Francouzský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Pau : Paris SG - 29. ledna 2020   18:30

0:2
(0:1)
Paris SG
Paris SG
25' Paredes   • 53' Sarabia
Pau
Guendouz – Sadzoute (56. Bury), Kamissoko, Zahary, Bansais – Name (72. Maisonneuve), Diaby, Bayard – Ba Moulaye (56. Sabaly), Jarju, L. Gueye
Bertrand, Beusnard, Bury, Daubin, Maisonneuve, Ndiaye, Sabaly
Batta – Berthomieu, Aube
Stade du Hameau, Pau
Paris SG
Rico – Dagba (72. Bakker), Kehrer, Kouassi, Kurzawa – Sarabia, Herrera (76. Verratti), Paredes, Draxler – Choupo-Moting (84. I. Gueye), Icardi
Bakker, Bulka, Di Maria, I. Gueye, Kimpembe, Mbappe, Verratti

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní duel končí očekávaným vítězstvím PSG, které sice nenastoupila v plné sestavě, ale i tak si hosté celkem snadno dokráčeli k postupové výhře 2:0. Z pohledu Pau to byl jinak velmi vydařený duel, domácí stačili svému soupeři po fyzické stránce po celou dobu zápasu, byť koncovka nebyla zrovna ideální...
90+3'
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
Guendouz (Pau) vykopává míč od vlastní branky, před dotírajícím Icardim.
88'
Hraje se u půlící čáry, domácí nyní podávají velmi dobrý výkon a svému slavnému soupeři se vyrovnají fyzicky.
87'
Domácí rozehráli z levé strany, míč zamířil do vápna PSG, kde ale úřaduje defenziva favorizovaných hostů.
86'
Sabaly (Pau) zkoušel poslal míč z levé strany do vápna, obránce PSG míč ale zblokoval, je z toho roh pro Pau.
85'
Střelou vedle branky končí akce PSG, odkop od branky Pau.
84'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Choupo-Moting, přichází Idrissa Gueye.
82'
Hosté mají nahráno, při rozehrávce na vlastní polovině nemají problém poslat míč až zpět k vlastní brance.
81'
Špatná rozehrávka PSG, domácí se tak po pravé straně dostali na polovinu soupeře, ale po pár metrech za půlící čárou o míč zase přišli.
80'
Rico (PSG) chytá míč, po střele domácího Sabalyho, následuje odkop od branky.
78'
Draxler (PSG) odkopává míč z vlastní poloviny, mezitím se ho snaží u půlící čáry získat domácí, což se jim nedaří.
76'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Herrara, přichází Verratti.
75'
Nakonec končí snaha domácích střelou Bayarda ze střední vzdálenosti, která míří vysoko nad branku.
74'
Pau s míčem na polovině PSG, domácí to (neúspěšně) zkouší středem, tudy ale cesta k vápnu nevede.
73'
Nepřesný centr hostů z pravé strany, domácí odkopávají míč do autu.
72'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Dagba, přichází Bakker.
72'
Střídání v týmu Pau FC: ze hřiště odchází Name, přichází Maisonneuve.
71'
Jedenadvacetiletý obránce PSG, Colin Dagba, je již na nohou, ale kulhá a vypadá to na problém s kolenem levé nohy, za které se drží.
70'
Nepříjemnost pro PSG, faulovaným hráčem je Colin Dagba, pro kterého možná dnešní duel skončil.
69'
Jeden z hráčů PSG padá na trávník, po souboji na vlastní polovině a pravděpodobně bude muset být ošetřován.
68'
PSG nyní útočí po levé straně, domácí se bleskově vrací na svou polovinu.
67'
Další pokus domácích o vybojování penalty, dva byly k vidění v první půli, ovšem i tentokrát nechává sudí hru pokračovat dál.
65'
Bayard (Pau) vhazuje z levé strany, na polovině PSG, kde následně jeden z bránících hráčů PSG fauluje.
64'
Souboj u půlící čáry končí vítězně pro PSG, nic nového...
62'
Dagba (PSG) vhazuje z pravé strany, na polovině Pau, domácí se snaží vybojovat míč.
61'
Čeká nás poslední půl hodina hry, hosté vedou o dva góly a nic nenasvědčuje, alespoň zatím, že by se na jejich cestě k postupové výhře mělo něco dramaticky měnit.
59'
PSG kombinuje na polovině Pau, hosté mají hru plně pod kontrolou.
57'
Po levé straně postupuje Bayard (Pau), který ale nakonec přišel o míč.
56'
Střídání v týmu Pau FC: ze hřiště odchází Ba Moulaye, přichází Sabaly.
56'
Střídání v týmu Pau FC: ze hřiště odchází Sadzoute, přichází Bury.
55'
Domácí se snaží zaútočit středem, míč ale končí u brankáře PSG, který odkopává míč až k půlící čáře.
53'
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Icardi poslal z pravé strany míč do vápna, tam se k němu zkoušel dostat Choupo-Moting. Ten ale míč nedokázal usměrnit, nicméně na malém vápně již dobíhal volný míč PABLO SARABIA, který ho dokázal poslat do odkryté branky.
53'
Rychlá akce PSG po pravé straně, vše ale končí nepřesným centrem.
51'
Žlutou kartu dostává Bayard (Pau FC).
50'
Rico (PSG) chytá nastřelený míč soupeře z levé strany a rozehrává od své branky.
49'
Nákop na Icardiho, v podání PSG, nepřesný, domácí vrací míč zpět k půlící čáře.
48'
Zatím nikoliv, míč zamířil na bližší tyč, kde ho odehrál jeden z bránících hráčů, měl to asi být roh, ale sudí nařizuje odkop od branky Pau.
47'
Rohový kop vybojovali v úvodu druhého poločasu hosté, dočkáme se druhého gólu?
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:31.
První poločas končí vítězstvím favorizovaného PSG, které ale nijak v první půli neoslnilo. Hosté sice drží míč výhradně na svých kopačkách, ale k vidění nejsou ani nějaké šance favorizovaných hostů. Vlastně jedna jediná povedenější akce skončila gólem, kdy se prosadil ve 25. minutě Paredes. Pau podává sympatický výkon a zatím statečně vzdoruje slavnému PSG.
45'
44'
Paredes (PSG) s míčem u půlící čáry, rozděluje míč na pravou stranu, odkud se ale vzápětí vrací zpět obráncům PSG.
43'
PSG s míčem na své polovině, domácí se ve třech snaží napadat.
42'
Žlutou kartu dostává Leandro Paredes (Paris Saint-Germain FC).
42'
Dagba (PSG) ztrácí míč na pravém křídle, hrát tak mohou domácí.
40'
Poslední pětiminutovka první půle, hosté stále vedou „pouze“ o gól, domácí se ale nedostávají do blízkosti šestnáctky PSG.
39'
Dlouhým nákopem chtějí hosté překonat střed hřiště, ale je pískán ofsajd.
38'
PSG s míčem u půlící čáry, zápas v tuto chvíli nemá tempo, diváci pískají.
36'
Kouassi (PSG) rozehrává na pravou stranu, odkud hosté zkouší zaútočit... vše ale končí velmi nepovedenou střelou.
35'
Kurzawa (PSG) vypálil z levé strany, branku Pau ale minul.
34'
Odkopem míč z vlastního vápna řeší situaci obránce Pau.
33'
Nepřesným nákopem končí akce PSG, Guendouz (Pau) vykopává od své branky.
31'
Faulem končí napadání rozehrávky v podání domácích, hosté tak rozehrávají od půlící čáry.
30'
Je za námi první půl hodina hry a zatím je to na jednu bránu, což se dalo očekávat. Nicméně výkon Pau není vůbec špatný, domácí hrají sympaticky a statečně vzdorují silnému soupeři.
29'
Pravděpodobně Icardi (PSG) zůstal na trávníku, uvnitř vápna Pau, ale sudí nepřerušuje hru, hraje se dál.
28'
L. Gueye (Pau) proniká do vápna, po doteku obránce padá na trávník, ale faul to nebyl.
27'
Guendouz (Pau) vykopává míč od své branky, ten ale u půlící čáry získávají opět hosté.
25'
Kurzawa poslal z levé strany míč do vápna, tam si ho pravačkou stáhl k zemi LEANDRO PAREDES, který následně levačkou vyslal nechytatelnou střelu na branku a hosté jdou do vedení.
25'
Obránce Pau odkopává míč z vlastního vápna a hosté to musí zkoušet znovu.
24'
Autové vhazování pro PSG, z pravé strany, na polovině Pau.
22'
Míč se sice dostal do vápna Pau, kde ale končí akce hostů pouze střelou do boční sítě.
21'
Volný kop PSG rozehrává ze středového kruhu Paredes.
20'
Je za námi prvních dvacet minut zápasu, v němž jsou velkými favority hosté, kteří toho ale zatím na Stade du Hameau moc nepředvedli.
19'
Za pískotu diváků kombinují hosté na polovině Pau, nicméně domácí zatím stíhají se soupeřem běhat a dobře napadají rozehrávku.
18'
Pau stále na polovině PSG, zatím velmi sympatický výkon domácích! Kamissoko (Pau) si připisuje první střelu domácích na branku, z pravé strany Rica nepřekonal.
17'
Draxler (PSG) fauluje na své polovině a domácím se tak nabízí výhoda volného kopu, je to ale daleko od branky Rica.
16'
Jarju (Pau) si na polovině soupeře předkopl míč příliš dopředu a z nadějné akce není v podstatě vůbec nic.
15'
Hosté s míčem u vápna Pau, domácí se ale zatím úspěšně brání.
13'
Centr zamířil z levé strany do vápna Pau, domácí ale odvrací. Následně je odpískán útočný faul Kouassimu (PSG).
12'
PSG s míčem u půlící čáry, to bude dnes velmi častý obrázek hry.
11'
Guendouz (Pau) znovu v akci, tentokrát bude moci vykopávat od své branky.
10'
Centr z levé strany také dolétl do vápna Pau, kde ale dobře zasáhl gólman Guendouz, který míč vyboxoval.
9'
Draxler (PSG) faulován na polovině soupeře, hosté tak získávají výhodu volného kopu z levé strany, je to na centr do vápna.
8'
Kurzawa (PSG) vrací míč až na vlastní polovinu, rozehrávka hostů tak jde v tuto chvíli přes znovu přes obránce.
7'
Jarju (Pau) si šel až příliš okatě pro faul u vápna PSG, sudí nepíská, nařizuje odkop od branky.
6'
Paredes (PSG) rozehrává z vlastní poloviny, zatím se ale hostům kombinace příliš nedaří.
5'
Souboj u rohového praporku končí ztrátou míče útočícího Kouassiho (PSG), vhazování domácích, z levé strany.
4'
Domácí se nedokázali dostat do zakončení, navíc tam Sadzoute fauloval, takže míč mají hosté.
3'
Taktickým faulem zastavuje bránící Kouassi (PSG) útočnou akci domácích.
2'
Herrera (PSG) nepřesně odcentroval a hosté přišli o míč, hrají domácí, kteří postupují po levé straně.
1'
Hned po rozehrání se hosté hnali dopředu, vše přerušil odkop obránce Pau.
1'

Pau FC: Guendouz – Sadzoute, Kamissoko, Zahary, Bansais – Name, Diaby, Bayard – Ba Moulaye, Jarju, L. Gueye
Náhradníci: Bertrand – Beusnard, Bury, Daubin, Maisonneuve, Ndiaye, Sabaly

Paris Saint-Germain FC: Rico – Dagba, Kehrer, Kouassi, Kurzawa – Sarabia, Herrera, Paredes, Draxler – Choupo-Moting, Icardi
Náhradníci: Bakker – Bulka, Di Maria, I. Gueye, Kimpembe, Mbappe, Verratti

Rozhodčí: Batta – Berthomieu, Aube.
Pohárové utkání začíná v 18:30 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte zápas ujít. Máme se na co těšit!
Paris Saint-Germain FC je nejlepším francouzským celkem, který v Ligue 1 kráčí za dalším titulem a uspět chce také v poháru. Ať už hosté dnes nastoupí v jakékoliv sestavě, tak je jasné, že sestava bude mít obrovskou kvalitu. Celek z Paříže zatím v poháru vyřadil dva soupeře. Nejdříve porazil 6:0 Linas-Montlhery a poté porazil 1:0 Lorient. V tomto utkání nastoupil za celek z Paříže například Icardi, Draxler, Paredes, Di Maria, Thiago Silva či Kurzawa.
Pau FC je samozřejmě celkem z nižší soutěže a dnes ho čeká fotbalový svátek, protože přivítá hvězdné PSG. Každopádně domácí předvádí v poháru skvělé výkony a vyřadili už čtyři soupeře. Nejdříve porazili 1:0 celek Alberes Argeles, poté 4:1 tým Marssac, poté 3:2 Sable a naposledy se postarali o obrovské překvapení, protože porazili 3:2 ligové Bordeaux! Dnes ale na domácí čeká pořádný oříšek.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzský pohár má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel Pau FC – Paris Saint-Germain FC. Obrovským favoritem je samozřejmě hostující celek, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.