Francouzský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Angers : Rennais - 28. ledna 2020   18:30

Angers
Angers
52' Thioub  • 84' Thioub  • 89' Bahoken  • 105' Pereira
4:5
(0:2)
Rennais
Rennais
37' Siliki   • 42' Niang   • 61' Niang   • 101' Gboho   • 111' Gelin
Angers
Petković – Pavlović, Thomas, Manceau (96. Pellenard), Bamba, Fulgini (73. Capelle), Santamaria, Bobichon (46. Mangani), Lage, Bahoken, Ninga (46. Thioub)
I. Traoré, Butelle, Capelle, Thioub, Mangani, Pellenard, Ould Khaled
Léonard – Lang, Hebrard
Stade Raymond Kopa, Angers
Rennais
Mendy – Da Silva, H. Traoré, Gelin, Tait, Bourigeaud (71. Camavinga), Siliki (58. Grenier, 81. Gnagnon), Maouassa, Gboho, Niang (94. Hunou), Del Castillo
Hunou, Grenier, Camavinga, Gnagnon, Salin, Raphinha, Boey

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec! Dnešní neskutečně dramatický duel nakonec končí vítězstvím hostů, kteří v gólové přestřelce uspěli a po vítězství 5:4 nad domácím Angers oslavují postup do čtvrtfinále.
120+1'
120'
Útočným faulem končí akce domácích na pravé straně, na polovině Rennes.
119'
V tuto chvílí ztrácejí domácí míč u půlící čáry, hrají tak hosté, kteří šetří čas.
118'
Čas se fotbalistům Angers krátí, hosté mají náskok jednoho gólu, že by dnes konečně udrželi vedení až do konce?
116'
Rohový kop rozehráli domácí z pravé strany, ale jejich snaha končí ofajdem, takže hrají hosté.
115'
Lage (Angers) vypálil, gólman Mendy (Rennes) vyráží na roh.
114'
Jenže domácí volí místo střely na branku centr nebo spíše takový lob do vápna Rennes, se kterým si defenziva hostujícího mužstva v pohodě poradila.
113'
Mohou zahrozit již nyní, kdy získávají velmi dobrou standardku téměř z hranice vápna!
112'
Vzhledem k tomu, co všechno se dnes na hřišti stadionu Raymonda Kopa událo, není vyloučené, že domácí opět vyrovnají.
111'
Rennes právě vstřelilo branku!
A hosté opět vedou, po krásné ráně JÉRÉMY GELINA, který se zpoza vápna trefil z první přímo do vinglu.
110'
Rennes s míčem na polovině Angers, domácí se pozorně brání.
109'
Na hráčích Angers je patrné, že by rádi rozhodli ještě ve hře, nikoliv až v penaltovém rozstřelu.
108'
Petković (Angers) má míč a rychle rozehrává od své branky.
107'
Je to dnes vskutku zajímavý duel... obrany mají den otevřených dveří a ve druhém prodloužení je to opět nerozhodně, navíc hokejovým výsledkem...
106'
Začalo druhé prodloužení.
105+1'
První prodloužení skončilo.
105'
Angers právě vstřelilo branku!
Krásnou akci domácích, zakončil nechytatelnou střelou z první MATHIAS LAGE PEREIRA, který tak vyrovnává na 4:4.
103'
Pro Angers další tvrdá rána, již poněkolikáté dnes, dokáží se domácí znovu vzchopit?
101'
YANN GBOHO korunuje svůj dnešní výborný výkon gólem v prodloužení, kdy si naběhl na malé vápno, kam dostal pas po parádní akci Camavingy z pravé strany a celkem snadno nasměroval míč do branky.
101'
Angers s míčem na polovině Rennes, ale domácí faulují, takže přicházejí o míč.
100'
Žlutou kartu dostává Sadia Thioub (Angers SCO).
99'
Autové vhazování domácích, kteří jsou zatím v prvním prodloužení aktivnější.
98'
Razantní odkop obránce Rennes, hosté nyní nic nevymýšlí, hlavně nechybovat na vlastní polovině.
96'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Manceau, přichází Pellenard.
96'
Míč šel z pravé strany na bližší tyč, kde ale dobře zasáhl bránící hráč, domácí poté zkusili rychlý brejk, který ale hosté ubránili.
95'
Rohový kop pro Rennes, hosté budou rozehrávat z pravé strany.
94'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Niang, přichází Hunou.
92'
Odkopem míče řeší obránce Rennes situaci na vlastní polovině.
91'
Začal první poločas prodloužení.
90 minut řádné hrací doby nerozhodlo, čeká nás tak prodloužení, případně pokutové kopy.
90+4'
Druhý poločas skončil.
90+2'
Hosté mohou vinit z dosavadního průběhu zápasu jen sami sebe... měli zápas velmi dobře rozehraný, ale ani vedení 2:0 či 3:1 jim nestačilo.
90'
Nastavují se čtyři minuty.
89'
STÉPHANE BAHOKEN poslal míč k tyči, byl to trochu risk, kdyby stála branka dál, míč by letěl vedle... ale takhle končí v brance a je vyrovnáno.
88'
Žlutou kartu dostává Gnagnon (Stade Rennes FC).
88'
Pozor, penalta pro Angers, bránící Gnagnon zezadu srazil k zemi útočícího hráče a sudí nařizuje podruhé v tomto zápase penaltu!!
87'
Dá se očekávat, že domácí nyní budou hodně tlačit na pilu, i nyní se hnali dopředu a zastavit je musel až faul.
84'
Tak ještě šance v tomto zápas! SADIA THIOUB vypálil z otočky a poslal míč nechytatelně k tyči a domácí snižují na rozdíl jediného gólu!
83'
Trenér Angers, Stephane Moulin, dostává žlutou kartu.
82'
Dalším útočným faulem končí akce Agners, domácí nyní hodně chtějí, ale je to trochu kontraproduktuviní.
81'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Grenier, přichází Gnagnon.
80'
Žádné nebezpečí pro branku Angers, při rohovém kopu Rennes, z pravé strany.
79'
Hosté budou muset střídat, mezitím ale ještě vybojovali roh z pravé strany.
78'
Jeden z hráčů Rennes se nyní těžce zvedá z trávníku.
77'
U půlící čáry vybojovali míč domácí, kteří ale následně zase míč ztrácejí zbytečným faulem ve středovém kruhu.
76'
Hra v tuto chvíli postrádá tempo, hosté viditelně šetří čas.
75'
Středem to zkusil Thioub (Angers), míč mu ale uskočil a skončil až před brankářem Mendym (Rennes), který odkopává.
74'
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na vlastní polovině.
73'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Fulgini, přichází Capelle.
72'
Žlutou kartu dostává Clément Grenier (Stade Rennes FC).
71'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Bourigeaud, přichází Camavinga.
70'
Čeká nás posledních dvacet minut tohoto zápasu, v němž hosté nyní v poklidu hájí dvougólový náskok, byť úvod do druhé půle měli jednoznačně lepší domácí.
69'
Rennes s míčem u půlící čáry, vypadá to, že třetí inkasovaný gól byl pořádnou ranou do ambicí domácích.
68'
Tait (Rennes) zkusil z levé strany projít do vápna soupeře, nepřešel ale přes obránce.
67'
Gólman Mendy (Rennes) si dává na čas s rozehrávkou, což se vůbec nelíbí divákům, kteří pískají.
66'
Žlutou kartu dostává Romain Del Castillo (Stade Rennes FC).
65'
Zaútočili hosté, po pravé straně, kde ale pronikajícího Greniera zastavil odpískaný ofsajd.
64'
Útočným faulem končí akce domácích, kteří se ale bleskově vrací zpět k míči.
63'
Pouze odkopem míč do autu řeší nyní hosté situaci u vlastní šestnáctky.
62'
Pro Angers je to krutá rána, domácí jsou v dosavadním průběhu druhé půle jasně lepší, ale nyní již opět musí dotahovat dvoubrankové manko.
61'
Nařízený pokutový kop s naprostým přehledem proměňuje MBAYE NIANG, který tak vrací svému týmu dvoubrankové vedení.
60'
Žlutou kartu dostává Angelo Fulgini (Angers SCO).
59'
Pozor, sudí nařizuje pokutový kop pro Rennes, po faulu bránícího Santamarii na Nianga, který také pokutový kop bude moci zahrávat.
58'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Lea Siliki, přichází Grenier.
57'
Další roh Angers, domácí rozehráli z pravé strany, míč ale chytá ve vzduchu gólman Mendy (Rennes).
56'
Je to zatím, v dosavadním průběhu druhé půle, úplně jiný obrázek hry, než v poločase prvním, kdy byli výrazně lepší hosté.
55'
Defenziva Rennes dokázala ubránit oba rohové kopy soupeře, Angers má ale velkou převahu.
54'
Hosté budou čelit dalšímu rohu domácích, kteří tentokrát rozehrají z levé strany.
53'
Další rohový kop pro Angers, dočkáme se vyrovnání?
52'
Domácí rozehráli rohový kop, míč ve vápně sklepl hlavou bránící hráč za sebe, kde na hranici malého vápna stál volný SADIA THIOUB, který pohotově stihl míč sklepnout a poslat k tyči. Zasahující bránící hráč Rennes již přišel se svým skluzem pozdě.
51'
Útočný faul odpískán domácím, míč tak získávají hosté.
50'
Hosté se znovu pouze brání na vlastní polovině, včasným výběhem zabránil domácím ve skórování gólman Mendy (Rennes).
49'
Angers má aktivní vstup do druhého poločasu, dočkáme se prvního domácího gólu?
48'
Hosté vrací sportovně míč soupeři, zahraje si tak gólman Petković.
46'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Ninga, přichází Thioub.
46'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Bobichon, přichází Mangani.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:31.
Pískot na závěr první půle a pískot vyprovází domácí také do šatny. Angers první poločas hrubě nezvládlo, hosté jednoznačně ovládali hru a zaslouženě vedou 2:0. Domácí v podstatě neohrozili branku Rennes.
45+1'
45'
Další míč končí v brance Angers, ale tentokrát to bylo z ofsajdu, takže gól neplatí.
44'
Petković odkopává míč od branky Angers, domácí ale vzápětí míč opět ztrácejí.
43'
Situace je pro Angers již hodně nevýhodná, navíc domácí si vůbec neví rady s kombinacemi soupeře.
42'
Hosté podrželi míč u půlící čáry, poté přesnými dvěma přihrávkami vzniklo přečíslení, kdy si za obranu naběhl MBAYE NIANG, který z levé strany přehodil vyběhnuvšího Petkoviće.
41'
Pas domácích k vápnu Rennes není přesný, hosté získávají míč.
40'
Čeká nás posledních pět minut první půle, která zatím lépe vyznívá pro Rennes.
39'
Žlutou kartu dostává Damien Da Silva (Stade Rennes FC).
38'
Žlutou kartu dostává Petković (Angers SCO).
37'
Minela gólmana Petkoviće, kterému prošla střela JAMESE LEA SILIKIHO, zpoza vápna, mezi rukama do branky.
36'
Poté ale pouze odevzdávají míč soupeři, nepřesným nákopem z levé strany.
35'
Domácí jdou dopředu, po levé straně, dostávají se za půlící čáru.
34'
Jeden z hráčů Rennes končí na trávníku, po zákroku domácího hráče.
33'
Diváci pískají, jejich tým se stále pouze brání.
32'
Angers se znovu pouze brání, hosté zkouší projít do zakončení z pravé strany.
31'
Žlutou kartu dostává Faitout Maouassa (Stade Rennes FC).
31'
Míč se z levé strany dostal do vápna Angers, domácí se ale v pohodě ubránili.
30'
Rohový kop pro Rennes, hosté budou rozehrávat z levé strany.
29'
Angelo Fulgini (Angers) vyslal zajímavou střelu zpoza vápna, kterou však Mendy dokázal chytit.
28'
Míč se dostal do vápna Rennes, diváci si žádali odpískání ruky, ale sudí byl jiného názoru, pokračuje se ve hře.
27'
Volný kop pro Angers, domácí budou rozehrávat z levé strany, na polovině Rennes.
26'
Domácí jsou nyní trochu pod tlakem, brání se pouze odkopem míče od vlastní šestnáctky.