Z pokutového kopu vyrovnává stoper DENIS VAVRO. I přestože brankář Virtanen vystihl směr míč vytěsnit nedokázal.
79'
Viktor Fischer se dostal do pokutového umění a po kličce na pravou nohu padá a následuje pokutový kop pro domácí celek.
77'
Domácí Kodaň se nevzdává a s míčem na kopačkách vymýšlí akci na polovině soupeře.
76'
V současné chvíli se zápas prodlužuje.
75'
KuPS právě vstřelili branku!
Po chybě záložníka domácích Greguše se do přečíslení dostal hostující celek. Celou akci zakončil do protipohybu brankáře RASMUS KARJALAINEN.
75'
O další centrovaný míč se pokusil Rasmussen, ale jeho pokus končí v zámezí.
74'
Hostům se čas na vyrovnávací branku krátí.
73'
Po sérii střídání se do šance z pravé strany hřiště dostával hostující tým, ale skvěle v obraně zahrál kdo jiný než Vavro.
72'
Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Makela, přichází Purje.
70'
Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Kodro, přichází Skov.
Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Roerslev – Rasmussen, přichází Ankersen.
70'
O střelu přes obránce se pokusil Fischer, ale míč směřující doprostřed branky chytá Virtanen
68'
V pokutovém území padá Kodro, ale píšťalka rozhodčího zůstává němá.
67'
V ofsajdu je nachytán N´Doye a akce domácí Kodaně je tak přerušená.
66'
Ján Greguš se pokusil zakroutit míč z přímého volného kopu, ale branku netrefil.
65'
Hra je znovu hlavně uprostřed hřiště bez šancí na obou stranách.
64'
Rohový kop hostí směřuje přímo do rukavic brankáře domácích Joronena.
63'
Dobrý centr z levé strany posílá Makela a míč je sražen na rohový kop.
62'
S míčem na kopačkách stále postupují domácí hráči.
61'
Střídání v týmu Kuopion Palloseura: ze hřiště odchází Rangel, přichází Karjalainen.
59'
Útočného faulu se dopustil Rangel a Kodaň má k dispozici rozehrávku ze své poloviny
58'
Hosté se chystají na střídání, které přijde za malý okamžik.
57'
Kodaň drží míč i vedení v dvojzápase, ale do šancí se dostat nedokáže.
56'
N´Doye a jeho technický kousek na polovině soupeře končí míčem v zámezí.
55'
Na domácí straně se znovu rozčiluje Falk na kterého ani tentokrát nebyl odpískán faul.
54'
Jistý zákrok si připisuje Joronen, když se mu podařilo sebrat míč centrovaný z levé strany hřiště.
53'
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale většinou akce obou celků končí před šestnáctkou soupeře.
52'
Ve druhém poločase aktivní N´Doye je opět faulován a byla zde další šance na přímý volný kop. Bohužel pro Kodaň i tentokrát neúspěšná.
51'
Za faul na polovině hřiště vidí žlutou kartu Rexhepi (Kuopion Palloseura).
50'
Viktor Fischer se k situaci postavil velmi sebevědomě, ale branku o velký kus minul.
49'
Velmi dobrou šanci na skórování má domácí celek. N´Doye je faulovaný na hranici pokutového území a je zde šance na přímý volný kop.
48'
Na hru na zemi rezignovala i Kodaň a míč tak léta vzduchem ze strany na stranu.
47'
Vavro zahrál míč vysoko nad úrovní pasu, ale rozhodčí na hru vysokou nohou nereagoval.
46'
Toto je rychlý start druhého poločasu. Pěknou akci zakončuje N´Doye, ale branku trefit nedokázal.
46'
První poločas na stadionu FC Kodaň je u konce. Stav je bezbrankový 0:0 poté co ani jeden z týmů nedokázal ohrozit branku. Držení míče se v průběhu druhé poloviny poločasu přehouplo na stranu hostí, kteří se snaží vyrovnat utkání dvojzápasu. Zatím se však nedaří. Rád bych Vás tedy pozval na druhý poločas, který začne zhruba za 15 minut.
45+2'
45+1'
Kodaň dohrává poločas s míčem na kopačkách na své útočné polovině.
45'
Rozhodčí nastaví dvě minuty.
44'
Hra je přerušená po střetu Vavra s jedním z útočníku ve žlutých dresech, ale nebude to nic vážného.
42'
Centrovaný míč z kopaček Fischera našel hlavu N´Doyeho, který zády k bráně přestřelil.
41'
Faulovaný na útočné polovině je Falk a Kodaň má šanci k zahrání standartní situace.
40'
Do konce prvního poločasu chybí pět minut a zatím jsme neviděli žádnou nebezpečnější šanci.
38'
Rohový kop hostujícího celku nebezpečí nepřinesl. Větší problémy udělal následný nákop Saxmana,se kterým měl brankář Joronen nečekané potíže.
37'
Na domácí straně se o střelu pokusil Kodro, který trefuje obranou zeď ve žlutých dresech.
35'
Znovu přichází jen dlouhý nákop, ale ani tentokrát není šance úspěšná.
34'
Hosté z Finska jsou delší dobu na polovině soupeře a jejich anabáze zde se protáhne poté co se faulu dopustil Greguš.
33'
Rozehrávka vypadala nebezpečně, ale Makela svou střelu z poza vápna minula branku.
32'
Sražená střela hostujícího celku znamená rohový kop.
31'
Hra je stále poměrně vyrovnaná, ale s míčem na kopačkách se častěji pohybují domácí.
30'
Do pokutového území se vřítil Fischer, ale ke střele se nedostal. V poslední chvíli se mu pod nohy vřítil Toivomaki a o míč přišel.
28'
Následný rohový kop pro domácí úspěšný nebyl.
27'
Velmi dobrý náběh předvádí N´Doye, ale o co hezčí byl náběh o to horší bylo zakončení a brankář Virtanen neměl problém šanci zneškodnit.
26'
Styl hráčů Kodaně připomíná házenou, ale ani tento způsob hry nemá větší efekt.
25'
Důraznou domluvu si od islandského rozhodčího vyslechl Falk, ale kartu neviděl.
24'
Hosté stále nakopávají, ale do šancí se tímto stylem fotbalu nedostávají.
22'
O střelecký pokus se na druhé straně pokoušel Zeca, ale branku minul o velký kus.
20'
První větší šance žlutých hostů. Ke střele se dostal Savolainen, ale trefil pouze skvěle skluzujícího obránce Vavra.
19'
Dobrý obraný zákrok předvedl Vavro a hosté měli k dispozici rohový kop se kterým nenaložili dobře.
18'
Faulu se dopustil Fischer, ale zákrok na polovině hřiště se obešel bez karty.
17'
Držení míče:

52% – 48%
16'
Domácí Kodaň se naopak snaží hrát po zemi a čeká na náběhy svých útočníků. Nyní dobře nabíhal Kodro, ale na míč nedosáhl.
15'
Míč je na kopačkách Virtanena, který se dalším nákopem snažil nalézt jednoho ze svých útočníku, ale nepodařilo se.
14'
Hosté z Finska se snaží své útoky zakládat dlouhými nákopy, ale zatím se hostům nedaří.
13'
Ofsajd domácích ve kterém je nachytán N´Doye.
12'
Úvod utkání se odehrává převážně uprostřed hřiště a bez šancí na obou stranách.
11'
Zeca se právě dopustil chyby díky které poslal do šance Pennanena, ale celou akci zastavila následná přihrávka do ofsajdu.
10'
Po krátké odmlce se znovu hraje. Míč na kopačkách mají domácí hráči v dresech bílé barvy.
8'
Diváci na stadionu jsou svědkem ošetřování brankáře hostí Virtanena, který se zranil při vyrážení centrovaného míče z pravé strany. Na hřišti jsou lékaři a hra je přerušena.
7'
Do dobré šance se dostával Fischer, ale na hranici pokutového území trefil jen dobře postavené obránce soupeře.
6'
Další faul způsobil Fischer, ale hostům se ani tentokrát nepodařilo standartní situaci rozehrát. Domácí jsou tak stále u míče.
5'
Faulu se ve středu hřiště dopustil domácí kapitán Zeca.
3'
Ha se odehrává převážně na polovině hřiště a ani jeden z týmů se nikam nežene.
2'
Po pravé straně se pokoušel útéct N´Doye, ale o míč velmi brzo přišel.
1'
Úvod utkání si vzala na starost domácí Kodaň. a drží míč na svých kopačkách.
1'
Hezký den, tento týden má Evropská liga na programu své odvety prvního předkola. My se v tomto on-line textovém přenosu podíváme na zápas mezi FC Kodaň a Kuopion Palloseura. Právě dánský celek bude ve čtvrteční odvetě hájit slibný výsledek 1:0 z prvního utkání. Tímto zápasem Vás hodlá provést Martin Pištora, který přeje příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.