FA Cup -  ONLINE PŘENOS -  Wycombe : Tottenham - 25. ledna 2021   20:45

1:4
(1:1)
Tottenham
Tottenham
45+2' Bale   • 86' Winks   • 87' Ndombélé   • 90+3' Ndombélé
Wycombe
Allsop – Grimmer, McCarthy, Knight, Jacobson (34. Charles) – Wheeler, Thompson – Bloomfield (61. McCleary), Muskwe (72. Kashket) , Ikpeazu (72. Akinfenwa) – Onyedinma
Moss – Perry, Robathan
Adams Park, High Wycombe
Tottenham
Hart – Tanganga (46. Höjbjerg), Sánchez, Alderweireld, Davies (89. Rodon) – Winks, Sissoko – Lamela (68. Ndombélé), Lucas Moura (68. Son Heung-min), Bale – Vinícius (58. Kane)

Držení míče: 27 % : 73 %.
Střely na branku: 2:10. Střely mimo: 2:16. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:5.
Před zápasem bylo vylosováno páté kolo, Tottenham znovu pojede na hřiště soupeře a podruhé se vydá do Liverpoolu, po zápase s místním Marine z osmé nejvyšší soutěže a dnešním výletu do Wycombe jej za dva týdny čeká pořádně těžší soupeř, Everton.
Tottenham se na trávníku posledního týmu druhé nejvyšší soutěže pořádně natrápil, nějakou dobu dokonce i prohrával a během druhého poločasu musel trenér Mourinho vytáhnout z rukávu svá dvě největší esa, aby v posledních pěti minutách přeci jen Spurs dotáhli zápas do vítězného konce.

Wycombe v posledních dnech trápil koronavirus, což se postupem času ukázalo, domácím docházely síly a v posledních minutách inkasovali tři branky v rychlém sledu, Tottenham nakonec vítězí 4:1.
90+3'
90+3'
Tottenham právě vstřelil branku!
Tottenham přidává ještě jednu branku! Höjbjergovu přihrávku si v pokutovém území zpracoval TANGUY NDOMBÉLÉ, pak pravačkou nezadržitelně skóroval.
90+2'
Rohový kop pro Spurs, rozehráli jej po zemi a přesunuli se do středu hřiště.
90+1'
Rozhodčí Moss oddaluje závěrečný hvizd o tři nastavené minuty.
90'
Střílenou přihrávku Garetha Balea z úhlu vyrazil brankář Allsop, Kaneův centr pak doletěl na horní síť.
89'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Davies, přichází Rodon.

Nepříjemná situace pro Tottenham, Davies utrpěl svalové zranění. Nahrazuje jej jeho mladý krajan z Walesu.
87'
Tottenham přidává druhou branku během dvou minut! Son Heung-min potáhl míč do pokutového území, přihrál TANGUYOVI NDOMBÉLÉMU, jenž přesnou ránou potvrzuje postup Kohoutů.
86'
Přeci jen se Tottenham dočkal! Ndombélého oblouček našel v pokutovém území Harryho Kanea, ten z úhlu nepřekonal brankáře Allsopa, míč se poté odrazil k HARRYMU WINKSOVI, jenž zpoza pokutového území technickým pokusem prostřelil vše, co mu stálo v cestě do sítě!
85'
Onyedinma se na levém křídle neprotlačil přes Sissoka, navíc mu je pískán nedovolený zákrok.
84'
I nadále stav zůstává nerozhodný, pokud tomu tak bude po řádné hrací době, tak se bude prodlužovat, případně by se rozhodovalo v penaltovém rozstřelu.
82'
Po Sonově centru se míč odrazil k volnému Ndombélému, tomu vůbec nevyšel střelecký pokus, který zamířil dobrých deset metrů vedle branky.
81'
Po Akinfenwově lobované přihrávce je Kashketovi odmáváno postavení mimo hru.
80'
Moussa Sissoko se prodral do pokutového území, pak přihrál volnému Sonovi, jenž ve výborné pozici přestřeluje branku!
80'
Od praporku rozehrával Gareth Bale, nasměroval míč za pokutové území na Winkse, ten střílel vysoko nad branku.
79'
Ndombélého centr je sražen na rohový kop.
78'
Tottenham se v posledních minutách trápí, hostům se nedaří rozjet zajímavější útočnou akci.
76'
Alderweireldův nákop letěl do území nikoho, volného míče se ujal brankář Allsop.
74'
Son Heung-min se po levém křídle dostal do pokutového území, pak ale křižnou ránou branku netrefil.
72'
Střídání v týmu Wycombe Wanderers FC: ze hřiště odchází Ikpeazu, přichází Akinfenwa.
Střídání v týmu Wycombe Wanderers FC: ze hřiště odchází Muskwe, přichází Kashket.
72'
Ve hře uvidíme i vyhlíženého Adebaya Akinfenwu!
70'
Po pasu Bena Daviese se v pokutovém území dostal před Allsopa Harry Kane, zblízka ale nepřekonal domácího brankáře!
68'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Lucas Moura, přichází Son Heung-min.
68'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Lamela, přichází Ndombélé.
67'
Do hry brzy přijde i druhé eso v barvách Tottenhamu Son Heung-min.
65'
Gareth Bale vnikl do pokutového území z pravého křídla, pak střílel šajtlí, brankář Allsop míč vyrazil do strany.
64'
Bale se pokusil přenést hru doleva na Lucase Mouru, adresoval mu ale příliš dlouhou přihrávku.
61'
Střídání v týmu Wycombe Wanderers FC: ze hřiště odchází Bloomfield, přichází McCleary.
60'
Standardní situace pro Tottenham, centr Garetha Balea doletěl přímo do náruče brankáře Allsopa.
58'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Vinícius, přichází Kane.
56'
José Mourinho chystá do hry svůj největší trumf, Harryho Kanea.
55'
Lamelovu tečovanou střelu brankář Allsop vyrazil, ve druhém poločase se hraje absolutně pod taktovkou hostů.
54'
Svalové potíže trápí domácího kapitána Matta Bloomfielda, ten se to snaží rozběhat.
54'
Lucas Moura přihrál do pokutového území svému krajanovi Carlosi Viníciusovi, ten se do zakončení nedostal.
52'
Domácím se ve druhém poločase nedaří založit kloudnou útočnou akci, teď jen nakopli míč k Joe Hartovi.
50'
Gareth Bale prošel domácí obranou jako nůž máslem, pak křižnou střelu nasměroval za vzdálenější tyč.
49'
Lucas Moura se u hranice pokutového území prokličkoval ke střele, která jen o centimetry minula domácí branku.
48'
Po souhře s Lucasem Mourou Harry Winks připravil palebnou pozici pro Lamelu, tomu nevyšla střela bez přípravy, kterou snadno kryje brankář Allsop.
47'
Uganskému útočníkovi Ikpeazuovi je pískán nedovolený zákrok, hosté už rychle rozehráli volný kop.
46'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Tanganga, přichází Höjbjerg.
46'
Hostující trenér Mourinho bude do druhého poločasu střídat, do hry vyšle Pierra-Emila Höjbjerga.
Tottenham se na trávníku obrovského outsidera dlouho nesmírně trápil, dokonce i prohrával brankou Onyedinmy. Hosté se zvedli až v závěrečné čtvrthodině, kdy nejdříve dvakrát orazítkovali brankovou konstrukci, v samém závěru poločasu se pak povedlo vyrovnat Garethu Baleovi.
45+3'
45+2'
Vyrovnáno! Po autovém vhazování centroval Lucas Moura a před brankou GARETH BALE špičkou kopačky prodloužil míč za záda brankáře Allsopa!
45+1'
Rozhodčí Moss k úvodním pětačtyřiceti minutám přidává tři nastavené.
45'
Lucas rozehrál od praporku po zemi, po následném centru Tanganga zblízka hlavičkuje do břevna!
45'
Daviesův tečovaný centr doletěl za branku Wycombe, následovat bude rohový kop pro Tottenham.
44'
McCarthy se pokusil o přímou střelu na branku, kolem zdi ale střílel jen do boční sítě.
43'
Ikpeazu byl faulován Harrym Winksem nedaleko pokutového území Spurs, následovat bude standardní situace pro Wycombe.
41'
Eric Lamela potáhl míč k pokutovému území, pak v pádu střílel levačkou přímo doprostřed branky, Allsop si připisuje jednodušší zákrok.
39'
Další nepřesnost v souhře Tottenhamu, Bale přihrával příliš prudce Lamelovi.
38'
Carlos Vinícius dostal kolmici za domácí obranu, blíže k míči ale měl brankář Allsop.
36'
Tottenham teď zaútočil do otevřenější obrany, Gareth Bale před pokutovým územím posunul míč k Sissokovi, do jehož střely vložil Charles nohu tak nešikovně, že tečoval míč do protipohybu brankáře Allsopa, měl však velké štěstí, že se balón odrazil od spojnice tyče a břevna vlastní branky!
36'
Rohovému kopu na bližší tyč se Tottenham ubránil.
35'
Ikpeazu v souboji s Alderweireldem na pravém křídle vybojoval rohový kop pro Wycombe.
34'
Střídání v týmu Wycombe Wanderers FC: ze hřiště odchází Jacobson, přichází Charles.
33'
Po rohu míč propadl ke Carlosi Viníciusovi, jenž byl snad mezi čtyřmi protihráči, v těžké pozici ale hlavičkuje vysoko nad branku.
33'
Tottenham vybojoval rohový kop, hostující hlavičkáři už míří před Allsopa.
31'
Po Jacobsonově ošetření už se může pokračovat odkopem brankáře Allsopa.
30'
Čtyřiatřicetiletého obránce Jakobsona po předchozím souboji s Balem trápí zdravotní potíže, bude muset být ošetřen.
29'
Gareth Bale si na pravém křídle potáhl míč kolem Jacobsona, pak zakončoval do boční sítě.
27'
Po rohovém kopu hostů se míč odrazil k Tangangovi, jeho hlavička končí vedle branky.
25'
Wycombe právě vstřelilo branku! Domácí se senzačně ujímají vedení! Ikpeazu se na pravém křídle protlačil k přihrávce před branku, kam si naběhl FRED ONYEDINMA a zblízka překonal brankáře Harta!
24'
Po rohovém kopu se domácí dožadovali odpískání hry rukou Moussy Sissoka, ten však měl ruku podél těla.
23'
Fred Onyedinma průnikem po levém křídle vybojoval rohový kop pro Wycombe.
22'
Tottenham sehrál hezkou rychlou akci ve středu hřiště, Bale si pak ale nedokázal zpracovat Daviesovu přihrávku, která mu směřovala na paty.
20'
Carlos Vinícius u postranní čáry přebíral míč v ofsajdu, který neunikl pozornosti asistenta rozhodčího Robathana.
18'
Fred Onyedinma se dostal ke střele u hranice pokutového území, vysoko ale přestřelil.
17'
Onyedinmův centr se neujal, po následném odrazu míče za brankovou čáru se bude kopat od branky Joea Harta.
16'
Ikpeazu se provinil nedovoleným zákrokem v souboji s Alderweireldem, rozehrávat mohou hosté.
15'
Centr Garetha Balea přeletěl fotbalisty před hostující brankou.
14'
Gareth Bale si připravil palebnou pozici před pokutovým územím, opřel se do míče levačkou, nasměroval jej však těsně vedle domácí branky.
12'
Onyedinmově centru se hosté ubránili, po odrazu míče do zámezí může vhazovat Wycombe.
11'
Tanganga byl faulován u postranní čáry, hosté rychle rozehráli volný kop.
10'
Lucas Moura potáhl míč po levém křídle, pak se neujal jeho pas před branku Allsopa.
10'
Wycombe se znovu usadilo na polovině Tottenhamu, kde se snaží ohrozit defenzivu favorizovaného soupeře.
8'
Se stříleným rohem domácích si brankář Joe Hart poradil.
7'
První velká šance domácích! Po centru z pravé strany se před brankou prosadil k hlavičce Muskwe, jeho pokus Joe Hart vyráží na roh!
5'
Také centr Daviese ze hry hledal před brankou Balea, ten na míč nedosáhl.
4'
Po dalším rohu se do zakončení tlačil Gareth Bale, jeho hlavička ale postrádala přesnost.
3'
Z následného rohového kopu se hosté nijak neprosadili.
2'
Eric Lamela si našel střelecký prostor u hranice pokutového území, jeho střela je sražena na roh.
1'
Rozehráno! Oba týmy hrají v tradičních barvách, Tottenham tedy v bílé, domácí Wycombe v modro-černé.
1'
Fotbalisté už jsou na trávníku, utkání bude brzy zahájeno.

Wycombe Wanderers FC: Allsop – Grimmer, McCarthy, Knight, Jacobson – Wheeler, Thompson – Bloomfield, Muskwe, Ikpeazu – Onyedinma
Náhradníci: Stockdale – Adeniran, Akinfenwa, Charles, Kashket, McCleary, Mehmeti, Pattison, Samuel

Tottenham Hotspur: Hart – Tanganga, Sánchez, Alderweireld, Davies – Winks, Sissoko – Lamela, Lucas Moura, Bale – Vinícius
Náhradníci: Gazzaniga – Aurier, Bergwijn, Kane, Höjbjerg, Ndombélé, Reguillón, Rodon, Son Heung-min

Rozhodčí: Moss – Perry, Robathan.
Tottenham Hotspur

Tottenhamu nevyšlo období před Vánoci, kdy ze tří ligových zápasů získal jediný bod, od té doby ale zůstává neporažen.

Aktuálně jsou Kohouti na pátém místě tabulky Premier League, přičemž na čtvrtý Liverpool ztrácejí jeden bod a ještě mají odložený zápas na Aston Ville k dobru.

Trenér Mourinho se vyjádřil, že v Adams Parku postaví silnou základní jedenáctku, určitě v ní ale bude chybět zraněný Giovani Lo Celso, nejistý je i start pravých obránců Dohertyho s Aurierem, kteří mají menší zdravotní potíže stejně jako Dele Alli.

V případě Alliho se už nějakou dobu hovoří o odchodu, ani nebyl v nominaci na poslední zápas se Sheffieldem United, Mourinho však potvrdil, že se jedná o menší zranění a nic jiného v tom není.
Wycombe Wanderers FC

Wycombe Wanderers letos hrají poprvé v klubové historii druhou nejvyšší anglickou soutěž, v Championshipu ale jsou v polovině soutěže poslední a na udržení už ztrácí deset bodů, byť mají dva zápasy k dobru, přesto je čeká pořádně těžká práce, aby se hned po roce nevrátili do League One.

Nad dnešním zápasem se vznášel otazník, neboť Wycombe muselo kvůli koronaviru v týmu odložit svůj poslední ligový zápas proti Queens Park Rangers, ovšem dali se do pořádku a mohou k duelu proti Tottenhamu vyběhnout.

Výraznou postavou Wycombe je Adebayo Akinfewa. Osmatřicetiletý útočník patří mezi nejtěžší profesionální fotbalisty na světě, přesto na sklonku kariéry se s Wycombe poprvé v životě probojoval do druhé nejvyšší anglické soutěže. Nejlepší klubový střelec v každé z posledních čtyř sezón ale zatím čeká v Championshipu na přesný zásah, nedočkal se ani jednou z devatenácti dosavadních startů.

Wycombe se naposledy (a podruhé v historii po semifinálové účasti v roce 2001) dostalo do čtvrtého kola v sezóně 2016-17, kdy se střetlo právě s Tottenhamem a na White Hart Lane bylo blízko mimořádné senzaci, když ještě v roli čtvrtoligového týmu v 89. minutě vedlo 3:2, v samém závěru ale Tottenham zachránili Dele Alli a Son Heung-min, kteří otočili na 4:3 pro Spurs.
Hezký večer při sledování přenosu dohrávky čtvrtého kola FA Cupu, Wycombe Wanderers na svém stadiónu přivítá jednoho z favoritů nejstarší fotbalové soutěže světa Tottenham Hotspur.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.