V druhém poločase jsme již byli svědky fotbalu. Varnsdorf zaslouženě vyhrál 2:0 a připisuje si důležité 3 body
90
Hikspoors byl zastaven ofsajdem.
88
Střela Šumbery nevystrašilo nikoho z přítomných. Kovář má další úspěšný zákrok.
86
Varnsdorf se nikam nežene, ale Zlín není schopen vytvořit kloubnou akci.
84
A také střídání v domácích řadách. Vlastimila Choda střídá Ronald Hikspooros.
82
Uvidíme, zda hostům pomůže posílení útočných řad. Do konce utkání zbývá 10 minut a Poznara střídá Železník
81
Tomáš Hájek stáhl k zemi Rudnytskyyho a vysloužil si tak žlutý kartonek od rozhodčího.
79
Varnsdorf právě vstřelil branku! TESCOMA teď musela otevřít více obranu, aby se dostala do útoku. Toho však využili domácí a RADIM BREITE střelou k tyči posílá svůj tým do vedení 2:0.
77
Na druhé straně pálil Poznar. Kovář však nemusel vůbec zasahovat
75
No to snad není možné!!! Ladislav Martan právě zahodil obrovskou šanci! Po centru se k němu dostal míč a Martan měl poměrně dost času k zakončení. Ten však nevyužil a střelu nasměroval vysoko nad.
74
Po další pěkné akci po pravé straně hřiště přichází roh pro domácí
71
V domácí dresech jsou snad jiní hráči! Aby slovan nemrzelo co vše teď zahodil! Kotiš vyslal další pěknou a nebezpečnou střelu, kterou jen tak tak zkrotil Kořínek a po následném rohovém kopu jeden z varnsdorfských útočníku netrefil odkrytou bránu!
70
Střídání na straně Zlína. Švacha nahradil Šumbera
68
Domácí jsou při chuti. Nejprve vypustil ze svého zásobníku pěknou ránu Breite, s kterou měl Kořínek velké problémy. Pří následných dorážkách to ve vápně jiskřilo. Nakonec ale hostující obrana odkopla míč.
65
Varnsdorf právě vstřelil branku! A slovan se dostává do vedení. MATĚJ KOTIŠ se postavil k míči a neomylně vystřelil. Kořínek se stačil za střelou jenom otočit.
63
Ještě př kopnutí míče dochází ke střídání u domácích. Filipa vystřídal Pimpara
62
Za zákrok na hranici vápna si vysloužil Dobeš žlutou kartu. Varnsdorfu se nabízí slibná akce ke skórování!!!
57
Sprinterský závod mezi Melunovičem a brankařem Kořinkem těsně vyhrál druhý zmíněný.
54
Jugas odehrál míč za brankovou čáru, roh ale nic nepřinesl
53
Chvilku to vypadalo na další roh pro domácí, nakonec je to jen aut
51
Tento roh končí střelou Martana. Hostující gólman si však míč pohlídal.
50
Spíše hokejovým zákrokem teď zastavil domácího útočníka Holík. Následná akce vede k rohu pro domácí
48
Pár minut od začátku hry máme první střídáni na straně domácích. Canu střídá Breite.
48
Do brány se nyní tlačí více hosté. Zatím jim to přineslo rohový kop
46
První poločas byl výkonnostně úplně mimo, než by fanoušek doufal. Hra se odehrávala po většinu na středu hřiště. Výjimkou byl Rudnytského pokus, který šel pár decimetrů mimo. Na druhé straně padl gól z těsného ofsajdového postavení. Budeme doufat, že příštích 45 minut bude o mnoho lepší.
42
Holík hledal pěkným centrem někoho v domácím vápně. K přesnosti mu chybělo par metrů. Domácí obrana teď nechala díru ve svých řadách
40
Melunovič zpomalil nadějnou akci, a tak se k míči dostali hostující beci, kteří hru uklidnili.
37
No a na druhé straně se málem radoval Holík dal sice branku ale k radosti mu nenapomohl rozhodčí, jenž odhalil ofsajd!
35
Tak přece nějaká slibná akce. Po stříleném centru se Rudnytskyy dral ke střele. Ta byla sražena těsně vedle branky! Velká škoda pro domácí.
34
Hodně nepřesný centr domácích končí také odkopem od brány...
33
Nepovedená akce Zlína končí odkopem od brány
31
Holíkova nepřesná nahrávka byla zpracována domácím bekem
29
Tvaroha si nedokázal zpracovat dlouhý nákop od Kováře, a tak se stal dočasným majitelem míče Kořínek
28
Domácí Martan vystřelil. Toto byla snad dnes první střela. Rána měl slušnou razanci ale mířila mimo 3 tyče.
25
Pro oko diváka není zápas příliš pohledný. Nahrávky jsou nepřesné a pokusy o střely létají mimo
23
Hlavička domácího útočníka šla půl metru nad branku.
23
Rudnytskyy nastřelil Hájka a míč je za brankovou čárou - rohový kop
21
Domácí obrana ale míč odkopl do bezpečí bez větších problémů.
21
Zlín bude kopat roh
19
Nepřesnosti se střídají na obou stranách. Když už se dostal Martan k míči byl mu odmáván ofsajd
17
Martan se pokusil z úhlu trefit branku. Střela šla však mimo.
15
Hru to sice nezměnilo, ale máme tu první žlutou kartu. Hostující Salachna dostává karetní trest za faul na středu hřiště
7
Hostující kapitán Dobeš se dostal k míči a pokoušel se okamžitě vystřelit. Střela však neměla dostatečný parametr na to, aby se stala hrozbou pro Varnsdorf.
5
Martan se pokoušel nacentrovat do vápna. Míč si však pohlídal brankař Kořínek a v klidu rozehrává.
4
Hostujícího Švacha zastavil ofsajd
2
Rudnytskyy se provinil faulem. Volný kop pro Zlín však nic zajímavého nepřinesl...
1
Do slibné situace se dral Poznar, míč mu byl však na hranici vápna odkopnut.
1
Pojďme se připravit... od výkopu nás dělí několik minut. Všichni doufáme, že uvidíme pohlednou kopanou.
Úvodní sestavy: FK Varnsdorf: Kovář - Kotiš, Cana, Martan, Stehlík, Melunovič, Tvaroha, Hozda (K), Chod, Rudnytskyy, Filip FC Tescoma Zlín: Kořínek - Malý, Jugas, Dobeš (K), Holík, Poznar, Salachna, Hájek, Švach, Polách, Kubica Rozhodčí: Ochotnický - Zlámal, Kovařík.
Krásný jarní den z městského fotbalového stadionu ve Varnsdorfu. V dnešním utkání se poprvé v jarní části představí Varnsdorf před vlastními diváky. Domácí slovan se v prvním kole po zimě představil na pražské Spartě B, kde dosáhl vítězství 0:1. Týden na to odcestovali varnsdorfští do Opavy, kde dostáli 5 gólů a ani jednou se jim nepodařilo vsítit branku. Hostující TESCOMA napřed prohrála ve Znojmě 4:1 ale v 18. kole zdolala Spartu B 2:0. Týmy mají na jaře tedy stejnou bilanci. Hostující tým ale zaujímá v tabulce 4. místo a je jeden z kandidátů na titul ( ztráta 8 bodů na první Ústí nad Labem). Kdežto domácí s 22 body jsou kandidáti na sestup. Na předposlední Most mají náskok pouhý 4 body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.