Dnešní utkání končí zaslouženou remízou 2:2. Zlínu se ve druhém poločase podařilo otočit vývoj utkání, v závěru ale spoléhali na obranu a to se jim nevyplatilo. To je z dnešního utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek dne.
89
Ústí právě vstřelilo branku!Hosté se dočkali vyrovnání. Střelou zpoza vápna se prosadil EZEQUIEL ROSENDO.
88
Domácí rozehráli nakrátko a snažili se udržet míč u rohového praporku, Poznar ale zaběhl s míčem za postranní čáru.
87
Domácí budou zahrávat rohový kop.
86
První žlutou kartu v dnešním utkání vidí za faul na polovině hřiště hostující Pavel Džuban.
85
Hosté zvyšují aktivitu a snaží se o vyrovnání. Domácí brání vlastní šestnáctku a hrozí z protiútoků.
81
I hosté střídají. Ze hřiště odchází Petr Dragoun a místo něj nastupuje Ezequiel Rosendo.
80
Domácí naposledy střídají. Ze hřiště odchází Michal Malý a místo něj si posledních deset minut zahraje Tomáš Hájek.
76
Zlín právě vstřelil branku!Nádherná akce Zlína vedla k druhé brance. Dobeš u vlastního rohového praporku vybojoval míč, Motal poté obešel dva hráče a za polovinou hřiště nasměroval přihrávku na nabíhajícího LUKÁŠE ŽELEZNÍKA. Ten ještě mohl přihrát na nabíhající spoluhráče, z hranice vápna ale tvrdě vypálil a míč skončil v síti.
73
Po přihrávce Kurtina pálil Poznar z malého vápna vedle levé tyče hostující branky.
72
Střela Petra Dragouna z dvaceti metrů skončila nad domácí brankou.
70
Po centru z pravé strany se v obležení tří hostujících hráčů nedokázal prosadit Polách.
69
Dnešní utkání sleduje podprůměrná návštěva 716 diváků.
68
Po přihrávce Polácha přebral míč na hranici vápna Železník, obránci mu však dokázali míč sebrat.
67
Hosté se opět pokusili vystřelit z dálky. Jablonského střela ale nebyla přesná.
66
Střela hostů z pětadvaceti metrů skončila dva metry vedle branky.
65
Polách rozehrával přímý kop ze třiceti metrů. Motal se dokázal uvolnit od obránce, míč se mu ale jen otřel o hlavu a skončil mimo.
63
Po rychlé akci domácích se z levé strany rozhodl vypálil Petr Kurtin. Jeho střela skončila těsně vedle branky.
62
Hosté vhazovali na pravé straně a po přihrávce do vápna pálil ze šesti metrů Pavel Moulis. Téměř odkrytou branku však těsně překopl.
60
Hosté podruhé střídají. Ze hřiště odchází Michal Zeman a místo něj si zahraje Radomír Vlk.
60
Po dlouhém autu pálil přes hlavu Richard Veverka, míč skončil jen těsně nad domácí brankou.
58
Domácí šli do protiútoku, nepřesné zpracování ale překazilo jejich akci.
57
Železník si zpracoval centr do vápna, rozhodčí ale odmával ofsajd.
54
Prudký centr Poznara z pravé strany bez problémů chytil brankář Fendrich.
52
Centr hostů z pravé strany nebyl přesný a je z toho pouze odkop od branky domácích.
50
Poznar se ocitl v ofsajdu.
49
Polách rozehrával rohový kop ale ani jeho následný druhý pokus o centr do vápna nenašel žádného z domácích.
48
47
Zlín právě vstřelil branku!Domácí hned po začátku poločasu vyrovnávají. Tomáš Poznar si naběhl na přihrávku a zblízka překonal Fendricha.
46
Oba týmy o poločase střídají. Místo Petra Švacha si zahraje Petr Kurtin a Martin Holek střídá Radka Gulajeva.
46
46
První poločas dnešního utkání je za námi. Domácí byli aktivnější, vedení se ale ujali hosté zásluhou Moulise. Druhý poločas začne přibližně v 16:01.
43
Domácí šli tři proti dvěma, jejich akci ale zastavil ofsajd.
41
Domácí Železník zachytil míč a vyrazil do rychlého protiútoku. Před polovinou hřiště byl nedovoleným způsobem zastaven.
40
Domácí se bez problémů ubránili.
39
Hosté se po dlouhé době dostali do šance a po přihrávce Moulise zasahoval na poslední chvíli Kubica. Hosté budou zahrávat rohový kop.
38
Centr domácích z levé strany chytil do rukavic brankář Fendrich.
37
Na trávníku zůstal ležet jeden z hostujících hráčů. Hra po krátkém přerušení opět pokračuje.
34
Další rychlá kombinace domácích po pravé straně přinesla více nebezpečí pro hosty. Jugas přihrál na Železníka a po jeho centru odhlavičkoval míč před Poznarem na poslední chvíli Valenta.
32
Domácí předvedli rychlou kombinaci po pravé straně, centr Jugase ale nebyl přesný.
30
Centr z přímého kopu hostů mířil do brány, brankář Dostál vyskočil nejvýš a chytil míč.
27
Domácí Poznar dostal míč na hranici vápna a šel sám na brankáře. Obrovskou šanci ale neproměnil, míč napálil do brankáře Fendricha.
25
Hostující Veverka fauloval a rozhodčí mu šel důrazně domluvit.
23
Rozhodčí v další sporné situaci odmával odkop namísto rohového kopu.
22
Dobešův centr vyrazil brankář na druhý roh, rozhodčí ale odmával odkop od branky hostů.
22
Domácí budou zahrávat první rohový kop.
19
Centr Švacha z rohu vápna odhlavičkovali obránci hostů do bezpečí.
18
Hosté rozehrávali přímý kop ale centr do vápna nebyl přesný a skončil mimo branku.
17
Domácí brzy střídají. Ze hřiště odchází Aleš Besta a místo něj nastupuje Lukáš Železník.
16
Zajímavá akce nekončí gólem. Motal ztratil na vlastní polovině míč a Richard Veverka se rozhodl ihned poslat míč na branku domácích. Brankář Dostál byl na hranici šestnáctky ale stačil se včas vrátit a nadvakrát chytit míč.
13
Ústí právě vstřelilo branku!Hosté se z nenápadného útoku dostávají do vedení. Centr z pravé strany byl prodloužen na zadní tyč a osamocený PAVEL MOULIS z úhlu prostřelil brankáře Dostála.
12
Dlouhý útok Zlína přerušil útočný faul.
11
Domácí se postupným útokem dostali až k rohovému praporku.
9
Polách na hranici vápna přihrával na Švacha, k míči měl ale blíž brankář Fendrich.
8
První zajímavé akce domácích byla oceněna potleskem publika. Po pravé straně utekl Jugas, po centru do vápna a následné přihrávce pálil Poznar pouze do brankáře Fendricha.
7
Hostující Veverka si zpracoval dlouhý výkop brankáře a postupoval sám do vápna. Obránci Zlína jej ale dokázali pokrýt a připravili jej o míč.
6
Tomáš Polách se dostal do ofsajdu.
5
Centr hostů z pravé strany byl nepřesný a skončil až za brankou.
3
Domácí po levé straně prošli až k brankové čáře, centr Malého ale bez problémů chytil do rukavic brankář Fendrich.
1
Veverka rozehrával první rohový kop utkání. Centr na bližší tyč našel pouze hlavu domácího kapitána.
1
Na Kubicův dlouhý míč si nabíhal Besta, Džuban měl k míči blíž.
1
Hosté se ujali úvodního výkopu, o míč však vzápětí přišli.
1
Hráči jsou již na hrací ploše. Domácí v tradiční žlutomodré kombinaci, hosté v bílém. Utkání za chvíli začne.
Úvodní sestavy: FC Tescoma Zlín: Dostál - Malý, Kubica, Jugas, Pazdera - Motal, Polách, Dobeš, Švach - Besta, Poznar FK Ústí nad Labem: Fendrich - Zeman, Džuban, Valenta, Dvořák - Jablonský, Dragoun, Peterka, Moulis - Gulajev, Veverka Rozhodčí: Možíš - Dobrovolný, Nádvorník.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.