International Champions Cup -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Inter Milán - 24. července 2019   13:30

Juventus
Juventus
68' Ronaldo
1:1
(0:1)

4:3 (PEN)

Inter Milán
Inter Milán
10' de Ligt (vl.)
Juventus
Szczesny (46. Buffon) – De Sciglio, de Ligt (46. Demiral), Bonucci (C) (69. Rugani), Cancelo – Rabiot, Pjanić (65. Can), Matuidi (78. Muratore) – Bernardeschi, Higuaín (46. Mandžukić), Ronaldo.
Zhang
Nanjing Olympic Sports Center, Nanjing
Inter Milán
Handanović (C) (46. Padelli) – D'Ambrosio, de Vrij (78. Ranocchia), Škriniar (80. Bastoni) – Gagliardini (82. Mario), Brozović (82. Valero), Sensi, Candreva (88. Agoume), Dalbert (83. Barella) – Perišić, Esposito (82. Puscas).

To už je ode mne vše, za pozornost Vám děkuje Lukáš Mihal a přeji příjemný zbytek dne.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 3:7. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:19.
Juventus nakonec dotáhl penalty do vítězného konce, i když mohl slavit výhru mnohem dříve. O vítězství mohli rozhodnout Rabiot s Bernardeschim, ale ani jeden nedal. Nakonec si vítěznou penaltu připsal Demiral, který měl navíc trochu štěští.
Je rozhodnuto, Juventus vítězí! Padelli sice odhadl správný směr, ale na rychlou přízemní střelu Demirala nedosáhl.
Buffon chytá třetí penaltu a Juventus může opět vyhrát! Domácí brankář tentokrát vychytal Valera.
Bernardeschi mohl zajistit výhru svému týmu, ale penaltu nedává! Míč napálil do brankové konstrukce.
Je srovnáno! Buffon míč málem chytil, ale střela Barelly mu nakonec propadla do sítě.
Inter stále zůstává ve hře! Rabiot byl nervózní a poslal míč jen nad bránu.
Mario ještě vykřesal naději, nyní však Padelli musí chytit.
Padelli tentokrát zůstal stát, zatímco Can v klidu poslal míč k pravé tyči.
Buffon opět kryje, střelu Longa srazil na levou tyč, od které se míč odrazil ven.
Padelli tentokrát odhadl směr, ale na tvrdou ránu Ronalda nedosáhl.
Buffon zase odhadl směr, ale střelu Puscase nedokázal zastavit.
Cancelo míří přesně do levé šibenice, 1:0.
Inter neproměňuje hned první penaltu! Ranocchia střílel k levé tyči, což Buffon skvěle odhadl.
Střílení penalt začíná.
Za chvíli uvidíme penalty! Ve druhém poločase už byl lepší Juventus, který hlavně díky Ronaldovi vyrovnal a dokonce mohl jít i do vedení, ale další šance už využít nedokázal. Inter byl také občas nebezpečný, ale hosté byli od druhého gólu docela daleko. Uvidíme tedy, jak dopadne penaltový rozstřel.
90+5'
Druhý poločas skončil.
90+4'
Italský mistr je zahnán na svou poloviny. Dost pravděpodobně budou k vidění penalty.
90+3'
Domácí jsou poprvé v nastaveném času na útočné polovině, ale k zakončení se zatím moc netlačí.
90+2'
Juventus už se soustředí hlavně na obranu, většinu času se proto hraje poblíž Buffona. Ten však zatím nemusel zasahovat.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty.
90'
V závěru utkání je mírně aktivnější Inter, ale ten má zatím ke vstřelení branky velmi daleko.
89'
Už delší dobu se toho na hřišti moc neděje, pravděpodobně se dočkáme penaltové rozstřelu.
88'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Lucien Agoume.
85'
Bernardeschi to opět zkusil z velké dálky, ale zase mířil jen mimo tři tyče.
83'
Moc vysoký centr zkoušel Can zakončovat pomocí nůžek, ale ty mu vůbec nevyšly, soupeři daroval aut.
83'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Dalbert Henrique Chagas Estevao, přichází Nicolò Barella.
82'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Marcelo Brozović, přichází Borja Valero.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Roberto Gagliardini, přichází João Mário Naval Costa Eduardo.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Sebastiano Esposito, přichází George Puscas.
81'
Závěrečnou desetiminutovku utkání začíná lépe Inter, protože vybojoval roh. Ani celkově sedmý rohový kop však není využit.
80'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Milan Škriniar, přichází Alessandro Bastoni.
78'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Stefan de Vrij, přichází Andrea Ranocchia.
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Blaise Matuidi, přichází Simone Muratore.
76'
De Sciglio si asi mírně podvrtl kotník, aktuálně je ošetřován. Uvidíme, jestli bude střídat.
75'
Ronaldo mohl dokončit obrat, dostal se dokonce před Padelliho, ale než vystřelil, tak ho hostující brankář odstavil od míče!
74'
Juventus je nyní jednoznačně lepší. Míč šikovně vybojoval a ihned s ním míří do útoku.
73'
Inter mohl opět vézt, ale Esposito z dobré pozice nedokázal dostat míč do brány.
72'
Hra se po delší době trochu uklidní, domácí totiž kombinují na vlastní půlce, potřebují si na chvíli odpočinout.
71'
Juventus jde za obratem, nyní byl v další velké šanci, při které ale nakonec fauloval.
69'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Leonardo Bonucci, přichází Daniele Rugani.
68'
Juventus právě vstřelil branku!
Tak to byla fotbalová paráda! Čistý průstřel to sice nebyl, ale branka to byla rozhodně pěkná! K přímému kopu z hranice pokutového území se nemohl postavit nikdy jiný než CRISTIANO RONALDO, který míč odrazil od zdi přesně do pravé šibenice!
67'
Střídající Can chtěl ihned pomoci svému týmu ke gólu, ale jeho centr z pravé strany neměl šanci na úspěch.
66'
Esposito padá na zem a chytá se za kotník. Nakonec je ale v pořádku, ve hře bude pokračovat a tak se okamžitě hraje dál.
65'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Miralem Pjanić, přichází Emre Can.
64'
Útočné snažení Milánu je zastavena kvůli útočnému faulu, po dlouhé době se tak do hry zapojí Buffon.
63'
Hosté si chtějí pojistit výhru druhým gólem. Střela Perišiće ale byla na poslední chvíli vytěsněna na roh.
62'
Matuidi mohl založit další nadějnou šanci, ale jeho postranní přihrávka byla moc dlouhá, u míče byl první hráč Interu.
60'
Ronaldo zaujal svůj typický postoj a tvrdě vypálil, ale jen do zdi. Následně střílel ještě Matuidi, ale ani nedokázal prostřelit defenzivu Interu.
59'
Milán brání velmi tvrdě, kvůli čemuž bude muset bránit dost nebezpečnou standartku.
58'
Následoval ještě rohový kop, ale ani ten italský mistr nedokázal využít. Hosté se tak osvobozují odkopem.
57'
Juventus jde za vyrovnání, v další velké šanci byl Rabiot! Z hranice pokutového území však trefil jen připraveného Padelliho.
56'
Na druhé straně se Inter pokusil prosadit pomocí centru, ale bez problémů ho dokázal pokrýt De Sciglio.
55'
V další velké šanci byl Mandžukić, ale ani on si na hostujícího brankáře nepřišel.
54'
Ronaldo předvedl jednu ze svých typických akcí. Pomocí kličky si nachystal střelu pravačkou, ale střídajícího Padelliho nedokázal překonat.
53'
Žlutou kartu dostává Leonardo Bonucci (Juventus FC).
52'
Ani roh domácím zatím ke skórování zatím nepomohl, obranu Interu je stále bezchybná.
51'
Před rohem se ve vápnu strhla menší potyčka, kterou musí uklidňovat hlavní sudí.
51'
Díky tomuto faulu Juventus vybojoval první rohový kop zápasu.
50'
Je tu první faul druhého poločasu, na útočné polovině celkem zbytečně fauluje jeden z milánských hráčů.
48'
Na druhé straně hřiště se do zakončení tlačíl Bernardeschi, ale přes hostující obranu míč nedostal.
47'
Na začátku druhé půle je aktivnější Inter, střídající Buffon už musel předvádět první zákrok.
46'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Gonzalo Higuaín, přichází Mario Mandžukić.
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Matthijs de Ligt, přichází Merih Demiral.
46'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Wojciech Szczesny, přichází Gianluigi Buffon.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Samir Handanović, přichází Daniele Padelli.
46'
V prvním poločase byl překvapivě lepší Inter, který otevřel skóre v 10. minutě díky vlastnímu gólu de Ligta. I potom byli hosté lepší, ale Juventus také párkrát zahrozil. Druhý poločas proto bude hodně zajímavý.
Druhý poločas začne přibližně v 14:40.
45+4'
45+3'
Inter si při bránění pomohl faulem, Juventus měl tedy výhodu, ale tu zahodil přízemní střelou do středu branky.
45+2'
Bernardeschi nevěděl co dál, tak prostě vystřelil z hranice pokutového území, ale mířil jen nad bránu.
45+1'
Nastavují se tři minuty.
45'
Ani pátý rohový kop Interu nic nebezpečného nepřinesl, turínský klub bude vhazovat na levé straně hřiště.
44'
Brankář Juventusu musel být opět v pohotovosti, vyrážel dost nebezpečný nákop, který mířil přesně pod horní tyč.
42'
Na nebezpečný centr si nabíhal Higuaín, ale při tom fauloval protihráče, takže bude rozehrávat Handanović.
41'
Žlutou kartu dostává Danilo D'Ambrosio (Juventus FC).
41'
Milán se dostal do přečíslení pět na tři. Následně přišla střela z druhé vlny, ale Szczesny měl dostatek času na zákrok a střelu z dálky vyrazil.
40'
Ronaldo si nyní vůbec nerozuměl se svými spoluhráči, míč totiž poslal přímo na kopačka interského hráče.
39'
Perišić prokázal svou rychlost, předběhl celou obranu Juventusu, ale jeho tvrdá rána skončila jen na boční síti.
38'
Inter rozehrával další roh, celkově už čtvrtý. Juventus stále nemá na kontě ani jeden.
37'
Hosté byli s míčem až v soupeřícím vápnu. Tam to ale přehnali s kombinací a nakonec ani nevystřelili.
36'
Ronaldo padá na trávník a vypadá dost vytočeně. Asi byl našstvaný kvůli tomu, že se nepískal faul.
35'
Ten už nic nebezpečného nepřinesl, míč tak putuje k domácímu gólmanovi, který rozehrává nakrátko.
34'
Po odkopu hostujícího brankáře přichází rychlý útok, který chtěl zakončit Perišić. De Ligt napravil své předchozí zaváhání a míč srazil na roh.
33'
Ronalda se tlačí za vyrovnávací brankou. Dostal docela nadějný centr, ale míč poslal jen na horní síť.
32'
Szczesny zahájil hru nepřesným odkopem, což o chvíli později předvádí také Handanović.
30'
Nakonec přišla jen nepřesná střela. Následovat bude tříminutová přestávka na pití.
29'
Aktivní napadání se milánskému klubu opět vyplatilo. Nyní tak může kombinovat na útočné polovině.
28'
Juventus následně uklidňuje hru, Inter je na tom viditelně lépe, do poločasu by hosté určitě rádi skórovali ještě jednou.
27'
Chvíli nato se navíc Milán dostal do protiútoku, který skončil rohem a dost nebezpečnou hlavičkou. D'Ambrosio však mířil jen mimo tři tyče.
26'
Ronaldu sice vyškolil dva hráče Interu, ale k zakončení to zase nevedlo.
25'
Úřadující italský mistr se k soupeřícímu vápnu dost přiblížil, ale stále nemůže najít cestu do něj.
24'
Juventus stále nemůže najít efektivní cestu dopředu. Nakonec přišel nákop, který však bez problémů lapil Handanović.
23'
Vzápětí byl Milán zatlačen zpět k sobě, takže opět zkusil nakopnout, ale tentokrát skončil míč až u domácího brankáře.
22'
Domácí však zase míč moc dlouho nepodrželi. Inter na nic nečeká a okamžitě nakopává do útoku.
21'
D'Ambrosio trochu přidržel Ronalda, což hlavní sudí viděl jako faul.
20'
Ani tentokrát se hosté nedostali k zakončení a tak se Turín mohl osvobodit odkopem na druhou půlku hřiště.
19'
Po rozehrávce Szczesnyho Juventus míč velmi rychle ztrácí, Inter bude vhazovat na pravé straně hrací plochy.
18'
Až po osmi minutách se Milán opět usazuje na útočné polovině. Tam však při hlavičkovém souboji fauluje Perišić.
17'
Opět se to potvrdilo, domácí tak musí zase zakládat ofenzivu ze své půlky.
16'
Inter stále nemá moc síly, po úspěšné obraně míč většinou velmi rychle ztrácí.
14'
První standartku vybojoval také Juventus, ale ten si nevedl vůbec dobře. Centr byl totiž moc vysoký a tak Handanoviće neohrozil.
13'
Hosté jsou po skórování poněkud vysílení a tak žádný útočník na dlouhý nákop nedokázal zareagovat, míč skončil u domácího gólmana.
12'
Juventus se okamžitě pokouší o vyrovnávací branku, ale po přechodu půlící čáru míč rychle ztrácí.
10'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Následný rohový kop už ale gólem končí! Jeden z hostujícíh hráčů prodloužil centr před bránu přímo do MATTHIJSE DE LIGTA, který si míč nešťastně srazil do vlastní sítě.
10'
Sensi se odhodlal k přímé střele a nebylo to vůbec špatné, ale Szczesny ránu pod horní tyč vytěsnil nad bránu.
9'
Nebezpečná standartku pro hosty! Dalbert končí hodně tvrdým způsobem na zemi, vybojoval tak trestný kop z levé strany hřiště.
8'
Mírně aktivnějším celkem je nyní Inter, který kombinuje na své půlce a opatrně hledá cestu do útoku.
7'
Domácí stoperská dvojice nedala šanci k hlavičce, rohový kop tak ke skórování nepomohl.
6'
Hosté poté vybojovali míč a poprvé v utkání se dostali do soupeřícího vápna, kde nakonec vytěžili alespoň rohový kop.
5'
Inter zatím soupeře nepouští ani ke svému vápnu, nyní to bylo za cenu autového vhazování pro italského mistra.
4'
Juventusu se napadání vyplatilo, protože získal balón a opět pomalu míří do útoku.
3'
Milán se také pokouší o první zakončení, ale zatím se nepřiblížil ani k soupeřícímu vápnu.
2'
Útočné snažení nakonec vyústilo k první střele zápasu, kterou si nemohl připsat nikdo jiný než Ronaldo. Míč však posílá jen do připraveného Handanoviće.
1'
Úvodní výkop obstaral Juventus, který musí být při následném zakládání útoku hodně opatrný, protože Inter velmi aktivně napadá.
1'

Juventus FC: Szczesny – De Sciglio, de Ligt, Bonucci (C), Cancelo – Rabiot, Pjanić, Matuidi – Bernardeschi, Higuaín, Ronaldo.
Náhradníci: Pinsoglio, Loria, Buffon – Pereira, Kastanos, Demiral, Rugani, Muratore, Frederiksen Baden, Mandžukić, Di Pardo, Touré, Mavididi, Can, Coccolo, Beruatto.

Inter Milán: Handanović (C) – D'Ambrosio, de Vrij, Škriniar – Gagliardini, Brozović, Sensi, Candreva, Dalbert – Perišić, Esposito.
Náhradníci: Berni, Padelli – Agoume, Barella, Bastoni, Valero, Colidio, Longo, Mario, Ntube, Pirola, Puscas, Ranocchia, Vergani.

Rozhodčí: Zhang.
Inter Milán
Inter také nezačal International Champions Cup vůbec dobře. Také totiž nestačil na anglický klub, konkrétně Manchester United. I tentokrát byli lepší Angličané. United si připsal 21 střel, zatímco Milán má na kontě jen 8 střel. I přesto, že bylo na vidění tolik střel, tak padla jen jediná branka. Postaral se o ní Greenwood, který v 76. minutě zajistil no tomto turnaji další výhru pro anglický tým.
Juventus FC
Juventusu se v čele s Ronaldem první zápas turnaje moc nepovedl. Překvapivě podlehl Tottenhamu, který byl v zápase lepší. Nejprve šli do vedení právě kohouti, ve 30. minutě se prosadil Lamela. Italský klub sice následně otočil vývoj utkání po gólech Higuaína a Ronalda, ale ani to na výhru nestačilo. V 65. minutě vyrovnal Lucas a ve třetí minutě nastavení rozhodl o výhře svého týmu Kane.
Zdravím všechny fanoušky International Champions Cupu. Dnes na sebe narazí dva zástupci italské Serie A, úřadující mistr Juventus se střetne s Interem Milán. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.