Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Progrès Niederkorn : Cardiff Met - 27. června 2019   19:30

Progrès Niederkorn
1:0
(0:0)
Cardiff Met
Cardiff Met
Flauss – Marques, Skenderovic, Hall, Karayer – Vogel – Laterza (78. Borges), Muratović, Thill (C), Bah (60. Shala) – De Almeida.
Czekanowicz – Cervellera, Bastos, Santos, Ferino, Borges, Shala.
Luis Teixeira – Hugo Jourdan Pereira, Juan Serra (všichni AND)
Stade Parc des Sports, Differdange
Cardiff Met
Fuller – Rees, Lewis, Woolridge (C), Edwards – McCarthy, Baker, Corsby (64. Morgan) – Evans (85. Parker), William, Spencer (75. Lam).
Lang – Lam, Williams, Morgan, Black, Parker, Phillips.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 4:2. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 12:5.
Utkání je u konce a favorit utkání nakonec urval těsnou výhru 1:0. Rozhodující okamžik přišel v 62. minutě, kdy si na centr z pravé strany naskočil Mayron De Almeida a přesnou hlavičkou umístil míč k tyči Fullerovy branky. Lucemburský tým měl velkou převahu, tu však nedokázal využít k dalším vstřeleným gólům a do odvety je tak vše otevřené.
90+4'
90+3'
Marques se ke střele, ani k přihrávce za obranu nedostal.
90+2'
De Almeida hledá prostor k centru, hosté si ale prostor okolo vlastního vápna dobře hlídají.
90+1'
Přetažený centr nenašel nikoho z nabíhajících domácích, Fuller tak pomaličku chystá odkop od vlastní branky.
89'
Z pravé strany centroval De Almeida, jeho pas prolétl šestnáctkou, aniž by jej kdokoliv domácích, či gólman Fuller zasáhl.
88'
Autové vhazování pro domácí, rozehrávka míří dozadu.
87'
Po hodně dlouhé době se vydává dopředu i Cardiff, hostům už ale pomalu dochází síly.
86'
Po tečované střele po zemi musel Fuller zasahovat, u své levé tyče s tím však neměl problém.
85'
Střídání v týmu Cardiff Met FC: ze hřiště odchází Will Evans, přichází Tim Parker.
84'
Na lavičce hostů se chystá poslední střídání, do hry půjde Parker.
83'
Po rohovém kopu na první tyč přišel mohutný odkop. Bylo jedno, jak byl přesný, hlavně co nejdál od branky.
82'
Souboj o vysoký míč na malém vápně vyhrál gólman Fuller a alespoň na chvíli odvrátil nápor domácích.
81'
Čistý skluz, míč je v zámezí, Niederkorn vhazuje.
80'
Stále je to o tom jednom, lucemburský celek buší na obranná vrata Cardiffu.
78'
Střídání v týmu FC Progrès Niederkorn: ze hřiště odchází Tom Laterza, přichází Ricardo Borges.
78'
Vysoký centr skončil u Fullera, ten neměl problém míč zpracovat a pokrýt.
77'
Niederkorn touží po druhé brance, sledujeme tak neúnavnou snahu o útok.
75'
Střídání v týmu Cardiff Met FC: ze hřiště odchází Dan Spencer, přichází Jordan Lam.
75'
Přehuštěný prostor zamezil hlavičkovému zakončení, následnou střelu z dálky pokryl připravený Fuller.
74'
Žlutou kartu za nedovolený zákrok dostal hostující Will Evans.
74'
Přímý kop pro domácí, uvidíme centr z levého křídla.
73'
V definitivním uklidnění akce měl prsty zase Evans, ten dostal míč ke středu hřiště.
72'
No a bude z toho repete, obrannou hlavičku předvedl Evans.
Roh pro Niederkorn.
71'
Velká malá domů až k Flaussovi, ten se tak po dlouhé době potkal s míčem.
70'
Vysoká přihrávka mířila za obranu Cardiffu, mával se však ofsajd.
68'
Je to teď fotbal na jednu branku, na tu hostující. Cardiff se pouze brání.
66'
Rozhodčí i ve druhé půli nařídil občerstvovací pauzu, hráči toho s radostí využívají.
65'
Po vedoucí brance jsou domácí povzbuzeni a opět se derou do útoku.
64'
Střídání v týmu Cardiff Met FC: ze hřiště odchází Charlie Corsby, přichází Rhydian Morgan.
62'
Niederkorn právě vstřelil branku!
Domácí se dočkali a jdou do vedení! Po kombinaci přilétl Marquesův centr z pravé strany, na míč si naskočil MAYRON DE ALMEIDA a zamířil přesně k tyči. Fuller se natahoval marně a je to 1:0.
61'
Překombinovaná akce domácích, z levé strany to už chtělo střílet a ne přihrávat na střed.
60'
Střídání v týmu FC Progrès Niederkorn: ze hřiště odchází Issa Bah, přichází Florik Shala.
60'
McCarthymu utekl míč do zámezí, domácí budou vhazovat.
58'
Teď zahrozili hosté. Po rozehrání z pravého křídla se na malém vápně objevil Evans, v trochu krkolomné pozici ale nezakončil na branku.
56'
Táhlý centr skončil na hlavě jednoho z obránců a ten poté uklidil míč na roh. Z něj už pak Progrès Niederkorn nezahrozil.
55'
Corsbyho faul na Muratovice, je z toho přímý kop z docela dobré pozice.
53'
Nepovedený aut hostů , Spencer svůj dlouhý pokus poslal vedle Flaussovy branky.
52'
Evans se zvládl s míčem vymotat a rozehrát. Cardiff si může pro tuto chvíli oddechnout.
51'
Po rohu tu byl krátký tlak v šestnáctce, obrana Cardiffu ale nakonec zvládla odkopnout.
50'
Od Marquese se míč posunul na střed, domácí ale byli zablokováni.
49'
Sledujeme obléhání prostor před pokutovým územím hostů, chybí tomu ale střelba.
47'
První akce po přestávce skončila neúspěšně, domácím se nepovedlo odcentrovat z pravého křídla.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 20:32.
Je za námi první poločas, který přinesl ze strany domácích rychlý nástup, ale nic z něj nebylo vytěženo. S postupem času se Cardiff svému soupeři vyrovnal a k vidění tak byla spíše taktická bitva. Branky jsme se nedočkali, bezbrankový stav je tak spíše úspěchem pro hostující tým.
45+2'
45'
Rozhodčí nastaví dvě minuty.
43'
Další z odkopů od hostující branky, předtím ještě probíhala promluva sudího směrem k hráčům.
42'
Rees neprošel po levé straně, čistým skluzem jej o míč připravil Bah.
40'
Míč je za brankou hostujícího celku, Fuller z rozehrávkou nikam nepospíchá.
38'
Stále stejný styl hry. Domácí se snaží o průnik, hosté trpělivě brání.
36'
Progrès Niederkorn se teď nemůže dostat na dostřel, hosté skvěle brání střed hřiště.
35'
Žlutou kartou byl za nedovolený zákrok potrestán domácí Ben Vogel.
34'
Hostující Lewis udržel na zádech dotírajícího protivníka a nechal tak míč, aby prošel až do zámezí. Od vlastní branky rozehrává gólman Fuller.
33'
Nebezpečný průnik hostů. Corsby vybojoval míč, ten se pak posunul doprava na Spencera a jeho prudká střela prolétla jen kousek nad břevno.
31'
Domácí docela přitvrdili, je tu další přerušení hry.
30'
Faul na Reese, Cardiff tak ve středu hřiště rozehrává přímý kop.
28'
Teď už musel vyvinout větší úsilí, neboť střela po zemi mířila k jeho levé tyči. Zákrok ale přišel včas.
27'
Na Fullera šla sražená střela z hranice pokutového území, se zákrokem neměl potíže.
26'
A už zase pokračujeme.
Rozhodčí přerušil hru k občerstvení, trenéři toho využívají k předání několika pokynů.
20'
Hosté se u míče moc dlouho neudrželi, ztráta přišla na útočné polovině, ale daleko od branky.
17'
Tentokrát po rozehrávce zakončoval De Almeida, ten byl ale zastaven čistým blokem.
16'
Po Thillově rohu zakončoval Vogel, zblokovaná střela znamená další roh.
16'
Na hostující bránu pálil De Almeida, Fuller jeho ránu srazil a je z toho roh.
15'
Od vlastní branky odkopává gólman Flauss.
12'
Cardiff se začíná osmělovat, byl tu už i náznak nebezpečného útoku, ovšem bez zakončení.
10'
O chvíli později zakončoval jeho spoluhráč, Tom Laterza, ten branku netrefil.
10'
Progrès Niederkorn opět v útoku, De Almeida však byl se svou ranou zablokován.
6'
Tak po počátečním tlaku tu máme chviličku uklidnění, Cardiff se může pozvolna dostat do hry.
4'
Dle očekávání se Progrès Niederkorn hned od úvodních chvil tlačí před branku, byla tu první střela. De Almeida však minul.
3'
Roh si vzal na starost Thill, jenže chvíli po rozehrání se domácí dopustili faulu na Reese.
2'
Domácí se hned dostali na útočnou polovinu a vybojovali si rohový kop.
1'

FC Progrès Niederkorn: Flauss – Marques, Skenderovic, Hall, Karayer – Vogel – Laterza, Muratović, Thill (C), Bah – De Almeida.
Náhradníci: Czekanowicz – Cervellera, Bastos, Santos, Ferino, Borges, Shala.

Cardiff Met FC: Fuller – Rees, Lewis, Woolridge (C), Edwards – McCarthy, Baker, Corsby – Evans, William, Spencer.
Náhradníci: Lang – Lam, Williams, Morgan, Black, Parker, Phillips.

Rozhodčí: Luis Teixeira – Hugo Jourdan Pereira, Juan Serra (všichni AND).
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stade Parc des Sports začne v 19:30, takže si na tento čas nic nechystejte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Zápas bude jako hlavní řídit Luis Teixeira, kterému budou na pomezí asistovat Hugo Jourdan Pereira a Juan Guiu Serra. Všichni pánové jsou z Andorry.
Cardiff Met FC

Hosté si svou účast v prvním předkole vybojovali v play-off waleské ligy, když nejperve zdolali Caernarfon Town 3:2 a ve finále si poradili s Bala Town, když soupeře po výsledku 1:1 udolali na penalty. Favoritem dnes zástupce Walesu nebude, nicméně pokusí se vybojovat alespoň dobrou pozici do odvety.
FC Progrès Niederkorn

Domácí tým by velice rád zopakoval loňské tažení předkoly, když zvládl vyřadit ázerbájdžánskou Kabalu a také maďarský Honvéd a i ve třetím předkole potrápil ruskou Ufu, když venku Niederkorn prohrál 1:2 a doma byl chvíli od prodloužení. Jenže ve čtvrté minutě nastavení se za Ufu trefil Paurević a ukončil cestu lucemburského celku.
Dobrý podvečer u prvního předkola Evropské ligy. Společně se podíváme na duel mezi týmy FC Progrès Niederkorn z Lucemburska a Cardiff Met FC z Walesu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.