FA Cup -  ONLINE PŘENOS -  Brentford : Leicester - 24. ledna 2021   15:30

1:3
(1:0)
Leicester
Leicester
46' Ünder   • 51' Tielemans   • 71' Maddison
Brentford
Daniels (C) – Roerslev, Pinnoc, Sörensen, Stevens – Janelt (64. Jensen), Žambůrek (84. Haygarth), Ghoddos (79. Gilbert) – Fosu, Canós (64. Pressley), Forss
Raya – Henry, Jensen, Dalsgaard, Pressley, Gilbert, Haygarth, Gordon
Michael Oliver – Stuart Burt, Simon Bennett
Griffin Park, Brentford
Leicester
Ward – Pereira (70. Castagne), Amartey, Söyüncü, Thomas – Mendy (70. Ndidi), Tielemans (C) – Ünder (76. Iheanacho), Maddison, Barnes – Pérez (81. Albrighton)

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou.
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 3:8. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:12.
Je dobojováno a z postupu se nakonec radují fotbalisté Leicesteru. Hosté ve druhém poločas předvedli naprosto bezchybný výkon a zcela zaslouženě zápas otočili. Jejich obrat načal ve 46. minutě Ünder, který těžil z dobré práce Maddisona. Krátce nato pak Tielemans proměnil pokutový kop a výhru The Foxes pečetil v 71. minutě již zmíněný Maddison.
90+4'
90+3'
S poslední akcí zápasu přišel Barnes. Ten se snažil protáhnout kolem Roersleva, avšak přes dánského beka nepřešel.
90+2'
Forss se nedokázal prosadit přes Amarteye a navíc ještě svého soupeře fauloval. Hosté už samozřejmě s rozehrávkou nijak zvlášť nespěchají.
90+1'
Nad rámec základní hrací doby byly ještě nastaveny tři minuty.
90'
Na druhé straně to z podobné pozice zkoušel Maddison, ale jeho rána neprošla přes obranný val Brentfordu.
89'
Z velké dálky to zkusil Jensen a jeho rána nebyla vůbec špatná. Ward s ní také měl menší potíže, nicméně napodruhé se mu podařilo balon zkrotit.
88'
Hosté rychle zakombinovali před vápnem a nebýt zásahu Pinnocka, tak Barnes by šel sám na Danielse.
87'
Albrighton se prodral přes dva protihráče, ovšem následně si míč příliš předkopl a ve vymezeném prostoru už ho nezastihl.
86'
Haygarth chtěl vyslat do útoku Pressleyho, avšak ten neměl šanci jeho nahrávku doběhnout.
85'
Fosu špatně rozehrál a jeho chybu musel napravit Roerslev, který po pár metrech zastavil rozběhnutého Iheanacha.
84'
Střídání v týmu Brentford FC: ze hřiště odchází Žambůrek, přichází Haygarth.
83'
Další nabídku poslal do vápna z druhé strany Albrighton, avšak ani v tomto případě se nikdo z jeho spoluhráčů k zakončení nedostal.
82'
Castagne dobře odcentroval z pravého křídla a Iheanachovi chybělo jen pár decimetrů k tomu, aby na balon dosáhl.
81'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Pérez, přichází Albrighton.
80'
Iheanacho si žádal přihrávku do běhu od Maddisona, avšak ten raději podržel míč a nahrál volnému Tielemansovi.
79'
Střídání v týmu Brentford FC: ze hřiště odchází Ghoddos, přichází Gilbert.
78'
Sörensen se vydal na menší ofenzivní dobrodružství a málem se dostal až ke střele. Na poslední chvíli mu ale pod nohy skočil Ndidi, který ho čistě odzbrojil.
77'
Maddison od rohového praporku hledal nově příchozího Iheanacha, jenž však na jeho nabídku nedoskočil.
76'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Ünder, přichází Iheanacho.
75'
Barnesův centr z levé strany byl zblokován jedním z obránců Brentfordu, a následovat tak bude rohový kop.
74'
Maddison chtěl přenést hru doprava na Ündera, ale jeho nepovedený pas zamířil jen do zámezí.
73'
Žambůrek se pokusil vyslat dopředu Roersleva, ovšem před dánským obráncem pro sebe míč uzmul Ndidi.
71'
Leicester právě vstřelil branku!
Leicester přidává třetí branku a velmi sebevědomě kráčí za postupem. Ünder parádní přihrávkou nastartoval Barnese, který následně střelou z úhlu na Danielse nevyzrál. Domácí brankář ale vyrazil míč jen před a první u něj byl JAMES MADDISON, který ho už pouze nasměroval do odkryté svatyně Brentfordu.
70'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Mendy, přichází Ndidi.
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Pereira, přichází Castagne.
69'
Thomas se dravě protáhl po křídle a pak našel sbíhajícího Barnese. Ten pálil z první, avšak bránu netrefil.
68'
Modří už nikam nespěchají a aktuálně sledujeme jejich poklidnou kombinaci u vlastní šestnáctky, do které se zapojuje také brankář Ward.
67'
Pressley si při zpracování skákavého centru Roersleva pomohl rukou, což neuniklo ani hlavnímu rozhodčímu. Rozehrávat tak budou hráči Leicesteru.
66'
Jensen si chtěl narazit s Ghoddosem, ovšem zpětnou nahrávku íránského fotbalisty vystihl Tielemans.
65'
Hosté aktivně napadali rozehrávku soupeře a Stevens byl nakonec donucen k nepřesnému nákopu, který vylétl mimo hrací plochu.
64'
Střídání v týmu Brentford FC: ze hřiště odchází Canós, přichází Pressley.
Střídání v týmu Brentford FC: ze hřiště odchází Janelt, přichází Jensen.
63'
Turecký křídelník se o chvilku později hnal do další šance, ovšem tentokráte ho zastavil signalizovaný ofsajd.
62'
Maddison vyslal do útoku Pereiru a ten pak vybídl ke skórování Ündera, který však z ideální palebné pozice minul.
61'
Po několika odrazech se balon odrazil k Mendymu, který už nechtěl riskovat ztrátu, a proto raději nahrál dozadu na Thomase.
60'
Dalšího nedovoleného zákroku se dopustil Tielemans, jenž poslal k zemi Žambůrka.
59'
Pereira ztratil balon ve středu hřiště a následně musel taktickým faulem přerušit brejk domácích.
58'
Po dlouhém autu Roersleva nastaly v šestnáctce Leicesteru menší zmatky, které nakonec rezolutním odkopem vyřešil Amartey.
57'
Maddison poslal balon do vápna a k hlavičce se prodral Ünder. Jeho zakončení ale nebylo přesně, a následovat ta bude odkop od brány.
56'
Už se opět hraje a míč mají ve svém držení hosté, kteří momentálně kombinují kolem šestnáctky Brentfordu.
55'
Sergi Canós nakonec po svých odešel za postranní čáru a zdá se, že bude moct pokračovat ve hře.
54'
Španělský útočník navíc zůstal ležet na hrací ploše a nyní je ošetřován. Uvidíme, zda bude muset střídat.
53'
Söyüncü teď velmi ostře zajel do Canóse a může být rád, že za svůj zákrok nedostal žlutou kartu.
51'
Míč si na penaltový puntík postavil sám faulovaný YOURI TIELEMANS, jenž zamířil přesně k pravé tyči a bezpečně proměnil. Hosté tak během šesti minut otáčí skóre dnešního zápasu.
50'
Fosu ve vápně poslal k zemi Tielemanse a Michael Oliver bez váhání nařídil pokutový kop!
49'
Po centru Tielemanse hlavičkoval z dobré pozice Pérez, jenž ale nedokázal zamířit přesně.
48'
Maddison táhl i další akci Leicesteru, avšak tentokráte ho dokázal odzbrojit Žambůrek.
46'
Leicester krátce po začátku druhého poločasu srovnává na 1:1! Janelt fatálně chyboval v rozehrávce a k míči se pak dostal Maddison. Ten na sebe natáhl tři hráče a pak posunul balon doprava na CENGIZE ÜNDERA, jenž přesným zakončením na zadní tyč nedal Danielsovi šanci zasáhnout.
46'
Ani jeden z trenérů neudělal během přestávky žádnou změnu. Uvidíme, jak se bude utkání vyvíjet ve druhém dějství.
46'
V té už se nic důležitého nestalo, a hráči tak odcházejí do kabin za stavu 1:0 pro domácí. Leicester vstoupil do zápasu o něco lépe, nicméně do vedení se dostal Brentford. V sedmé minutě se po rohovém kopu dostal balon k Sörensenovi, který zblízka překonal Warda. Hosté následně obléhali šestnáctku svého soupeře, ovšem vyrovnávací gólu se nedočkali. Vedení The Bees mohl naopak zdvojnásobit Fosu a po něm také Ghoddos, ale v obou případech byl brankář Ward proti.
45+2'
45+1'
Nad rámec prvního poločasu byla nastavena jedna minuta.
45'
Znovu to byl Ghoddos a tentokráte už musel Ward zasahovat. Míč totiž mířil přesně pod břevno a hostující gólman měl co dělat, aby ho vyrazil nad bránu.
44'
Po souboji s Tielemansem šel velmi ochotně k zemi Fosu. Hlavní sudí však nakonec odpískal belgickému záložníkovi faul a bude z toho další standardka pro Brentford.
43'
Maddison ti teď příliš neporozuměl s Pérezem a po jejich neshodě uvedou domácí míč do hry autovým vhazováním.
42'
Ünder se zbavil svého strážce a pak nabízel míč pod sebe. První ale u něj byl Pinnock, jenž následně rozehrál na volného Žambůrka.
41'
Amartey poslal pomalou malou domů a Ward měl co dělat, aby míč odkopl před dotírajícím Forssem.
40'
Do balonu se opřel Íránec Ghoddos, jehož zakončení zamířilo nad bránu. Ward mohl zůstat v klidu.
39'
Těsně před pokutovým územím byl faulován Forss a The Bees budou mít k dispozici volný přímý kop z velmi zajímavé pozice.
38'
Ghoddos si vzal na starost standardku a hledal vytáhlého Pinnocka. Jeho centr byl ale příliš krátký a balon z vápna odhlavičkoval Thomas.
37'
Převaha hostů už není momentálně taková a fotbalistům Brentfordu se nyní daří kombinovat na útočné polovině.
36'
Söyüncü podskočil centr Ghoddose a na zadní tyči vyplaval úplně volný Fosu, který si však na připraveného Warda nepřišel.
35'
Forss dostihl dlouhý nákop Janelta a pak se snažil přejít přes Amarteye. Ghanský stoper ale z tohoto souboje vyšel jako vítěz a nyní může rozjet akci Leicesteru.
34'
Dobře to teď udělal Žambůrek, který udržel míč proti dvěma soupeřů a poté se nechal faulovat Mendym.
33'
Tielemans se pokusil vyslat do šance Péreze, jenže jeho pas s vypětím všech sil zastavil Sörensen.
32'
Nabídka Maddisona mířila na Amarteye, ovšem ten se nedokázal prosadit přes Pinnocka.
31'
Pereira si narazil s Tielemansem a jeho následný centr zblkoval do autu Stevens. Uvidíme roh Leicesteru.
30'
Po zásahu Amarteye měl Brentford další roh. Centr Ghoddose si znovu našel Sörensen, ovšem tentokráte nedokázal zamířit přesně.
29'
Fosu se utrhl na křídle a pak hledal ve vápně číhajícího Ghoddose, ke kterému však balon nepustil Söyüncü.
28'
Marcus Forss se za pomoc lékařů zvedl a odkulhal za postranní čáru. Vypadá to však, že bude moct pokračovat ve hře.
27'
Na hrací ploše nyní zůstává ležet Forss a hra je přerušena. Zda se, že domácí hráč bude potřebovat ošetření.
26'
Po chybě Stevense mohli jít modří do protiútoku, avšak výborný defenzivní zákrok předvedl Janelt, jenž vypíchl míč unikajícímu Maddisonovi.
25'
Leicester je sice daleko více na balonu, nicméně zatím se nemůže dostat do nějaké brankové příležitosti.
24'
Pérez si dal balon daleko od nohy a při snaze dostat ho opět pod kontrolu fauloval Stevense.
23'
Maddison tentokráte rozehrál rohový kop na přední tyč. Nikdo v modrém se tam ale nedokázal dostat, a Janelt tak svůj tým celkem v pohodě osvobodil.
22'
Barnes chtěl Danielse překvapit střelou z úhlu, avšak díky včasnému skluzu Roersleva nemusel domácí brankář ani zasahovat.
21'
Žlutou kartu dostává Žambůrek (Brentford FC).
20'
Ünder se pokusil o další individuální průnik, ale Sörensen ho nakonec i s balonem vytlačil do zámezí.
19'
Hostující kapitán teď pro změnu hledal Péreze, nicméně ten se přes Pinnocka k míči nedostal.
18'
Tielemans dostal hodně prostoru před pokutovým územím a následně to zkusil ze střední vzdálenosti. Jeho pokus však nebyl přesný, takže Daniels mohl zůstat v klidu.
17'
Hosté velmi aktivně napadali rozehrávku svého soupeře a Stevensovi nakonec nezbylo nic jiného než nahrát dozadu na Danielse.
16'
Maddison rychle rozehrál do strany na Barnese a ten okamžitě posílal balon do vápna. Tam však úřadoval Pinnock, jenž tento centr odvrátil.
15'
Janelt ve středu hřiště stáhl k zemi Tielemanse a po jeho nedovoleném zákroku bude následovat volný přímý kop Leicesteru.
14'
Barnes se snažil protáhnout po levém křídle, nicméně pozorně bránící Roerslev ho za sebe nepustil.
13'
Maddisonova nabídka od rohového praporku mířila na Amarteye, ovšem ten se k hlavičce nedostal.
12'
Pérez si navedl balon do vápna a pak vypálil. Do jeho rány se obětavě vrhl Pinnock, od nějž se míč odrazil do zámezí.
11'
Po souboji s Mendym se k zemi poroučel Janelt, nicméně hlavní sudí faul neodpískal a nechal hru plynout dál.
10'
Fosu dobře odcentroval a Amartey měl co dělat, aby míč odhlavičkoval před dobíhajícím Canósem.
8'
Hosté chtěl přispěchat s rychlou odpovědí, ovšem akce Maddisona se úspěchem nepotkala.
6'
Brentford právě vstřelil branku! Brentford se v sedmé minutě ujímá vedení! Po rohovém kopu se balon v šestnáctce několikrát poodrážel a nakonec se dostal k MADSI SÖRENSENOVI, který ho se štěstím propasíroval za Wardova záda.
6'
Nakonec odcentroval z pravé strany Pereira, avšak jeho nabídka skončila v rukavicích připraveného Danielse.
5'
The Foxes rozehráli rohový kop na krátkou vzdálenost a nyní kombinují kolem pokutového území domácího celku.
4'
Turecký křídelník se znovu dokázal prodrat do šestnáctky a tentokráte sám zakončil. Daniels byl ale připraven a vyrazil jeho pokus na roh.
3'
Ünder se utrhl na levé straně a pak poslal míč proti noze Pérezovi, který z hranice vápna bránu minul.
2'
První akci táhl po pravé straně Fosu. Ten ale nedokázal přejít přes Thomase a navíc svého soupeře ještě fauloval.
1'
Arbitr Oliver poprvé foukl do píšťalky, jdeme na to! Výkopu se ujali fotbalisté Brentfordu, kteří dnes nastupují v červeno-bílých dresech. Jejich soupeř pak zvolil modrou sadu.
1'

Brentford FC: Daniels (C) – Roerslev, Pinnock, Sörensen, Stevens – Janelt, Žambůrek, Ghoddos – Fosu, Canos, Forss
Náhradníci: Raya – Henry, Jensen, Dalsgaard, Pressley, Gilbert, Haygarth, Gordon

Leicester City: Ward – Pereira, Amartey, Söyüncü, Thomas – Mendy, Tielemans (C) – Ünder, Maddison, Barnes – Pérez
Náhradníci: Jakupović – Justin, Evans, Albrighton, Iheanacho, Choudhury, Ndidi, Castagne, Fofana

Rozhodčí: Michael Oliver – Stuart Burt, Simon Bennett.
Leicester City

Také Leicester podává v této sezoně skvělé výkony a v Premier League se momentálně nachází na třetím místě. Klíčovou postavou je opět třiatřicetiletý kanonýr Jamie Vardy, jenž letos napříč všemi soutěžemi nasázel třináct gólů. Proti Brentfordu ale do hry určitě nezasáhne, neboť v týdnu musel podstoupit operaci kvůli kýle. The Foxes byli v FA Cupu také předsazeni do třetího kola, kde na ně čekalo Stoke City. Svěřenci kouče Rodgerse proti němu předvedli bezchybný výkon a vyhráli jasně 4:0.
Brentford FC

Brentford si v letošním ročníku Championship opět vede výborně. Ze třiadvaceti zápasů vydoloval celkem 44 bodů a momentálně mu patří čtvrtá příčka. Velmi povedenou sezonu pak prožívá anglický útočník Ivan Toney, jenž má na svém kontě už šestnáct ligových branek. V FA Cupu odehráli letos The Bees jen jedno utkání. V rámci třetího kola přivítali na svém hřišti Middlesbrough a byla z toho výhra 2:1. Vítěznou branku vstřelil Saman Ghoddos, který si navíc ještě u prvního gólu Brentfordu připsal asistenci.
Hezké nedělní odpoledne přeji všem fotbalovým fanynkám a fanouškům! Dnes je na programu pět zápasů čtvrtého kola FA Cupu a my se v tomto online přenosu zaměříme na souboj Brentfordu s Leicesterem. Úvodní výkop je naplánován na 15:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.