Utkání nakonec svého vítěze nenašlo. Hosté jako první vedli 1:0, domácí následně otočili na 2:1. Ve druhém poločase to byli hráči Zlína kteří šli do vedneí 3:2. Vysočina nakonec zachránila alespoň bod. Z Jihlavy se s vámi loučím.
90
Hřiště opustil Petr Švach, kterého nahrazuje Nemanja Zlatković.
90
Druhý poločas bude o tři minuty delší.
90
Žlutou kartu vidí Marek Jungr.
88
Halama přeběhl a rozehrání zbylo na Vaculíka, který se pokusil o přímou střelu. S ní si však Kořínek poradil.
87
Mešanović byl faulován na hranici velkého vápna a domácím se nabízí další šance k ohrožení branky.
84
Vaculík přihrál ve vápně Jungrovi, který trefil břevno.
83
Z 23 metrů vystřelil Karlík, jeho rána ale postrádala přesnost.
81
Jihlava právě vstřelila branku! Domácí rozehráli standardní situaci, střelu Kořínek vyrazil, ale za jeho záda jí vrací KAROL KARLÍK.
80
Rozehrál jej Vaculík, ale k ohrožení branky nedošlo. Do brejku chtěl jít naopak Polách, ale fauloval Mešanoviće.
80
Domácí budou zahrávat rohový kop.
79
Bača je již ošetřen a může být vpuštěn na hrací plochu.
77
Na zemi se v nefotbalové pozici ocitl Bača, chvilku se hrát nebude.
Dnešnímu utkání přihlíží 1790 diváků.
74
Zraněného Davida Helíska nahrazuje Igor Obert.
73
Zlín právě vstřelil branku! Hosté odcentrovali do vápna, kde se na bližší tyči zorientoval LUKÁŠ ŽELENÍK a posílá Zlín do vedení.
71
Žlutou kartu vidí Karol Karlík.
69
Domácí nerozehráli standardní situaci celkem moc dobře, Šilinger trefil zeď. Po různých kombinacích se k zakončení dostal Karlík, jeho ráně moc nechybělo.
68
Pazdera přes velkým vápnem fauloval Vaculíka a pro domácí dobrá možnost.
66
Hřiště opustil Tomáš Kučera, kterého nahrazuje Tomáš Sedláček.
62
Ten rozehrál Vaculík, obrana hostí však byla pozorná.
62
Mešanović vybojoval rohový kop.
60
Do šance se dral Tecl, dostal se na hranici vápna, chtěl odcentrovat na někoho ze spoluhráčů, jeho přihrávka šla mimo dosah.
58
Vaculík přihrál Mešanovićovi, ten nalezl Jungra, který se dostal na malé vápno, ale přesně zakončit již nedokázal.
55
Helísek odcentroval do vápna, kde se do jeho přihrávky položil Jungr, ale hlavou mířil mimo branku.
52
Zlín právě vstřelil branku! Polách na hranici vápna uvolnil TOMÁŠE POZNARA, který se ocitl tváří tvář Blažkovi a nedal mu šanci.
51
Šilinger rozehrál rohový kop, i přes problémy se hosté ubránili.
50
Helísek při snaze odcentrovat do vápna u rohového praporku podklouznul.
48
Jungr odcentroval do vápna, kde se do střely položil Mešanović a jeho pokus šel těsně vedle.
47
Domácí zahrávali rohový kop v podání Šilingera, k ohrožení branky však nedošlo.
46
Hřiště opustil Radim Bublák, nahradil jej Lukáš Železník.
46
Vstup do utkání vyšel lépe hostím, kteří se zásluhou Poznara dostali do vedení. O minutu později však Halama vyrovnal a v 16. minutě z penalty poslal domácí do vedení Tecl. Vysočina tedy po poločase vede 2:1. Uvidíme, zda se povede hosítm vyrovnat či domácí přidají nějakou branku.
45
Ten rozehrál Motal, ale k ohrožení branky domácích nedošlo.
45
Hosté budou zahrávat rohový kop.
44
V závěru poločasu si slovo vali i hosté Polách centroval do vápna, ale našel jen připraveného Blažka.
42
Domácí měli další možnosti k ohrožení branky, ale nikdo z domácích hráčů na branku vystřelit nedokázal.
39
Zkracený roh rozehrál Vaculík, k ohrožení branky Zlína ale nedošlo.
38
Pazdera přidržel pronikajícho Tecla a vidí žlutou kartu.
36
Mešanović se pokusil patičkou uvolnit Šilingera, ale nepovedlo se.
33
Do šance mohl jít Jungr, Malý před ním podklouzl, Jungr však při pokusu o obhození hostujícího obránce trefil zvedajícího se Malého do hlavy.
32
Domácí obléhali obranu Zlína, centrovali z jedné na druhou stranu, ale k ohrožení branky nedošlo.
29
Žlutou kartu vidí Lukáš Vaculík.
27
Šilinger odcentroval z levé strany do vápna, kde se za hranicí velkého vápna k míčo dostal Karlík, který se nebál vystřelit, jeho pokus šel však vedle.
22
Tecl připravil pro Mešanoviće palebnou pozici, ten však z hranice velkého vápna vystřelil mimo.
20
Mohlo být srovnáno, Jugas se ocitl tváří tvář Blažkovi, ale na zkušeného matadora si nepřišel a i když s problémy, tak gólman domácích šanci hostí likviduje.
16
Jihlava právě vstřelila branku! Ke značce pokutového kopu se postavil dnešní kapitán STANISLAV TECL a nedal Kořínkovi šanci. Domácí tak otáčí vývoj zápasu.
16
Vaculík vysunul doprava Tecla, který byl ve vápně u balónu dříve než Kořínek, který Tecla fauloval a sudí Paták ukázal na penaltu.
14
Horkou chvilku připravil pro svého gólmana Jugas, centr Vaclíka si málem srazil do brány, naštěstí pro hosty byl Kořínek pozorný.
12
Hra se nám na chvilku uklidnila, sledujeme souboj kolem poloviny hřiště.
9
Kterou z 22 metrů rozehrál Vaculík, ale přímo do náruče Kořínka.
9
Švach nedovoleně zastavil Mešanoviće a domácí budou mít možnost další standardní situace.
8
Domácí mohli mít další šanci, Šilinger rozehrál poblíž velkého vápna standardní situaci, ale svůj centr přetáhl.
6
Jihlava právě vstřelila branku! Šilinger rozehrál rohový kop, ve vápně našel hlavu JANA HALAMY, který velice rychle vyrovnává.
6
Domácí vybojovali rohový kop.
5
Zlín právě vstřelil branku! Osamocený TOMÁŠ POZNAR na malém vápně neda Balžkovi šanci. Hosté rychle vedou 1:0.
4
Tu nevyřešili vůbec dobře, míče se záhy zmocnil Zlín.
3
Tecl byl na polovině hřiště faulován, domácí budou zahrávat standardní situaci.
1
Oba týmy jsou již na hrací ploše, utkání co nevidět začne.
Dobrý podvečer z Jihlavy, v rámci 24. kola přivítá třetí Vysočina devátý Zlín. V minulém kole vyhráli domácí v Opavě 2:0, když se prosadili Mešanović s Jungrem. Zlín doma podlehl Táborsku 1:2, když jedinou branku zaznamenal Bača. Ten se jistě bude chtít dnes proti svým bývalým spoluhráčům ukázat. Jak duel dopadne se dozvíme za nějaké dvě hodiny.
Úvodní sestavy: FC Vysočina Jihlava: Blažek - Helísek, Tlustý, Halama, Šilinger - Karlík - Vaculík, Jungr, Kučera - Mešanović, Tecl (náhradníci: Gavrić, Komárek, Obert, Veselý, Sedláček, Rožník) FC Tescoma Zlín: Kořínek - Jugas, Malý, Hájek, Pazdera - Motal, Bublák, Polách - Poznar, Bača, Švach (náhradníci: Červenka, Železník, R. Dobeš, Holík, Linek, Zlatković, Zapletal) Rozhodčí: Paták - Moláček, Dobrovolný.