Italský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Cagliari : Sampdoria - 5. prosince 2019   21:00

Cagliari
Cagliari
8' Cerri  • 49' Ragatzu
2:1
(1:0)
Sampdoria
Sampdoria
88' Gabbiadini
Cagliari
Olsen – Lykogiannis, Klavan, Walukiewicz, Cacciatore – Ionita, Giménez, Deiola – Ragatzu (90. Nández), Castro (74. Nainggolan), Cerri (84. Pedro)
Sampdoria
Audero – Augello, Murillo, Chabot, Ferrari (46. Regini) – Marcel (65. Rigoni), Vieira, Linetty, Thorsby – Caprari (85. Gabbiadini), Maroni
Murru, D´Amico, Gabbiadini, Jankto, Rigoni, Falcone, Regini, Seculin

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 4:11. Rohy: 0:9. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:11.
Je konec! Cagliari zvládlo dnešní duel 4. kola Coppa Italie a vítězí 2:1. Fotbalisté domácího celku vlétli do utkání jako velká voda a Alberto Cerri otevřel skóre už v 8. minutě. Další obrovskou šanci měl Lykogiannis, ale jeho průnik skončil nepřesným zakončením. Po změně stran navíc přidal druhou branku domácího celku Ragatzu. Sampdoria se však nevzdala a snažila se závěr duelu zdramatizovat, což se hostům povedlo brankou střídajícího Gabbiadiniho. Na víc už se ale klub z Janova nezmohl a v poháru končí.
90+3'
90+3'
Hosté ještě nakopli míč do pokutového území, kde zasáhl Klavan, který míč odehrál ven ze šestnáctky. Vypadá to, že Cagliari si postup pohlídá.
90+2'
Vieira odcentroval do pokutového území, jenže jeden z hostujících hráčů si ve výskoku pomohl nedovoleným zákrokem, který neutekl zraku hlavního arbitra.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Ragatzu, přichází Nández.
88'
Sampdoria právě vstřelila branku!
Tak jsem to zakřikl! Hostující celek totiž dramatizuje závěr dnešního duelu! MANOLO GABBIADINI dostal přihrávku na hranici velkého vápna a z otočky překonal bezmocného Olsena!
87'
Do rozehrávky Sampdorie se opět musel zapojit také brankář Audero, který míč nakopl na polovinu soupeře. Hráči v bílém se nemohou dostat do šestnáctky.
86'
Nainggolan roztáhl hru na levé křídlo. Rychlonohý Deiola poté přenesl hru až k pokutovému území soupeře, ale nikdo v červeném nedokázal zakončit.
85'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Caprari, přichází Gabbiadini.
84'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Cerri, přichází Pedro.
84'
Sampdoria se usadila na polovině svého soupeře a ještě se snaží vykřesat jiskřičku naděje do závěrečných minut. Domácí obrana však odolává v pevném bloku.
83'
Exekuce přímého kopu se ujal Rigoni, který zvolil tvrdou střelu pravačkou, ale jeho dělovku zastavila dobře postavená zeď.
82'
Nainggolan fauloval v blízkosti vlastní šestnáctky a nabídl soupeři rozehrávku přímého kopu z nadějné pozice. Sampdorii už moc času nezbývá.
81'
Cacciatore opět prošel po pravém křídle až na polovinu soupeře, jenže nepřesnou přihrávkou odevzdal míč dobře postavenému Vieirovi.
80'
Nainggolan poslal krásnou přihrávku na hranici velkého vápna, nicméně stopeři Sampdorie tentokrát přihrávku zachytili a zamezili Cerrimu v zakončení.
79'
Cacciatore dostal další dlouhou přihrávku na pravou stranu, dostal se k odcentrování, ale jeho pobídka skončila u dobře postaveného obránce.
78'
Robin Olsen vystartoval po rohovém kopu na malé vápno a bez problémů míč vyboxoval za hranici velkého vápna. Švédský brankář byl navíc faulován.
77'
Sampdoria zahrávala přímý kop z dobré pozice v blízkosti pokutového území. Rozehrávky přímého kopu se ujal Linetty, jehož ránu srazila zeď na rohový kop.
76'
Hosté kombinují s míčem na kopačkách a nechtějí balón půjčit fotbalistům v červených dresech. Od Sampdorie je to ale hodně málo, hostující celek musí útočit.
75'
Střídající Nainggolan se ihned zapojil do rozehrávky domácího celku. Hvězda domácího celku rozběhla vysokou přihrávkou Cerriho, jenže tomu se nepovedlo zakončit.
74'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Castro, přichází Nainggolan.
73'
Linetty prošel do blízkosti velkého vápna a přízemním centrem hledal hráče v bílých dresech. Důrazný stoper Klavan včas vystoupil a zakopl míč do autu.
72'
Sampdoria nedokázala domácí branku ohrozit ani po rohovém kopu. Vysoký centr se snesl k zadní tyči, kam opět vyrazil Olsen, jež jej přizvedl mimo šestnáctku.
71'
Vieira opět přerušil kombinaci Cagliari na jeho polovině. Šikovný záložník Sampdorie hledal obloučkem Rigoniho, ale Olsen pobídku přečetl a srazil míč na roh.
70'
Sampdoria sice hraje s míčem na kopačkách, jenže fotbalisté hostujícího celku kombinují daleko od branky Cagliari. Naopak domácí celek kontroluje své vedení.
69'
Vieira vyslal utaženou střelu na zadní tyč. Hostující fotbalista však netrefil míč zrovna čistě a poslal jej pouze do rukavic připraveného brankáře.
68'
Thorsby získal nepřesnou přihrávku směřující na Castra a otočil směr hry. Za jeho přihrávkou poté spěchal Augello, ale ten se nedostal k odcentrování.
67'
Cerri se v pokutovém území opřel do odraženého míče, jenže míč před ním ještě skočil a domácí útočník jej netrefil zrovna ideálně.
66'
Další útočnou snahu domácího Cagliari zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si totiž nepohlídal Cerri, který byl lapen v ofsajdu.
65'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Maroni, přichází Rigoni.
64'
Cerri spěchal za průnikovou přihrávkou za obranu Sampdorie, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu utekl daleko od nohy.
63'
Olsen vystartoval z branky na malé vápno a bez problémů zakopl míč mimo nebezpečný prostor. Defenzivní hráči Cagliari si s tím zrovna nelámou hlavu.
62'
Oliva si na polovině hřiště bez problémů zpracoval odražený míč a přenesl těžiště hry do křídla. Fotbalisté Cagliari mohou pokračovat v útočném snažení.
61'
Cacciatore spěchal za přihrávkou na pravé křídlo, jenže vinou špatného zpracování se vytlačil do zámezí. Vhazovat tak bude celek z Janova.
60'
Je za námi hodina hry a domácí Cagliari si stále drží své vedení. Sampdoria přesto začla v posledních minutách hrát o něco aktivněji.
59'
Linetty dostal znovu moře prostoru v blízkosti velkého vápna, přehodil si míč na levačku, ale jeho dělovku tentokrát vyboxoval Olsen na rohový kop.
58'
Cacciatore obdržel krásnou přihrávku do prostoru na pravé straně, potáhl míč do blízkosti velkého vápna, jenže nadýchaný centr skončil u obránců v bílém.
57'
Linetty opět vyzkoušel zakončení z hranice pokutového území. Hostující středopolař se opřel do odraženého míče, ale jeho pokus prolétl kolem levé tyčky.
56'
Castro obdržel přihrávku na polovinu hřiště, skvěle se s míčem otočil a přenesl těžiště hry na pravou stranu. Hráči domácího celku hledají cestičku do velkého vápna.
55'
Sampdoria se hnala do pokutového území, jenže průniková přihrávka byla příliš prudká a skončila v zámezí. Domácí celek si pobídku s přehledem pohlídal.
54'
Cagliari už opět kombinuje na polovině soupeře a hledá si cestičku do pokutového území. Hráči v červeném s přehledem kontrolují své vedení.
53'
Prudký centr od rohového praporku nakonec přiletěl na přední tyč, kde zakončoval Maroni, ale od jeho levačky šel míč daleko od domácí branky.
52'
Thorsby vymyslel prudkou přihrávku do pokutového území, kterou domácí obrana odvrátila na rohový kop. Hosté mohou udeřit právě ze standardní situace.
51'
Na druhé straně střílel zpoza hranice pokutového území Linetty, ale jeho dělovka nártem o kousek minula levou tyč domácí svatyně!
49'
Cagliari právě vstřelilo branku!
Domácí celek přidává druhou branku a výrazně se přibližuje k postupu do dalšího kola! DANIELE RAGATZU si naběhl na krásnou přihrávku do pokutového území a prudkou střelou uklidil míč k zadní tyči!
48'
Cerri si na polovině hřiště skvěle pokryl míč tělem a nechal se faulovat. Domácí celek tak může pokračovat v kombinaci na polovině Sampdorie.
47'
Oliva uspěl v souboji na polovině hřiště a získal míč pro domácí celek. Cagliari se následně vydalo dopředu, jenže kombinace domácích byla nepřesná.
46'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Ferrari, přichází Regini.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce může být mnohem spokojenější domácí Cagliari. Fotbalisté domácího celku vlétli do utkání jako velká voda a Alberto Cerri otevřel skóre už v 8. minutě. Další obrovskou šanci měl Lykogiannis, ale jeho průnik skončil nepřesným zakončením. Sampdoria byla směrem dopředu naprosto bezzubá a šance si nevypracovala.
45+1'
45+1'
Domácí v nastaveném čase kombinují s míčem na kopačkách a chtějí dohrát úvodní poločas bez ztráty kytičky. Naopak Ranieriho svěřenci běhají většinu času bez míče.
45'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Maroni si v souboji s domácím obráncem pomohl přizdržením Klavana za dres, což neuniklo očím hlavního arbitra, který bez váhání odpískal nedovolený zákrok.
44'
Leris se hnal do pokutového území, jenže obránce Cacciatore jej naháněl jako kořist a vytlačil hostujícího útočníka do zámezí. Cagliari bude vhazovat.
43'
Lykogiannis prošel s míčem do pokutového území, přehodil si jej na levačku a zakončil. Míč se mu však svezl po vnějším nártu a skončil vysoko na tribuně.
42'
Caprari si navedl míč na levačku a zakončil zpoza hranice velkého vápna. Jeho rána však skončila na hýždích vlastního spoluhráče.
41'
Cacciatore musel spěchat za nepřesnou přihrávkou svého spoluhráče, ale ještě dokázal udržet míč na hrací ploše. Domácí pokračují v kombinaci s míčem.
40'
Castro se v blízkosti pokutového území dostal k odraženému míči a pohotově zakončil pravačkou. Jeho dělovka však mířila přímo do míst, kde stál Audero.
39'
Vieira operoval s míčem na pravé straně hrací plochy a vymyslel centr do pokutového území. Jeho pobídka skončila u prvního obránce v červeném dresu.
38'
Linetty si připravil míč na zakončení z hranice pokutového území, ale obránce domácího celku proti němu skvěle vystoupil a srazil balón do autu.
37'
Ragnar Klavan znovu předvedl vysoký nákop na osamoceného útočníka domácího celku. Alberto Cerri skvělou prací vybídl ke střele Deiolu, jenže tomu zakončení nesedlo.
36'
Castro zkoušel předvést oblouček do pokutového území, nicméně brankář Audero jeho úmysl přečetl a před rozběhnutým Cerrim ukryl balón do rukavic.
35'
Domácí brankář Olsen si dal pozor na další průnikovou přihrávku za obranu domácího celku a bez problémů si došel pro míč. Hostům schází lepší pohyb.
34'
Vieira znovu velmi dobře napadal rozehrávku domácího celku a málem překvapil otálejícího Klavana. Bývalý stoper Liverpoolu hasil nebezpečí na poslední chvíli.
33'
Vieira získal odražený míč na polovině hřiště a roztáhl hru na levou stranu. Jeho pobídka skončila u prvního soupeře, jež míč odehrál do zámezí.
32'
Domácí brankář Olsen bleskově rozehrál dlouhým výkopem na rozběhnutého Cerriho, který si poradil s těžkým zpracováním a vybojoval faul na svou osobu.
31'
Maroni po delší době táhl útočnou akci hostujícího mužstva. Krajní záložník Sampdorie prošel do blízkosti velkého vápna, ale jeho centr skončil u prvního obránce.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání a zatím sledujeme zajímavý duel. Domácí Cagliari se snaží hrát ofenzivně a vymýšlí jeden nebezpečný centr za druhým.
29'
Právě Deiola dostal moře času na levé straně a pohotově odcentroval do pokutového území. Jeho pobídka směřovala na Cerriho, ale před tím balón vyboxoval Audero.
28'
Deiola už je zpátky ve hře a může se pokračovat. Sampdoria sportovně odevzdala míč domácímu celku a Cagliari pokračuje v kombinaci.
27'
Hra je přerušena! Domácí Deiola zůstává po jednom ze střetů ležet na trávníku a drží se za levou nohu. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat ve hře.
26'
Domácí fotbalisté zatím kralují v soubojích na polovině hrací plochy. Naopak hosté ztrácejí jeden míč za druhým a musí vynaložit spoustu sil na obranu.
25'
Alberto Cerri se tentokrát ocitl v roli centrujícího hráče. Autor úvodní branky hledal přízemním centrem Ragatzu, ale ten se přes Murilla nedostal do zakončení.
24'
Další obrovská šance Cagliari! Lykogiannis utekl hráčům Sampdorie po levém křídle až do pokutového území, kde natáhl ke střele levačkou a jen těsně minul zadní tyč!
23'
Maroni si ukousl příliš velké sousto a tlačil se s míčem u nohy mezi trojici obránců Cagliari. Domácí zadáci ukázal skvělý důraz a obrali soka o míč.
22'
Po chybě v rozehrávce Cagliari se do pokutového území řítil Thorsby, který si míč předkopl daleko před sebe a už jej nebyl schopen dohnat před obráncem.
21'
A nakonec to nebyl vůbec špatný centr! Prudký míč totiž přiletěl na zadní tyč, kam si naběhl Lucas Castro, který musel hlavičkovat v záklonu a minul branku.
20'
Castro si došel pro přihrávku do středu hrací plochy a hostující Linetty jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Do šestnáctky už putují vysocí hlavičkáři.
19'
Alex Ferrari si v tísni musel pomoci malou domů. Hostující brankář Audero následně nakopl míč na pravou stranu, ale jeho pobídka proskákala do autu.
18'
Domácí brankář dlouho otálel s rozehrávkou od své branky a vysloužil si za to výtku z úst hlavního rozhodčího. Příště už to může být za žlutou kartu.
17'
Thorsby si naběhl na přihrávku do pokutového území, jenže přihrávka byla o kousek delší a krajní zadák Sampdorie si musel pomoci zasekávačkou. Obrana Cagliari se poté stačila vrátit.
16'
Sampdoria poprvé v utkání trošičku vystrčila růžky. Za přetaženým centrem se hnal Caprari, jenže centr byl příliš dlouhý a hostující útočník už z ostrého úhlu nemohl usměrnit míč do sítě.
15'
Cagliari vybojovalo míč a uklidňuje hru postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo v červeném dresu zrovna nespěchá do útoku a domácí se spíše snaží hrát s míčem na kopačkách.
14'
Sampdoria se pro změnu pokusila o útok po levé straně hrací plochy. Domácí celek se dral do velkého vápna, jenže nikdo v bílém nenašel palebnou pozici.
13'
Ferrari měl prostor na pravé straně hrací plochy, jenže místo průniku podél pomezní čáry zvolil přihrávku do středu hrací plochy. Sampdoria přesto drží míč.
12'
Cagliari se nadále tlačí do pokutového území. Cerri si opět hledal cestičku k prudkému centru z levé strany, ale na poslední chvíli před ním zasáhl Murillo.
11'
Klavan poslal prudkou přihrávku na hranici pokutového území, ale před důrazným Cerrim tentokrát stačil zasáhnout hostující obránce Chabot.
10'
Sampdoria se snaží uklidnit hru, jenže fotbalisté domácího celku předvádějí parádní presink a dostávají fotbalisty v bílých dresech pod obrovský tlak.
8'
Domácí celek se hned v úvodu dnešního souboje dostává do vedení! Domácí předvedli krásnou kombinaci na levé straně, Ragatzu odcentroval na malé vápno a ALBERTO CERRI hlavou otevřel skóre!
7'
Domácí fanoušci jsou po pondělním ligovém duelu se Sampdorií pořádně nažhavení a na hráče hostujícího celku od úvodních minut pískají.
6'
Chabot si dal pozor na vysoký nákop na rozběhnutého Cerriho a zahrál hlavou do rukavic hostujícího brankáře Audera. Sampdoria může po delší době uklidnit hru.
5'
Cagliari pokračuje v obléhání pokutového území svého soupeře. O další centr se tentokrát pokoušel Oliva, jenže dobře se pohybující Vieira jeho pobídku zastavil.
4'
Cagliari dostalo k dispozici rozehrávku přímého kopu z blízkosti pokutového území. Centrovaný míč se snesl k zadní tyči, kde v pádu zasáhl obránce Augello.
3'
Cacciatore vyslal prudký centr do pokutového území. Za jeho pobídkou se hnali hned dva hráči v červeném, ale obránce Murillo míč přizvedl do zámezí.
2'
Cagliari se poprvé v utkání vydalo do útoku. Lykogiannis prošel po levé straně do blízkosti pokutového území, jenže nevymyslel přesnou přihrávku.
1'
Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Sampdoria se ihned vydala do útoku, jenže nákop na pravé křídlo byl příliš vysoký a skončil v autu.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Cagliari bude hrát v červeném, zatímco Sampdoria oblékne bílou sadu.

Cagliari Calcio: Olsen – Lykogiannis, Klavan, Walukiewicz, Cacciatore – Ionita, Giménez, Deiola – Ragatzu, Castro, Ceri
Náhradníci: Ciocci, Pedro, Cigarini, Mattiello, Nainggolan, Nández, Rog, Aresti, Pinna, Farago, Pisacane, Simeone

UC Sampdoria: Audero – Augello, Murillo, Chabot, Ferrari – Marcel, Vieira, Linetty, Thorsby – Caprari, Maroni
Náhradníci: Murru, D´Amico, Gabbiadini, Jankto, Rigoni, Falcone, Regini, Seculin.
Dnešní soupeři se spolu střetli v pondělním duelu 14. kola nejvyšší italské soutěže. Sampdoria sice na půdě Cagliari vedla už 2:0, jenže domácí se dokázali vrátit do duelu a najednou to bylo 3:3. O triumfu Cagliari rozhodl až v šesté minutě nastavení Alberto Cerri.
Oba týmy mají za sebou v italském poháru pouze jedno odehrané utkání. Domácí Cagliari si ve vypjatém souboji poradilo výsledkem 2:1 s Chievem Verona, zatímco Sampdoria na domácí půdě přehrála výsledkem 3:1 Crotone.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Coppa Italie mezi Cagliari Calcio a UC Sampdoria. Výkop je stanoven na 21 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.