Italský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Inter Milán - 4. dubna 2023   21:00

Juventus
Juventus
83' Cuadrado
1:1
(0:0)
Inter Milán
Inter Milán
90+5' Lukaku
Juventus
Perin – Gatti, Bremer, Danilo (C) – Cuadrado, Fagioli (65. Miretti), Locatelli, Rabiot, Kostić – Di María (65. Chiesa) – Vlahović (73. Milik).
Massa – Costanzo, Passeri
Allianz Stadium, Turín
Inter Milán
Handanovič (C) – D'Ambrosio (81. Dumfries), Acerbi, Bastoni – Darmian, Barella, Brozović (81. Asllani), Mchitarjan, Dimarco (68. Gosens) – Martínez (86. Correa), Džeko (68. Lukaku).

Utkání je u konce a po dramatickém průběhu a hodně divokém závěru se oba celky rozešly s remízou. Dlouho to vypadalo, že se branky vůbec nedočkáme, nicméně domácí Juventus se po tlaku dokázal prosadit a v 83. minutě skóroval Juan Cuadrado. Inter pak vrhl své síly do útoku a nakonec se na poslední chvíli dočkal srovnání. Bremer zahrál ve vápně rukou a Romelu Lukaku nařízenou penaltu bez problémů proměnil. Závěrečné okamžiky se pak zvrhly ve strkanici, která skončila hned čtyřmi červenými kartami, jednou na straně Juventusu a hned třemi na straně Interu. Co se výsledku týká, zápas skončil výsledkem 1:1, což je o něco málo lepší výchozí pozice pro Inter a odvetu na jeho hřišti.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 6:6. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 9:15.
90+7'
90+7'
Tak ne. Už bylo po odpískání konce zápasu, když se hráči obou celků do sebe pustili a rozhodčí se rozhodl ještě pokračovat v karetním mariáši a udělil ještě tři červené karty! Ty dostali domácí Juan Cuadrado a hostující Samir Handanovič!
90+6'
Rozhodčí už dostal hráče k půlce a snad se zápas už v poklidu dohraje.
90+5'
Žlutou kartu dostal také domácí Juan Cuadrado.
90+5'
Prakticky ihned po gólu se na trávníku strhla mela, neboť Romelu Lukaku si neodpustil nějaká gesta směrem k fanouškům Juventusu a za nesportovní chování dostal druhou žlutou kartu a tím pádem i tu červenou.
90+5'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Míč si na penaltový puntík postavil ROMELU LUKAKU, dal si pomalý rozběh, počkal si na gólmanův pohyb a poté poslal svou střelu na opačnou stranu – 1:1.
90+4'
Ještě se kontrolovalo video, ale už je jasno, penalta se bude zahrávat!
90+3'
Penalta pro Inter! Ve vápně zahrál rukou Bremer a rozhodčí prakticky ihned pískal.
90+2'
Danilo na zemi, jeho spoluhráči se mu snaží pomoci rozehnat křeče.
90+1'
Juventus už nikam nechvátá, chce udržet svůj těsný náskok.
90'
Šance hostů na srovnání, kdy se hra dostal do vápna a o prudkou ránu se pokusil Lukaku. Tou ale pouze trefil Locatelliho!
89'
Žlutá karta na straně domácích, za hru vysokou nohou ji dostal Fabio Miretti.
88'
Gosens neodcentroval z levé strany a nevybojoval pro svůj tým ani rohový kop.
87'
Milánští mají míč u svých kopaček, snaží se soupeře přitlačit před jejich vápno.
86'
Střídání v týmu Inter Milán:
ze hřiště odchází Lautaro Martínez, přichází Joaquín Correa.
86'
Hodně nepřesný pas před Perina, míč skončil nad jeho brankou. Juventus teď s rozehrou asi nebude pospíchat.
85'
Standardka pro Inter.
84'
Inter teď bude zřejmě pospíchat a pokusí se do odvety vybojovat alespoň remízový stav.
83'
Juventus právě vstřelil branku!
Tak jsme se dočkali gólu. Domácí se udrželi poblíž vápna, z levé strany prošel centr až na zcela volného JUANA CUADRADA, ten si zpracoval a prudkou ranou prostřelil Handanoviče, i Bastoniho, který se skluzem snažil míč srazit – 1:0!
82'
Domácí tým kombinuje na útočné polovině, zatím bez ohrožení branky.
81'
ze hřiště odchází Danilo D'Ambrosio, přichází Denzel Dumfries,
ze hřiště odchází Marcelo Brozović, přichází Kristjan Asllani.
80'
Romelu Lukaku fauloval Gattiho a mohl být rád, že tento skluz byl potrestán pouze žlutou kartou.
80'
Domácí Chiesa se snažil prostrčit míč do vápna, centr byl sražen přímo k Handanovičovi.
79'
Nepovedená přihrávka hostujícího Gosense, tohle dolétlo až k Perinovi. Ten už rozehrává.
78'
Rabiot mohl po rychlém sprintu k brance sám zakončovat, rozhodl se ale ještě přihrávat doleva na Kostiće. Jeho pokus z úhlu byl zblokován...
77'
Je to teď hodně o důrazu a to s sebou nese i nedovolené zákroky. Tentokrát se provinili hosté z Milána.
75'
Domácí Rabiot se snažil prokličkovat levou stranou, narazil však do dua obránců. Při pokusu vrátit hru do vápna pak fauloval Chiesa.
73'
Střídání v týmu Juventus FC:
ze hřiště odchází Dušan Vlahović, přichází Arkadiusz Milik.
73'
D'Ambrosio přijímal přihrávku na pravé straně vápna, jenže to přehnal s důrazem a byl mu odpískán útočný faul.
72'
Darmian nestihl prudkou přihrávku, míč skončil mimo hrací plochu a odkopává se od Perinovy branky.
70'
Rychlý výpad Juventusu levou stranou, hosté jej zvládli zablokovat a navíc se mával i ofsajd
68'
ze hřiště odchází Federico Dimarco, přichází Robin Gosens.
68'
ze hřiště odchází Edin Džeko, přichází Romelu Lukaku.
67'
Střídat se bude i na straně hostů a i zde to bude změna hned dvojnásobná.
65'
ze hřiště odchází Nicolo Fagioli, přichází Fabio Miretti,
ze hřiště odchází Ángel Di María, přichází Federico Chiesa.
64'
Křížná rána hostujícího Mchitarjana, šlo to po zemi a skončilo těsně vedle levé Perinovy tyče!
63'
Locatelli přehnal parádičku v podobě patičky na spoluhráče, možná stačilo se jen otočit a pokusit se o vlastní zakončení.
62'
Zase trocha nervozity na trávníku, těsný souboj o míč skončil faulem na Vlahoviće.
60'
Úplně stejně se vedlo i na opačné straně Mchitarjanovi, jeho halfvolej letěl tak do desáté řady za brankou.
59'
Střela přišla až o pár okamžiků později, Kostić mířil zpoza vápna nad bránu.
59'
Ne... Domácí se teď sice dostali až na vápno, kde si zády k brance zpracovával Vlahović, D'Ambrosio jej ale ke střele nepustil.
57'
No a nakonec se pískal útočný faul domácích...
56'
Obléhání pokutového území Interu nevedlo ke střele, hosté brání velice natěsno.
54'
Menší zmatky před Perinem, vše musel odvracet rázným odkopem tak trochu naslepo Cuadrado.
54'
Hosté opět u míče, tentokrát ale sledujeme pouze kombinace na jejich vlastní polovině.
52'
Bastoni kombinoval s Mchitarjanem, ale ani jeden se nedostal k centru před Perina.
50'
Neuspěl ani Brozović, Juventus už vyváží od svého vápna směrem k půlce.
49'
Protiútok Interu nebyl z povedených, míč skončil u domácích ještě před zakončením.
47'
Hned v úvodu druhé půle tu byla šance Juventusu! U malého vápna si na centr z pravé strany naskočil Vlahović, jenže hlavičkoval těsně nad!
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:03.
Je za námi první půle, která nepřinesla zrovna strhující fotbal, ale i tak si oba celky dokázaly vypracovat nějaké šance. Za domáći mohl udeřit už ve čtvrté minutě Di María, za Inter pak z přímého kopu zahrozil Dimarco a střelou po zemi zase Brozović. Oba gólmani však dokázali udržet čisté štíty a do šaten se tak odešlo za stavu 0:0.
45+1'
45+1'
Na centr od rohového praporku si naskočil D'Ambrosio, hlavou ale mířil poměrně vysoko nad branku.
45'
Na konci půle zaútočili hosté, zleva se do šestnáctky dostal Dimarco, byl ale na poslední chvíli zablokován Bremerem. Roh pro Inter.
43'
Za domácí zaútočil levou stranou Fagioli, centr ovšem přehnal a míč přelétl všechny v pokutovém území.
41'
Žlutá karta pro hostujícího Marcela Brozoviće, ten protestoval proti dle jeho názoru neodpískané ruce, jenže neuspěl a sám byl potrestán.
40'
Hostujícímu Acerbimu byl odpískán nedovolený zákrok na Vlahoviće, hosté protestovali, ale bez úspěchu.
39'
Zápas zase dostal grády, rázem tu máme hru nahoru a dolů. Inter je v tom lehce aktivnější.
37'
Domácí v útoku, vše končilo u Vlahoviće, jenže jeho pokus skončil přesně uprostřed branky, kde stál pohotový Handanovič.
34'
Po další akci Interu se chvíli kontrolovalo video, zda by se nepískala penalta, domácí se ale mohli hned uklidnit, vše bylo v rámci pravidel, Darmian faulován nebyl.
33'
Velká šance hostů na otevření skóre. Džeko se ještě zády k brance do zakončení nedostal, ale hned poté po přiklepnutí střílel po zemi Brozović. Rána šla přes obránce a Perin měl dost štěstí, že ji zvládl vykopnout!
32'
Přibývá nám nedovolených zákroků, rozhodčí si ale zatím vždy vystačil s přímým kopem. Karty nechává v kapse.
30'
Dimarco po sprintu levou stranou nacentroval na zadní tyč, kde byl Darmian. Ten zakončil trochu krkolomným volejem, jenže mimo. Na středu byl přitom dobře postavený Martínez, který se poté tak trochu oprávněně rozčiloval, že příhru nedostal on.
29'
Je to teď docela rozkouskované. Přímý kop se Juventusu nevyvedl, už se rozehrává od branky hostujícího celku.
28'
Další faul hostů, nyní v podání Brozoviće, a tohle už bude na centr před Handanoviče.
28'
Lautaro Martínez stáhl k zemi protivníka, byl mu odpískán faul u středové čáry.
26'
Po několika akčnějších minutách tu máme zase uklidnění a kombinace ne středu hrací plochy.
24'
Nakonec z toho byly rohy hned tři, už je ale po všem, míč skončil mimo území gólmana Handanoviče.
22'
Na centr si u malého vápna nabíhal Danilo, ale těsně před ním zaúřadovala obrana soupeře a odvrátila na další roh.
22'
Juventus zaútočil levou stranou, akci táhl Vlahović, nezvládl ale odcentrovat, pouze vybojoval rohový kop.
20'
Přímý kop si nachystal Dimarco, parádně překonal zeď a mířil pod břevno, tam byl ale včas připravený Perin.
19'
Faul na Džeka, toho při pokusu o kličku zastavil Adrien Rabiot. Tohle by mohl být nebezpečný přímý kop.
18'
Tentokrát Brozović prostrkával na Martíneze, tomu ale ve vápně míč odskočil od nohy a skončil u Danila.
16'
Už se hrálo na opačné straně, Borozović s Mchitarjanem ale nenašli prostor pro zakončení.
14'
Nakonec ale rozehrával Cuadrado, jeho pas do pokutového území odvrátil dobře postavený D'Ambrosio.
13'
Přímý kop pro Juventus z pravé strany, u míče je už nachystán Ángel Di María.
11'
Hosté v protiútoku, na centr z levé strany si naskočil Lautato Martínez, ale mířil přes Danila také nad.
10'
Nakonec vše vyřešil střelou zpoza pokutového území Danilo, mířil ale nad Handanovičovo břevno.
9'
Domácí trpělivě kombinují na útočné polovině, chtělo by to ale rychlejší a překvapivější pasy k vápnu.
8'
Brozović vyslal prudký pas po zemi na D'Ambrosia, ten se všemi silami snažil zpracovat, ale míč mu utekl do zámezí.
7'
Hra je ve středu hrací plochy, Inter se snaží přiblížit k vápnu, naráží ale na černobílou hradbu.
6'
Juventus po své první šanci zase zatlačil, hosté se teď snaží tempo úvodu trochu zpomalit.
5'
I roh nebyl pro hosty zrovna příjemný, Handanovič ale dokázal míč vytlačit ven ze své šestnáctky.
4'
První velká šance utkání. Domácí si vybojovali míč na půlce, do rychlého sprintu se dostal Di María a Handanovič měl co dělat, aby křížnou ránu po zemi vyškrábl na roh!
3'
Centr propadl do pokutového území, kde musel zasahovat Danilo. Juventusu se povedlo dostat hru k půlce.
2'
Hosté se vydali do útoku po pravé straně, Darmian sice branku Juventusu neohrozil, ale vybojoval alespoň rohový kop.
1'

Juventus FC: Perin – Gatti, Bremer, Danilo (C) – Cuadrado, Fagioli, Locatelli, Rabiot, Kostić – Di María – Vlahović.
Náhradníci: Szczęsny, Pinsoglio – Barremechea, De Sciglio, Sandro, Rugani, Kean, Soulé, Miretti, Paredes, Chiesa, Illing-Junior, Milik.
Trenér: Massimiliano Allegri

Inter Milán: Handanovič (C) – D'Ambrosio, Acerbi, Bastoni – Darmian, Barella, Brozović, Mchitarjan, Dimarco – Martínez, Džeko.
Náhradníci: Onana, Cordaz – Carboni, de Vrij, Lukaku, Correa, Bellanova, Gosens, Asllani, Zanotti, Dumfries, Gagliardini.
Trenér: Simone Inzaghi

Rozhodčí: Massa – Costanzo, Passeri.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Allianz Stadium začne ve 21:00, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Davide Massa, kterému budou na pomezí asistovat Alessandro Costanzo a Matteo Passeri.
Juventus FC

Domácí celek zatím v domácí soutěži nezažívá nejlepší sezónu, zaznamenal bodový odpočet, ale i tak se dokázal vyškrábat na současnou sedmou příčku. V poháru zatím překonal dva soupeře, doma těsně zdolal Monzu a také Lazio. A nyní čeká zatím asi nejtěžší soupeř.

Cesta pohárem

Juventus – Monza 2:1
Juventus – Lazio 1:0

Inter Milán

Hosté jdou v lize na čtvrtém místě a stále bojují o druhý flek. A i milánští v poháru překonali dva soupeře, nejprve v prodloužení Parmu a poté se nadřeli i proti Atalantě.

Inter Milán – Parma 2:1 pp
Inter Milán – Atalanta 1:0
Dobrý večer u semifinále Italského poháru. Společně se podíváme na první duel mezi týmy Juventus FC a Inter Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.