Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Hapoel Be'er Sheva  : Feyenoord - 29. srpna 2019   19:30

Hapoel Be'er Sheva
0:3
(0:0)
Feyenoord
Feyenoord
46' Kokcu   • 52' Berghuis   • 61' Burger
Setkus – Bitton, Vitor (50. Yosefi), Taha, Goldberg (45+2 Keltjens) – Marin, Maman, Kabha, Sabag, Safouri – Sahar (63. Shamir)
Bitton, Keltjens, Levi, Levita, Shamir, Yosefi, Zrihan
Feyenoord
Vermeer – Karsdorp, Edgar le, Botteghin, Haps (77. Malacia) – Fer (70. Bannis), Kokcu (59. Burger), Tapia – Berghuis, Narsingh, Larsson
Bannis, Bijlow, Burger, Geertruida, Johnston, Malacia, Sinisterra

S konstatováním, že Feyenoord Rotterdam uvidíme zaslouženě v Evropské lize, se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek čtvrtečního večera.
Hlavní rozhodčí nenastavil ani minutu, a tak Feyenoord vyhrál v Izraeli o tři branky. Utkání rozhodla jednačtyřicátá minuta, kdy Hanan Maman viděl červenou kartu. Do té doby byla Be'er Sheva lepší, ale po přestávce už se k ničemu nedostala. Naopak Rotterdam si počínal zkušeně a může se těšit na zítřejší los skupinové fáze Evropské ligy. Bohužel v osudí nebude žádný český zástupce.
90'
90'
Be'er Sheva se nejprve ubránila rohovému kopu i následné kombinaci. Domácí celek pak balon jen odkopl a už se čeká jen na závěrečný hvizd.
89'
V další tutovce se nacházel Berghuis, který z malého vápna domácího brankáře nepropálil. Pokud by padl gól, neplatil by, jelikož se útočící hráč nacházel v ofsajdu.
88'
Další přihrávka ze strany mířila před branku, kde stál Bannis. Střídajícímu hráči ale scházel pohyb, a tak bude Feyenoord jen rozehrávat rohový kop.
87'
Jdeme do koncovky zápasu a u balonu je nizozemský celek. Ovšem stále si stojím za tím, že by si Be'er Sheva zasloužila vstřelit alespoň jeden gól.
86'
Ve dvojutkání vede Feyenoord už o šest branek. Dnes tedy není o co už hrát, a tak se střetnutí pouze z povinnosti dohrává.
85'
Už to vypadalo, že se Burger dostane k zakončení. Přihrávka mířila z pravé strany před branku, kam si nabíhal střídající hostující hráč, ovšem ve skluzu zasáhl na poslední chvíli soupeř.
82'
Žlutou kartu dostává Ramzi Safouri (Hapoel Be'er Sheva FC).
82'
K pokutovému kopu se postavil Naoufal Bannis, jenž to provedl hodně špatně. Jeho pokus totiž mířil do stejných míst, kam se vydal brankář Setkus.
81'
Žlutou kartu dostává Naor Sabag (Hapoel Be'er Sheva FC), jenž fauloval v pokutovém území soupeře. Feyenoord tak bude rozehrávat pokutový kop!
80'
Na centr z pravé strany si naběhl Bannis, který už byl sám před brankářem, ovšem trefil jenom břevno. Celá akce ale byla zbytečná, jelikož praporek pomezního rozhodčího byl ve vzduchu.
79'
Po kombinaci na pravé straně se Feyenoord pokusil o vniknutí do pokutového území. Ovšem krajní obránce přispěchal se skluzem, který akci překazil.
77'
Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Ridgeciano Haps, přichází Tyrell Malacia.
76'
Be'er Sheva se hnala do útoku, ovšem centr z pravé strany zamířil do míst, kde se nikdo v červeném nenacházel.
75'
Na tahu je opět Feyenoord, který se rychle řítí proti soupeřově brance. Jenže akce byla přidržená na pravé straně, ovšem kombinace dál trvá.
74'
Do konce základní hrací doby zbývá patnáct minut. U balonu se sice nacházejí domácí hráči, ovšem drží míč u vlastního praporku, kde si vynutili alespoň faul.
70'
Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Leroy Fer, přichází Naoufal Bannis.
69'
Na levé straně pokutového území dostal hodně místa ke střele Fer. Jeho pokus mířil k zadní tyči, ovšem Setkus se natáhl a balon vyrazil do bezpečných míst.
68'
Střetnutí se pouze dohrává, ovšem Be'er Sheva by si za první poločas zasloužila vstřelit alespoň branku útěchy.
67'
Fanoušci domácího celku si dál užívají utkání, ve kterém už prohrávají o tři branky. Nicméně Feyenoord je znovu v akci, ale pokus z velké dálky byl brankářem vyražen.
66'
Nizozemský celek už nikam nespěchá a v poklidu kombinuje. Po chvíli ale přišla přihrávka, která byla u postranní čáry zastavena.
63'
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Ben Sahar, přichází Eden Shamir.
61'
Feyenoord právě vstřelil branku!
Další gól osmnáctiletého mladíka, který si počínal hodně drze! WOUTER BURGER vnikl do vápna, kde si balon stáhl ze stojnou nohou a vystřelil přesně. Jeho pokus mířil těsně nad zemí a do prostoru, kam se Setkus nedostal.
60'
Ve vápně se o kličku pokoušel Fer, ovšem byl atakován hned třemi soupeři. Jenže dostal přihrávku na pravou stranu, kde se nacházel Narsingh. Ovšem jeho zakončení bylo žalostné.
59'
Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Orkun Kokcu, přichází Wouter Burger.
58'
Jeden z hostů zůstal sedět na zeleném pažitu, a tak k němu přispěchal hlavní sudí. Osmnáctiletý Kokcu si řekl o ošetření a následně i o vystřídání.
57'
Centr od rohového praporku zamířil na zadní tyč, odkud byl z pohledu Feyenoordu odvrácen do klidných vod.
56'
Izraelský tým nemá co ztratit, a tak se hnal do akce po levé straně. Ovšem centr byl zastaven, jenže Be'er Sheva bude rozehrávat další rohový kop.
54'
Hostující mužstvo je při chuti a chce přidat další branky. Karsdorp se uvolnil ze strany a navedl si míč více na střed, ovšem technický pokus byl nepřesný.
52'
Kabha podcenil pas na půlící čáře, a tak pustil soupeře do brejku. Bránící hráč unikajícího soupeře doběhl, ovšem STEVEN BERGHUIS jej poté zamotal a přesně zakončil do vzdálenějšího spodního rohu branky.
51'
Nizozemské mužstvo se muselo rychle vracet do obrany, aby zastavilo útok po straně. Hapoel Be'er Sheva bude vhazovat a uvidíme tak další kombinaci.
50'
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Miguel Vitor, přichází Tomer Yosefi.
49'
V poločasovém hodnocení jsem zmiňoval červenou kartu, kterou domácí celek inkasoval. Be'er Sheva po inkasované brance přichází o všechny naděje na zvrat.
46'
Rychle využitá početní výhoda! Krásnou akcí se prezentoval Karsdorp, jenž od postranní čáry pronikl až na pravou stranu šestnáctky, odkud dal balon pod sebe, kde se nacházel ORKUN KOKCU. Teprve osmnáctiletý hráč udržel nervy na uzdě a zamířil přesně do levého spodního rohu branky.
46'
První poločas nabídl zajímavou podívanou, ale vstřelenou branku jsme neviděli. Be'er Sheva byla o něco lepším celek, ale zahodila spoustu šancí. Ovšem také Feyenoord byl nebezpečný, ale oba brankáři byli stoprocentní. Duel zřejmě ovlivní a rozhodně jednačtyřicátá minuta, kdy byl za pořádnou klukovinu vyloučen Hanan Maman.
45+3'
45+3'
V poslední nastavené minutě prvního poločasu se za vápna napřáhl Peruánec Tapia, jehož pokus zamířil jen nad branku. Do konce nastaveného času se nic zásadního už nestane.
45+2'
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Sean Goldberg, přichází David Keltjens.
45+1'
K postranní čáře přistupuje čtvrtý rozhodčí, který na tabuli ukazuje, že se budou hrát tři minuty nad rámec normální hrací doby.
45'
Žlutou kartu dostává Leroy Fer (Feyenoord Rotterdam), který zastavil rychle se rozvíjející útok soupeře. Hlavní rozhodčí neměl jinou možnost, než hráče potrestat.
44'
Kolem vyloučení proběhly samozřejmě debaty, a tak se chvíli nehrálo. Poté Rotterdam vyslal pokus z přímého kopu, který ale Setkus vyrazil na roh.
42'
Tak to byla pořádná klukovina! Červenou kartu dostává Hanan Maman (Hapoel Be'er Sheva FC), který mimo hru vrazil do soupeře takovou silou, že ho poslal na trávník.
41'
Úvodní poločas se blíží ke svému konci a tentokrát je na tahu holandský celek. Jenže centr z pravé strany byl odvrácen za hranici vápna, kde se opět nachází Feyenoord.
40'
Be'er Sheva se po zisku míče pokusila o vysunutí hráče na levé straně. Ovšem jeden ze stoperů dobře zasáhl a soupeře do akce nepustil.
38'
Peruánec je ošetřován, což ostatní hráči využívají o občerstvení. Ovšem za malou chvilku se už bude moci pokračovat ve hře.
37'
Domácí fanoušci se dožadují odpískání pokutového kopu, ale rozhodčí je jiného názoru. Feyenoord tak získal míč a zakopl ho, protože na polovině Hapoelu zůstal ležet Tapia.
36'
Berghuis dlouhou ukazoval spoluhráčům, ať se mu nabídnout. Hostující hráč se pokusil o přihrávku zpátky, ale trefil jen soupeře. Feyenoord pak stejně celou situaci zažehnal.
35'
Za obranu a navíc do šestnáctky si nabíhal Berghuis, na něhož ale centr byl příliš dlouhý. Hostující hráč se pokusil balon zpracovat ramenem, ale ani to se mu nedařilo.
32'
Fanoušci domácího celku se baví krásným fotbalem, snad už jim chybí jen vstřelená branky. Hapoel zatím hraje skvěle a je lepším celkem na trávníku.
31'
Hra se velmi rychle otočila na druhou stranu, kde se Feyenoord dočkal alespoň rohového kopu. Centr pak zamířil na zadní tyč, kde byl důslednější bránící hráč.
30'
Další neskutečný zákrok hostujícího gólmana, jenž je hrdinou okamžiku! Kličkou na střed se uvolnil Bitton, jenž zakončil k pravé tyči. Ovšem Vermeer se natáhl a pokus vyrazil do strany.
29'
Feyenoord vyslal centr do šestnáctky, který byl odvrácen. Následně se nizozemský celek dočkal zakončení, které bylo zase zablokované.
28'
Hra se po faulu domácího celku přerušuje, jelikož jeden z hostujících hráčů byl zastaven nečistě. Po chvilce přemlouvání hráč ze zeleného pažitu vstal, a tak se může pokračovat.
26'
Po přihrávce ze strany se na hranici vápna zjevil osamocený Sabag, který si míč nejprve zpracoval a poté vystřelil. Jeho skákavý pokus mířil jen těsně vedle levé tyče. Hostující brankář se tentokrát ocitl v roli diváka, ale dopadlo to pro něj dobře.
25'
Nizozemské mužstvo se mohlo nadechnout, ale přihrávka přes střed hrací plochy zamířila jen k soupeře. Ovšem ani Be'er Sheva se tentokrát daleko nedostala.
24'
Feyenoord je favoritem zápasu, ale v prvním poločase to zatím rozhodně nepotvrzuje. Hraje se totiž vyrovnaná partie a možná je mírně lepší Hapoel.
23'
Domácí mužstvo bylo znovu v kombinaci na útočné polovině. Opět ale pokazilo přihrávku na střed hrací plochy, a tak se Feyenoord odkopem osvobodil.
21'
Berghuis si za pokutovým územím hodil míč na levou nohu a vystřelil po zemi. Jeho zakončení zamířilo těsně vedle bližší tyče, nutno říct Setkus balon pouštěl.
20'
Dvacet minut je minulostí, ale stav zápasu je bez branek. Ovšem oba celky měly několik šancí na vstřelení úvodního gólu. Doufejme, že se v tomto stylu bude pokračovat i dále.
19'
Přihrávka zleva mířila na pravou stranu, odkud se Berghuis probojoval do šestnáctky. Jenže zakončení pak už bylo nepřesné a bude se tak jen kopat od branky.
18'
A opět byl na tahu Hapoel, který se ale nedostal ke střele. Jeden z hráčů nasadil soupeři jesličky, ovšem poté nepřesně přihrál.
17'
Be'er Sheva se dostala k další velké šanci, ovšem místo střely z malého vápna přišlo sklepnutí míče na střed. Jenže tuto situaci si holandská obrana pohlídala.
16'
Na druhé straně se zpoza vápna napřáhl Sahar, jehož pokus proletěl asi metr vedle levé tyče hostující branky.
15'
Musíme přiznat, že prvních patnáct minut nabídlo atraktivní podívanou. Ani jeden celek nebrání výsledek a hraje se otevřená partie.
13'
To byla další velká šance hostujícího celku! Balon se odrazil na pravou stranu šestnáctky, kde se nacházel Berghui, který místo střely volil přihrávku. K zakončení se dostal Narsingh, jehož pokus letěl do levého spodního rohu, ale obránce zasáhl. Poté ještě byl k vidění nepřesný pokus, který zase proletěl vedle tyče.
11'
Také Rotterdam se mohl dočkat vstřelení branky, když se nacházel v přečíslení. Už to vypadalo, že padne gól, ovšem střela mířila jen doprostřed brány, kde se nacházel Setkus.
10'
Další velká šance domácího celku končí zákrokem brankáře. Přihrávka zprava mířila do druhé vlny, kam si nabíhal Marin. Ten se nacházel přesně na středu, ale Vermeer si připsal výborný zákrok.
9'
Feyenoord získal míč a hned se vydal do protiakce. K centru ze strany se odhodlal Kokcu, který ale našel jenom soupeře.
8'
Hráči domácího celku se znovu dostali na útočnou polovinu, ovšem kombinace na levé straně ovoce nepřinesla.
6'
Izraelské mužstvo potřebuje smáznout tříbrankové manko z Nizozemska a jako první ohrozilo branku soupeře. Ovšem poté přišel roh, po němž už zakončení k vidění nebylo.
5'
Na pravé straně se do šestnáctky vřítil Safouri, na něhož také mířila přihrávka. Jeho pokus sice mířil pod hodní tyč, ovšem Vermeer si připsal dobrý zákrok.
4'
Hapoel Be'er Shevanastoupil do dnešního střetnutí v červených dresech, naopak Feyenoord Rotterdam oblékl nezvyklou modrou sadu.
3'
Na levé straně se rozeběhl Safouri, ovšem dlouhý pas byl příliš dlouhý. Holandský celek tak bude vhazovat a bude na tahu.
2'
a pravé straně se ocitl Berghuis, který si žádal přihrávku. Jenže přihrávka byla nepřesná, a tak se míče chopil Goldberg, jenž vymyslel jen nákop.
1'
Hlavní rozhodčí zahájil dnešní střetnutí, jako první se balonu chopil domácí celek. Ovšem jeho snad rychle skončila, a tak se musel bránit.
1'

Hapoel Be'er Sheva FC: Setkus – Bitton, Vitor, Taha, Goldberg – Marin, Maman, Kabha, Sabag, Safouri – Sahar
Náhradníci: Bitton, Keltjens, Levi, Levita, Shamir, Yosefi, Zrihan

Feyenoord Rotterdam: Vermeer – Karsdorp, Edgar le, Botteghin, Haps – Fer, Kokcu, Tapia – Berghuis, Narsingh, Larsson
Náhradníci: Bannis, Bijlow, Burger, Geertruida, Johnston, Malacia, Sinisterra.
Úvodní duel

V mnohem lepší pozici jde do dnešního souboje hostující Feyenoord Rotterdam. Nizozemský celek totiž před týdnem opanoval domácí duel výsledkem 3:0 a k postupu má opravdu blízko. Izraelský celek v Rotterdamu neodehrál dobrý duel. Domácí se prosadili již v první půli zásluhou Larssona. Po přestávce navíc Feyenoordu vyšly standardní situace. Dva rohové kopy a dva góly Leroye Fera zajistily dnešnímu hostujícímu celku skvělou pozici.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Evropské ligy mezi Hapoelem Beer Sheva a Feyenoordem Rotterdam. Výkop je stanoven na 19:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.