Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Bnei Yehuda : Malmö - 29. srpna 2019   19:00

Bnei Yehuda
Bnei Yehuda
0:1
(0:1)
Malmö
Malmö
7' Molins
Bnei Yehuda
Shabi – Amuyal, Baltaksa, Elo, Tambi, Zenati, Velblum
S. Gözübüyük – C. Schaap, J. de Vries (všichni NED)
Ha Moshava Stadium, Petah Tikva
Malmö
Melichárek – Antonsson, Beijmo, Rieks, Bachirou, Rosenberg, Traustason

Dnešní utkání je u konce a moc atraktivity a fotbalových krás nám nenabídlo. Prakticky po vstřelení jediného gólu v zápase tempo začalo strašně opadat. Domácí se sice snažili, ale moc jim to nešlo. Druhá půle byla už jen o kontrolování výsledků a pár šancích na obou stranách. Každopádně Malmö po domácí výhře 3:0 a této výhře v odvetě postupuje do základních skupin Evropské ligy. Izraelská Yehuda končí. To je pro dnešek vše, loučím se na shledanou.
90+3'
A rozhodčí ukončuje tento duel.
90+3'
Ani tato střela Zenatiho nekončí gólem, domácí útočník si navedl míč a vystřelil jen těsně vedle tyče.
90+2'
Hosté kombinují okolo půlící čáry a přenáší hru z jedné strany na druhou.
90+1'
Nastavují se ještě tři minuty.
90'
Je vidět, že oba týmy si už opravdu přejí konec tohoto utkání.
89'
Hosté vystřídali domácí borce u balónu.
88'
Domácí s míčem na kopačkách, ale nějak nevědí co vymyslet.
86'
Roh Yehudy odhlavičkoval první obránce do bezpečí.
85'
Teď leží na zemi jeden z hráčů Malmö.
84'
na druhé straně zahrozili domácí, ale přes chumel ve vápně se míč k brankáři nedostal.
83'
Tentokrát hosté mířili o dost vedle branky.
82'
Krásný zákrok Zubase! Střelu z bezprostřední blízkosti vyrazil a obrana pak odkopla míč do autu.
82'
Teď hru vrátili zpátky k půlící čáře a v klidu si přihrávají.
81'
Hosté drží míč a ještě to zkouší po pravé straně.
80'
Hosté rozehráli rohový kop na krátko, k zakončení se už nedostali.
79'
Domácí hráči už prostě nemohou, další z nich leží na zemi v křečích a trenér už nemá k dispozici střídání.
78'
Přihrávka za obranu na nabíhajícího A. Cohena byla příliš dlouhá.
77'
A. Cohen v ofsajdovém postavení.
77'
Křeče berou Rustoma, naštěstí jeho protihráč se zachoval v duchu fair-play a soupeři pomohl.
76'
Domácí rozehráli a postupují směrem dopředu.
74'
Obrovská šance hostů nekončí gólem! Antonsson svůj sprint na osamostatněného gólmana neproměnil.
73'
Rohový kop domácích nijak neohrozil brankáře Dahlina.
71'
Domácí to zkouší po pravé straně, když to na levé nešlo.
70'
Střídání v týmu Malmö: I hosté střídají po třetí a naposled, utkání skončilo pro Christiansena a nahradil ho Antonsson.
70'
Pauza skončila a chystá se střídání.
68'
Rozhodčí opět přerušil hru pro občerstvení.
67'
Špatná rozehrávka domácích málem znamenala gól, ale Molins nabídnutou šanci přetavil pouze v rohový kop.
66'
Ve druhém poločase tempo hry dost opadlo oproti první půli.
65'
Ne hráči Yehudy si přihrávají v klidu na své půlce a do útok use vůbec nehrnou.
63'
Domácí se spíše brání, ale jako by ani neměli zájem o to vstřelit gól.
63'
Střídání v týmu Yehuda Tel Aviv: Domácí využili svého posledního střídání a ze hřiště míří Jan, na hřiště jde Zenati.
62'
Střídání v týmu Malmö: Ze hřiště odchází Lewicki a místo něj jde hrát Bahcirou.
61'
Hosté si přihrávají na své půlce a nikam nespěchají.
60'
Ale i obrana izraelského týmu ukazuje své kvality a k ničemu soupeře nepouští.
59'
Teď se naopak snaží ohrozit branku hostující celek.
58'
Obrana hostů vše vyřešila s ledovým klidem a snaží se teď míč podržet.
57'
Domácí postupují krátkými přihrávkami směrem k brance Dahlina.
56'
Přišel faul na útočné polovině od jednoho z hostů. Rozehrávat bude Yehuda.
54'
Hosté se dostali až k vápnu soupeře, ale tam na přehuštěném prostoru nedokázali míč procpat do branky.
53'
Hráči Yehudy zkouší projít přes levou stranu, tam se jim to však nedaří celý zápas.
52'
Ovšem s míčem stále hraje Malmö.
50'
Hosté vybojovali míč, ale přechod na soupeřovu půlku jim nevyšel podle představ.
49'
Hosté získali míč a jdou dopředu.
48'
Domácí se snaží, ale zatím jim to nic nepřináší.
47'
Domácí tým se hnal do další akce, obrana Malmö je však zatím nepropustná.
46'
Střídání v týmu Malmö: I hosté sáhli ke střídání o poločase, Bengtsson končí a nahradil ho Beijmo.
46'
Střídání v týmu Yehuda Tel Aviv: domácí sáhli ke dvojitému střídání, Pnishi taky skončil a na hřiště šel Baltaksa.
46'
Střídání v týmu Yehuda Tel Aviv: o poločase došlo ke střídání, Soro dohrál a nahrazuje ho Tambi.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:03.
První půle nám nabídla vyrovnaný zápas, nejdříve byli o dost nebezpečnější hosté a to jim přineslo i výhodu v podobě vstřelení gólu. Krásnou akci zakončil Molins. Domácí poté převzali iniciativu a snažili se o vyrovnání, ale žádnou větší příležitost si nevypracovali. Uvidíme, co nám nabídne druhá půle.
45+3'
V nastaveném čase se už nic nestalo, a tak první poločas skončil.
45+1'
Nastavují se ještě dvě minuty.
45'
Dahlin nakopl míč, ale útočníci hostů faulovali.
44'
Hraje se opět na půlce.
43'
Ale i této akci se hráči Malmö ubránili.
42'
Domácí se ještě snaží o přechod po levé straně.
41'
První půle se pomalu chýlí ke konci a oba týmy už spíše jen dohrávají.
40'
Domácí šli do útoku, obrana zasáhla na poslední chvíli a míč odkopla do autu.
38'
Hosté odebrali míč soupeři a sami se snažili o rychlý přechod do útoku, ten jim nevyšel, takže hrají zpátky na své půlce.
37'
Domácí v posledních minutách přidali na tempu a snaží se o vstřelení gólu. Hosté však skvěle brání.
35'
Střela domácích končí v rukavicích Dahlina.
34'
Hraje se teď spíše na středu hřiště.
32'
Domácí opět vybojovali míč, ale špatnou rozehrávkou o něj rychle přišli.
31'
Centr z přímého kopu našel hlavičku jedno z domácích, ten míč ale do sítě usměrnit nedokázal.
30'
Špatné přihrávky hostů a dopředu šli domácí. Jan se dostal až na malé vápno, kde stříleným centrem jen těsně minul branku.
29'
Malmö ale opět získalo míč a stěhuje se před branku Zubase.
28'
Domácí kombinují na soupeřově půlce.
27'
Safari opět hodil dlouhý aut a domácí se dostali do další šance. Gall z vápna přestřelil branku.
26'
Utkání pokračuje.
25'
Hra je nyní přerušena, hráči se jdou občerstvit.
23'
Rohu už se švédský celek ubránil bez potíží a může hrát s míčem.
22'
Mazor poslal centr do vápna a obrana odvrátila na roh.
21'
Bengtsson za svůj faul vidí žlutou kartu.
21'
Faul jen těsně před vápnem a volný přímý kop pro domácí.
19'
Průniková přihrávka na levé straně byla příliš dlouhá. Dahlin bude odkopávat.
18'
Obrana hostů se ubránila, ale nebezpečí stále trvá.
17'
Rohový kop pro Yehudu.
16'
Mori nahrál na levou stranu, odsud se hrana přesunula zpátky doprava, kde o míč přišli domácí borci.
15'
Safari hodil dlouhý aut, Knudsen se už k centru nedostal a následuje odkop od branky.
15'
Aut pro hosty na půlící čáře.
13'
Krásný míč letěl do vápna, jenže Pnishi se ocitl v ofsajdu, a tak akce skončila.
13'
Innocent fauloval a je tu zajímavá standardní situace pro domácí.
12'
Jenže Yehudě se nedaří, stále je na své půlce.
11'
Domácí konečně po dlouhé pauze získali míč pro sebe a mohou rozjet akci.
10'
Safari si narazil s gólmanem Dahlinem a ten míč poslal dopředu.
9'
Hosté jsou i po vstřeleném gólu stále u míče, domácí jsou zatím jako opaření.
7'
Malmö právě vstřelilo branku!
Z kombinace se vyvinula rychlá útočná akce, kdy Gall přihrál přesně pod sebe na FEDERICA MOLINSE, který míč posílá do sítě!
7'
Malmö drží míč a kombinuje na půlce.
5'
Domácí hráči to zkoušeli po levé straně, jenže jejich akci ukončil odmávaný ofsajd.
4'
Hosté získali míč na soupeřově polovině a mohou jít do útoku.
3'
Vhazování pro Yehudu.
2'
Malmö poslalo dlouhý míč dopředu, ten nikoho nenašel, hrát bude domácí celek.
1'
Hosté obstarali výkop a utkání může začít.
1'
Domácí mají oranžové dresy, hosté bledě modré.

Bnei Yehuda Tel Aviv FC: Zubas – Tsaadon, Mori (C), Felczer, Pnishi, Rustom – A. Cohen, Mazor, Soro – Lazmi, Jan
Náhradníci: Shabi – Amuyal, Baltaksa, Elo, Tambi, Zenati, Velblum

Malmö FF: Dahlin – Larsson, L. Nielsen, Bengtsson, Safari (C) – Christiansen, Innocent, Lewicki, Knudsen – Molins, Gall
Náhradníci: Melichárek – Antonsson, Beijmo, Rieks, Bachirou, Rosenberg, Traustason

Rozhodčí: S. Gözübüyük – C. Schaap, J. de Vries (všichni NED).
Vzájemné zápasy

Jedině střetnutí mezi těmito dvěma kluby bylo minulý čtvrtek:

22.08.19: EL: Malmo FF – Bnei Yehuda – 3 : 0
Malmö FF

Malmö začínalo v prvním předkole Evropské ligy a postupně vyřadilo celky jako Ballymena, Domžale a v posledním střetnutí i Zrinjski. Jestli se severskému klubu podaří projít do základních skupin Evropské ligy se dozvíme ve čtvrtek, zatím k tomu mají hráči tohoto celku nakročeno velmi dobře, doma zvládli vyhrát 3:0. V týdnu před odvetou sice doma Malmö prohrálo, ale to nic nemění na tom, že se hráči budou koncentrovat hlavně na čtvrteční odvetný zápas.
Bnei Yehuda Tel Aviv FC

Yehuda první zápas nezvládla a prohrála na hřišti švédského klubu 3:0, v odvětě mají teda hráči co napravovat, pokud chtějí postoupit do základních skupin Evropské ligy. Ve třetím předkole si Yehuda poradila Neftci Baku, jenže jak se zdá, tak Malmö je zatím nad její síly. V týdnu před odvetou dokázali hráči izraelského klubu vyhrát zápas ve své domácí soutěži. Jestli dokáží vyhrát i ten čtvrteční a smazat manko tří gólu se již brzy dozvíme.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.