Francouzský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Rennais : Stade Brest - 6. ledna 2019   14:15

Rennais
Rennais
41' Hunou  • 49' Sarr
3:2
(1:2)

5:4 (PEN)

Stade Brest
Stade Brest
24' Charbonnier   • 40' Charbonnier
Rennais
Náhradníci: del Castillo, Gertmonas, Janvier, Mexer, Poha, Siebatcheu, Traore
Stade Brest
Náhradníci: Ayasse, Butin, Corentin, Court, Fabri, Henry, N‘Goma

Dnešní infarktové utkání je u konce! Domácí Rennes vítězí po dlouhé bitvě po penaltách!
Střílení penalt začíná.
Ani druhý poločas prodloužení utkání nerozhodl, a tak nyní uvidíme penaltový rozstřel!
120'
Druhé prodloužení skončilo.
119'
Sarr nyní dostal do vápna přihrávku a z bezprostřední blízkosti střílel, ale jeho střela byla skvěle zblokována.
118'
Nyní byl k vidění pozemní centr z pravé strany, který ovšem chytá připravený Leon.
117'
Fotbalisté Rennes jsou po šanci hostů opět tím týmem, který drží balón.
116'
Koubek v posledních minutách zachraňuje Rennes! Skvělým zákrokem vychytal jednoho z útočníku, který střílel z pravé strany!
115'
Hra se nyní trochu uklidnila a domácí opět kombinují před vápnem hostů, kteří jen a pouze brání.
113'
V obrovské šanci byl opět Bourigeaud, kterého ale skvělým zákrokem vychytal Leon!
113'
Po faulu domácích se k přímému kopu dostali hosté, ale střela byla ze standardní situace byla zblokována.
112'
Po rohovém kopu se dostali k míči domácí, kteří balón vepředu ztratili, a tak se dopředu ženou hosté! Hra jde teď nahoru dolů.
111'
Hosté nyní vybojovali rohový kop.
110'
Další šance byla k vidění ve vápně domácích, kdy musel jeden z obránců Rennes na poslední chvíli zasahovat.
109'
Domácí se vrací zpět ke kombinaci, kterou jsme od nich mohli vidět v prvním poločase prodloužení.
108'
Na druhé straně pálil jeden z domácích hráčů z levé strany na zadní tyč, ale Leon pohotovým skokem chytá možná jasný gól.
107'
Nyní se k míči na rozdíl od první půle prodloužení hosté, kteří se pokusili ihned ohrozit branku domácích, ale finální přihrávka byla zblokována.
106'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Charbonnier, přichází Ayasse.
106'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Andre, přichází Poha.
106'
První poločas prodloužení nám toho mnoho nenabídl a proto pojďme do druhého!
105'
První prodloužení skončilo.
105'
Domácí už jsou zpět na míči, ale jejich akce byla nyní přerušena.
104'
Nyní dokonce útočný faul jednoho z domácích a k míči se tak po dlouhé době dostávají také hosté.
103'
Ránu z dálky vyslal domácí Bourigeuad, ale ani tato střela skóre nezmění, končí těsně vedle levé tyče.
102'
Po výkopu se k míči opět dostávají domácí, jenž znovu kombinují.
101'
Další akce domácích je opět zastavena a k výkopu se dostane Leon.
100'
Domácí v prodloužení Brestois zatím moc nepustili k míči, hosté jsou fyzicky vyčerpaní a pouze se brání.
99'
Akci domácích zastavují hosté, ale Rennes se dostávají zpět k míči a snaží se ohrozit branku hostů.
97'
Zeffane zkoušel Leona překonat z dálky, ale jeho střela neměla dostatečnou razanci a tak si s ním Leona poradil.
96'
Sarr nyní po výhodě hnal dopředu, co mu nohy stačily a snažil se odcentrovat, což se mu po bloku jednoho z obránců nepovedlo.
95'
Belkebla skvěle podržel míč a posílá ho k vlastnímu brankáři.
94'
Sarr nyní dostal přihrávku do vápna, ale nedokázal zakončit, díky skvělému brankáři Leonovi, jenž ho skvěle vystál.
93'
Až nyní se domácí vydali zaútočit po prvé straně, ale míč ztrácí za postranní čarou, autové vhazování pro hostující tým.
93'
Nyní opět kombinují domácí fotbalisté, kteří se zatím nepouštějí do útoku.
92'
Balón se dostal až k brankáři Leonovi, který ho vykopává.
91'
Míč zatím drží pouze hosté, jenž nyní vybojovali autové vhazování!
91'
Začal první poločas prodloužení.
Druhý poločas je u konce! Domácí dokázali ve 46. minutě vyrovnat na 2:2 a následně měli několik šancí na změnu skóre hlavně ke konci zápasu, kdy byly neproměněné šance trestuhodné! Za několik okamžiků začne prodloužení tohoto utkání!
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+3'
Další obrovské šance pro domácí, kteří budou zahrávat druhý rohový kop v řadě!
90+2'
Jeden z útočníků Brestois se dostal k hlavičce, ale nacházel se v ofsajdu!
90+1'
Domácí faulují a budou muset nyní čelit přímému kopu ze zajímavé pozice.
90'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty!
90'
Sarr v další šanci! To je neskutečné! Tento útočník se nyní chytá za hlavu, protože nyní spálil třetí šanci v řadě!
89'
Ihned potom měl Sarr další šanci, ve které jen těsně minul branku! Tyhle neproměněné šance by mohli domácí tým mrzet!
89'
Sarr měl na kopačce rozhodující branku utkání, když dostal dorážel přesný centr, který ale neskutečně vychytal brankář Leon.
88'
Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Faussurier, přichází Butin.
87'
Zakončení domácích si pohlídal Leon, který nyní vykopává míč dopředu na spoluhráče.
86'
Akce Rennes po nepřesné přihrávce končí, ale domácí ihned získávají balón zpět.
85'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Lea Siliki, přichází del Castillo.
84'
Domácí nyní hru trochu uklidnili a kombinují na své polovině.
82'
Domácí nadále útočí a nyní vybojovali další rohový kop, nyní jde o vše, čehož jsi jsou vědomi oba dva týmy.
81'
Obrovskou šanci měli po rohu domácí, kteří se dostali ve vápně ke střele, kterou ovšem na čáře vykopává kapitán domácího celku!
80'
Centr končí na hlavách obránců Brestois, kteří ho posílají opět za branku, následuje další rohový kop pro Rennes.
80'
Skvělý zákrok Belauda ve vlastním vápně, když poslal míč za čáru, domácí rozehrávají rohový kop.
79'
Po střele domácí vyžadovali rohový kop, ale rozhodčí nařizuje odkop od branky hostů.
78'
K vidění byl nyní za půlkou hrací plochy další faul, hosté se ovšem na hlavního sudího zlobí.
78'
Domácí rozehrávají po nedovoleném zákroku na polovině hřiště.
77'
Na druhé sttraně hosté zkoušeli centr, pro který si zkušeně došel Koubek.
76'
Velký zmatek ve vápně hostů! Hráči Rennes se dostali několikrát k dorážce, když nebyl brankář v brance, ale hosté všechny pokusy se štěstím zblokovali a stav utkání zůstává nerozhodný.
75'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Mayi, přichází N‘Goma.
75'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Bensebaini, přichází Traore.
74'
Faussurier se nyní dostal k odraženému míči dva metry před brankou, ale branku netrefuje! Obrovská minela!
73'
Dopředu postupovali hosté, kteří ale svojí akci ukončili po dlouhém centru, který vyhlavičkoval jeden z obránců Rennes.
72'
Bourigeaud ovšem z této pozice poslal míč přesně na brankáře Leona a tak se skóre tentokrát měnit nebude.
71'
Lea Siliki byl faulován na levé straně před vápnem soupeře a domácí mají tak k dispozici zajímavou standardní situaci.
70'
Podobná situace na druhé straně, míč končí v držení Leona.
69'
Dlouhá přihrávka týmu Brestois končí až v rukavicích Tomáše Koubka, který míč vykopává.
68'
Centr z rohového kopu zamířil přímo do náruče připraveného Leona, jenž nyní posílá míč zpět do hry.
67'
Sarr nyní dostal míč do vápna, kde mu ho ale skvělým zákrokem odkopl od nohy za čárů jeden z obránců, domácí rozehrávají rohový kop.
66'
Útočnou akci po pravé straně skvělým skluzem zastavil hostující záložník Belkebla
65'
Domácí opět vybojovali balón a drží ho na svých kopačkách.
64'
Centr Sarra byl zblokován a končí za brankou hosté, Rennes mají k dispozici rohový kop.
63'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Autret, přichází Court.
62'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Hunou, přichází Siebatcheu.
62'
Zeffane zkoušel překvapit Leona v brance dalekonosnou střelou, ale druhý jmenovaný dokázal střelu vyrazit před sebe.
61'
Přímý kop brankáře Koubka neohrozil, ale po centru faulují na oplátku hosté a rozehrávat bude právě český brankář v řadách Rennes.
60'
Johansoon fauloval pár metrů před vápnem Webera a rozhodčí neváhá a nařizuje volný kop.
59'
Po chybě domácích se k autovému vhazování dostávají hosté.
57'
Bourigeaud se dostal k míči ve vápně Brestois, ale jeho rána končí nad břevnem Leonovi branky.
57'
Domácí teď drží míč na svých kopačkách a dopředu se moc nepouštějí.
55'
Až nyní se hra vcelku uklidnila a oba dva celky tempo hry trochu zpomalily.
54'
Další pokus o přihrávku na Sarra zastavil připravený Leon.
53'
Hosté nyní útočí ze všech stran a snaží se získat zpět své vedení, které bylo ještě v prvním poločase dvoubrankové.
51'
Do vápna se s míčem dostal Charbonnier, který mohl dokonat svůj hattrick, ale rána z pravé strany končí jen těsně vedle branky!
50'
Bourigeaud se dostal k další střele z dálky, ale tentokrát si pokus pohlídal hostující gólman Leon.
49'
Rennes právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno! ISMAILA SARR obešel před vápnem hráče a vyslal na branku nechytatelnou ránu, která zamířila přesně k levé tyčce.
48'
Ke střele se dostal po akci Rennes Johansson, ale jeho střelu bez porblémů chytá Leon.
47'
Domácí od začátku půle drží nadále balón, ale větší šanci si zatím nedokázali vytvořit.
46'
Domácí se hned po rozehrávce ženou vpřed.
46'
První poločas byl vcelku hektický. První branka padla ve 24. minutě, kdy si Charbonnier skvěle naběhl do vápna soupeře a přehodil brankáře Koubka. Po brance útočili spíše domácí, ale nakonec se ve 39. minutě dostali do vedení o 2 branky hosté, jenž vybojovali standardní situaci a po centru poslal další míč do sítě domácích střelec první branky. Domácí hned za minutu odpověděli vcelku totožným centrem z pravé strany, který do branky nasměroval Adrien Hunou.
45'
44'
Po velké smršti před a ve vápně domácích právě fotbalisté Rennes vyvážejí míč směrem dopředu.
43'
V posledních minutách hosté vybojovali 3 rohové kopy a před brankou Rennes začíná být dusno.
42'
Hosté chtějí po snížení rychle odpovědět, ale jejich akce končí za brankou a k dispozici mají rohový kop.
41'
ADRIEN HUNOU předvedl na druhé straně podobnou hlavičku jako Charbonnier a snižuje na rozdíl jedné branky! Trefil přesně volné místo u levé tyče. Asistence: Zeffane.
40'
Brest právě vstřelil branku!
GAETAN CHARBONNIER si skvěle naskočil na centr z přímého kopu a hlavičkou přesně trefuje volné místo na pravě straně branky, kterou střeží Leon.
40'
Zatímco na druhé straně se nepíská, tak na obranné polovině Rennes ano, přímý kop pro Brestois.
39'
Rozběhnutý Hunou byl sice poslán k zemi, ale rozhodčí opět nepíská a hra pokračuje dále.
38'
Ke střele se opět dostal Lea Siliki, jenž opět přestřeluje branku.
37'
Domácí opět kombinují před vápnem svého soupeře a hledají škvíru, kudy procpat míč až do vápna.
36'
Žlutou kartu dostává hostující Charbonnier za zbytečný útočný faul na polovině Rennes.
35'
Lea Sariki a jeho další střela byla opět zblokována a hráči i fanoušci si opět vyžadovali díky ruce penaltu, ale rozhodčí jí ani tentokrát nenařizuje.
34'
Lea Sariki hledal vepředu volného Sarra, ale přihrávka byla nepřesná a km čí se tak dostává stoper Weber.
33'
Po souboji u postranní čáry se míč odrazil za ní a vhazují tak hráči Brestois.
32'
Po střele Lea Silikiho řvali fanoušci domácího celku "ruka", ale rozhodčí nechává hru běžet dále, i když z mého pohledu šlo o jasný zákrok rukou jednoho z hostujících obránců.
31'
Fotbalisté Rennes nyní drží míč na svých kopačkách a postupně kombinují.
30'
Lea Siliki nyní z pravé strany hledal ve vápně své spoluhráče, ale opět přihrával nepřesně a šance z této akce tak nebude.
29'
Domácí na polovině ztratili balón a hosté budou tak zahrávat autové vhazování.
28'
Domácí nadále drží balón a snaží se ohrozit branku hostů, což se jim zatím moc nedaří.
27'
Bourigeaud zkoušel brankáře Leona překvapit z dálky, ale střela mu vůbec nesedla a brankář tak bude rozehrávat.
26'
Domácí se nyní snaží o vyrovnání, akce, kterou domácí založili končí až ve vápně hostů.
24'
GAETAN CHARBONNIER si krásně naběhl do vápna soupeře, kam dostal krásnou přihrávku od spoluhráče a ukázkově přehodil českého brankáře lobem, který musel nakonec do branky dorazit. Asistence: Autret.
24'
Zeffanne předvedl krásnou akci, po které ovšem ztratil balón a dopředu tak můžou hosté.
23'
Domácí rozehráli svůj volný kop pohledně, ovšem brankář Leon byl dostatečně připraven a střelu tak chytá.
22'
Žlutou kartu dostává hostující Chardonnet za nepěkný faul před svým vlastním vápnem.
21'
Po dlouhé přihrávce před vápno Rennes musel opět zasahovat Tomáš Koubek, jenž míč odkopl do bezpečí.
20'
Akce po bloku jednoho z hráčů Brestois končí, domácí vhazují aut.
19'
Domácí nyní opět kombinují a snaží se dostat do vápna svého soupeře.
18'
Domácí vybojovali roh, ale pokus, kterým zkusili ohrozit bránu hostů byl neúspěšný a tak nyní může hrát Brestois.
17'
Nyní útočí hráči Rennes, ale centr, který jeden z útočících vyslal byl skvěle zblokován.
16'
Koubek nyní musel zasahovat proti centru ze středu hřiště.
14'
Hosté se ale nadále dostali k míči a drží ho na svých kopačkách.
13'
Hosté se nyní dostali do šance, kdy z pravé strany centroval Faussurier, ale ani jeden z jeho spoluhráčů se nakonec nedostal k zakončení.
11'
Hosté nyní zakopli balón daleko za polovinu hrací plochy.
10'
Hra nám toho zatím mnoho nenabídla, ale lepším týmem je zatím domácí Rennes, jenž si nyní opět přihrává.
9'
Hosté se nyní snažili o centr, který ale obrana domácího celku spolehlivě zlikvidovala a poslal balón daleko od své branky.
7'
Rennes opět kombinují, ale větší šance zatím k vidění nejsou.
5'
Nyní se k míči dostali také hosté, ale i jejich pokus byl zastaven spolehlivě bránícím Da Silvou.
4'
Hráči Rennes nyní kombinují na vlastní polovině a soupeře nepouštějí k míči.
3'
Další pokus fotbalistů Rennes byl opět zastaven a hosté se tak zatím bez větších problémů brání.
1'
Domácí se ihned po startu utkání snažili dostat vpřed, ale jejich útočný výpad byl zastaven jedním z bránících záložníků Brestois.
1'

Stade Rennes FC: Koubek – Zeffane, Gelin, Da Silva, Bensebaini – Andre, Johansson, Sarr, Lea Siliki, Bourigeaud, Hunou

Stade Brestois 29: Leon – Belaud, Chardonnet, Weber, Bernard – Belkebla, Diallo – Faussurier, Autret, Mayi – Charbonnier
Náhradníci: Ayasse, Butin, Corentin, Court, Fabri, Henry, N‘Goma.
Stade Brestois 29

Hosté se ovšem v letošní sezóně také nemají za co stydět! V Ligue 2 se nacházejí na skvělém druhém místě a v poháru dokázali postoupit už přes dva soupeře, a proto dnes poměří síly s Rennes. V prvním kole poháru porazili fotbalisté Brestois 4:1 tým Vilaine Atlantique, ve druhém si poradili těsně 3:2 s Vannes. V dnešním střetnutí je čeká zatím nejtěžší soupeř a my se společně podíváme na to, jak to dopadne.

Poslední 3 utkání:
Niort – Brest 1:1
Brest – Beziers 3:0
Vannes - Brest 2:3
Stade Rennes FC

Domácí tým z Ligue 1 je dnes favoritem, a proto se dnes budou hosté snažit pouze překvapit. Koubkův tým v poháru zatím neodehrál ani jedno utkání, protože postupoval rovnou do 1/32-finále. Rennes se navíc v této sezóně daří, okupují 8. místo a v posledním utkání ligy dokázali zničit Nimes 4:0.

Rennes – Nimes 4:0
Rennes – Nantes 2:1
Rennes - FC Astana 2:0
Dobrý den všem fanouškům kopané! Dnes budeme společně sledovat utkání francouzského poháru mezi Stade Rennes FC a Stade Brestois 29.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:15.