FA Cup -  ONLINE PŘENOS -  Shrewsbury : Wolves - 26. ledna 2019   16:00

Shrewsbury
Shrewsbury
48' Docherty  • 71' Waterfall
2:2
(0:0)
Wolves
Wolves
75' Jimenez   • 90+3' Doherty
Shrewsbury
Arnold- Sadler, Waterfall, Beckles- Haynes, Norburn (87. Vincelot), Grant, Docherty (90+5. Holloway), Bolton- Okenabirhie (82. Whailey), Laurent
Charles- Cook- Amadi- Holloway, Angol, Eisa, Sears, Vincelot, Whailey
East R. (Eng)
Greenhous Meadow (Shrewsbury)
Wolves
Ruddy- Saiss, Coady, Bennett- Giles (72. Cavaleiro), Dendoncker (58. Jimenéz), Neves, Doherty- Gibbs-White (79. Moutinho)- Costa, Traore
Norris- Jonny, Cavaleiro, Jimenez, Killman, Moutinho, Vinagre

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Sledovali jsme utkání mezi Shrewsbury a Wolves, které končí remízou 2:2 a je tak jasné, že se bude hrát odvetné utkání na domácím stadionu Wolverhamptonu. Domácí se díky trefám Dochertyho a Waterfalla dostali do dvoubrankového vedení, jenže hosté se nevzdali a díky trefě Jimeneze a Dohertyho, který se trefil v nastavení si odvážejí ze Shrewsbury remízu. Uvidíme, co vše se odehraje v opakovaném utkání, rozhodně buďte u toho s námi!
90+6'
90+5'
Střídání v týmu Shrewsbury Town: ze hřiště odchází Docherty, přichází Holloway.
90+3'
Wolves právě vstřelili branku!
Dnes se trefil Docherty i Doherty! Autorem branky je MATT DOHERTY, který si naběhl do vápna a využil fantastické přihrávky Adama Traorého, který si konečně připisuje plusové body.
90+2'
Taktický faul Granta na polovině hřiště zastavil útok hostů, kteří musí zaútočit od začátku.
90+1'
Dlouhý pas na Raúla Jimeneze moc nevyšel. Domácí se brání všemi dostupnými prostředky.
90'
Rozhodčí East se rozhodl, že nastaví šest minut nad rámec základní hrací doby.
89'
Bolton skvělým zákrokem zastavil Costu, který hraje bídně. Divím se, že kouč Espirito nevystřídal právě jeho.
88'
Arnold má balon v rukavicích a šetří každou sekundu. Wolves jsou hodně podrážděni z průběhu utkání.
87'
Střídání v týmu Shrewsbury Town: ze hřiště odchází Norburn, přichází Vincelot.
86'
Domácí hráče začínají trápit křeče. Prvním postiženým je Norburn, který jde raději střídat.
85'
Katastrofická kombinace hostů. Ukazuje se, že Vlci hrají skvěle proti silným soupeřům. Proti slabším to vůbec není ono.
84'
Costovi se dnes vůbec nedaří. Po naivní kličce udělal útočný faul. Espirito tomu nemůže uvěřit.
83'
Norburn hrdinsky donesl míč až k pokutovému území Wolves kde již kapituloval, ale i tak ušetřil pár sekund pro domácí tým.
82'
Střídání v týmu Shrewsbury Town: ze hřiště odchází Okenabirhie, přichází Whailey.
81'
Jimenez byl tentokrát hlídán hned dvojicí obránců. Další rohový kop pro hosty.
80'
Útočným, faulem se provinil hostující Ruben Neves. Rozehrávat bude Sadler.
79'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Gibbs-White, přichází Moutinho.
78'
Trenér Espirito pošle na hřiště i Moutinha, který má přidat nadstavbu ve finální přihrávce.
77'
Docherty se šikovně dostal přes dva hráče do vápna. Zde mu vystavil stopku Coady, který potvrzuje své zkušenosti.
76'
Shrewsbury pomalu docházejí síly. Proto musí ještě více bojovat, jinak se jejich vedení sesype jako domeček z karet.
75'
Wolves snižují na rozdíl jedné branky! Autorem branky je RAÚL JIMENEZ, který přesnou hlavičkou nedal Arnoldovi žádnou šanci. Vlci jsou zpět ve hře minimálně o odvetné utkání.
73'
Wolves konečně zamkli svého soupeře k pokutovému území. Uvidíme, zda z toho něco vytěží.
72'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Giles, přichází Cavaleiro.
71'
Shrewsbury právě vstřelilo branku!
Tak to je Shrewsburská pohádka! Autorem branky je LUKE WATERFALL, který posílá míč hlavičkou k pravé tyči a je jasné, že domácí uhrají super výsledek. Wolves po skalpu Liverpoolu jsou na pokraji vyřazení od třetiligového soupeře.
70'
Pátý rohový kop pro domácí mužstvo, které je nadále ve velkém laufu.
69'
Gibbs-White po ztrátě balonu fauloval Norburna. Tlak hostů neexistuje.
68'
Rozhodčí East usměrňuje domácího kapitána Sadlera, který měl problém s odpískáním faulu proti jeho týmu.
67'
Samotný roh nám nepřinesl nic, ovšem z pokračující akce se dostal do zakončení Jimenez díky povedeným nůžkám.
66'
Wolves vybojovali rohový kop. Uvidíme co nám přinese.
65'
Ruddy svým výskokem zabránil gólové hlavičce Laurenta, která dostával balon na hlavu po krásném brejku Norburna.
64'
Laurent bojoval co to šlo, jenže i tak se nedokázal dostat přes Saisse. Domácím fandům to ale vůbec nevadí.
63'
Žlutou kartu dostává Grant (Shrewsbury Town).
61'
Žlutou kartu dostává Docherty (Shrewsbury Town).
60'
Po hodině hry nadále vedou domácí 1:0 a jsou velice blízko velké senzaci, která je v FA Cupu velmi častá.
59'
Raúl Jimenéz se ihned dostal k zakončení, jenže jeho pokus spíš připomínal přihrávku než střelu hráče, který má v Premier League hned šest branek.
58'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Dendoncker, přichází Jimenéz.
56'
Ten přetavil Waterfall na rohový kop. Hostující trenér Espirito má připravené první střídání.
55'
Shrewsbury vybojovalo z rychlého brejku výhodu volného přímého kopu.
54'
Dendoncker si vyměnil míč s Nevesem u pokutového území. První jmenovaný vypálil z první, jenže jeho pokus letí pomalu do náručí Arnolda.
53'
Wolves nevlastní recept na domácí hráz, která je pevná jako skála.
52'
Beckles si dokázal uhlídat Gibbs-Whitea, kterému chyběla rychlost. Ještě na sobě musí zapracovat, ale i tak v osmnácti letech má dobře našlápnuto.
51'
Hostům se moc nedaří kombinovat do zformované obrany. Domácí hrají ve velkém nadšení a míří za skvělým triumfem.
50'
Ten se Vlkům moc nepovedl, nicméně i tak zůstávají na balonu.
49'
O vyrovnání se mohl postarat Neves, nicméně jeho pokus blokuje Beckles na rohový kop.
48'
Tak to je šok! Autorem branky je GREG DOCHERTY, který dostal parádní přihrávku od Okenabirhieho. Na hranici vápna si navezl míč na pravačku a střelou k přední tyči nachytal Ruddyho. Shrewsbury dává gólovou tečku za svou aktivitu.
47'
Haynes si připsal první úspěšný obranný zákrok v druhém poločase proti nájezdu Dendonckera.
46'
Wolverhampton Wanderers rozehráli druhý poločas.
46'
Sledovali jsme první poločas mezi Shrewsbury a Wolves, která končí bezbrankovou remízou. Hosté sice měli dvě šance po střelách Dohertyho a Traorého, nicméně kromě těchto dvou akcí byli téměř neškodní. Domácí hráli velice dobře a nebáli se zaútočit. Druhá půle rozhodně bude zajímavá, protože hosté určitě nebudou chtít hrát druhé utkání, které by jim zkomplikovalo kalendář.
Druhý poločas začne zhruba za deset minut.
45'
44'
Žlutou kartu dostává Sadler (Shrewsbury Town).
43'
Domácí obránce nic nevymyslel. Domácí u míče zůstali, konkrétně Grant, který v zajímavé pozici jen těsně míjí bránu Ruddyho.
42'
Domácí budou zahrávat ještě jeden volný přímý kop. Ten rozehrává Waterfall z poloviny hřiště, tak uvidíme, co vymyslí.
41'
Doherty díky pomalé přihrávce zastavil zajímavý brejk Vlků.
40'
Pět minut zbývá do konce prvního poločasu a stav je nadále nerozhodný 0:0.
39'
Shrewsbury kombinuje kolem poloviny hřiště a zkouší vymyslet něco navíc. Zatím se jim to moc nedaří.
38'
Ruddy lapil míč poté, co Grant nepřesně centroval do pokutového území.
37'
Vyprodaný stadion neustále podporuje své oblíbence, kteří v roli velkého outsidera drží cennou remízu.
36'
Docherty vystřelil ze střední vzdálenosti. Ruddy neměl snadnou práci, protože těsně před ním míč poskočil, ale i tak to anglický brankář zvládl.
35'
Adama Traoré byl faulován Haynesem, který se po něm ohnal rukama. K míči ihned jde Neves, kterému je předpokládaná velká budoucnost.
34'
Celek z Premier League pomalu začíná hrát svoji hru. Uvidíme, zda to ještě v první půli přinese ovoce.
33'
Wolverhampton Wanderers zakončili útok střelou Costy na hranici pokutového území. Arnold si připisuje snadný zákrok, neboť pokus letí přesně doprostřed brány.
32'
Hosté si vůbec neví rady s pevnou domácí obranou, která kromě dvou šancí funguje bez chyby.
31'
Z rychlého brejku vytěžili Vlci vhazování poblíž rohovému praporku Shrewsbury.
30'
Laurent v rychlostním souboji neměl nárok proti hbitému Bennettovi.
29'
Ani domácím se nedaří kombinace na útočné polovině. Wolves oproti zápasům v Premier League předvádějí podprůměrný výkon.
28'
Dendoncker odkopl míč na domácí obránce. Adama Traoré tentokrát neměl žádnou šanci na zisk balonu.
27'
Dlouhý míč do pokutového území nenašlo hlavu hráče v modrém dresu.
26'
Aktivní Haynes nevyzrál na Dohertyho. Alespoň bude ryšavý domácí obránce vhazovat.
25'
Grant hledal tahouna Okenabirhieho, jenže ten už byl tentokrát zdvojený.
24'
Vytrvalý déšť vytrvale zkrápí trávník ve Shrewsbury. Domácím to nevadí, protože kopou nebezpečný volný přímý kop.
23'
Ruben Neves krásně prošel přes tři hráče do hloubi vápna. Poté přihrál do druhé vlny na Traorého, jenže ten ve vynikající pozici přestřeluje bránu Arnolda.
22'
Domácím nahrává i to, že hustě prší. I to je jeden z důvodů, proč by dnes mohlo dojít k nějakému překvapení.
21'
Wolverhampton Wanderers kombinují kolem půlicí čáry a otupují tlak domácích, kteří v posledních minutách hry hrají lépe.
20'
Celá akce byla zakončena nedovoleným zákrokem Boltona, který fauloval Gibbs-Whitea.
19'
Shrewsbury vybojovalo druhý rohový kop v utkání.
18'
Okenabirgie se malém v pokutovém území dostal do zakončení. Naneštěstí pro domácí dobře zasáhl Saiss.
16'
Doherty centroval míč do vápna. Zde ovšem nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
15'
Útočným faulem se provinil Okenabirhie, který to přehnal s napadáním.
14'
Shrewsbury Town před vyprodaným stadionem odvádí dobrý výkon a nadále mohou pomýšlet o skvělém výsledku.
13'
Costa se dožadoval odpískání penalty na jeho osobu, nicméně rozhodčí East nebyl stejného názoru.
12'
Adama Traoré opět svou nepřesností odevzdal míč soupeři. Zatím moc nejde vidět rozdíl mezi prvoligovým a třetiligovým celkem.
11'
Haynes dobře zapracoval a domácí klub z League One pokračuje v útoku.
10'
Po úvodních deseti minutách je stav nadále bezbrankový. Wolverhampton dominuje v držení míče, nicméně kromě šance Dohertyho si nic nevytvořili.
9'
Agilní a šikovný Okenabirhie se nedokázal dostat přes Bennetta, který si do puntíku splnil své defenzivní povinnosti.
8'
Domácí hráči si neustále pomáhají malými fauly, kterými zastavují útočné choutky Vlků.
7'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Coady.
6'
Zachyboval i hostující brankář Ruddy, který nepřesně přihrál na Saisse. Domácí vytěžili první roh utkání.
5'
Shrewsbury se nepovedla kombinace, favorit utkání je opět na míči.
4'
Doherty se u pokutového území krásně uvolnil, obešel jednoho hráče a vystřelil, jenže tato rána letí vysoko nad bránu Arnolda.
3'
Wolverhampton kombinují na své polovině hřiště a hledají mezeru v domácí obraně, která ovšem zatím působí kompaktně.
2'
Nedovoleným zákrokem na polovině hřiště se provinil hostující Adama Traoré.
1'
Domácí rozehráli jejich utkání sezóny. Shrewsbury obléklo modré dresy, Wolves bílé.
1'

Shrewsbury Town: Arnold- Sadler, Waterfall, Beckles- Haynes, Norburn, Grant, Docherty, Bolton- Okenabirhie, Laurent
Náhradníci: Charles- Cook- Amadi- Holloway, Angol, Eisa, Sears, Vincelot, Whailey

Wolverhampton Wanderers: Ruddy- Saiss, Coady, Bennett- Giles, Dendoncker, Neves, Doherty- Gibbs-White- Costa, Traore

31.07.12 Shrewsbury-Wolves 2 : 2
Wolverhampton Wanderers jako celek z Premier League začal cestu FA Cupem až ve 3.kole. V něm vyzval Liverpool což se sice zdálo jako nesmírně těžké utkání, jenže trenér Klopp šetřil opory a tak domácí využili domácího prostředí a maximálního zapojení hlavních hvězd k tomu, aby si zajistili postup po výsledku 2:1. Jako první se v 38.minutě prosadil Jimenez, který nachytal nerozehranou obranu Reds. V 51.minutě sice parádní střelou vyrovnal stav utkání Origi, nicméně v 56.minutě se trefil Neves a připsal si tak postupovou branku.
Shrewsbury Town jako celek z League one hraje FA Cup od prvního kola. V prvním souboji si poradil se Salfordem, s kterým v prvním utkáním remizovali 1:1, nicméně poté vyhráli suverénně 3:1 a jako mírný favorit postupuje dál. V dalším kole vyzval Scunthorpe a díky těsné výhře 1:0 postoupili do 3.kola. V něm vyzvali druholigový Stoke City, s kterým v prvním utkání remizovali 1:1. V odvetném utkání dokázali otočit stav z 2:0 na 2:3 a jako jasný outsider postupuje do osmifinále.
Hezký den u sledování nejstaršího fotbalového poháru na světě! V dnešním dalším kole FA Cupu se představí domácí Shrewsbury Town, který vyzve prvoligový Wolverhampton Wanderers. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.