Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Loko Plovdiv : Trnava - 25. července 2019   19:30

Loko Plovdiv
39' Iliev D.  • 61' Iliev D.
2:0
(1:0)
Trnava
Trnava
Lukov – Petrovič, Eze, Tomaševič – Karageren (77. Malembana), Umarbájev (90+5 Bahtič), Vitanov, Tsvetanov – Iliev D. (C) – Ožbolt (79. Iliev G.), Aralica
Pirgov – Arhan, Bahtič, Iliev G., Malembana, Masoero, Eliton jr.
Christofi – Georgiou, Kalogirou (všichni Kypr)
Stadion Lokomotiv (Plovdiv)
Trnava
Rusov – Oršula, Menich, Mesík, Záhumenský – Tešija, Dangubič (69. Kelemen), Lovat – Tavares (80. Turňa), van Kessel (56. Jakúbek), Halilovič (C)
Bolek – Diogo, Jakúbek, Kelemen, Marinkovič, Mihálek, Turňa.

Ode mne to je z toho utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek čtvrtečního večera a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 6:6. Rohy: 7:9. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 14:15.
Trnava začala dnešní utkání dobře, vypracovala si dvě brankové šance, ale neproměnila je. Poté začal Plovdiv v zápase dominovat a zaslouženě vyhrál. O oba góly se postraval DIMITAR ILIEV, který proměnil oba nařízené pokutové kopy. Spartak to bude mít v odvetě příští týden opravdu těžké.
90+6'
90+5'
Střídání v týmu PFC Lokomotiv Plovdiv: ze hřiště odchází Umarbájev, přichází Bahtič.
90+5'
Aralica proti Záhumenskému neuspěl.
90+3'
Rusov může po nepřesné kombinaci odkopávat od vlastní branky.
90+2'
Turňa centruje, Kelemenovi chyběl kousek, aby zasáhl míč.
90+1'
Rozhodčí nastavuje 5 minut.
90+1'
Žlutou kartu dostává Malembana (PFC Lokomotiv Plovdiv).
90'
Žlutou kartu dostává Záhumenský (FC Spartak Trnava).
89'
Závěrečný nápor Trnavy "hatí" nepřesná finální přihrávka.
88'
Po centru Tešiji k ohrožení Lukova nedošlo.
87'
Kelemen si vymodlil u rozhodčího faul, Spartak má zajímavou standartní situaci.
85'
Tešija s Lovatem na levé straně o míč přišli a nakonec fauluje Záhumenský.
84'
Další rohový kop Spartaku byl nepřesný, vykopávat od branky bude Lukov.
82'
Trnava zahrála roh na Menicha a následuje další rohový kop. Lovat poslal míč opět na Menicha, ta se nakonec dostala k Mesíkovi, který byl zablokován.
80'
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Tavares, přichází Turňa.
79'
Střídání v týmu PFC Lokomotiv Plovdiv: ze hřiště odchází Ožbolt, přichází Iliev G..
77'
Střídání v týmu PFC Lokomotiv Plovdiv: ze hřiště odchází Karageren, přichází Malembana.
76'
Velké probléémy v hostující obraně. Ožbolt se ocitl v obrovské šanci v poslední chvíli se přiřítil Halilovič a míč odkopl.
74'
Halilovič zkoušel vystřelit, ale branku vůbec netrefil.
72'
Trnava míč zbytečně "tahá" místo střel volí nepřesně přihrávky.
71'
Lovat spadl ve vápně a žádal pokutový kop, bude z toho nakonec roh pro Spartak.
71'
Rodil se protiútok Trnavy, domácí se však dokázali rychle vrátit a hosty o míč připravili.
69'
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Dangubič, přichází Kelemen.
69'
Tavares byl pokrytý Ezem s proto nemohl hlavičkovat.
68'
Z levé strany přišel centr do vápna odmácích, ten však domácí v poklidu uklidili do bezpečí.
66'
Lovat fauluje Karagerena.
63'
S Trnavou to vypadá špatně, ale pořád i při jedné vstřelené brance byl Spartak neměl špatnou pozici do odvety.
61'
Loko Plovdiv právě vstřelil branku!
DIMITAR ILIEV tentokrát poslal míč po levé ruce Rusova a zvyšuje na 2:0.
60'
Žlutou kartu dostává Oršula (FC Spartak Trnava).
60'
O pár chvilek fauluje Oršula a nyní to již bude penalta durá v utkání.
59'
Karageren se prodíral do zakončení, ale byl tam kontakr se Záhumenským v pokutovém území. Spartak si může oddechnout, penalta to tentokrát nebude.
58'
Žlutou kartu dostává Eze (PFC Lokomotiv Plovdiv).
58'
Lovat našel Tavarese, který však ve vápně uklouzl a přišel o míč.
56'
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází van Kessel, přichází Jakúbek.
55'
Iliev to vyzkoušel ze standartky přímo na branku, Rusov míč kontroloval.
54'
Žlutou kartu dostává Mesík (FC Spartak Trnava).
53'
Menich nezachytil náběh Aralici ze středu pole, zakončení chorvatskému útočníkovi nevyšlo, míč poslal vedle pravé tyče.
52'
van Kessel se dostal k míči, ale je mu odmáván ofsajd.
51'
Eze se dostal sám před brankou k hlavičce, Rusov míč jemně škrtl.
50'
Trnava se dostala pod tlak, Plovdiv dostává od hostů hodně prostoru na kombinaci. Střela z hranice vápna protáhla Rusova.
48'
Spartak se ubránil díky odkopu Lovata.
47'
Hned v úvodu se musí Trnava bránit rohovému kopu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:32.
Trnava prohrává po prvním poločase 0:1. Lokomotiv skóroval z pokutového kopu, když se prosadil kapitán DIMITAR ILIEV. Spartak neproměnil dvě velké šance, Tavaresova hlavička, ani střela van Kessela brankou neskončila.
45+1'
45'
Iliev to vyzkoušel z velké dálky, Rusov zasahovat nemusel.
44'
Tešija šel trvdě do souboje a může být rád, že neviděl žluté napomenutí.
43'
Oršila nepřesně přihrával na van Kessela, domácí mohli jít do rychlého protiútoku, ale Tsvetanov o míč přišel.
42'
Další šance pro Lokomotiv. Ke střele se z velkého úhlu dostal Ožbolt, branku však překopl.
39'
DIMITAR ILIEV si pokutový kop vychutnal, krásně poslal míč po zemi k pravé tyči, Rusov byl bez šance.
38'
Byla nařízena penalta. Po faulu Menicha na Tsvetanova.
37'
Z levé strany centroval Tsvetanov, Menich jeho centr odvrátil. Tsvetanov to vyzkoušel znovu, ale na přední tyči nikoho ze spoluhráčů nenašel.
34'
Iliev vypálil z dvaceti metrů, jeho technický pokus Rusov zneškodnil.
33'
Záhumenský našel van Kessela, který chtěl sklepnout míč na Dangubiče, co se mu nakonec nepodařilo, protože výborně zasáhl domácí obránce.
32'
Menich výborně zasáhl proti Aralicovi, kterého nepustil do zakončení.
30'
Po rohu hlavičkoval zcela volný Aralica, ke štěstí hostů mu zakončení nevyšlo.
29'
Rusov centr do vápna vyboxoval do bezpečí.
28'
Tsvetanov byl pokrytý a proto nedokázal odcentrovat. Po jeho druhém pokusu je z toho pro domácí rohový kop.
27'
Oršula přišel na pravé straně o míč a následně fauloval.
24'
Lovatova střela z hranice vápna zamířila vedle branky.
23'
Po rohu se opřel do míče Halilovič, trefil však pouze prvního clonícího hráče.
22'
Halilovič nakopával míč na van Kessela, ten byl příliš dlouhý a došel jsi pro něj Lukov.
19'
Rusov dokázal sebral míč ze vzduchu před Vitanovem.
18'
Přesný pas poslal do šance van Kessela, jeho zakončení po zemi šlo těsně vedle levé tyče.
16'
Plovdiv byl se šesti hráči ve vápně, Halilovič však míč odkopl do bezpečí.
15'
Mesík si pomohl ve výskoku rukami a jedná se o vůbec první hostující faul v utkání.
13'
Aralica napřáhl opět z vápna, ale jeho zakončení mířilo pouze doprostřed branky, tam stál připravneý Rusov.
12'
Na obou stranách jsme viděli již o jedné velké šanci, ale na úvodní branku střetnutí stále čekáme.
11'
Po střele Ožbolta z vápna musel Rusov výborně zasáhnout, vytlačil míč na rohový kop.
10'
Lokomovit rozehrával standartní situaci, ale vůbec né dobře a proto se Spartak může vydat opět kupředu.
8'
Dangubič vrátil míč do vápna, kde Tavares nebezpečně hlavičkoval, míč proletěl těsně nad břevnem.
7'
Vysoké napadání hostů jim přineslo rohový kop.
5'
Domácí kolmá přihrávka do vápna nemohla obranu Spartaku překvapit.
4'
Nákop Lovata skončil v rukavicích Lukova, který měl s míčem menší problémy, přesto si nakonec dokázal poradit.
2'
Úvod utkání je opatrný z obou stran. Hra se zatím odvíjí mezi oběmi vápny.
1'
Lokomotiv měl úvodní výkop, ale rychle odevzdává míč na kopačky Spartaku.
1'

PFC Lokomotiv Plovdiv: Lukov – Petrovič, Eze, Tomaševič – Karageren, Umarbájev, Vitanov, Tsvetanov – Iliev D. (C) – Ožbolt, Aralica
Náhradníci: Pirgov – Arhan, Bahtič, Iliev G., Malembana, Masoero, Eliton jr.

FC Spartak Trnava: Rusov – Oršula, Menich, Mesík, Záhumenský – Tešija, Dangubič, Lovat – Tavares, van Kessel, Halilovič (C)
Náhradníci: Bolek – Diogo, Jakúbek, Kelemen, Marinkovič, Mihálek, Turňa.

Rozhodčí: Christofi – Georgiou, Kalogirou (všichni Kypr).
Trnava

Spartak se po prvním kole ligové soutěže nachází na 4. místě z 12. Trnava má zatím bilanci 1-0-0 při skóre 2:0. Nejlepším střelcem týmu je bosenský záložník Emir Halilovič s 1 brankou. Jako vítěz slovenského poháru se Spartak kvalifikoval do 1. předkola EL, kde narazil na bosenský tým Radnik Bijelina, přes který přešli (0:2 V a 3:0 D po penaltách).

Poslední výsledky (liga)

Trnava – Sereď 2:0
Lokomotiv Plovdiv

Lokomotiv se po 2 kolech ligové soutěže nachází na 6. místě z 14. Plovdiv má zatím bilanci 1-0-1 při skóre 4:5. Nejlepším střelcem týmu je chorvatský útočník Ante Aralica s 2 brankami. Na domácím trávníku si PFC Lokomotiv Plovdiv připsal z 1 zápasů bilanci 1-0-0 při skóre 3:2. Jako vítěz poháru z loňského roku se bulharský tým kvalifikoval do 2. předkola EL.

Lok. Plovdiv – Slavia Sofie 3:2
Černo More – Lok. Plovdiv 3:1
Příjemný čtvrteční večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z úvodního utkání 2. předkola EL mezi PFC Lokomotiv Plovdiv vs. FC Spartak Trnava. Výkop je stanoven na 19:30 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.