90+2
90
Táborsko právě vstřelilo branku!
Mráz vyvezl balón z vlastní poloviny, rozehrál doprava na Presla, který utekl hostující obraně. Poté předložil volnému MILOSLAVU STRNADOVI, který se trefil opět do prázdné branky. Táborsko vede 3:0.
90
Santos ve velké šanci! Postupoval zleva na Tomu, který jeho ránu skvěle vyrazil. Následnou dorážku vyhlavičkoval z branky Divíšek. Most se probudil dost pozdě.
90
Rozhodčí nastaví 2 minuty.
90
Most sice dostal míč do branky, bohužel pro něj z ofsajdu.
89
Toma si udělal výlet z brány, vše ale nakonec dobře pro domácí dopadlo, přes Kotrbu se Mostečtí ke střele na prázdnou branku nedostali.
88
Střídání v týmu FK Baník Most 1909: ze hřiště odchází ProcházkaJan, přichází Olejník.
84
Nešický vybojoval balón a postupoval společně se Strnadem sám na gólmana. Nešický zachoval chladnou hlavu a předložil MILOSLAVU STRNADOVI před prázdnou bránu. Strnad už to měl velice jednoduché a nenechal se dvakrát pobízet. Táborsko vede nad Mostem 2:0.
83
Útočné snažení hostů zastavil asistentův praporek.
82
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Musiol, přichází Strnad.
81
Hosté se dožadovali ruky Táborska před jeho vápnem, rozhodčí ale jejich prosby nevyslyšel.
79
Presl výborně zapracoval dozadu, čímž přerušil rozvíjející se akci soupeře.
78
Hra Mostu už není taková jako ze začátku druhé půle a pomalu se vrací do otáček prvního poločasu.
75
Džafič mohl přidat svůj druhý gól! Ranou z hranice vápna trefil jen břevno.
74
Střídání v týmu FK Baník Most 1909: ze hřiště odchází ProcházkaJiří, přichází Mlika.
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Ciku, přichází Presl.
74
71
Ciku poslal dopředu dlouhý míč, který končí jen u brankáře Mandouse.
70
Musiol podklouznul a hrozí opět Most. Domácí obrana vše napravila a kupředu může Táborsko.
69
Obdobně si počínal Santos, znovu centr bez adresáta.
68
Po delší době se zase připomenuli hosté, Veselinovičovi ovšem centr nesedl.
67
Obrana hostů dokázala Kotrbův centr odvrátit mimo nebezpečí.
67
Ciku obětí dalšího faulu, Táborsko tak zahrává další standardku.
66
Další centr Kotrby z pravé strany odvrátil jeden z hráčů Mostu na roh.
64
Kotrbův centr skončil jen hlavičkou nad břevno.
64
Hra se přiostřuje, výhodu standardky zpoza vápna má Táborsko.
62
Žlutou kartu dostává Ciferský (FC MAS Táborsko).
61
Džafič našel zprava Cikua, jehož pokus vyrazil brankář Mostu na rohový kop.
59
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Traore, přichází Nešický.
58
Traore už je mimo hřiště a nejspíš bude střídán.
57
Traore je znovu na trávníku, ošetření nutné.
55
Kotrbův centr lapil Mandous do rukou.
52
Schůt natáhl z pětadvaceti metrů a pořádně Tomu vystrašil. Střela šla jen kousek mimo.
50
Na druhé straně centroval Divíšek, jehož míč bez problémů zachytil Mandous.
48
Baník se od začátku druhé půle vrhl s chutí do útočení. Toma musel znovu odolávat, tentokrát si vyběhl a míč před dotírajícím hráčem odkopl.
47
Kurtaj vyprášil dělovkou Tomovy rukavice, roh pro Most.
46
V prvním poločase působí Táborsko lepším dojmem. Svou převahu zužitkovalo Táborsko v 19. minutě vedoucím gólem Džafiče. Druhý poločas začne asi v 18:04.
45+2
45+1
Nový muž na hřišti Surynek se zbavil na pravé straně Ciferského a poslal přízemní centr na hranici malého vápna, kde zakončoval hlavou Kurtaj.
45
45
K odraženému míči se dostal Divíšek a vypálil těsně vedle.
45
Džafič se snažil položit do centru, to se mu nakonec nepovedlo.
43
Střídání v týmu FK Baník Most 1909: ze hřiště odchází Wermke, přichází Surynek.
38
Ciku nebezpečně centroval z pravé strany, obránci odvrátili do autu.
36
Žlutou kartu dostává Veselinovič (FK Baník Most 1909). Traore pocítil ostrost jeho kosy.
33
Žlutou kartu dostává Procházka Jan (FK Baník Most 1909).
33
Jiří Procházka obral skluzem o míč Traoreho, akce Táborska končí tentokrát nezdarem.
32
Na Soukeníku se začíná ozývat skupinka deseti fanoušků Mostu, pokřikem "Baník" se snaží povzbudit svůj tým.
31
Tusjakův centr z levého křídla nikoho v šestnáctce nenašel.
28
Most se marně snaží o přechod do útočné fáze, jeho hra zatím působí směrem dopředu pasivně. Záloha Táborska je dosud nepropustná.
25
Traore se po souboji chvíli držel za nohu, už ale opět běží jako laň.
23
Kotrba zahrával další roh, hostující obrana míč ihned odhlavičkovala.
21
I po gólu se Táborsko dál tlačí do útoku, slibnou příležitost Cikua ale zastavil ofsajd.
19
První gól zápasu je tu! Skvělou práci odvedli Divíšek s Tusjakem, kteří rychlou kombinací překonali hostující obránce. Druhý jmenovaný našel na vápně zcela nekrytého ADNANA DŽAFIČE, který nedal Mandousovi šanci. Táborsko vede nad Mostem 1:0.
17
Dosavadní největší šanci zápasu nevyužil Džafič. Dostal se k odraženému balónu, který bez váhání poslal na branku. Gólman Mandous předvedl pěkný zákrok a míč vyrazil na roh.
12
Traore zakončil akci po levé straně střelou těsně vedle. Marně se ho snažil bránit Nguyen.
9
Týmy se prezentují zatím dost nepřesnou hrou, táborský Kotrba právě poslal další nepřesný centr.
7
Wermke se efektivně uvolnil u pravé lajny a poslal před branku nepřesný centr.
5
Traore se uvolnil na levé straně a poslal centr za obranu, kde z první zakončoval Ciku mimo.
2
Ciku se snažil prosadit po pravé straně, k centru se ale nedostal.
1
Jako první se ke střele dostali hosté, míč však skončil vedle branky.
1
Týmy už nastoupily na trávník, hosté z Mostu v zelenočerném, domácí Táborsko v modrobílém.

FC MAS Táborsko: Toma – Kotrba, Ciferský, Mráz, Divíšek – Traore, Javorek, Džafič – Ciku, Tusjak – Musiol.
Náhradníci: Kudrna – Hric, Kočí, Nešický, Přeučil, Strnad, Presl.

FK Baník Most 1909: Mandous – Běloušek, Nguyen, Santos, Avdič – Schůt, Veselinovič, Kurtaj, Wermke, Procházka Jan – Procházka Jiří
Náhradníci: Divkovič – Maruna, Surynek, Olejník, Řehák, Mlika.

Rozhodčí: Pechanec – Černý, Kožár.
FK Baník Most 1909

Most se momentálně nachází na 14. příčce se 4 body. Poslední domácí utkání Baníku nevyšlo, když prohrál s Vlašimí 0:1. Jediným střelcem utkání se stal v 42. minutě Štochl. Necelých 500 diváků tak odcházelo zklamaných. Most se radoval z výhry letos zatím jen jednou, a to v srpnu v Ústí nad Labem. V tom je na tom stejně jako Táborsko, jen místo remíz nasbíral Most už tři prohry.
FC MAS Táborsko

Táborsko využilo reprezentační přestávku k přípravnému utkání v Hradci Králové, kde zvítězilo 2:0. Trenéra Táborska Frňku zaujal Elvist Ciku, nová posila Táborska. Lodivoda Táborska nepotěšila ale jen nová albánská posila: „Také Hadžić měl ve hře zajímavé momenty. Pro něj to byla první náročnější konfrontace,“ sdělil Frňka po zápase na hřišti prvoligového Hradce Králové. V lize si Jihočeši přivezli naposledy vysoké a překvapivé vítězství 4:1 ze Znojma. Hned čtyřikrát se trefil Zbyněk Musiol, který přiznal, že nepamatuje, že by někdy na takové úrovni tolikrát skóroval. Táborsko je v tabulce na 9. místě se 7 body a spolu s Pardubicemi ještě nebylo poraženo.
Pěkné sobotní odpoledne z fotbalového stadionu Soukeník v Sezimově Ústí, kde sehrají utkání 6. kola Fotbalové národní ligy týmy FC MAS Táborsko a FK Baník Most 1909. Onlajnem bude provázet Josef Janda.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.