Italský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Sampdoria : Pescara - 28. listopadu 2017   21:00

Sampdoria
Sampdoria
2' Kownacki  • 9' Ramirez  • 31' Capezzi  • 74' Kownacki
4:1
(3:0)
Pescara
Pescara
53' Benali
Sampdoria
Fourneau
Pescara

Domácí prvoligový celek potvrdil roli favorita, vyhrál tento zápas 4:1 a postupuje do další fáze italského poháru. Tento turnaj naopak pro Delfino Pescara 1936 končí.
90+2'
90+2'
Už se nic nestane.
90+2'
Žlutou kartu dostává Michele Fornasier (Delfino Pescara 1936).
90+1'
Nad rámec základních devadesáti minut se budou nastavovat dvě minuty.
90'
Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat nad rámec poločasu.
89'
V poklidném tempu se duel dohrává, ani jeden celek se nikam nežene, hraje se na polovině hrací plochy.
87'
Filip Djuricic vedl bleskovou akci domácích. Přes houževnatou obranu se propracovat do zakončení nedokázal.
86'
Mamadou Coulibaly se pokouší na sebe navázat domácí obránce, a pak poslat míč volnému spoluhráči, ale zatím se to nedaří.
84'
Domácí hráč fauloval těsně před pokutovém území. Volný kop pro hosty, rozehrává Ahmad Benali. Jeho centr se sice snesl před branku, ale nikdo z jeho spoluhráčů nezakončil přesně.
83'
Dawid Kownacki si nyní šel pro hattrick, ale jeho zakončení zablokoval jeden z hráčů hostujícího celku.
82'
Fotbalisté z Janova mají k dispozici autové vhazování na polovině hrací plochy.
81'
Střídání v týmu Delfino Pescara 1936: ze hřiště odchází Marco Carraro, přichází Elimane Franck Kanoute.
81'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Matias Silvestre, přichází Joachim Andersen.
81'
Marco Perrotta utekl po straně, pokoušel se nacentrovat před branku, ale jeho pokus našel jen obránce.
79'
V poklidném tempu se zápas dohrává, hostující celek ale sympaticky bojuje a nedává soupeři nic bez boje.
78'
Francesco Zampano se pokoušel centrovat před branku, ale jeho pokus nebyl vůbec přesný.
77'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Gianluca Caprari, přichází Filip Djuricic.
75'
Patnáct minut hry nás dělí od konce zápasu, fanoušci v Janově si domácí výhru užívají.
74'
Sampdoria právě vstřelila branku!
Domácí celek si vypracoval tlak na útočné polovině, hosté se zmocnili míče, ale rychle o něj přišli. Toho využil k pohotové střele DAWID KOWNACKI a poslal míč k tyčce.
74'
Domácí Sampdoria se nyní propracovala na útočnou polovinu.
72'
Hostující Francesco Zampano se nabízel pro přihrávku, hlásil se o balon, ale míč se k němu nedostal.
71'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek míří za výhrou, Gianluca Caprari mohl přidat další branku, ale na dlouhý pas od spoluhráče nedosáhl.
69'
Marco Perrotta se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale domácí obrana mu mnoho prostoru nedala.
68'
Střídání v týmu Delfino Pescara 1936: ze hřiště odchází Hugo Campagnaro, přichází Michele Fornasier.
67'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, který narušil bleskovou akcí Matias Silvestre.
65'
Gaston Brugman nedokázal přesněji zakončit, a proto má balon hostujíc gólman, který bude vykopávat od své brány.
64'
Hostující celek spoléhá na dlouhé míče, Elimane Franck Kanoute hledal před brankou naběhnutého spoluhráče, ale centr byl příliš přetažený.
62'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Antonio Mazzotta, přichází Edgar Elizalde.
62'
Hostující brankář se často a rád zapojuje do rozehrávky svého týmu, tím pomáhá obráncům.
60'
Šedesát minut hry je pryč, domácí fotbalisté stále vedou o dva góly, nyní vedl další domácí akci Jacopo Sala.
59'
Mnoho šancí od první branky hostujícího celku k vidění není. Sledujeme klidnější pasáž hry.
58'
Žlutou kartu dostává Hugo Campagnaro (Delfino Pescara 1936).
55'
Pescara pokračuje v aktivní hře a domácí celek se nyní nemůže vůbec dostat do tempa. Sampdoria hraje nejhorší pasáž hry v zápase.
53'
Pescara právě vstřelila branku!
Do druhého poločasu vstoupili domácí fotbalisté hodně laxně, jakoby se nemohlo nic stát... a stalo. PO rychlé kombinaci a akci se prosazuje hostující AHMAD BENALI. Jeho střílenou přihrávku si do brány srazil domácí hráč.
53'
Mamadou Coulibaly z předbrankvého prostoru vypálil, jeho pokus zablokovala obrana.
52'
Domácí celek kontroluje hru, vede o tři branky a má namířeno k postupu do další fáze italského poháru.
50'
Pět minut hry z druhého poločasu je pryč, domácí Vasco Regini je hodně otřesený po jednom ze soubojů.
49'
Sampdoria se propracovala do střelecké pozice, brankáře ale překonat jeden z útočníků nedokázal.
48'
Rohový kop pro domácí celek. Obrana si dokázala s centrem před branku snadno poradit.
46'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Gaston Ramirez, přichází Ricardo Alvarez.
46'
Domácí celek dominuje dění na hrací ploše, vstřelil tři branky, potvrzuje roli favorita, a tak nyní už může hrát v pohodě, naopak hosté musí změnit před druhým poločasem úplně všechno.
45+1'
45+1'
Nastavovat se bude jedna minuta.
45'
Probíhá poslední poslední hra v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
44'
Gaston Ramirez se propracoval do střelecké pozice, ale ještě udělal kličku před branku, se kterou si poradil obránce.
43'
Domácí celek kontroluje hru, má více ze hry, ale nemůže se probojovat do střelecké pozice.
42'
Simone Ganz se dostal k hlavičce, kterou poslal jen o malý kousek nad branku. Gólman domácího celku výborně zasáhl, a pak následovat rohový kop.
41'
Po faulu hostujícího hráče následoval volný kop, se kterým si dokázal brankář poradit, míč vyrazil před sebe.
40'
Žlutou kartu dostává Marco Perrotta (Delfino Pescara 1936).
39'
Gaston Brugman se probojoval k zakončení, jeho tvrdá střela mířila do středu brány, gólman si dokázal poradit.
38'
Mirko Pigliacelli se zapojil do rozehrávky svého týmu, ale spolu s obránci se mu podařilo míč dostat do bezpečné vzdálenosti.
37'
Ahmad Benali vedl zajímavou akci svého týmu, následně zakončoval z nepříznivé pozice Hugo Campagnaro. Jeho rána končí mimo branku.
36'
Marco Carraro se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale spoluhráčova přihrávka na něho byla příliš nepřesná.
35'
Gaston Brugman to zkoušel z velké dálky, jeho rána byla zablokovaná obráncem UC. Míč tak mají na kopačkách domácí fotbalisté.
33'
Bleskovou protiakci hostujícího celku dokázala výborně zablokovat obrana domácích. Je z toho odkop od brány.
31'
Gaston Ramirez výborně rozehrál akci, kterou pak v předbrankovém prostoru přesnou ránou zakončoval domácí LEONARDO CAPEZZI. Jeho povedená rána znamená třetí gól.
31'
Do rozehrávky se zapojil také brankář druholigového týmu. Hosté tahají za kratší konec pomyslného provazu.
30'
Půlhodina hry je minulostí, domácí celek stále vede o dva góly díky dvěma přesným trefám z prvních minut.
28'
Francesco Zampano výborně zablokoval střelecký pokus domácího hráče, ten se tak ke střele na branku propracovat nedokázal.
26'
Nyní domácí obrana dokázala odrazit útoky soupeřů, a tak se hraje na polovině hrací plochy.
25'
Antonio Mazzotta založil akci, ve které pak pokračoval jeho spoluhráč. Simone Ganz se nedokázal propracovat do střelecké pozice, ale vybojoval pro své barvy autové vhazování.
23'
Nyní se pomalu pokouší prosazovat hostující fotbalisté na útočné polovině, ale zatím marně hledají cestu cestičku, kterou by mohli útočit.
22'
Gianluca Caprari hledal naběhnutého spoluhráče, ale drží se za hlavu, protože ví, že se přihrát dalo výrazně lépe.
21'
Leonardo Mancuso se pokoušel probojovat do střelecké pozice před domácí brankou, ale obrana v modrém byla pozorná a nenechala se zaskočit.
20'
Mnoho šancí opravdu v tomto zápase k vidění není. Domácí celek vede o dva góly, které rychle vstřelil. Delfino se zatím nemůže prokombinovat do zakončení.
18'
Leonardo Capezzi centroval před branku, ale nedokázal si poradit s obráncem hostujícího celku.
17'
Hostující obrana je nyní pozorná a domácí celek nenechá kombinovat hlouběji na útočné polovině.
15'
Obrázek hry je stále stejný, domácí mají více ze hry, Jacopo Sala centroval před branku, jeho pokus vyboxoval brankář do bezpečí.
14'
Hostující celek se prokombinoval před branku domácích, ale obrana si dokázala výborně poradit.
12'
Nicola Murru se pokoušel probojovat do střelecké pozice, s jeho pokusem si ale poradila hostující obrana.
11'
Hraje se na polovině hrací plochy, domácí celek diktuje tempo hry.
9'
Po rychlé akci krásně nacentroval Dawid Kownacki a GASTON RAMIREZ poměrně snadno zakončoval mimo dosah brankáře. Druhá střela na branku, druhý gól. Asistence: Dawid Kownacki.
9'
Od první vstřelené branky jsme zatím výraznější šanci neviděli. Míč mají v držení domácí, kteří se rychle dostávají na útočnou polovinu a dávají druhý gól.
8'
Domácí fotbalisté se před vlastní brankou dokázali dostal k míči a pokoušel se odvrátit směr hry.
7'
Francesco Zampano se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale jeho pokus o přihrávku nenašel nikoho ze spoluhráčů.
6'
Domácí celek kombinuje na polovině hrací plochy, potvrzuje roli favorita a Pescara se musí bránit.
5'
Gianluca Caprari se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale jeho pokus byl hodně nepovedený, míč se mu zamotal, a tak rána byla nepřesná.
5'
Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže propracovat do zakončení. Domácí celek už vede.
2'
Tak to je italský fotbal pěkně tempo furioso.
2'
Domácí celek se bleskově dostává do vedení. Gaston Ramirez centroval před branku a jeho centr nohou usměrnil do brány obránci nepohlídaný DAWID KOWNACKI.
1'
Domácí celek hraje v modrém a má k dispozici na polovině hrací plochy autové vhazování. Hosté oblékli žlutozelené dresy silně připomínající reflexní vesty českých silničářů.
1'
Za malý moment zápas začne.

UC Sampdoria: Puggioni – Capezzi, Caprari, Kownacki, Murru, Praet, Ramirez, Regini, Sala, Sivestre, Verra
Náhradníci: Tozzo – Andersen, Barreto, Bereszynski, Djuricic, Ferrari, Ivan, Dodo, Torreira, Tozzo, Zapata

Delfino Pescara 1936: Pigliacelli – Benali, Brugman, Campagnoro, Carraro, Coulibaly, Ganz, Mancuso, Mazzotta, Perrotta, Zampano
Náhradníci: Fiorillo – Baez, Capono, Cappelluzzo, Crescenzi, Del Sole, Elizalde, Fiorillo, Fornasier, Kanoute, Latte Lath, Pettinari, Valzania.
Papírovým favoritem jsou domácí, ale tým z nižší soutěže má o motivaci postaráno. Příběhů. v nichž outsider potrápil a porazil favorita je poměrně mnoho. Možná se dočkáme podobného scénáře i dnes.
UC Sampdoria hraje nejvyšší italskou soutěž. Z posledních pěti zápasů vyhrála tři. Chievo porazila 4:1, Janov 2:0 a Juventus 3:2. Nestačila na Inter 2:3 a Bolognu 0:3. V tabulce soutěže je na šesté pozici.
Delfino Pescara 1936 hraje druhou nejvyšší italskou soutěž. Z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný. Porazilo Pro Vercelli 3:1, remizovalo s Palermem 2:2. Nestačilo na Brescii 0:3, Bari 0:1 a Speziu 0:4. Po 16 odehraných kolech druhé ligy je tým na šestnácté pozici.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky italského klubového fotbalu. V tomto zápase italského poháru proti sobě nastoupí UC Sampdoria a Delfino Pescara 1936.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.