Zlín po těsné výhře 2:1, avšak zaslouženě, odváží z Ústí nad Labem tři body. V patnácté minutě nejprve otevřel skóre Lukáš Holík, v minutě šedesáté navýšil vedení hostů Michal Malý. V osmdesáté páté minutě zdramatizoval střetnutí střídající Richard Veverka, v závěrečném tlaku se Arma již vysněného vyrovnání nedočkala.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml.

90+2
Po výkopu hostujícího gólmana ukončuje hlavní rozhodčí zápas.
90+2
Krátký ze standardní situace trefuje náruč Dostála.
90+2
Hlavní rozhodčí nastaví dvě minuty.
90+1
Peterka ošklivě sražen k zemi na hranici velkého vápna, nařízen přímý volný kop. Hostující hráči se cítí poškození.
90+1
Motal z velkého vápna vystřelil vedle.
90
Lukáš Železník (ZNL) byl za následné protesty po odpískání ofsajdu odměněn žlutou kartou.
90
Ofsajd hostů (na ofsajdy 1:2).
90
Naděje umírá poslední, domácí dřou ze všech sil.
89
Poslední střídání Fastavu. Odchází Lukáš Holík, důvěru trenéra dostává Lukáš Motal.
87
Smola upadl v pokutovém území, penalta se pískat nebude. Peterka následně minul.
85
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Abych zázrak z předchozích příspěvků nezakřikl, domácí ožili! RICHARD VEVERKA snižuje na rozdíl jediného gólu střelou z hranice malého vápna k opačné tyči.
83
Druhé střídání Zlína. Z hrací plochy odstupuje i za potlesku domácích fanoušků Robert Bartolomeu, na jehož místo přichází Dominik Kraut.
82
Smola společně s Veverkou a Krátkým napadají rozehrávku Zlína, který by dnes přišel o tři body zřejmě už jen při nastání zázraku.
80
Zeman zahlédl u postranní čáry volného Šragu, který ale nezpracoval míč, přestože v jeho blízkém okolí nikdo nebyl.
78
Bartolomeu adresoval přesnou přihrávku do velkého vápna Železníkovi, který hlavičkoval vedle.
76
Železník měl namířeno před Zachardu, na poslední chvíli se vrátil Vaněk, jenž odebral čistě míč zlínskému útočníkovi.
74
Severočeši stále bojují, co to jde. Zlín však kontroluje hru.
71
Zlín mohl vést již o tři góly! Bartolomeu si vyměnil ve velkém vápně balón s Poznarem, který odkrytou bránu přestřelil.
71
Druhé střídání Ústí nad Labem. Utkání dnes končí pro Alena Melunoviče, příležitost naopak dostává Richard Veverka.
69
Střídat bude také Fastav. Miloše Kopečného nahrazuje na trávníku Rastislav Chmelo.
Dnešní utkání sleduje 1 329 diváků.
69
Železník hlavičkoval nešťastně u autové čáry mimo hřiště.
67
K prvnímu střídání přistoupil kouč Petr Němec. Ze hřiště odchází Michal Leibl, jehož místo zaujme Marek Krátký.
66
Matějovovu tvrdou ránu z levé strany pod břevno vytěsnil Zacharda na roh.
64
Arma ještě více otevřela hru a hrne se do útoku, na defenzivu Zlína a dosud bezchybného Dostála ale recept stále nenalezla.
62
Nyní měli domácí i trochu štěstí! Robert Bartolomeu se nejprve prezentoval sólem téměř přes celé hřiště, když volil přihrávku na Lukáše Holíka. Jedovku posledně jmenovaného nevědomky tečoval Tomáš Poznar, balón se naštěstí pro domácí odrazil do blízkosti Zdeňka Zachardy, který si na míč také sáhl. Před dobíhajícím Tomášem Poznarem ústecký gólman včas zasáhl.
60
Zlín právě vstřelil branku!
Čtvrtý roh Fastav využívá ke skórování! Robert Bartolomeu dostal míč k opačné tyči, kde stál nikým nehlídaný MICHAL MALÝ, jenž usměrnil balón do sítě.
59
Zlín bude kopat rohový kop, konkrétně Bartolomeu.
58
Michal Leibl (UNL) u vlastní střídačky zastavil nedovoleně Miloše Kopečného, za což obdržel od hlavního rozhodčího žlutou kartu.
55
Melunovič se zjevil sám ve velkém vápně, ústecký útočník těsně minul.
54
Centr Leibla z levé strany Dostála nepřekvapil.
53
Autor dosud jediné branky Holík se zmohl pouze na odkop.
51
Ústečtí nic nevzdávají a mají chuť hrát. Zlín zatím pouze brání.
49
Dobře se vyvíjející akce Army gólem nekončí. Míč putoval po ose Melunovič, Peterka, Zeman, přičemž proti posledně jmenovanému vyběhl za vteřinu dvanáct Dostál a lapil míč do náruče.
48
Vaněk si na obranné části hřiště došel pro faul.
47
Zeman se doslova ukličkoval při útočné akci, balónu se ujali hosté.
46
V první pětačtyřicetiminutovce se prosadili pouze fotbalisté Zlína, když v patnácté minutě otevřel skóre Lukáš Holík. Brankové příležitosti si vytvořila obě mužstva, Fastav je zatím k výhře o krok napřed. Ústí nad Labem má na zvrat zápasu druhý poločas.
Josef Zikmund ovládl diváckou soutěž s časem devatenácti sekund, zbylí dva soutěžící měli čas dvacet šest a dvacet osm sekund. Primátor Ústí nad Labem se prezentoval pěkným gestem a navrhl, aby se o vítězi o poukaz na 1 500,- Kč do jednoho z ústeckých autoservisů rozhodlo v soutěži kámen, nůžky, papír.
Do přestávkové soutěže se zapojí i primátor Ústí nad Labem Josef Zikmund, jenž chytil před zápasem tenisový míček. Úkolem primátora je vzít nosítka a autolékárničku, proběhnout slalom, ošetřit fotbalistu a přeskákat hráče.

Ofsajdy: 1:1.

Druhý poločas začne přibližně v 19:01 hod.
45+1
45+1
Po kombinaci Zemana s Martykánem se druhý zmiňovaný dožadoval penalty, po třicet dvou sekundách nastavení úvodní půle hvizdem rozhodčího končí.
45
Smola faulován na středové čáře.
44
Leibl volil možná trochu zoufalou střelu z ostrého úhlu, Dostál neměl s chycením míče potíže.
42
Centr Kopečného od pravé postranní čáry chytá Zacharda.
41
Martykán z pravé strany nevystřelil podle svých představ.
40
Peterka v souboji s Holíkem upadl, podle hlavního arbitra si posledně jmenovaný počínal proti pravidlům.
39
Zlín bude kopat v utkání třetí rohový kop, když Vaněk volil před napadajícími protihráči raději odkop do zámezí.
37
V dobré střelecké pozici se octl Zeman, jehož ránu k opačné tyči vytěsnil Dostál konečky prstů.
36
Živulič v blízkosti středové čáry zastavil nedovoleně Martykána, píšťalky se tak chopil sudí Berka.
35
Kopečný faulován deset metrů od velkého vápna, standardní situace pro Fastav.
33
Ofsajd Zlína (na ofsajdy 1:1).
33
Zlín ve velkém tlaku, Ústečtí míče pouze odkopávají.
32
Střelecký pokus Živuliče sražen domácími hráči na roh.
31
Smola si počínal za hranicí pravidel u opačného rohového praporku v souboji s Holíkem, přímý volný kop ve prospěch Fastavu.
30
Rohový kop si poprvé v utkání vyzkouší také Zlín. K rohovému praporku se staví Bartolomeu.
29
Smola ve velké šanci z bezprostřední blízkosti odmítl vyrovnat, vystřelil vedle pravé tyče.
28
Šraga ze standardní situace zpoza velkého vápna nepropálil obranný val soupeře.
26
Bartolomeu, kterého nalezl z autu Matějov, minul.
25
Ofsajd Army (na ofsajdy 1:0).
24
Poznara v pronikání velkým vápnem zastavil čistě obětavý Zukič, jenž se po zahrání balónu těžce zvedal.
22
Živuličova rána z dálky zamířila vedle.
19
Svěřenci Petra Němce se pokouší o vyrovnání, obrana Zlína se má na pozoru.
17
Ústečtí opět chybují v rozehrávce, případnému brejku zabránil severočeský brankář dalekým výběhem.
15
Hosté otevírají skóre! LUKÁŠ HOLÍK využil zaváhání ústecké obrany a ze samostatného úniku překonává z velkého vápna Zdeňka Zachardu. Hájce domácí svatyně byl bezmocný.
14
Michal Malý (ZLN) vyfasoval za faul u postranní čáry na Tomáše Smolu žlutou kartu.
12
Po aktivním začátku oba celky takzvaně zalezly a vyčkávají na šanci.
11
O míč se válčí převážně na středu hřiště, oba gólmani právě čerpají "přestávku na oddych".
9
Hosté kombinují na vlastní obranné polovině, domácí rozehrávku soupeře napadají.
8
Bartolomeu z pětadvaceti metrů nemířil přesně.
7
Bartolomeu se po střetu skácel k zemi, hlavní rozhodčí přerušuje hru.
6
Melunovič vyslal jedovku z dálky, Dostál se překvapit nenechal.
5
Bartolomeu se pokusil o centr, Vraštil jeho pokus zblokoval.
4
Smolovu ránu z hranice malého vápna srazila defenziva Zlína na rohový kop.
3
Pas Melunoviče na Zemana byl příliš dlouhý, míče se chopil brankář Fastavu.
2
Vymyslet ofenzivní akci se snaží také domácí, Dostál zatím zasahovat nemusel.
1
Ve dvacáté páté sekundě centroval Bartolomeu na Kopečného, který hlavičkoval míč pouze na bránu.
1
Zlínští zahájili zápas výkopem ze středového kruhu.
1
Arma nastupuje v bílomodré barvě dresů, Zlín ve žlutomodré. Rozhodčí zvolili pro dnešní soudcování barvu černou.
Páteční předehrávka 24. kola Fotbalové národní ligy nabídne souboj mezi zachraňujícím se Ústím nad Labem a o postup bojujícím Zlínem.
Ústečtí si nevedou na jaře vůbec špatně, přestože v posledním klání podlehli Táborsku 1:3. V předchozích dvou utkáních si fotbalisté Army vyšlápli na vedoucí Olomouc 1:0 a poté i na poslední Kolín 5:1. Ve zbylých čtyřech zápasech Severočeši dvakrát zvítězili, dvakrát zůstali bez bodu.
Zlín, který bojuje v tomto ročníku o postup do tuzemské nejvyšší fotbalové soutěže, okusil hořkost porážky letos na jaře pouze jednou, a to když v posledním střetnutí podlehl Znojmu 1:2. Zbylých šest zápasů ovládl Fastav bez ztráty bodu.
Celá jména sudích a delegáta:

Hlavní rozhodčí:
Ondřej Berka.
Asistenti: Václav Štěrba, Petr Kotalík.

Delegát svazu: Petr Petřík.
Domácí volí pro dnešní utkání rozestavení 4-4-2, hosté nastoupí ve stejné formaci.

FK Ústí nad Labem: Zacharda – Vraštil, Zukič, L. Vaněk, Šraga – M. Zeman, J. Peterka, Martykán, Leibl – Melunovič, Smola. Trenéři: Petr Němec, Petr Fousek.
Náhradníci: R. Novák – Králík, Krátký, Pavlata, Hanich, F. Novotný, Veverka.

FC Fastav Zlín: Dostál – Pazdera, Malý, Hájek, Matějov – Kopečný, Holík, Živulič, Bartolomeu – Železník, Poznar. Trenéři: Bohumil Páník, Jan Somberg, Bronislav Červenka.
Náhradníci: Adamuška – Červenka, Motal, Kraut, Chmelo.

Rozhodčí: Berka – Štěrba, Kotalík; delegát: Petřík.
Sázkové kanceláře pro dnešní střetnutí favorizují celek FC Fastav Zlín.