S přáním příjemného zbytku večera se s vámi loučím. Mějte se hezky!
Pro Petra Čecha to znamená další čisté konto do sbírky. Celých devadesát minut odehrál Daniel Pudil, který patřil k nejaktivnějším a nejlepším hráčům Watfordu.

Posledních pětadvacet minut odehrál také útočník Matěj Vydra, který jednou pořádně protáhl českého brankáře ve službách Chelsea. Ani on ovšem neskóroval a jeho tým padl.
Konec! Chelsea nepřipustila žádné překvapení a pohodlně si dokráčela pro postup do 4. kola FA Cupu. V duelu s Watfordem to ale neměla úplně snadné.

Po bezbrankové první půli se Watford držel až do 58. minuty, kdy ho načal střídající Willian. O jedenáct minut později přidal druhý zásah Loic Rémy a definitivní tečku stanovil o pár minut později Kurt Zouma. Chelsea tak zvítězila zaslouženě 3:0.
90+4
90+4
Luisův dlouhý nákop zakončoval Cahill, ale mířil nepřesně.
90+3
Matěj Vydra se opět opřel do míče mimo pokutové území, ale jeho střela byla další třešničkou na dortu pro českého brankáře. Že by si Petr Čech došel pro čisté konto?
90+2
Míč drží na kopačkách hráči Chelsea a pomalu mohou začít slavit postup do dalšího kola FA Cupu.
90+1
Už začala první ze čtyř minut nastavení.
90
Přímý kop rozehrál Cathcart, který ovšem poslal svou střelu mimo tři tyče. Vykopávat bude Petr Čech.
89
Aké nedovoleně zastavil Murrayho a hosté budou ještě zahrávat přímý kop na útočné polovině hřiště.
87
Když už se hráči Watfordu dostanou ke střele, většinou se jedná o dalekonosné pokusy bez šance na úspěch. Podobný byl i pokus Abdiho, se kterým si Čech bez problémů poradil.
85
Diego Costa se opřel do míče a zhruba z třiadvaceti metrů a tvrdou střelou protáhl Jonathana Bonda v brance Watfordu. Hostující brankář odvrátil míč mimo tři tyče.
84
A Murray si hned připisuje faul na Ramirese. Ostrý začátek v utkání pro hostujícího hráče.
83
Na pomoc svým spoluhráčům přichází Sean Murray, který nahradil Gianni Munariho.
82
Utkání už se spíše dohrává. Všem je asi jasné, že o postupujícím už je rozhodnuto. Na druhou stranu, Watford by určitě rád vstřelil alespoň čestnou branku. Uvidíme, zda se mu to podaří.
80
Poslední střídání v Mourinhově režii. Didier Drogba se dnes gólově neprosadí, ale jednu velkou šanci si vytvořil a obráncům soupeře dělal velké problémy. Jeho místo převzal mladý Nathan Aké.
77
Český minisouboj vyzněl pro zkušenějšího legionáře v brance Chelsea. Matěj Vydra se mimo vápno opřel do míče a dobře mířenou střelou prověřil svého kolegu z reprezentace, který pohotově zasáhl!
75
Fanoušci Watfordu se teď dožadovali pokutového kopu. Forestieri centroval míč do vápna a podle hostujících fanoušků zasáhl Zouma míč rukou. Sudí Friend ovšem penaltu nepískl.
73
Watford podruhé střídá. Ze hřiště odešel Dániel Tőzsér, jehož místo převzal Almen Abdi.
72
Chelsea právě vstřelila branku!
Londýnský klub jde do trháku. César Azpilicueta našel hlavičku KURTA ZOUMY, který přidal třetí gól svého mužstva.
69
Chelsea zvyšuje náskok a zdá se, že si kráčí pro vítězství. Diego Costa vystřelil po přihrávce Drogby, ale pokus španělského útočníka zblokoval Pudil. Bohužel pro hosty pouze na kopačku LOICA RÉMYHO, který zvýšil na rozdíl dvou branek – 0:2!
68
Pudil našel Forestieriho, který okamžitě hledal Deeneye s Vydrou, ale míč nedošel ani k jednomu z hostujících hráčů.
66
Daniél Tőzsér (WAT) si počínal nedovoleně v souboji s Ramiresem a uviděl žlutou kartu.
65
A česká stopa je kompletní. Na hřiště nastupuje Matěj Vydra, kterému přenechal místo Odion Ighalo.
64
Hoban odvrátil centrovaný míč na roh, ze kterého Chelsea neudeřila. Chystá se střídání na hostující straně...
63
Azpilicueta vyslal krásný pas a Costa vybojoval rohový kop pro svůj tým. Obi Mikel ho ovšem poslal příliš vysoko.
61
Chelsea v posledních minutách dominuje a stará se o to zejména ofenzivní čtyřka Blues. Watford se aktuálně brání, ale potřeboval by opět útočit.
60
Deeney donutil českého brankáře jít k zemi, ale jeho pokus nepatřil mezi nebezpečné. Český brankář si připisuje další lehký zákrok.
58
Nedáš, dostaneš! Máme tu první branku zápasu, o kterou se postarala Chelsea. Rémy nabil na rohu vápna WILLIANOVI, který se okamžitě opřel do míče a nemýlil se – 1:0!
55
Petr Čech zachránil svůj tým! Deeney vyslal parádní střelu, kterou tečoval Filipe Luis a Čech jen tak tak vyrazil míč mimo branku.
54
Watford si vybojoval rohový kop. Pro vysoký míč si ovšem došel Petr Čech a bez problémů ho ukryl do svých rukavic.
52
Utkání má velmi slušnou atmosféru. K té výrazně přispívají i fanoušci Watfordu, kterých dorazilo kolem šesti tisíc.
50
Drogba inkasoval tvrdý zásah po odehrání míče a skolil se k zemi. Útočník Chelsea by měl ale bez problémů pokračovat ve hře.
49
Deeney pobídl Forestieriho, který ale v souboji jeden na jednoho proti Luisovi neuspěl.
47
Didier Drogba se na obranné polovině ujal míče a došel si pro faul. Rozehrávat tak může Chelsea.
46
Dvě změny udělal o přestávce José Mourinho. Do druhé půle už nezasáhne Oscar, kterého nahradí Diego Costa a ani aktivní André Schürrle, jehož místo převezme Brazilec Willian.
46
46
Opravdu se tak stalo. Hlavní sudí Kevin Friend ukončil první půli, která nám branku nenabídla. Největší příležitost měli domácí Didier Drogba a v závěru první půle i Gary Cahill, ale ani jeden z domácích borců brankáře Bonda nepřekonal.

Petr Čech likvidoval pouze lehké střely, které ani nepřišly z velkého vápna. Velmi aktivní je Daniel Pudil a jeho tým zatím drží nadějnou remízu 0:0. Kdo se prosadí jako první?

Druhý poločas začne přibližně 18:05.
45+2
45+1
Ještě zahrozil parádní akcí Watford. Kombinaci hostujících hráčů zakončil Ighalo, ale pokus nigerijského hráče skončil mířil mimo tři tyče.
45+1
Chelsea drží míč, ale první poločas se spíše dohrává. Zdá se, že branku už v první polovině zápasu neuvidíme.
45
Sudí nastavuje dvě minuty.
44
Watford nezůstává pozadu. Forestieriho střela byla ovšem zblokována na rohový kop. Ten odvrátil Zouma.
43
Obrovská šance Garyho Cahilla! Stoper Chelsea se ocitl v zajímavé pozici, ale z rohu vápna pouze minul Bondovu branku.
42
Rohový kop Blues odvrátil Pudil.
40
Hra se opět přesunula na obrannou polovinu Watfordu a Chelsea drží míč na svých kopačkách.
38
Příliš daleko se ale nedostala a Petr Čech se musel mít na pozoru. Zasahovat však nemusel, protože Craig Cathcart poslal svou střelu vysoko nad.
37
A Watford si vybojoval rohový kop zásluhou Daniela Pudila. Centrovaný míč ovšem odvrátil pozorný Zouma. Chelsea může zaútočit.
36
Akce Chelsea ovšem skončila útočným faulem Obi Mikela. Domácí tým se tak musí zformovat na své polovině hřiště.
35
Faulem Munariho získala Chelsea míč na útočné polovině. Zatím stále nemůže vyzrát na pevnou defenzivu Watfordu.
33
Zoumovi hlavička příliš nevyšla a míč nebezpečně poskakoval ve vápně Chelsea. Za pět minut dvanáct se přiřítil André Schürrle a odvrátil míč do bezpečí.
32
Tentokrát se Ramires provinil obranným faulem.
31
Ramires nestřílel přesně a bude se vykopávat od branky Watfordu.
29
Zatím největší šanci zápasu měl na kopačce Didier Drogba! Útočník z Pobřeží slonoviny zakončil ve vápně Ramiresovu přihrávku, ale z branky se neradoval, protože Jonathan Bond vytasil parádní zákrok.
27
Domácí z přímého kopu nezahrozili a museli se bránit. Deeney se pokusil dalekonosnou střelou prověřit Petra Čecha. Český brankář byl ovšem pozorný a střelu do středu branky pokryl.
26
Máme tu první žlutou kartu zápasu. Juan Carlos Paredes (WAT) fauloval na obranné polovině Schürrleho a sudí Friend příliš přátelský nebyl.
24
Rémyho pokus mířil mimo tři tyče watfordské svatyně.
23
Oscar zkoušel znovu prověřit Bonda, ale opět byl jeho pokus zblokován. Obrana Watfordu stále odolává.
21
Oba týmy si připsaly několik faulů, ale vesměs se jedná o nedovolené zákroky kolem půlící čáry.
19
Ramires to naopak s razancí přehnal a jeho dlouhý pas na Drogbu skončil až za brankovou čárou. Bude se vykopávat od Čechovy branky.
17
Obi Mikel hledal nabíhajícího Rémyho. Bohužel pro domácí neúspěšně, protože jeho pasu chyběla větší razance.
15
Opět byl hlavním aktérem brazilský záložník. Oscar se po souboji s Bondem ocitl na trávníku a odkulhal mimo hrací plochu. Po chvíli už se ovšem vrátil do hry.
13
Oscar dělá hostující defenzivě velké problémy. Chelsea je aktivnějším týmem, ale Bond zatím hájí svou branku.
11
Petr Čech si připsal první zákrok. Ke střele se dostal maďarský záložník ve službách Watfordu Daniel Tözsér a jeho pravačka poslala míč přímo do středu branky.
10
K zakončení se dostal domácí Oscar, jehož střelu pravačkou zablokoval bránící hráč Watfordu.
8
Vzápětí se dopředu vydal také Watford. Munari vybojoval míč ve středu hřiště, posunul ho na Forestieriho, který se pokusil přenést hru na Pudila, ale jeho centr byl zblokovaný.
7
První velkou šanci měla Chelsea. Po faulu na Drogbu zahrával přímý kop Schürrle a našel nabíhajícího Cahilla. Stoper Chelsea ovšem poslal míč pouze nad branku Bonda.
6
Převaha domácích zatím pokračuje. Jedná se spíše o trpělivou hru a čekání na okénka v defenzivě Watfordu. Ten se zatím úspěšně brání.
5
Hraje se převážně na polovině Watfordu, ale brankáře Bonda zatím nikdo z hráčů v modrém neohrozil. Tajný agent ve službách druholigového celku tedy zatím zasahovat nemusel.
4
Chelsea je aktivnějším týmem, ale Watford bojuje. Zatím ovšem bez vážnější střelecké příležitosti.
2
Začátek zápasu je z obou stran opatrný a ani jeden z týmů se v úvodních desítkách vteřin nedostal do žádné větší šance.
1

Chelsea FC: Čech – Azpilicueta, Cahill, Zouma, Filipe Luis – Ramires, Obi Mikel – Rémy, Oscar, Schürrle – Drogba "C".
Náhradníci: Courtois, Ivanovič, Aké, Matič, Willian, Salah, Costa.

Watford FC: Bond – Hoban, Cathcart, Angella – Paredes, Munari, Tőzsér, Forestieri, Pudil – Ighalo, Deeney "C".
Náhradníci: Gilmartin, Doyley, Murray, Vydra, Abdi, Doherty, Smith.

Rozhodčí: K. Friend – H. Lennard, D. Bryan (vš. ENG).
Hlavním sudím bude třiačtyřicetiletý Kevin Friend, který píská anglickou Premier League. V roli čtvrtého sudího byl také u několika zápasů předkol Ligy mistrů, včetně duelu Plzně na hřišti Nömme Kalju v červenci 2013.

Jeho asistenty budou Harry Lennard a David Bryan, který ve dvaapadesáti letech stále asistuje při ligových i pohárových zápasech.
Uvidí fanoušci český souboj?

Zdá se velmi pravděpodobné, že v tomto utkání dojde i na český souboj. V brance Chelsea by se měl objevit český brankář Petr Čech, který podle všeho stráví i zbytek sezony v Chelsea, přestože přišel o post jedničky.

V sestavě Watfordu by se měl objevit i Daniel Pudil a je velká šance, že do utkání zasáhne i Matěj Vydra, autor sedmi ligových tref v aktuální sezoně. Jeho kolega z obrany se zatím střelecky neprosadil.
Chelsea vede ligu, Watford bojuje o postup

Londýnská Chelsea FC patří každý rok mezi kandidáty na titul a v aktuální sezoně to potvrzuje. Po dvaceti kolech vede ligu společně s Manchesterem City, který má naprosto totožné statistiky. Od bilance zápasů (14-2-2) až po celkové skóre (44:19).

V posledním utkání se ovšem Chelsea příliš nedařilo. V londýnském derby zavítali Mourinhovi svěřenci na hřiště Tottenhamu a londýnská bitva nabídla divokou přestřelku, která skončila porážkou Blues 3:5.

Slušně našlápnuto má i Watford FC, kterému patří v Championship páté místo s dvoubodovou ztrátou na čtvrté Middlesbrough. To získalo v posledním týdnu českého obránce Tomáše Kalase, zatímco ve Watfordu nastupují útočník Matěj Vydra a obránce Daniel Pudil.

Do posledního ligového utkání na hřišti Cardiffu ale zasáhl pouze druhý jmenovaný. Pudil nastoupil na levé straně zálohy a jednou asistencí u druhé branky Watfordu se podílel na vítězství 4:2.
Všem fanouškům evropského fotbalu přeji příjemné odpoledne! Anglická Premier League si o víkendu odpočine, ale anglické kluby ne. Čeká je totiž 3. kolo FA Cupu a pro české fanoušky bude nejzajímavější duel Chelsea s Watfordem.

Utkání startuje v 17 hodin a my vám přineseme podrobný on-line přenos z duelu, do kterého může zasáhnout trojice Čechů.