International Champions Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Manchester Utd. : Real - 1. srpna 2018   02:05

Manchester Utd.
18' Sánchez  • 27' Herrera
2:1
(2:1)
Real
Real
45+3' Benzema
Real

Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost, hezký den.
Dnešní zápas je u konce, Manchester United poráží Real Madrid 2:1 a připisuje si 3 body do tabulky International Champions Cupu. Nutno dodat, že anglický tým předváděl ve druhé polovině nesmírně trapný výkon. Šlo nejspíše znovu o taktiku Mourinha, nicméně betonovat celý poločas v přátelském utkání, to by zřejmě nečekal nikdo. Manchester navíc střídal pouze třikrát, a tak mladíci příliš příležitostí nedostali.
90+3'
90+3'
Isco zkusil vyrovnat, ale jeho střela byla spíše provizorní. Více se toho už nejspíše nestane.
90+2'
Kroos to sehrál s Iscem výborně, následně ale zakročil Bailly, který zblokoval centr přímo do rukavic brankáře Manchesteru.
90+2'
Bailly odhlavičkoval míč do zámezí, Kroos bude zahrávat další roh.
90+1'
Nacho to vzal na sebe a zkusil vyslat bombu ze střední vzdálenosti. Jeho pokus byl nesmírně prudký, ale prolétl jen těsně vedle tyče.
90'
Nastavovat se budou 3 minuty.
90'
Jeden z bránících hráčů Manchesteru odhlavičkoval míč daleko od branky, Real si míč ihned převzal a znovu míří kupředu.
89'
Pokus o rychlý signál nevyšel, obrana Manchesteru míč odvrátila do zámezí, roh.
89'
Darmian si počínal nedovoleně v souboji s Iscem, Real bude zahrávat standardní situaci z levé strany.
88'
Manchester United ve druhém poločase předvádí skutečně trapný výkon. Mourinho nejspíše zvolil taktiku bránění i v přátelském zápase, neboť hráči v červeném mají 0 střel, zatímco Real jich má ve druhé půli hned devět.
Dnešní utkání sleduje 64 141 diváků.
85'
Mitchell odhlavičkoval vysoký centr, který mířil do vápna Manchesteru United. Real si jej ihned převzal a znovu utahuje oprátky.
84'
Real Madrid zahrával rohový kop, ale nikdo z hráčů v bílém dresu se k zakončení nedostal.
83'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Mata, přichází Garner.
83'
De Tomas se už radoval, poté ale zjistil, že branku vůbec netrefil! Jeho pokus totiž zastavil jeho spoluhráč.
82'
De Tomas si naběhl do vápna, pokusil se najít ještě někoho ze spoluhráčů, ale marně, míč pouze prolétl vápnem.
81'
Jeden z hráčů Realu se po rohu k zakončení dostal, ale jeho střela nebyla vůbec povedená a skončila mimo.
80'
Rodriguez dostal míč do vápna, vypálil, ale jeho pokus byl sražený do zámezí, roh.
79'
Real Madrid utahuje obrátky, Manchester United je nyní skutečně tím týmem, který tahá za kratší část provazu.
78'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází McTominay, přichází Mitchell.
77'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Valverde Dipetta, přichází Isco.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Odegaard, přichází Kroos.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Vallejo, přichází Nacho.
75'
Pauza na občerstvení.
74'
Odegaard to zkusil přímo na branku, ale David de Gea jeho pokus vyboxoval a udržel pro svůj tým vedení.
73'
Luke Shaw zastavil rozběhnutého Galacheho nedovoleně, Real Madrid bude zahrávat standardní situaci z velmi výhodné pozice.
70'
Shaw centroval do vápna, tam si ale vůbec nikdo z hráčů v červených dresech nenabíhal.
69'
Llorente viděl nabíhajícího si spoluhráče za obranu soupeře, poslal tam také míč, ale David de Gea skvěle vyběhl a odkopl balón do zámezí.
68'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Fred, přichází Tuanzebe.
67'
Sánchez se prodíral čím dál tím blíže k brance soupeře, poté jej ale nedovoleně zastavil Llorente. Standardní situace pro Manchester.
65'
Rychlá kombinace hráčů v červených dresech na jejich polovině, hráčům Realu se nyní zamotaly hlavy, nicméně k žádnému nebezpečí to nevede.
63'
Darmian dvakrát odzbrojil Rodrigueze, ten však přesto získal míč potřetí a ihned vymyslel slibnou šanci, když předal míč na hranici velkého vápna Óscarovi. Ten vypálil o dobré dva metry nad.
62'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Ceballos, přichází De Tomas.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Odriozola, přichází Galache.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Vincius, přichází Arnaiz Oscar.
58'
Manchester se nyní nastěhoval na útočnou polovinu, tam ale nedokázal vymyslet nic kloudného. Střídající brankář Lunin zůstal bez práce.
55'
Střela Rodrigueze z dobrých pětadvaceti metrů neměla ty správné parametry a skončila vysoko nad brankou.
54'
Real Madrid je ve druhém poločase značně aktivnějším týmem, Manchester se vůbec nemůže dostat k míči.
52'
Do vápna Manchesteru přilétl vysoký centr z pravé strany, na míč ale nikdo nedosáhl, a tak se vše obešlo bez zakončení.
50'
Fred byl soupeřem podražen, ale sudí si toho nevšiml, a tak nechal hru pokračovat. Akce dospěla až ke střele jednoho z hráčů Realu, nicméně tento pokus byl nepřesný.
49'
Pereira si nabíhal za obranu soupeře, míč k němu ale nedoputoval, neboť dobře zasáhl Odriozola.
48'
Real Madrid zahrával standardní situaci, ale centrovaný míč nepřinesl nic, co by stálo za zmínku.
46'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Benzema, přichází Moya.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Casilla, přichází Lunin.
46'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Hernandez, přichází Rodriguez.
46'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Bale, přichází Odegaard.
46'
45+4'
45+3'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Real Madrid snižuje na rozdíl jediné branky. Z levé strany nacentroval do vápna Manchesteru Hernandez, limitovaný Bailly nedokázal míč odvrátit, KARIM BENZEMA se dostal před něj a s lehkostí z bezprostřední blízkosti zakončil.
45+3'
Real kooperuje s balónem po celé šíři hřiště, zatím se ale k vápnu Manchesteru nemůže ani přiblížit.
45+1'
Herrera se dostal ke střele po rohu Juana Maty, ale jeho pokus byl zblokovaný obranou Realu.
45'
Nastavovat se budou 4 minuty.
45'
Shaw centroval do vápna, ale Hernandez odklidil centrovaný míč na rohový kop.
45'
První půle se chýlí ke svému konci. Uvidíme, zdali bude k vidění ještě nějaká šance.
43'
Centrovaný míč od rohového praporku nepřinesl nic, co by stálo za zmínku. Manchester již má míč na vlastních kopačkách.
42'
Nyní se může pokračovat, roh pro Real Madrid.
40'
Hra byla delší dobu přerušena pro zranění Baillyho, který už do zápasu zraněný nastupoval.
38'
Bailly důrazně bránil Llorenteho, ten skutečně nevěděl, jak by mohl přelstít zkušeného obránce. Nakonec Llorente předal míč spoluhráči, ten ihned nacentroval, ale obrana United balón poslala do zámezí.
36'
Zdá se, že bude v pořádku. Už je na vlastních a hra může pokračovat.
35'
Dipetta nyní tvrdě sestřelil Sáncheze, ten se drží za koleno a zůstává ležet na trávníku.
33'
Tříminutová pauza na občerstvení hráčů pomalu končí, David de Gea bude odkopávat od branky.
30'
Bale dostal míč na hranici velkého vápna, zkusil zakončit technickou střelou, ale o dobrý metr branku přestřelil.
29'
Bale proklouzl do vápna, tam se mu ale pod nohy vrhli Shaw a Bailly. Druhý jmenovaný dokázal centrovaný míč Velšana zblokovat na roh.
27'
Manchester United právě vstřelil branku!
Tak tohle bylo krásně sehrané od hráčů v červených dresech! Juan Mata dostal z poloviny Manchesteru skvělý pas za obranu soupeře, následně nacentroval do vápna, kde Alexis hlavou přiklepl míč ANDERU HERREROVI, jenž se štěstím prostřelil brankáře.
25'
Centr Shawa dokázal Odriozola zblokovat, míč následně doputoval do zámezí. Manchester bude vhazovat.
24'
Vincius se po velmi zdařilé individuální akci zbavil Fosu-Mensaha, následně hledal Balea, ale ten hlavou branku netrefil.
23'
Darmian si v souboji s Hernandezem neporadil a o míč přišel. Real Madrid následně míč neudržel, neboť Manchester skutečně aktivně přessoval a vybojoval balón na své kopačky.
21'
Hernándezova přihrávka byla nepřesná, nikdo z hráčů v bílém dresu míč nepřebral.
20'
Mata si počínal na vlastní polovině nedovoleně, což neuniklo očím hlavního arbitra. Real Madrid bude rozehrávat.
18'
První branka zápasu je tady! Manchester United se ujímá vedení po pěkné akci. Herrera skvěle vysunul Darmiana, který se rozhlédl a našel z pravé strany přesným pasem ALEXISE SÁCNEZE, jenž z vápna nezaváhal a prostřelil gólmana Casillu.
16'
Shaw už se hnal do rychlé akce, ale jeho snažení bylo zastaveno pro ofsajd.
15'
Mata byl na středové čáře nedovoleně zastaven, Manchester United bude rozehrávat.
14'
Manchester zapojil do rozehrávky i brankáře a kombinuje po celé šíři hřiště, zatím ale pouze na vlastní polovině.
13'
Benzema sice dostal přihrávku na hranici velkého vápna, ale ke střele se nedostal, neboť jej téměř okamžitě čistě odzbrojil Herrera.
11'
Pozorná obrana Manchesteru United odvrátila centrovaný míč, který směřoval před branku Davida de Gey.
10'
Casilla si připisuje jistý zákrok proti střele Juana Maty, který pálil z hranice velkého vápna pouze doprostřed branky.
8'
První šance i na druhé straně. Z pravé strany přilétl skvělý přízemní centr na Benzemu, ten z vápna střílel z první, ale branku netrefil.
6'
Juan Mata si naběhl za obranu soupeře, dostal tam také přihrávku, ale jeho střela z vápna byla velmi špatná.
5'
Nepřesnosti na straně anglického týmu, standardní situace nepřinesla nic nebezpečného.
4'
Alexis se vydal kupředu, rozkmital své rychlé nohy, ale Vallejo jej nedovoleným zákrokem zastavil. Standardní situace pro Manchester.
3'
Nyní se ďáblové zpětnými přihrávkami vyhnali téměř k vlastnímu vápnu.
2'
Manchester United sice drží míč, k brance svého soupeře se ale stále nemůže dočkat.
1'

Manchester United: de Gea – Darmian, Bailly, Fosu-Mensah, Shaw – Fred, Herrera, McTominay, Pereira A. – Mata – Sánchez
Náhradníci: Bohui, Garner, Gomes, Grant, Greenwood, Hamilton, Chong, Mitchell, Pereira J., Tuanzebe, Williams

Real Madrid CF: Casilla – Odrizola, Vallejo, Sánchez, Hernandez – Llorente, Valverde Dipetta – Vincius, Ceballos, Bale – Benzema
Náhradníci: Isco, Arnaiz, Asensio, Carvajal, De La Fuente Barquilla, De Tomas, Nacho, Franchu, Galanche, Kroos, Leon, Lucas, Lunin, Navas, Moya, Odegaard, Quezada, Rodriguez, Valenciano, Zidane.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:05.