Vltavín končí své druholigové učinkování remízou 0:0. Sezonu 2013/2014 zakončí na posledním místě.
90+1
V posledních vteřinách má Vltavín standartní situaci.
90
Nastavuje se 1 minuta.
89
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Smola, přichází Pokorný.
88
Odpískaný útočný faul Vltavínu.
83
Tak ani ted se domácí nedočkali. Gol sice vstřelili, ale Hodasovi byl odpískán ofsajd.
81
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Teplý, přichází Sukama.
80
Další velká šance Vltavínu ! Po centru Podzimka se do vzduchu pověsil Mařík, ale Zacharda byl opět připraven.
79
Roh pro Vltavín.
78
Zápasové tempo upadá a zápas se už jen dohrává.
72
Komárek však místo ohrožení branky poslal pozdrav podavačům míče.
71
Přímý kop pro Vltavín, z této vzdálenosti se dá ohrozit branka.
67
Centr na zadní tyč netrefil Podzimek. Další dobrá šance Vltavínu, tak zůstala nevyužita
66
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Láncz, přichází Pozníček.
62
60
Michal Pávek se dostal do dobré šance, ale jeho snahu zmařil zdvižený praporek pomezního rozhodčího.
56
Další šance Vltavínu a opět nevyužita. Domácí dnes míč do brány ne a ne dotlačit.
55
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Krimlák, přichází Očovan.
51
Domácí se dožadovali penalty, pro údajném zahrání Komárkovy ruky. Jestli ruka byla nebo nebyla můžeme pouze spekulovat. Rozhodčí ukazuje, že se o ruku nejednalo.
49
Po centru z levé strany vystřihnul parádní nůžky Čermák, ale Zacharda se vytáhl parádním reflexivním zákrokem.
47
Roh pro Ústí nad Labem,s rohem si však obrana Vltavínu bez problému poradila.
45
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Valíček, přichází Pávek Michal.
46
Hráči nastupují na druhý poločas.
45
42
Čermákovi byl odmáváný ofsajd.
41
Po pádu Teplého se hostující tým dožadoval penalty, rozhodčí Paták však ukazuje "hrajte dál".
35
Další šance Krimláka, tentokrát propadl obranou skákavý balon, ale záložník Vltavínu netrefil balon přesně.
33
Další šance pro Vltavín ! Krimlák šel sám na brankáře, ale Zacharda jeho úmysl přečetl a balon vyrazil.
31
Standartní situace Ústí zůstala nevyužita a hra se přesunula do středu hřiště.
26
Z dosavadního průběhu hry lze konstatovat, že Vltavín je zatím aktivnějším týmem a vytváří se jednu šanci za druhou.
25
24
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Leibl, přichází Seidel.
20
Další šance Vltavínu ! Po skrumáži ve vápně Ústí se Hodasovi dotlačit míč do branky nepodařilo.
14
V posledních minutách se hraje nahoru a dolů. Jeden krok chyběl domácímu Čermákovi a mohl jít sám na brankáře hostí.
13
První šance Ústí nad Labem, po zaváhání domácí obrany střílel Veverka těsně vedle pravé tyče Čabovy brány.
12
Roh pro Vltavín zůstal nevyužit a do protiútoku jde Ústí nad Labem. Následně bude Ústí kopat roh.
10
První příležitost VLTAVÍNU. Centr Hodase tečoval Čermák a balon minul branku o centimetry.
4
Hezky vyvíjející se akce Vltavínu skončila na špatném zpracování Podzimka.
3
Vltavín se v prvních minutách nedaří kombinovat a jen nakopávají balony na půlku Ústí nad Labem.
1
Vltavín začal poločas dlouhým nákopem na polovinu Ústí , ale Hodas pas od Komárka nedokázal zpracovat.
1
Oba týmy nastupují na hrací plochu. Hráči Vltavínu děkují svým fanouškům za podporu ve 2.lize.
Hráči obou celků odchází z rozcvičování na šaten.
Hráči Vltavínu se již rozcvičují na hrací ploše.
Poslední kolo letošního ročníku druhé ligy je i zároveň posledním pro Loko Vltavín, který za celou sezonu uhrál 19 bodů, a ty jim na záchranu v druhé lize nestačily, příští rok bude Loko Vltavín bojovat o návrat do 2.ligy v ČFL. Na hřitě Vltavínu přijíždí Ústí nad Labem, který se nachází na 8. místě tabulky a už je jisté, že si nepohorší, naopak po výhře v tomto zápase se tým od řeky Labe může dostat až na 6.místo.