Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Aarhus : Honka Espoo - 27. srpna 2020   19:00

Aarhus
Aarhus
21' Tingager  • 29' Mortensen  • 45+1' Mortensen  • 90+1' Olsen  • 90+2' Tengstedt
5:2
(3:1)
Honka Espoo
Honka Espoo
35' Martin González   • 64' Kaufmann
Aarhus
Eskelinen – Munksgaard, Hausner, Tingager, Nielsen – Olsen, Poulsen, Blume (86. Hvidt) – Links (78. Jevtovič), Mortensen (C), Thorsteinsson (70. Tengstedt)
Kristensen – Gronbaek, Helenius, Hvidt, Jevtovič, Juelsgaard, Tengstedt
Papadopoulos – Nikolaidis, Natsiopoulos
Ceres Park
Honka Espoo
Murray – Hatakka, Ivanov, Rasimus – Aalto (C) (69. Kandji), Hervas, Voutilainen, Levanen – Kaufmann, Dongou, Martin González (79. Sejdiu)
Uusitalo – Arko-Mensah, Heikkila, Heinonen, Kandji, Sejdiu, Tammilehto

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 5:5. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 20:9.
Je konec. AGF Aarhus zvítězil v gólovém zápase nad FC Honka Espoo poměrem 5:2.
V 64. minutě sice snížil Kaufmann a následně si hosté vymodlili ještě několik šancí, ovšem v 90+1. minutě poslal domácí mužstvo do dvoubrankového vedení Olsen. Posléze se ještě trefil Tengstedt.
90+3'
90+2'
AGF Aarhus právě vstřelil branku!
A ještě jeden gól, který končí v síti hostů. Opět to byl Jevtovič, který se dostal s míčem do šance, ale tentokrát přihrál na SORENA TENGSTEDTA, který až napodruhé dokázal úspěšně vstřelit branku a zvyšuje tak na 5:2.
90+1'
Je rozhodnuto! Jevtovič se ocitl ve velké šanci, kterou sice neproměnil, ale následně se dostal k dorážce PATRICK OLSEN, jenž byl úspěšný. Aarhus tak vede nad Honkou 4:2.
90'
Rozhodčí nastavil tři minuty navíc.
89'
Hosté se snaží něco vymyslet, ale zatím drží míč jen v obranné řadě.
88'
Konec základní hrací doby je ovšem velice dramatický a Honka Espoo je v tlaku.
87'
Sejdiu se snažil zakončit hlavou, ovšem minul domácí bránu.
86'
Střídání v týmu AGF Aarhus: ze hřiště odchází Blume, přichází Hvidt.
85'
Jevtovič se tentokrát nachytal v ofsajdovém postavení.
84'
Tengstedt se sice dostal až do vápna, ale tam si míč ukopl do zámezí.
83'
Tentokrát si domácí obrana poradila s míčem soupeře, který skončil až u gólmana Eskelinena.
82'
Následný centr z rohu letěl na přední tyč, kde se dostal ke hlavičce Dongou, ale ten minul bránu.
81'
Následný centr z volného kopu ale odhlavičkoval domácí hráč pouze do zámezí a následuje tak rohový kop.
80'
Deset minut před koncem základní hrací doby získali hosté volný kop z pravé strany.
79'
Střídání v týmu FC Honka Espoo: ze hřiště odchází Martin González, přichází Sejdiu.
79'
Rasimus se dopustil faulu, když poslal k zemi Olsena.
78'
Střídání v týmu AGF Aarhus: ze hřiště odchází Links, přichází Jevtovič.
77'
Následný centr sice letěl do vápna, ale nakonec jen proletěl na druhou stranu a následuje tak autové vhazování pro hosty.
76'
Munksgaard byl zfaulován a následuje tak volný kop pro Aarhus z pravé strany.
75'
Kandji se snažil z pravé strany dostat přes obránce Tingagera, ale nakonec je z toho jen odkop od brány Eskelinena.
73'
Links se uvnitř vápna dostal k míči a posléze vypálil, ovšem jeho pokus letěl pouze do boční sítě.
72'
Domácí celek se snaží být po obdržené brance déle u míče.
71'
Centr domácího hráče z pravé strany nebyl moc nebezpečný a skončil v rukou gólmana Murraye.
70'
Střídání v týmu AGF Aarhus: ze hřiště odchází Thorsteinsson, přichází Tengstedt.
69'
Střídání v týmu FC Honka Espoo: ze hřiště odchází Aalto, přichází Kandji.
67'
Domácí se snažili dostat dopředu po levém křídle, ale nakonec je z toho ofsajd.
66'
Honka Espoo se dostala do další nebezpečné šance, ovšem Dongou zakončil těsně vedle levé tyče! Obrana Aarhusu nyní velice hoří.
64'
Honka právě vstřelila branku! Hosté snižují na 2:3 a tohle bude ještě velké drama! Po přihrávce z levé strany se k míči dostal uvnitř vápna Dongou, který jej posunul do jasné šance LUCASOVI KAUFMANNOVI a ten trefil odkrytou svatyni.
61'
Thorsteinsson se při dorážce objevil v dobré šanci, ovšem jeho zakončení bylo zblokováno do zámezí a následuje tak rohový kop!
60'
Hodina hry je u svého konce a Aarhus vede nad Honka Espoo poměrem 3:1.
59'
Honka Espoo se dál snaží snížit a málem se to povedlo Levanenovi, ovšem jeho pokus se štěstím vyrazil brankář Eskelinen.
58'
Tentokrát se hosté snažili něco vymyslet, ale nakonec z toho nic nebylo.
56'
Ovšem po centru z rohu dostali hosté míč ze svého vápna a následně o něj přišel Links, který tak zatáhl za ruční brzdu, když stáhl Kaufmanna a uviděl od sudího žlutou kartu.
54'
Nakonec Aarhus získal rohový kop z pravé strany a může tak zvýšit své vedení.
53'
Tentokrát se už k míči dostalo domácí mužstvo, ovšem po pravé straně se nedostalo do nějaké šance.
52'
Honka Espoo se sice dostala k míči, ale nic vážnějšího z toho nakonec nebylo.
50'
Links se hnal do velké šance, ovšem hostující obránce jej v poslední chvíli skvěle odzbrojil.
49'
Dongou se ocitl ve velké šanci, ovšem jeho pokus zpoza pokutového kopu skončil zblokován vedle levé tyče!
48'
Domácí celek měl na začátku druhé půle volný kop, ovšem ten nic nebezpečného nepřinesl.
46'
Máme za sebou vydatný první poločas, po kterém Aarhus vede nad Honka Espoo 3:1. Ve 21. minutě otevřel brankový účet Tingager a o osm minut později zvýšil vedení Mortensen. Ve 35. minutě sice snížil Martin González, ale v nastaveném čase první půle zvýšil vedení zpět na dvě branky Mortensen a to z penalty.
45+1'
45+1'
Domácí mužstvo jde opět do dvoubrankového vedení! K pokutovému kopu se postavil PATRICK MORTENSEN, který zakončil tvrdě pod víko do levé strany. Aarhus tak vede 3:1.
45'
Byla nařízena penalta pro Aarhus.
44'
Domácí celek drží balón na polovině soupeře a snaží se něco vymyslet.
44'
Žlutou kartu dostává Nielsen (AGF Aarhus).
43'
Míč skončil mimo hrací plochu a Aarhus tak bude pokračovat v rámci autového vhazování.
41'
Před rohovým kopem ale ještě následuje ošetření hostujícího hráče.
40'
Pokus zpoza vápna byl zblokován do zámezí a následuje tak rohový kop z levé strany.
38'
Aarhus sice získal volný kop na pravé straně, ale ten nic moc velkého nakonec nepřinesl.
37'
Levanen se tentokrát dostal ke střele a mohl srovnat, ovšem jeho pokus vychytal brankář Eskelinen!
35'
Honka právě vstřelila branku! Hosté ale z ničeho nic dávají gól a snižují tak na 2:1! Kaufmann z pravé strany poslal skvělý centr do vápna, kde na hranici ofsajdu dokázal úspěšně zakončit MARTIN GONZÁLEZ.
34'
Roh domácího mužstva nepřinesl nic nebezpečného a posléze se dopustil faulu Poulsen.
33'
Links se dostal ke střele, která byla zblokována a následuje tak další rohový kop.
32'
Nyní přišel nedovolený zákrok z domácí strany a u míče tak bude Honka Espoo.
30'
Půl hodina hry je u svého konce a Aarhus vede nad Honka Espoo 2:0.
29'
Domácí zvyšují svůj náskok na dvě branky a potvrzují tak roli favorita! O centr z rohu se postaral Nielsen, jenž našel ve vápně PATRICKA MORTENSENA a na jeho hlavičku neměl hostující gólman nárok.
26'
Aarhus to tentokrát zkoušel z pravé strany, kde získal rohový kop.
25'
Thorsteinsson si našel místo ve vápně na centr, ale následná hlavička letěla nad svatyni soupeře.
23'
Opět se Aarhus dostal k míči, ale tentokrát už útočná šance nic nebezpečného nepřinesla.
21'
Máme tady úvodní branku zápasu, kterou dává domácí mužstvo! Nielsen se dostal k centru, po kterém zakočnoval FREDERIK TINGAGER, jenž překonal gólmana Murrayho.
19'
Tentokrát to vypadalo na zajímavou šanci Aarhusu, ale přízemní centr z pravé strany zblokoval Hatakka a následuje tak rohový kop.
18'
Následný centr sice letěl do vápna, kde se snažil zakončit hlavou Mortensen, ale jeho pokus letěl pouze nad bránu.
17'
Po chvíli ale přišel faul hostů a domácí celek má k dispozici volný kop z pravé strany.
15'
Následně tak domácí celek získal rohový kop z pravé strany, ovšem s tím si obrana soupeře poradila.
14'
Tentokrát se Aarhus vydali dopředu a Nielsen nečekaně a velice tvrdě vypálil z levé strany, ovšem jeho pokus vyrazil gólman Murray.
12'
Míč se ocitl mimo hrací plochu a Honka Espoo bude mít autové vhazování na své polovině.
10'
Nakonec se hostující mužstvo dostalo do zajímavé příležitosti, ale následný pokus letěl pouze nad bránu.
9'
Aarhus sice získal míč na své kopačky, ovšem dlouho jej neudržel.
8'
Hostující celek přenesl hru z pravé strany na levou, ale zatím drží míč jen ve středu hrací plochy.
7'
Honka Espoo se sice dostala dopředu po pravém křídle, ale posléze skončil míč jen v zámezí.
5'
Aarhus se znovu dostal dopředu z pravé strany, ale ani tentokrát z toho nebyla nebezpečná situace.
3'
Následně se sice míč dostal až do vápna, ale následná hlavička nic vážnějšího nepřinesla.
2'
Domácí mužstvo se sice dostalo dopředu, ale nakonec získalo pouze autové vhazování.
1'

AGF Aarhus: Eskelinen – Munksgaard, Hausner, Tingager, Nielsen – Olsen, Poulsen, Blume – Links, Mortensen (C), Thorsteinsson
Náhradníci: Kristensen – Gronbaek, Helenius, Hvidt, Jevtovič, Juelsgaard, Tengstedt

FC Honka Espoo: Murray – Hatakka, Ivanov, Rasimus – Aalto (C), Hervas, Voutilainen, Levanen – Kaufmann, Dongou, Martin González
Náhradníci: Uusitalo – Arko-Mensah, Heikkila, Heinonen, Kandji, Sejdiu, Tammilehto

Rozhodčí: Papadopoulos – Nikolaidis, Natsiopoulos.
V 1. předkole Evropské ligy se proti sobě utkají týmy AGF Aarhus a FC Honka Espoo. Tato mužstva se spolu zatím neutkala a čeká je tak premiéra. Díky změně pravidel se bude hrát pouze jedno utkání bez odvety. Zápas bude řídit hlavní rozhodčí Papadopoulos a jeho asistenti Nikolaidis a Natsiopoulos. Úvodní výkop v Ceres Parku je naplánován na 19:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.