Pohádku, kterou nám v letošní sezóně napsal tým Fréjus St-Raphaël končí. Tento sympatický tým podlehl Guingampu těsně 0:1. Zápas nenabídnul mnoho krásy, hosté své vítězství doslova vydřeli. O jedinou branku utkání se postaral v 50. minutě Alexandre Mendy. To by bylo z mé strany všechno, já se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek dnešního večera a u fotbalu zase někdy na počtenou.
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 5:8. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 13:13.
90+4
90+3
Domácí tým se dočkal vytoužené branky, ale postranní rozhodčí odmával ofsajdové postavení Solyho.
90+2
Hra je opět na malý moment přerušena kvůli De Pauwa, který byl nešetrně seslán k zemi.
90+1
Nastavovat se budou tři minuty nad rámec základní hrací doby.
90
Ani tato střela, kterou vyslal Tlili nekončí v hostující brance. Zápas se neúprosně blíží ke svému konci.
89
Hosté už tahají čas, Bodmera zřejmě chytnuly křeče a žádá o ošetření. Hra je přerušena.
88
Kapitán domácích se opět dostal do střelecké příležitosti, ale ta přichází opět vniveč. Čas na vyrovnání se krátí.
87
Hostující tým nikde nespěchá v závěru utkání a radši zdržuje hru u rohového praporku. Následně se domácím píská faul.
86
Dao Castellana byl pod velkým tlakem, a tak musel přihrát až ke vlastnímu brankáři.
85
Fréjus musí vsadit všechny síly do útoku, čas je jejich největší nepřítel pro tuto chvíli.
84
Domácí tým má ve druhém poločase mnoho standardních situací, ale ani jedna nevychází. Tentokrát Orinel poslal míč vysoko nad branku.
83
Žlutou kartu dostává Bodmer (EA Guingamp).
82
Hosté se dvakrát dostali v pokutovém území ke střele, ani jedna nedošla k brankáři. Domácí obránci skvěle blokují.
81
Coco vybojoval pro svůj celek zajímavou příležitost, ale gól z toho nebyl. Domácí tým peláší do útoku.
80
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Mendy, přichází Coco.
80
Žlutou kartu dostává Sankoh (EA Guingamp).
80
Po delší době musel zasahovat Deneuve proti střele Fernanda Marçala.
79
Fréjus St-Raphaël FC hraje velmi sympatický, ale zatím hráčům chybí to potřebné štěstí.
78
Na hrací ploše zůstal hostující Mendy, hra byla na malou chvíli přerušena. Poté se standardka hostům velmi nepovedla.
77
Hostující tým jako by přestal hrát, domácí tým se v závěru dostává do tlaku. Čeká nás zajímavé závěrečné minuty.
76
Zajímavý nákop domácích pro který si došel Fernando Marçal, který odvrátil míč mimo nebezpečí.
75
Střídání v týmu Fréjus St-Raphaël FC: ze hřiště odchází Adhadhi, přichází Tibéry.
74
V hostujícím vápně se po centru Orinela ocitli dva domácí hráči, ale gól z toho nebyl. Míč skončil vysoko nad brankou Johnssona.
73
Hostující tým se proti domácím rohům skvěle brání, naopak domácí tým si láme hlavu, jak vyzrát na jejich obranu.
72
Orinel se prezentoval výbornou přihrávkou za obránce. Kerbrat musel odehrát na rohový kop.
71
Briand se dostal do zajímavé příležitosti, ale ani tato střele se k domácí brance nedostala.
70
Druhý poločas se nám přelévá do své další části. Uvidíme, zda hosté udrží své vedení nebo se domácí pokusí o zázrak.
69
Hosté se usadili na domácí polovině, kde s přehledem kombinují. Domácí tým pouze stínuje.
68
Mendy se v pokutovém území dostal k hlavičce, ale míč zamířil pouze nad domácí branku.
67
Domácím se rýsovala zajímavá příležitost, ale rozhodčí píská proti domácí brance kvůli hře vysokou nohou.
66
Denuve se teď vyznamenal proti hostující střele, s dorážkou si už nemusel lámat hlavu, protože tu zblokoval pozorný obránce.
65
Domácí tým sází na útok, ale tímpádem vzadu se otevírají okénka, které můžou hosté využít.
64
Domácí tým po střídáních velmi ožil. Zdaleka není ještě konec. Máme před sebou necelých 25 minut, stát se může cokoliv.
63
Tlili zvolil místo přihrávky střelu a tohle bylo velmi špatné rozhodnutí. Diváci kroutí hlavou.
62
Domácí tým se ovšem opět musí bránit, vysunutý je pouze Adhadhi, který je dnes neviditelný.
61
Orinel teď může litovat, že se na malou chvíli zastavil. Hostující brankář toho využil a míč odkopnul.
61
Střídání v týmu Fréjus St-Raphaël FC: ze hřiště odchází Delvigne, přichází Dao Castellana.
Střídání v týmu Fréjus St-Raphaël FC: ze hřiště odchází Gbohou, přichází Soly.
61
61
Hodně nevydařeným centrem se prezentoval Deaux, domácí obrana výborně odvrátilo mimo nebezpečí.
60
Domácí trenér připravil střídání, ale to ještě nepřichází, hra i nadále pokračuje bez přerušení.
59
Domácí tým se snad poprvé ve druhém poločase dostal na útočnou polovinu ve větším počtu hráčů, ale nic závažného z toho nebylo.
58
Blasův manévr neslavil úspěch, ale hosté jsou i nadále u míče. Pro tentokrát budou vhazovat.
57
Jenže tlak domácích zbytečně utíná útočný faul jednoho hráče z domácího celku.
56
Orinel chytře zahrál míč o soupeře a vybojoval pro svůj tým výhodu rohového kopu.
55
Guingamp je ve druhém poločase jasně lepším týmem. Domácí působí tak, že jim došly síly.
54
Ve druhém poločase velmi aktivní Briand teď přestřelil domácí branku. Deneuve bude od své branky odkopávat.
53
Baldé uspěl na své polovině proti přesile, domácí tým bude vhazovat.
52
Bojovnost domácích hráčů přináší výhodu rohového kopu, ale ten se přiliš nepovedl. Stav zůstává stejný.
51
Domácí tým nechce dát kůži lacino a tlačí se na útočnou polovinu, hosté musí být v pozoru.
50
Guingamp právě vstřelil branku!
ALEXANDRE MENDY dostal míč v pokutovém území, odtlačil svého obránce a poté neomylně zamířil za záda domácího brankáře. Guingamp se ujímá vedení 1:0 a je blíže k vysněnému postupu do semifinále!
50
Hra byla na malou chvíli přerušena, hostující Mendy se ocitnul na trávníku po nedovoleném zákroku.
49
Briand se dokázal vymanit dvoum obráncům a může pokračovat do útoku. Domácí brankář musí být na pozoru.
48
Baldé velmi hrubě zastavil Brianda, rozhodčí však nechává hru pokračovat.
47
Hostující trenér se snaží oživit hru ve středu pole, proto do hry posílá čerstvé hráče.
46
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Diallo, přichází De Pauw.
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Giresse, přichází Blas.
46
46
Máme za sebou první poločas dnešního utkání mezi Fréjus a Guingampem. Do 30. minuty byli lepší domácí, kteří měli dvě vyložené šance. Ovšem posledních patnáct minut patřilo hostům. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas, který začne cca v 19:06.
45+2
45+1
V nastaveném čase se nic zvláštního nestalo. Za malou chvíli rozhodčí ukončí první dějství dnešního zápasu.
45
Hlavního rozhodčí dnešního zápasu nastavil v prvním poločase jednu minutu nad rámec řádné hrací doby.
44
První poločas se blíží ke konci a aktivita hostů jde stále nahoru. K další střele se dostal Deaux.
43
První obrovská šance pro hosty! Nejprve zakončoval Briand, ten trefil prostor, kde stál Deneuve. Následně se k míči dostal Diallo, který orazítkoval břevno.
42
Domácí tým se skvěle ubránil proti hostujícímu rohovému kopu, Gbohou odkopnul daleko od vlastní branky.
41
Hosté se teď snaží držet míč, domácí celek ovšem skvěle tuto rozehrávku napadá. Míč je stále na hostující polovině.
40
Deneuve prokázal, že má velmi rychlé nohy, když hbitě vyrazil proti Giressovi, který si nestačil pokrýt míč.
39
Tak tohle byla velmi snadná práce pro domácího brankáře, který si pro míč velmi v klidu došel.
38
Diaw zhatil svým faulem další domácí brejk do otevřené obrany. Hosté se snaží usadit na domácí polovině.
37
Kerbrat teď zaváhal s rozehrávkou, všechno musel řešit až jeho stoperský kolega Bodmer, který vrátil míč ke svému brankáři.
36
První poločas dnešního utkání se nám blíží ke svému konci, v dosavadních minutách jsme zatím neviděli gól.
35
Domácím se rýsoval brejk, ale Gbohou se prezentoval vyloženě špatnou přihrávkou, která míří na hostující kopačky.
34
Na druhou stranu můžou zaútočit hostující hráči, ale jejich hra je velmi statická.
33
Domácí se opět dostali na dostřel hostující branky, ale vyložená šance z toho nebyla.
32
Briand to zkoušel velice elegantně, ale po chvilce ho čistě zastavil jeden z domácích obránců.
31
Orinel se snažil nacentrovat do pokutového území, ale tam se míč vůbec nedostal a domácí tým se opět musí soustředit na obranu.
30
Máme za sebou půl hodinu dnešního zápasu a Fréjus St. Raphaël dokazuje, že je v nejlepší osmičce oprávněně.
29
Hostující trenér má zjevně ke spokojenosti daleko, o poločasové přestávce bude v šatně hostů veselo.
28
Fernando Marçal výborně dotíral na Tliliho, který se vzápětí dostal mimo hrací plochu. Autové vhazování pro Guingamp.
27
Mendy je zatím nejviditelnější hráč svého týmu, tentokrát vybojoval pro svůj celek výhodu rohového kopu.
26
Mendy se dokázal vysmeknout z domácího bránění a poté vyslal nepříjemnou střelu na domácí branku. Deneuve musel tento míč vytlačit mimo ohrožení.
25
Diawův centr nebyl pro hostující branku nebezpečný, švédský brankář Johnsson si v poklidu došel pro tento centrovaný balón.
24
Hostům do na útočné polovině vůbec neklape, naopak domácí nemají, co ztratit a proto taky takhle vypadá jejich hra.
23
Delvigne je v pořádku a může se hned zapojit do hry, domácí tým totiž míří opět do útoku.
22
Prvním potrestaným hráčem je hostující Diallo, který nedovoleně poslal na zem Delvigneho.
21
Máme za sebou dvacet minut dnešního zápasu. Hosté jsou sice více na míči, ale zatím jsme u nich nezaregistrovali nějakou větší šanci. Naopak domácí tým už mohl vést 2:0.
20
Domácí Tlili se dostal v pokutovém území ke střele. Jeho střela překonala bezmocného brankáře Johnssona, ale na brankové čáře zasáhnul jeden z hostujících obránců.
20
Gbohou si nerozuměl se svým spoluhráčem a tímpádem domácí tým přišel o míč, musí se opět stáhnout na vlastní polovinu.
19
Tento zápas je opravdu velmi ostrý, ale rozhodčí Millot si zatím nechává kartičky v kapsičce.
18
Z rychlého výpadu nic nebezpečného není, na řadě jsou opět hosté, kteří buší na domácí vápno.
17
Giresse se na útočné polovině neprosadil a poté dokonce přišel o míč. Domácí celek může zaútočit do otevřené obrany.
16
Domácí tým hraje v posledních minutách velmi dobře. Bojuje o každý míč a soupeři nedá nic zadarmo, to se líbí fanouškům, kteří tleskají.
15
K další kolmé přihrávce se přihlásil Briand, ale ten byl čistým skluzem odzbrojen.
14
Sankoh se snažil oslovit křížnou přihrávku nabíhajícího Mendyho, ale k němu se balón nedostal. Domácí obrana zareagovala skvěle.
13
Oba týmy se v kombinaci docela trápí, na obou stranách vidíme nepřesné přihrávky. Když příjde šance, tak je to pouze náhodná šance.
12
Máme tady opět přerušenou hru, protože na trávníku se ocitnul domácí kapitán.
11
Mendy zkusil zpoza šestnáctky vypálit, ale do cesty tohoto projektilu se postavil Diaw, který míč poslal do zámezí.
10
Fernando Marçal zazmatkoval u vlastního vápna a domácí budou mít k dispozici autové vhazování pobliž jejich branky.
9
Máme za sebou necelých deset minut dnešního zápasu a hned na startu můžeme sledovat mnoho faulů.
8
Obrovské zmatky v domácím vápnu řeší až Diaw, který odkopává na hostující polovinu.
7
K exekuci přímého kopu se postavil domácí kapitán Orinel, ale míč trefil pouze hostující zeď, kterou výborně postavil Johnsson.
6
Fernando Marçal se dopustil prohřešku proti fotbalovým pravidlům a domácím se rýsuje zajímavá standardní situace.
5
Dumas si vylepšil reputaci z předchozích minut, když ubránil útočný výpad hostů.
4
Domácí tým měl velikou šanci, ale jeden z domácího celku přestřelil branku z malého vápna.
4
Domácí tým je na začátku utkání velice nervózní, jde to poznat z domácí rozehrávky, která je velmi nepřesná.
3
Úvodní tlak hostů je prozatím u konce, domácí brankář Deneuve bude odkopávat od své branky.
2
Dumas se před vlastním vápnem dopustil faulu a tímpádem hosté mohou zahrozit.
1
Domácí tým, který dnes bude hrát v bílém obstaral úvodní výkop dnešního zápasu. Hosté budou hrát v černých trikotech.
1

Fréjus St-Raphaël FC: Deneuve – Baldé, Mendy, Moreira, Dumas – Gbohou, Diaw, Orinel (C), Tlili, Delvigne – Adhadhi
Náhradníci: Ousseni – Tibéry, Dao Castellana, Soly, Mendes Da Silva, Reynaud, Marignale

EA Guingamp: Johnsson – Ikoko, Kerbrat, Bodmer, Fernando Marçal – Briand (C), Deaux, Sankoh, Diallo, Giresse – Mendy
Náhradníci: Guivarch – Didot, Martins-Pereira, Blas, Coco, De Pauw, Privat

Rozhodčí: B. Millot – C. Mugnier, N. Danos – A. Castro (všichni Francie).

Dnešní utkání bude řídit Benoît Millot, na pomezí mu budou pomáhat pánové Cyril Mugnier a Nicolas Danos. Jako čtvrtým rozhodčím byl na tento zápas delegován Alexandre Castro.
Vzájemné zápasy

9. 4. 2011 Fréjus – Guingamp 1:1
23. 10. 2010 Guingamp – Fréjus 3:1
EA Guingamp

Hosté hrají nejvyšší francouzskou soutěž a na jejich poměry si vedou dobře. Osmé místo se ziskem 41 bodů je toho důkazem. V osmifinále zvítězili nad Queville Rouen v poměru 2:1.

Cesta pohárem
Le Havre – Guingamp 1:2
Les Herbiers – Guingamp 1:2
Quevilly Rouen – Guingamp 1:2
Fréjus St-Raphaël FC

Domácí tým je ve své lize na skvělém třetím místě, ale na jediné postupové místo ztrácí 14 bodů. Tento tým má v poháru skvělé výsledky, naposledy tento tým vyřadil Auxerre po výsledku 2:0.

Fréjus – Bourg Peronnas 3:1
Le Cendre – Fréjus 0:4
Grenoble – Fréjus 1:2
Fréjus – Prix les-Mezieres 1:0
Fréjus – Auxerre 2:0
Hezký úterní den, máme před sebou čtvrtfinále Coupe de France mezi Fréjus St-Raphaël FC a EA Guingamp. Domácí tým hraje amatérskou soutěž a to. že se dostali do čtvrtfinále hlavního francouzského poháru je pro tým a celé město velká událost. Bude Fréjus pokračovat ve své spanilé jízdě nebo skončí před branami semifinále? To všechno se dozvíme od 18:00, buďte u toho s námi!