Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  St Joseph's : FC Prishtina - 2. července 2019   17:45

St Joseph's
St Joseph's
74' Villar  • 80' Juanfri
2:0
(0:0)
FC Prishtina
St Joseph's
Fran Mateo – Lobato, Villar, Rojas, Torres – Gonzalez (84. Hernandez), Pecci Macias, Ferrer (71. Cornejo) – Juanfri, Boro (C), Martinez (86. Cano)
Robba – Cano, Casciaro, Cornejo, Guererro, Hernandez, Serra
Barbeno L. (San)
Victoria Stadium, Gibraltar
Bekaj – Thaci, Bekteši, Dallku (C), Baširu – Miftaraj, Achmeti (56. Abdul Basit) – Mankenda, Krasniqi, Uka (53. Haliti) – Bošnjaku (76. Korenica)
Muqiqi – Abdul Basit, Haliti, Korenica, Zyba

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 3:2. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:13.
Máme tady konec. Dál postupuje domácí tým St Joseph's, který vyhrál nad Prištinou 2:0.
První poločas nám toho sice moc nenabídl, ovšem ve 48. minutě se děly velké věci a Bekteši s Dallkuem byli vyloučeni. Hosté tak šli do devíti. Dlouho odolávali tlaku, ale v 75. minutě se nakonec prosadil domácí hráč Villar. O pět minut později zvýšil náskok domácího celku Juanfri. V 90+3. min byl ještě vyloučen domácí Rojas, ale to už nic nezměnilo.
90+6'
90+5'
Střela z kopačky hostujícího hráče minula domácí bránu.
90+3'
Máme tady třetí červenou kartu tohoto zápasu! Tentokráte jí ovšem uviděl domácí hráč Rojas, který sejmul soupeře v šanci.
90+1'
St Joseph's nyní získal rohový kop z pravé strany.
90'
Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.
88'
Domácí hráči nyní takticky zdržují, ovšem muselo by se stát něco neskutečného, aby Priština srovnala.
86'
Střídání v týmu St Joseph's FC: ze hřiště odchází Martinez, přichází Cano.
84'
Střídání v týmu St Joseph's FC: ze hřiště odchází Gonzalez, přichází Hernandez.
82'
Hosté získali rohový kop, ovšem ten nic velkého nepřinesl.
80'
St Joseph's právě vstřelil branku!
Pravděpodobně je rozhodnuto o postupujícím, jelikož domácí celek jde do dvoubrankového vedení! Tentokrát se prosadil JUANFRI. Asistence: Martinez.
78'
Nyní uviděl žlutou kartu domácí hráč Pecci Macias.
76'
Střídání v týmu FC Priština: ze hřiště odchází Bošnjaku, přichází Korenica.
75'
Abdul Basit dostal žlutou kartu za nevhodné chování.
74'
Hosté už nedokázali odolat dalšímu tlaku a domácí tak otevírají brankový účet tohoto utkání! O první trefu v zápase se postaral FEDERICO VILLAR. Asistence: Pecci Macias.
73'
Miftaraj je za svůj faul odměněn žlutou kartou.
71'
Střídání v týmu St Joseph's FC: ze hřiště odchází Ferrer, přichází Cornejo.
71'
Posléze ale přišel jen nákop, který nic nepřinesl.
70'
Hosté se na chvíli vymanili z tlaku a zkouší něco vymyslet ze své poloviny hrací plochy.
68'
Posléze tady máme autové vhazování pro St Joseph's, který tlačí soupeře.
67'
Hosté se dopustili faulu na své polovině a soupeř tak získal volný kop.
65'
Po chvíli ovšem hostující celek vybojoval rohový kop z levé strany.
63'
Nakonec to Priština zkusila dopředu po pravé straně a následně přišla také střela, která ale skončila vedle brány St Joseph's.
62'
Hosté se snaží kombinovat na své polovině hrací plochy, ale mají to v oslabení hodně složité.
60'
Hodina hry je u konce a stále jsme se nedočkali branky, ovšem důležitý okamžik máme za sebou, kdy byli vyloučeni hned dva hráči hostů a Priština tak musí vstřelit branku v devíti hráčích.
59'
Nyní se hraje takřka na jednu branku, ovšem další rána domácího hráče skončila jen vedle hostující svatyně.
57'
Domácí nyní získali rohový kop z levé strany a drží soupeře pod tlakem.
56'
Střídání v týmu FC Priština: ze hřiště odchází Achmeti, přichází Abdul Basit.
55'
Hostující gólman Bakej si poradil se střelou domácího hráče.
53'
Následné zakončení bylo zblokováno a následuje další rohový kop.
52'
Střídání v týmu FC Priština: ze hřiště odchází Uka, přichází Haliti.
52'
Domácí nyní získali rohový kop z pravé strany a mohou tak vstřelit gól a jít do vedení.
50'
Torres se ocitl v ofsajdovém postavení a akce je u konce.
48'
Co se nyní děje na hrací ploše to je k neuvěření! Hostující hráč Dallku vidí rovnou červenou kartu za své nesportovní chování a Priština bude hrát pouze v devíti hráčích!
48'
Tak tohle je velká komplikace pro hosty, jelikož hostující hráč Bakteši vidí druhou žlutou kartu a tím pádem červenou a oslabuje tak Prištinu, která jde do deseti!
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:49.
První poločas je u konce a branky jsme se zatím nedočkali. Priština zatím je lepším týmem, ale nemůže překonat brankáře Matea, který předvádí skvělý výkon. Vzhledem k tomu, že první zápas skončil 1:1, tak momentálně postupuje domácí tým.
45+4'
45+4'
Tentokrát se dopředu dostali po pravé straně hráči St Joseph.
45+2'
Priština získala autové vhazování na polovině soupeře.
45'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.
45'
Ferrer nyní uviděl žlutou kartu.
44'
St Joseph's získal rohový kop z levé strany a může vstřelit gól do šatny.
42'
Opět skončil balón jen vedle domácí svatyně a Fran Mateo tak bude mít odkop od své svatyně.
41'
Hra nám toho nyní moc nepřináší a na trávníku se neděje nic moc zajímavého.
39'
Priština má k dispozici autové vhazování na své polovině.
37'
St Joseph's se dostali po levé straně dopředu, ale nakonec z toho nic nebylo.
35'
Hráči domácího celku nyní získali autové vhazování na polovině soupeře.
34'
Pokus hostujícího hráče letěl jen vedle domácí svatyně.
32'
Momentálně se hraje především ve středu hrací plochy a ani jeden tým není u míče příliš velkou dobu.
30'
Půl hodina hry je za námi a gólu jsme se zatím nedočkali. Priština je o něco lepším týmem, ale stále nemůže překonat brankáře Matea.
29'
Nyní ovšem přišel faul z hostující strany, kdy se ho dopustil Dallku a uviděl kartu žluté barvy.
27'
Ovšem následně se k míči dostali pouze hosté, kteří jsou opět směrem dopředu.
26'
Domácí nyní získali autové vhazování na své polovině a budou se snažit něco vymyslet.
24'
Torres zajel do protihráče a uviděl od hlavního rozhodčí žlutou kartu.
23'
A další rána hostů na domácí svatyni, ovšem brankář Fran Mateo drží svůj tým.
21'
Priština nyní přebrala iniciativu a je to pouze ona, která se dere do útoku. Jelikož první zápas na půdě Prištiny skončil 1:1, tak dnes hosté musí dát alespoň jeden gól.
19'
Thaci se dostal do zakončení, ale Mateo Vera byl připraven.
16'
St Joseph's to zkusil po pravé straně, ale tam cesta nevedla.
14'
Bakteši je prvním hráče tohoto střetnutí, který uviděl za svůj faul žlutou kartu.
12'
Hosté nyní kombinují na polovině soupeře, ale zatím to není nic nebezpečného.
10'
Domácí se nyní dostali do zakončení, ovšem gólman Bekaj předvedl důležitý zákrok proti střele Rojase Pinera.
8'
Ovšem obrana Prištiny si dokázala se vším poradit.
7'
Posléze domácí mužstvo získalo také první rohový kop tohoto zápasu.
6'
Nyní přišel faul z hostující strany ve středu hrací plochy a gibraltarský tým tak bude mít k dispozici volný kop.
4'
O něco aktivnějším týmem jsou v úvodním minutách hosté a brankář Fran Mateo tak má už několikátý odkop od své svatyně.
2'
Také St Joseph's posléze zkusil své štěstí směrem dopředu, ale ani tentokrát z toho nic nebylo.
1'
Hosté se krátce po výkopu dostali až k bráně soupeře, ovšem následně míč skončil jen v zámezí.
1'

St Joseph's FC: Fran Mateo – Lobato, Villar, Rojas, Torres – Gonzalez, Pecci Macias, Ferrer – Juanfri, Boro (C), Martinez
Náhradníci: Robba – Cano, Casciaro, Cornejo, Guererro, Hernandez, Serra

FC Priština: Bekaj – Thaci, Bekteši, Dallku (C), Baširu – Miftaraj, Achmeti – Mankenda, Krasniqi, Uka – Bošnjaku
Náhradníci: Muqiqi – Abdul Basit, Haliti, Korenica, Zyba

Rozhodčí: Barbeno L. (San).
V odvetě nultého předkola se proti sobě utkají týmy St Joseph's FC a FC Priština. První zápas hraný na půdě Prištiny sledovalo 4 000 diváků. Ve 28. minutě poslal domácí do vedení Dallku, když se trefil z penalty. O tři minuty později ovšem srovnal Juanfri. Priština byla lepším týmem, ale zápas nakonec skončil jen remízou 1:1. Dnes se bude hrát na Victoria Stadium v Gibraltau. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Barbeno L. (San). Úvodní výkop je naplánován na 17:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:45.