Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Molde : Čukarički - 25. července 2019   19:00

Molde
Craninx – Haugen, Forren, Bjornbak, Haraldseid – Hussain, Aursnes – Omoijuanfo, Eikrem (C) (76. Sjolstad), E. Hestad – James (65. Bolly)
Petersen – Gabrielsen, Sjolstad, Monstrom, Ellingsen, Bolly, Breivik
D. Roberston – D. McFarlane, C. Spence
Molde Stadion, Molde
5360 diváků
Čukarički
Belič – Čirkovič, Šapič, Puškarič, Bogosavač – Kovač (83. Aleksič), Dodič (C) – Owusu, Stojanovič (61. Birmančevič), Dordevič – Tedič
Petrovič – Lukovič, Vidosavljevič, Kamenovič, Aleksič, Nkčevič, Birmančevič

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost a u dalších zápasů z předkol na viděnou.
Dnešní utkání sledovalo 5360 diváků.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 11:4. Střely mimo: 5:5. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:7.
Je konec. Domácí po tlaku v prvním poločase nedokázali střelit branku, a to se jim nepovedlo ani v části druhé. V druhém poločase se převážně probudili hosté, kteří též měli kousek k brance, ovšem Craninx byl lepší. Utkání tedy končí remízou 0:0, což bych po první pauze nečekal, ale je to fotbal. O postupujícím se tedy rozhodne za tým v Bělehradu. Hráčem utkání byl zvolen zaslouženě brankář Čukarički, Nemanja Belič.
90+6'
90+6'
Omoijuanfo ještě zkoušel ohrozit brankáře, pomocí centru, ovšem i zde byl Belič připraven a myslím si, že si hráče utkání zaslouží.
90+5'
Birmačevič přišel do hry v 61. minutě a nyní ze hry odchází, jelikož dostal druhou žlutou, tudíž červenou kartu.
90+4'
Dordevič se pokoušel proklouznout na levé straně obranou, ti se ale semkli a skvěle a čistě ho obrali o míč.
90+3'
Žlutou kartu dostává Aursnes (Molde FK).
90+2'
Domácí se drží na polovině hostů a snaží se urvat výhru na svoji stranu!
90'
Rozhodčí nastavuje šest minut!
88'
Teď si domácí určitě oddychli!! Z pravé strany přilétl přesný centr na hlavičku Tediče, který je v Srbsku proslulý svými hlavičkami, ovšem teď chyběly centimetry!
86'
Owusu běžel s míčem po pravé straně, dostal se s ním až na hranici brankoviště, tam ale neprošel přes dva obránce a bylo rázem po akci.
85'
Domácí měli k dispozici nadějný přímý kop, který letěl na zadní tyč, ovšem i zde byl připravený dnes takřka neuvěřitelný Belič!!
84'
Žlutou kartu dostává Birmančevič (FK Čukarički Bělehrad).
83'
Střídání v týmu FK Čukarički Bělehrad: ze hřiště odchází Kovač, přichází Aleksič.
81'
Belič musel opět zachraňovat! Dnes aktivní Omoijuanfo pronikl až k brankovišti, odkud vyslal pěknou ránu k tyči, tu mu ale vyrazil skvělým zákrokem Belič!
80'
Do vápna domácích přilétl zajímavý centr, na jejímž konci se do zakončení tlačil Dordevič, ten ale na poslední chvíli netrefil balón a na gól tedy stále čekáme.
78'
Utkání se pomalu blíží ke konci a stále jsme neviděli branku. Druhá část je mnohem vyrovnanější než ta první, což domácím moc do karet nehraje, zatímco remíza by pro hosty byla skvělá.
76'
Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Eikrem, přichází Sjolstad.
75'
Po chvilce klidu, nastala další šance! Domácí kombinovali na hranici vápna Čukarički, až se nakonec rozhodl pro nečekané zakončení kapitán Eikrem, ovšem na jeho točenou pozemní střelu stihl na poslední chvíli Belič zareagovat!
73'
Domácí poté založili další rychlý protiútok. Čerstvý Bolly nacentroval do vápna, kde se na druhé straně nacházel volný Omoijuanfo, ten si ale míč špatně zpracoval, tudíž z toho nic nebylo.
72'
Nedočkáme. Přímý kop letěl na zadní tyč, kam si sbíhal Puškarič, ovšem jeho hlavička nebyla dostatečně silná, aby se dostala za záda Craninxe.
71'
Hestad nechtěně fauluje Birmančeviče, pro Bělehrad je tu přímý kop, dočkáme se branky?
70'
Dnes se gólu zřejmě nedočkáme! Po tlaku hostů, nastal protiútok domácích, na jejímž konci bylo zakončení zpoza vápna Omoijuanfa, ale jeho rána letěla těsně vedle tyče.
68'
Hosté měli k dispozici mnoho šancí, ovšem všechny je vychytal Craninx. Následně tu byl rohový kop pro hosty, jenže ani zde se branka nekonala.
65'
Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází James, přichází Bolly.
64'
Za přímý kop se postavil zkušený Dočič, který to zkusil rovnou na bránu, ovšem jeho dělovka skončila pouze na obrané zdi a musím říct, že upřímně lituji hráče, kteří tam stáli, protože to byla opravdu rána.
63'
Haugen opravdu ošklivě zfauloval na vlastní polovině Kovače, ovšem i po tomto faulu nechává rozhodčí kartu ve své kapsičce.
61'
Střídání v týmu FK Čukarički Bělehrad: ze hřiště odchází Stojanovič, přichází Birmančevič.
60'
Tohle si James za rámeček nedá! Dostal vynikající přihrávku do vápna, díky které mohl klidně vsítit gól, on místo toho ve vápně fauloval a nadějná akce tak skončila.
59'
Po předchozím rohu akce Molde nekončila. Omoijuanfo posunul míč z levé strany do brankoviště, kde se nacházel již připravený Hussain, jeho rána však letěla pouze vysoko nad.
58'
Domácí měli k dispozici rohový kop, ten letěl na zadní tyč, kde se o hlavičku snažil Aursnes, jenže míč mu pouze sklouzl po hlavě.
57'
Omoijuanfo, byť je aktivní tak teď až moc. Na středu poměrně tvrdě srazil k zemi Stojanoviče, kartu ale nedostává.
56'
I přesto, že bylo Molde v první části výrazně lepší, tak v druhé tomu rozhodně není. Čukarički se snaží Molde potrestat za nevyužité šance, tak uvidíme zda se jim to povede.
54'
Hosté se znovu dostali po levé straně dopředu a nechybělo zakončení. Dodič posunul míč na Kovače, a ten z dobré pozice zkusil štěstí, jenže rána kterou vyslal nebyla zrovna moc nebezpečná.
52'
Rohový kop už tak dobrý nebyl. Míč směřoval na zadní tyč, kam se pokoušel naběhnou a následně hlavičkovat Stojanovič, tento plán mu ale nevyšel.
51'
Domácí jak kdyby přestali hrát!! Dordevič posunul míč na hranici vápna Owusuvi, který následně pálil, ovšem jeho ránu se štěstím zblokovali obránci na roh.
49'
Tedič je ve druhé části velmi aktivní. Nyní si nabíhal po pravé straně za obranu, kam následně dostal přihrávku, jenže pomezní sudí ho načapal v ofsajdu.
47'
Hosté začali druhou část ihned aktivně. Tedič proklouzl skoro až do brankoviště domácích, nakonec tedy střílel zpoza vápna, ovšem jeho dobrá rána letěla těsně nad!
46'

Druhý poločas začne přibližně v 20:02.
První poločas je u konce, k vidění nebyla žádná branka. Domácí jsou od začátku lepším týmem, jenže veškeré pokusy zblokoval Belič, nebo šly mimo branku. I hosté se však do nějakých šancí dostali, ty ale putovaly mimo bránu. Hráčem utkání je dle mě jednoznačně Belič, protože pochytal vše co se dalo a nebýt jeho, tak Molde klidně vede 4:0.
45+2'
45+1'
Ještě tu bylo jedno ohrožení, a to z kopačky Hussaina, konkrétně zpoza vápna, ovšem i tuto ránu si Belič skvěle pohlídal.
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu.
45'
Následný roh v brankovišti nic nenapáchal, páč míč rovnou sbíral Belič.
44'
To už není možné! Přímý kop letěl velmi dobře, a to do středu vápna, kde se o teč pokusil James, tu nejdříve obrana zblokovala, na podruhé jeho pokus putoval těsně nad.
43'
Owusu fauluje na vlastní polovině a navíc v blízkosti vápna. Pro domácí je tu nadějný přímý kop.
42'
Aursnes centroval za obranu, James na jeho přihrávku však vůbec nezareagoval, tudíž následuje odkop od brány Čukarički.
41'
Domácí se né a né prosadit. Belič čapne co se dá, nebo hráči selžou v stoprocentní tutovce, uvidíme zda toho hosté využijí a nakonec se do vedení dostanou oni.
38'
Tak toto?! Omoijuanfo dlouho držel míč na hranici vápna, ovšem poté se konečně rozhodl pro centr do středu brankoviště, kam si výtečně seběhl James, jenže ten v malém brankovišti netrefil branku!!
36'
Netrvalo to dlouho a domácí byli opět při chuti vstřelit první branku zápasu, ale ránu kapitána Wolffa Eikrama zpoza vápna vyrazil znovu Belič.
34'
Sledovali jsme zajímavé čtyři minuty, kde mohla padnout více než jedna branka, ovšem Belič společně s Šapičem a Puškaričem byli proti.
33'
O dvě minuty později hosté uklidnili hru a díky tomu se dostali do lehkého zakončení, které na sebe opět vzal ghánský střelec Owusu, jenže jako pár minut zpět, tak i teď netrefil branku
31'
To není možné!! Domácí měli opravdu obrovský tlak na bránu Bělehradu, ovšem obrana a brankář vše zblokovali. Nejdříve zkoušel střílet Eikram, obrana byla na svém místě. Do vyložené tutovky se poté dostal James, jenže Belič opět chytl!
30'
To se s šancemi roztrhl pytel! Domácí se po levé straně dostali až k brankovišti, míč následně obdržel na hranici vápna znovu E. Hestad, ovšem i na podruhé mu jeho ránu vyrazil zatím senzační Belič!
29'
Následný rohový kop putoval na zadní tyč, tam byl ale nejrychleji brankář.
28'
Obrovská šance pro domácí nekončí gólem!! Omoijuanfo poslal patičkou míč ve vápně na úplně volného Hestada, jenže tomu míč po zemi vyrazil brankář Belič.
27'
Fanouškům se nelíbí zatím výroky hlavního sudí, tím to dokazují pískoty z tribun, to stejné i z kotle Čukarički.
25'
Hosté zahrávali rohový kop, který na sebe vzal Dočič a to bylo vše, páč ve vápně nic velkého nenastalo.
23'
Po pokusu Owusa, tu byl následně pokus Omoijuanfa, jenže ani tento africký střelec branku netrefil přesně.
22'
Utkání se začíná přiostřovat. Oba celky do sebe jdou více a více, což způsobuje mnoho faulů, ovšem hráčům to zřejmě nevadí.
21'
Hosté opět po delší době zahrozili. Po autovém vhazování převzal míč Owusu, který ještě zkoušel přehodit jednoho z obránců, to se mu ale nepodařilo a podle toho také vypadalo zakončení. Míč letěl úplně mimo.
19'
Šapič je momentálně ošetřován a odváděn za postranní čáru, James který fauloval však kartu nedostává.
18'
Domácí si vytvořili vyloženou šanci, která začala centrem z pravé strany, následně přihrávkou na Omoijuanfa, ten ale nedokázal přes houf obránců přesně zakončit a vše tak bylo zblokované.
16'
Kovač měl v následujících dvou minutách dvě šance na zakončení, ovšem obě dvě mu zblokovali obránci v modrých dresech.
14'
Posléze se Čukarički Bělehrad uvolnili a Čirkovič se protáhl po pravé straně, tam ho ale odstavil jeden z obránců.
13'
Aursnes svojí vzdušnou přihrávkou hledal nabíhajícího Jamese, ten ale nečekal zrovna takovou přihrávku, tudíž se nic velkého nedělo.
12'
Snad poprvé za celý zápas, se Čukarički dostali k brankovišti Molde, tam ale nic vymyslet nedokázali, tudíž si míč přebírá obrana.
11'
Molde mělo k dispozici první rohový kop zápasu, který zahrával kapitán Eikram. Míč putoval na přední tyč, tam se však o veškerou hrozbu postarala obrana.
10'
Hráči v modrém zkoušeli poslat dobrý míč za obranu, ovšem přihrávka byla příliš rychlá, tudíž ji nabíhající hráč nezastihl.
8'
Omoijuanfo byl v další dobré šanci, ovšem obrana si na něj tentokrát dala pozor a jeho ránu zblokovala.
6'
Domácí pokračují v útočné hře, zatímco hosté se pouze brání a nemohou přijít na to, jak se osvobodit.
5'
První velká šance domácích nekončí v síti!! Norský celek se držel na polovině hostů, hráči kombinovali až si míč převzal hrozba pro obranu Omoijuanfo, který rázem pálil z dobré vzdálenosti, jeho pokus mu však na dvakrát vyrazil Belič!
3'
Přímý kop byl nakonec rozehrán na krátko, domácí se poté snažili dostat do zakončení, což do svých rukou vzal Hussain, jenže jeho rána letěla vedle.
2'
Stojanovič se dopustil, poměrně zbytečného faulu, pro domácí je tu možnost přímého kopu.
1'
O úvodní výkop se postarali domácí hráči, kteří se ihned pomocí nákopu vydali dopředu, jenže tam jim vydala stopku srbská obrana.
1'
Hráči jsou již připraveni na hřišti. Domácí nastupují v modrých dresech, zatímco hosté v dresech černých.

Molde FK: Craninx – Haugen, Forren, Bjornbak, Haraldseid – Hussain, Aursnes – Omoijuanfo, Eikrem (C), E. Hestad – James
Náhradníci: Petersen – Gabrielsen, Sjolstad, Monstrom, Ellingsen, Bolly, Breivik

FK Čukarički Bělehrad: Belič – Čirkovič, Šapič, Puškarič, Bogosavač – Kovač, Dodič (C) – Owusu, Stojanovič, Dordevič – Tedič
Náhradníci: Petrovič – Lukovič, Vidosavljevič, Kamenovič, Aleksič, Nkčevič, Birmančevič

Rozhodčí: D. Roberston – D. McFarlane, C. Spence.
FK Čukarički Bělehrad je srbský klub, který se umístil na čtvrtém, zároveň posledním postupujícím místě do Evropských pohárů. V prvním předkole hráči narazili na arménský tým Banants, se kterým si poradili 3:0 a 5:0, tudíž Čukarički ještě neinkasovali. V Srbsku též začala liga a 20.7. se odehrálo první kolo, které pro Čukarički dopadlo skvěle, páč hráči s oslabenou sestavou vyhráli 1:0, a to nad týmem Napredak. Uvidíme jak se hráčům povede, do zápasu však vstupují jako outsideři.
Molde FK je norský klub, který se v minulé sezóně umístil na 2. místě domácí ligy a nyní je klub na místě prvním. V Norsku má liga už polovinu za sebou, což znamená, že tým bude velmi rozehraný. Molde se v prvním předkole utkalo s islandským Reykjavíkem a vše skončilo jasným postupem Norů. První utkání skončilo debaklem 7:1 a druhá match 2:1 pro Molde. Čtyři dny zpátky hrálo Molde ještě ligový zápas proti Sarpsborgu 08, utkání dopadlo výhrou Molde též 2:1. Domácí se s Čukarički nikdy nesetkali, tudíž to bude premiéra.
Dobrý den všem fanouškům a fanynkám fotbalu! Dnes se podíváme na 2. předkolo Evropské ligy, a to mezi Molde FK – FK Čukarički Bělehrad. Norský celek Molde bude velkým favoritem, ovšem srbský fotbal je nevyzpytatelný, tudíž mohou překvapit i hosté. Výkop je stanoven na 19:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.