Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Videoton Fehérvár : Vaduz - 25. července 2019   20:00

Videoton Fehérvár
5' Stopira
1:0
(1:0)
Vaduz
Vaduz
Kovacsik – Fiola, Juhasz (C), Elek (46. Patkai), Stopira – Nego, Nikolov, Hadžič, Huszti (57. Petrjak) – Siepovič (87. Futacs), Milanov
Tujvel – Futacs, Hangya, Hodzič, Kovacs, Patkai, Petrjak
Kai Erik Steen – Jan Erik Engan, Anders Olav Dale (vš. NOR)
Pancho stadium, Felcsut
Vaduz
Büchel (C) – Sulungoz, Schmid, Simani – Dorn, Prokopič (71. Gajič), Wieser, Antoniazzi (84. Goppel) – Schwizer, Cicek – Sutter (66. Coulibaly)
Ospelt – Coulibaly, Frick, Gajič, Gasser, Goppel, Sele

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 4:4. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 13:20.
Je konec. MOL Fehérvár dokázal vyhrát nad Vaduzem 1:0 a potvrdil tak roli favorita. O jedinou branku zápasu se postaral už v 5. minutě Stopira. Domácí mužstvo bylo lepším týmem, ovšem další gól už vstřelit nedokázalo.
90+7'
90+7'
Posléze ještě přišel faul ze strany hostů a vypadá to, že to bude vše.
90+6'
Posléze Milanov vypálil střelu na bránu, ale Büchel byl připraven.
90+5'
Posléze se ovšem k míči dostali domácí, ale hosté se dopustili faulu a následuje přímý kop.
90+4'
Vaduz nyní získal autové vhazování na polovině svého soupeře a může se tak pokusit něco vymyslet.
90+2'
Nakonec ale přišla ztráta míče a Vaduz se dostal dopředu po pravé straně, ovšem následně žádný centr nepřišel.
90+1'
Domácí nyní drží balón na své polovině hrací plochy a budou chtít tento zápas dohrát v klidu.
90'
Rozhodčí nastavuje sedm minut navíc.
89'
Domácí to zkoušeli po pravé straně a nakonec získali alespoň autové vhazování.
87'
Střídání v týmu MOL Fehérvár FC: ze hřiště odchází Siepovič, přichází Futacs.
86'
Domácí se sice snaží něco vymyslet, ale Vaduz momentálně dobře brání a vypadá to, že se už branky nedočkáme.
84'
Střídání v týmu FC Vaduz: ze hřiště odchází Antoniazzi, přichází Goppel.
81'
Posléze se dostal ke střele Schwizer, ale jeho pokus zblokoval Kovacsik.
80'
Simani se dopustil jen nedovoleného zákroku ve středu hrací plochy a je tak už čtvrtým hráčem hostů, který byl potrestán žlutou kartou.
78'
MOL ale bude i nadále u míče, když získal autové vhazování na své polovině.
77'
Domácí celek se dostal po levé straně až do vápna soupeře, ale tam balón získala obrana Vaduzu.
75'
Nikolov zahrával rohový kop domácího celku, ovšem ten ani tentokrát nenabídl nějaké zakončení.
73'
MOL Fehérvár nyní získal rohový kop z pravé strany a může tak zvýšit sv vedení.
71'
Střídání v týmu FC Vaduz: ze hřiště odchází Prokopič, přichází Gajič.
70'
Střela Milanova skončila jen vedle hostující brány a Büchel tak nemusel zasahovat.
68'
Domácí převedli hru z levé strany na pravou a posléze se dostali také ke střele, ovšem ta skončila jen vedle brány.
66'
Střídání v týmu FC Vaduz: ze hřiště odchází Sutter, přichází Coulibaly.
64'
Hosté se nyní snaží něco vymyslet, ale mají to proti skvělé obraně soupeře hodně těžké.
63'
Cicek se ocitl pouze v ofsajdovém postavení a útok Vaduzu je tak u konce.
62'
Žlutou kartu dostává Dorn (FC Vaduz).
61'
Nyní se dostal ke střele zatím jediný střelec Stopira, ale Büchel si s jeho pokusem poradil.
60'
Hodina hry je u konce a domácí mužstvo zaslouženě vede 1:0.
58'
Simani se provinil faulem na své polovině a u míče tak bude opět MOL Vidi.
57'
Střídání v týmu MOL Fehérvár FC: ze hřiště odchází Huszti, přichází Petrjak.
56'
Posléze se dopředu dostali domácí, kteří získali autové vhazování na pravé straně.
54'
Ovšem následná střela Prokopiče z přímého kopu minula domácí svatyni.
53'
Tentokrát ale přišel faul domácích a Vaduz bude moct ohrozit bránu soupeře z přímého kopu.
51'
Nákop Fehérváru skončil jen u obrany Vaduzu, ovšem posléze je z toho jen ztráta míče.
49'
Vaduz to zkoušel středem hrací plochy, ale opět z toho nebylo nic velkého.
48'
Hostující hráč Sutter se ocitl pouze v ofsajdovém postavení.
46'
Střídání v týmu MOL Fehérvár FC: ze hřiště odchází Elek, přichází Patkai.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:03.
První poločas je u svého konce a MOL Fehérvár zatím vede nad Vaduzem 1:0. Už v 5. minutě se totiž prosadil Stopira. Posléze byla hra celkem vyrovnaná, ale domácí potvrzují roli favorita.
45+3'
45+3'
Sutter ještě dostal žlutou kartu za svůj faul.
45+2'
Hosté se sice pokoušejí něco vymyslet, ale stále je to málo a míč po nepřesném centru opět končí jen v zámezí.
45'
Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
43'
Hosté to nejprve zkusili středem a posléze po pravé straně, ovšem opět z toho nic nebylo a míč skončil jen za bránou.
42'
Prokopič posléze uviděl za svůj faul žlutou kartu.
40'
Vaduz se pokouší něco vymyslet na polovině svého soupeře, ale hra není nijak pohledná.
38'
Míč končí pouze za bránou domácího celku a následuje tak odkop od brankáře.
36'
Momentálně se toho na hrací ploše moc neděje, jelikož se bojuje hlavně ve středu hrací plochy.
34'
Hosté se snaží srovnat stav utkání, ale momentálně se jim to moc nedaří.
33'
Posléze se ale Fiola dopustil faulu na své polovině a Vaduz získal volný kop.
32'
Ovšem i když letěl centr do vápna soupeře, tak nepřinesl nějakou střelu.
31'
Hosté nyní získali rohový kop z levé strany a mohou tak srovnat stav utkání, což by bylo neuvěřitelné.
30'
Půl hodina hry je u konce a MOL Fehérvár zaslouženě vede nad Vaduzem 1:0.
28'
Siepoviča střela skončila opět a pouze na zákroku Büchela.
26'
Schmid odhlavičkoval centr z pravé strany a následuje tak rohový kop.
25'
Posléze ovšem skončil nákop je u obrany domácího mužstva.
24'
Opět se hosté ubránili dalšímu útoku soupeře a získali autové vhazování na své polovině.
23'
Následně se ale domácí hráč dopustil faulu a u balónu tak je Vaduz.
22'
Domácí momentálně mají hru pod svou kontrolou a následně získali autové vhazování.
20'
Další útok hostujícího mužstva skončil pouze u útočného faulu.
19'
Sulungoz se dopustil nedovoleného zákroku a domácí maďarské mužstvo tak bude mít šanci z nebezpečného volného kopu.
17'
Následně ale přišel další nedovolený zákrok ze strany hostujícího mužstva.
16'
Schwizer se ocitl pouze v ofsajdovém postavení a útok Vaduzu je u konce.
15'
Posléze domácí mužstvo získalo rohový kop, ale následně míč skončil jen v zámezí za bránou.
14'
Nyní přišel nedovolený zákrok hostujícího hráče ve středu hrací plochy a Fehérvár tak bude u balónu.
12'
Ovšem následně se k balónu dostali domácí hráči, kteří jdou směrem dopředu.
11'
Vaduz se ale dál snaží něco vymysle a pomoct mu k tomu může autové vhazování na polovině soupeře.
9'
Posléze se domácí hráč Juhász dostal ke střele, ale Büchel předvedl skvělý zákrok a podržel hosty.
8'
MOL Fehérvár nyní získal rohový kop z levé strany a bude tak moct ohrozit bránu soupeře.
6'
Tentokrát to hosté zkusili po levé straně, ale nedokázali projít přes obranu domácích.
5'
Vidi právě vstřelil branku!
Hosté sice byli o něco aktivnějším týmem, ale jsou to domácí, kteří jdou už v páté minutě do vedení! Centr Siepoviče skončil na zakončení STOPIRY, jenž překonal brankáře Büchela.
3'
Vaduz je zatím aktivnějším týmem a opět se dostává dopředu.
2'
Hosté se hned na začátku utkání dostali dopředu a získali rohový kop z pravé strany.
1'

MOL Fehérvár FC: Kovacsik – Fiola, Juhasz (C), Elek, Stopira – Nego, Nikolov, Hadžič, Huszti – Siepovič, Milanov
Náhradníci: Tujvel – Futacs, Hangya, Hodzič, Kovacs, Patkai, Petrjak

FC Vaduz: Büchel (C) – Sulungoz, Schmid, Simani – Dorn, Prokopič, Wieser, Antoniazzi – Schwizer, Cicek – Sutter
Náhradníci: Ospelt – Coulibaly, Frick, Gajič, Gasser, Goppel, Sele

Rozhodčí: Kai Erik Steen – Jan Erik Engan, Anders Olav Dale (vš. NOR).
Maďarský MOL Fehérvár se v 1. předkole utkal s černohorskou Zetou. První utkání se hrálo právě na hřišti soupeře, ovšem tam Fehérvár dominoval a vyhrál jasně 5:1. Odveta nám toho ovšem moc nepřinesla a zrodila se pouze bezbranková remíza.

lichtenštejnský Vaduz narazil v 1. předkole na islandský Breidablik. První zápas se hrál právě na Islandu, ovšem gólu jsme svědky nebyli. První poločas odvety se odehrával v podobném duchu, ovšem ve druhé části zápasu se domácí prosadili hned dvakrát. Vaduz v nastaveném čase snížil, ale srovnat už nedokázal a prohrál 1:2.
Ve 2. předkole Evropské ligy se proti sobě utkají týmy MOL Fehérvár FC a FC Vaduz. Tato mužstva se spolu ještě neutkala a čeká je tak premiéra. Hrát se bude na Pancho stadium, Felcsut. Tento stadion nabídne kapacitu pro 3 816 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Kai Erik Steen a jeho asistenti Jan Erik Engan a Anders Olav Dale (vš. NOR). Úvodní výkop je naplánován na 20:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.