Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Lutych : Videoton Fehérvár - 1. října 2020   20:00

Lutych
Lutych
51' Gavory  • 77' Amallah  • 85' Amallah
3:1
(0:1)
Videoton Fehérvár
10' Nikolić
Lutych
Bodart – Fai, Laifis (59. Dussenne), Vanheusden, Gavory – Bokadi (46. Balikwisha) – Raskin, Cimirot, Amallah – Crcala-Gonzalez (82. Shamir) – Muleka
Henkinet – Dussenne, Shamir, Tapsoba, Avenatti, Balikwisha, Pavlovic
Collum – McGeachie, Connor
Stade Maurice Dufrasne, Lutych
Kovácsik – Bolla, Musliu, Stopira, Fiola – Négo, Houri (89. Hodžić), NIkolov, Hangya – Nikolić (65. Zivzivadze), Petryak (63. Bamgboye)
Rockov – Rus, Zivzivadze, Hodžić, Da Silva, Géresi, Bamgboye

Standard Lutych v tomto zápase sice prohrával o jednu braku po prvním poločase, ale ve druhé části zápasu dokázal utkání díky aktivní hře otočit. Ve druhém poločase se Lutych prosadil třikrát, a tak vyhrává tento mač 3:1 a postupuje do základní skupiny Evropské ligy. Amallah vstřelil dva góly, oba z pokutových kopů.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 6:2. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 15:16.
90+6'
90+5'
V poklidném tempu se zápas dohrává. Ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení, Nikolov následně pálil mimo.
90+3'
Žlutou kartu dostává Négo (MOL Fehérvár FC).
90+3'
Négo z hostujícího celku si v souboji s domácím Amallahem pomohl nedovoleně, rozehrávat tak budou domácí.
90+2'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do střeleckých pozic.
90+1'
Domácí vybojovali rohový kop, Fai centroval před branku, ale obrana si dokázala poradit.
90+1'
Pět minut uvidíme navíc.
90'
Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Střídání v týmu MOL Fehérvár FC: ze hřiště odchází Houri, přichází Hodžić.
87'
V poklidném tempu se zápas dohrává. K postupu míří domácí.
85'
Standard právě vstřelil branku!
S přehledem proměnil pokutový kop domácí hráč. Svou druhou branku v zápase dává SELIM AMALLAH. Tentokrát poslal míč pod horní tyč.
83'
Pokutový kop pro domácí. Stopira v pokutovém území fauloval soupeře, tím byl Balikwisha.
82'
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Carcela, přichází Shamir.
81'
Bamgboye byl pomezním sudím nachytaný v postavení mimo hru.
80'
Desetminut hry zbývá do konce zápasu, Amallah se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus končí brankář.
79'
Domácí celek byl za svou aktivitu odměněný vedoucí brankou. Hostující celek musí momentálně srovnat, nutno poznamenat, ve druhém poločase žádnou výraznější šanci neměl.
77'
Tvrdá rána do středu branky a aktivně hrající domácí celek se dostává rázem do vedení. Penaltu proměnil SELIM AMALLAH.
77'
Žlutou kartu dostává Musliu (MOL Fehérvár FC). Faul a pokutový kop pro domácí.
76'
Lutych se pokoušel probojovat do zakončení, ale obrana si dokázala poradit. Carcela rozehrával rohový kop.
75'
Patnáct minut před koncem druhého poločasu si Bamgboye počínal nedovoleně. rozehrávat budou domácí.
72'
Tlak domácích fotbalistů sílí, Balikwisha pálil z dobré pozice, jeho rána byla zblokovaná, následně Gavory pálil mimo.
70'
Volný kop rozehrával domácí Carcela, ale své spoluhráče nedokázal dostat do výraznější šance.
70'
Žlutou kartu dostává Hangya (MOL Fehérvár FC). Hostující hráč fauloval v souboji domácího Faie, za což vidí žlutou kartu.
69'
Domácím hráčům se rozhodně do prodloužení nechce, a tak se pokouší rozhodnout v základní hrací době. Nyní byl ale Balikwisha nachytaný v ofsajdovém postavení.
68'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme hodně bojovný fotbal.
67'
Zivzivadze krátce po příchodu na trávník fauloval soupeře, a tak budou hrát domácí fotbalisté. Raskin rychle rozehrával. Jeho spoluhráči se ale do střelecké pozice dostat nedokázali.
65'
Střídání v týmu MOL Fehérvár FC: ze hřiště odchází Nikolić, přichází Zivzivadze.
64'
Houzi centroval před branku, následně zakončoval Musliu, ale ten už byl v postavení mimo hru.
63'
Střídání v týmu MOL Fehérvár FC: ze hřiště odchází Petriak, přichází Bamgboye.
63'
Gavory se dopustil nedovoleného zákroku, rozehrávat budou hosté po faulu na Néga.
60'
Patnáct minut hry je z druhého poločasu pryč, domácí celek dokázal vyrovnat, ale v současné době už sledujeme důraznější hru na polovině hrací plochy. O šance se hodně bojuje.
59'
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Laifis, přichází Dussenne.
58'
Lutych pokračuje v aktivní hře a chce skóre otočit. Carcela pálil, ale jeho pokus byl zblokovaný.
57'
Nyní pálil Vanheusden, jeho pokus končí vedle branky, gólman MOLu zasahovat nemusel.
56'
Domácí budou rozehrávat další rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
53'
Carcela centroval po rohovém kopu před branku, ale obrana si poradila za cenu dalšího rohu.
52'
Domácí celek dokázal vyrovnat a nyní pokračuje dál v aktivní hře.
51'
Tlak domácího celku je korunovaný vyrovnávající brankou. Balikwisha připravil pozici pro spoluhráče, tím byl NICOLAS GAVORY. Jeho rána z dálky končí přesně v síti. Gólman nezasáhl.
49'
Domácí celek se probojoval do střeleckých pozic. Rány Amallaha a nově příchozího Balikwishi byly zblokované.
47'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden se nikam nežene. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
46'
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Bokadi, přichází Balikwisha.
46'
Fehérvár vede po prvním poločase o jednu branku. Hostující celek dokázal využít jednu z mála příležitostí, kterou si fotbalisté dokázali vypracovat.
45+1'
45+1'
Fai pálil z dobré pozice, jeho pokus ale končí vedle branky. Vykopávat bude gólman.
45+1'
Jedna minuta se bude nastavovat.
44'
V poklidném tempu se dohrává úvodní poločas, poločas, ve kterém se dokázal zatím prosadit hostující celek.
43'
Amallah zakončoval domácí kombinaci, ale jeho pokus končí mimo branku.
42'
Dostáváme se do finální fáze hry, ale ani jeden celek se momentálně nemůže propracovat stabilněji do střeleckých pozic.
41'
Domácí se dožadovali odpískání pokutového kopu za faul, ale sudí nechává hru plynout.
40'
Hostující Négo se propracoval do střelecké pozice, ale jeho rána končí mimo branku.
38'
Domácí vybojovali volný kop. Amallah pálil přímo na branku, ale gólman byl připravený a dokázal si poradit.
36'
Hosté nyní měli možnost rozehrávat rohový kop, centr se snesl před branku, následně pálil Musliu. Jeho rána končí mimo.
34'
Domácí celek vybojoval rohový kop díky své aktivní hře. Cimirot centroval před branku, ale jeho pokus byl hodně nepovedený. Obrana si snadno poradila.
33'
Půlhodina hry je pryč, zatím jsme viděli jednu jedinou střeleckou výraznější příležitost, kterou hostující celek dokázal proměnit.
31'
Žlutou kartu dostává Laifis (Standard Lutych). Domácí hráč fauloval v souboji s Hourim, za což vidí kartu.
30'
Hosté to zkoušeli středem, ale Petriak byl nachytaný v postavení mimo hru. Vykopávat tak bude brankář Lutychu.
29'
Domácí celek po nepřesné akci soupeře rozehrává od své branky. Sledujeme klidnější pasáž hry.
28'
Fehérvár se pokouší hrát aktivně, napadá soupeře ihned po ztrátě míče. Domácí mnoho prostoru na kombinační hru nemají.
27'
Cimirot se dostal do postavení mimo hru, jeho akce nemůže pokračovat, Musliu bude rozehrávat.
26'
Négo si v souboji s Cimirotem počínal nedovoleně, rozehrávat tak budou domácí fotbalisté na své půlce.
24'
Nyní se hra poněkud uklidnila, ani jeden celek se nemůže dostat přes polovinu hrací plochy do střeleckých pozic.
22'
Hostující celek rozehrával volný kop. Míč do hry uvedl Houri, ale jeho pokus byl nedůrazný.
22'
Žlutou kartu dostává Muleka (Standard Lutych).
21'
Muleka si počínal hodně nedovoleně v souboji s Bollou. Vypadá to, že uvidí žlutou kartu.
20'
Dvacet minut hry je pryč, hostující celek vede o jednu branku a dál se pokouší hrát aktivně.
19'
Domácí celek vybojoval rohový kop, centr se snesl před branku, Carcela rozehrával rohový kop. Vanheusden pálil, ale jeho rána byla zblokovaná.
17'
Domácí celek rozjel další zajímavou akci, zkoušel to Amallah, ale byl sudími nachytaný v postavení mimo hru. Vykopávat bude gólman.
16'
Rozehrávat bude domácí brankář, Bodart vykopává od své branky, zapojil se do rozehrávky svého celku.
15'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, míč mají pod kontrolou hostující fotbalisté, ale nyní se už nemohou dostat do výraznější šance.
13'
Lutych se pokouší rychle vyrovnat, nyní pálil Muleka, Jeho rána končí vysoko nad brankou.
11'
Z první výraznější šance se dokázal prosadit hostující celek, který má momentálně k postupu blíž. Domácí jsou nyní na řadě.
10'
Vidi právě vstřelil branku!
Hostující celek se dostává do vedení. Po
dobré přihrávce Houri se k míči před brankou dostal NEMANJA NIKOLIĆ. Jeho střela propadla brankáři a míč končí v bráně. Gólman si vyběhl, ale zakročit nedokázal.
7'
Mnoho šancí jsme v tomto zápase, jeho úvodu, zatím neviděli.
6'
Domácí celek se pokoušel rychle přejít do útočné fáze, ale Muleka byl nachytaný v postavení mimo hru. Kovácsik bude vykopávat od své branky.
4'
Hostující celek má nyní také k dispozici rohový kop. Centr se snesl před branku, centroval Houri, ale jeho spoluhráči nezakončili.
2'
Domácí celek hraje v červeném, hosté ve tmavém. Sledujeme klidnější pasáž hry.
2'
Carcela poslal centr před branku, ale obrana si dokázala celkem snadno poradit.
1'
Domácí celek začal aktivněji, hned v první minutě vybojoval rohový kop.
1'
V novodobé historii proti sobě tyto dva týmy ještě nenastoupily.
Papírovým favoritem zápasu je domácí celek.
Vítěz tohoto zápasu postupuje do základní skupiny Evropské ligy. Hrát se bude bez diváků na Stade Maurice Dufrasne.
Standard Lutych postoupil do této fáze soutěže díky výhře přes srbskou Vojvodinu, kterou Lutych porazil 2:1 v prodloužení. Prodloužení rozhodl v 91. minutě Amallah.
MOL Fehérvár FC z posledních pěti zápasů vyhrál všechny. Poslední zápas v Evropské lize vyhrál Fehérvár 1:0 na pokutové kopy, vyrazil Reims. MOL proměnil čtyři penalty, soupeř jen jednu.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky evropského klubového fotbalu. V tomto zápase předkola Evropské ligy proti sobě nastoupí Standard Lutych a MOL Fehérvár FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.