Fotbalisté Dynama si připsali druhé vítězství v soutěži, když doma na Střeleckém ostrově porazili Teplice vysoko 4:0. Střelcem zápasu byl Michal Repa, který zaznamenal dva góly.
90
V závěru domácí drží balon daleko od své brány a soupeři ho nepůjčují.
89
Druhý poločas se patrně o moc nastavovat nebude, o výsledku je rozhodnuto a hráči obou týmů zápas dohrávají.
87
Pomalu se blíží závěr zápasu a domácí fotbalisté kontrolují vývoj hry.
85
A ještě jedno střídání hostů. Odešel Skhreta a nastupuje Špírek.
82
Po přímém kopu se k hlavičce dostal hostující Karel, mířil ale mimo.
81
Další střídání, tentokrát na straně hostů. Odstupuje Kodeš a zahraje si Malák.
80
Další střídání domácího celku. Hrací plochu opustil Radouch a nastupuje Linhart.
77
Hosté střídají. Místo Čajiće nastupuje Karel.
76
Rychle se blíží konec zápasu, domácí fotbalisté zcela ovládají hru.
74
Dynamo právě vstřelilo branku!
Nyní míč již MICHALU REPOVI sednul parádně a je z toho krásný gól na 4:0!
73
Fotbalisté Dynama v pohodě drží vedení v zápase a Tepličtí již trochu rezignovali.
71
Hosté střídají. Odešel Vondrášek a nastupuje Vošmik.
70
Z levé strany přihrál zpětně do pokutového území Jiří Funda a přestože MICHALU REPOVI rána příliš nesedla, skončila za zády brankáře Lukáče.
67
Radouchův centr do vápna měl zajímavé parametry, hosté se přesto ubránili.
66
Domácí šli do rychlého protiútoku, po centru Wermkeho odvrátila obrana hostů míč na rohový kop.
64
Do dalšího zakončení se dostal již v pokutovém území Skhreta, je ale opět mávaný a pískaný ofsajd.
62
Hosté pomalu přbírají iniciativu, brankář Vokatý si zatím ostrý zákrok nepřipsal.
60
Dynamo střídá. Odešel Petr Javorek a nastupuje Roman Wermke.
59
Ten hosté rozehráli rychlo nakrátko, pak se sami vystavili do ofsajdu.
58
Po zajímavé kombinaci se do vápna hnal s balonem u nohy rychlonohý Skhreta, dobře ho odzbrojil obránce Novotný. Následuje roh.
56
Po rohu Dynama se do brejku dostávali Tepličtí, únik Čajiće po pravé straně ale dobře zastavil Javorek.
55
Tepličtí dokonce vstřelili gól, ten ale kvůli dlouho signalizovanému ofsajdu neplatí.
54
Hosté budou nyní kopat přímý kop ze zajímavé pozice. Na střelu to nebude, vypadá to spíše na centr do vápna.
52
Sledujeme více boj než nějaký pohledný fotbal.
50
Opět se hraje v podobném duchu jako v prvním poločase. Ani jedno z mužstev není výrazně aktivnější.
48
Jihočeši předvedli parádní protiútok, po kterém našel Cihlář milimetrovým pasem zcela volného PETRA JAVORKA, který pohodlně hlacou zvyšuje na 2:0.
46
Bez přípravy se snažil vystřelit zpoza vápna Radouch, jeho rána šla ale mimo.
46
Jihočeši o poločase vystřídali. Místo Patrika Dvořáka si zahraje Jiří Funda.
46
Po prvním poločase vedou domácí fotbalisté Dynama ČB nad Teplicemi 1:0, když ranou z dálky parádně trefil Jakub Kabele.
45+1
Poslední útočná akce domácího celku v prvním poločase končí ofsajdem Vaňka.
45+1
Centr do vápna nyní posílal Petr Javorek, hosté se ale ubránili a míč odvrátili.
45
Nastavovat se bude jedna minuta.
44
Další akce domácího celku skončila nepřesným pasem do vápna a rozehrávat budou hosté, jmenovitě gólman Lukáč.
42
Rychle se blíží závěr poločasu a momentálně se hraje na polovině hostujícího týmu.
40
Nyní posílal po přihrávce Radoucha centr do vápna Teplic Adam Cihlář. Jeho pas byl přetažený až na Vaňka, který míč nedokázal hlavou nikomu vrátit.
38
Domácí také vynuceně střídají. Zraněného Bukiju nahrazuje Slavík.
38
Mezitím se ale do tlaku dostávali hosté. Pas směřující do vápna musel odvracet Kabele.
36
Zdravotní problémy má nyní Temuri Bukiya, je nyní ošetřovaný za postranní čárou.
34
Hosté kopali roh, ale šance přišla na opačné straně. Centrovaný balon do vápna vyboxoval Vokatý daleko za vápno na volného Javorka, který se dostal se spoluráči do přečíslení tři na dva. Javorek poslal balon na pravou stranu Cihlářovi, jehož povedená rána bez přípravy šla ale mimo.
32
Rychlý protiútok hostů zastavil sklzem před Kodešem efektivně Jiří Novotný.
30
Naopak Jihočeši se v této fázi hry nikam moc neženou a snaží se hrát s míčem na kopačkách daleko od vlastní brány.
28
Hosté se snaží srovnat hru a také skóre, zatím se jim to ale nedaří.
26
Jihočeši se dostávají do vedení po parádním gólu. Cihlář daleko za vápnem připravil balon pro JAKUBA KABELEHO, jehož parádní rána z dobrých pětadvaceti metrů skončila až za zády bezmocného Lukáče - 1:0.
25
Hra se přesunula opět více do středu hřiště a na zakončení jednoho nebo druhého týmu opět čekáme.
23
Zraněeho Verbíře nahrazuje Adrian Memeti.
22
Zpoza vápna se ke střele dostal Adam Cihlář, hostující gólman v pohodě zasáhl a míč schoval do rukavic.
20
Verbíř asi nebude moci pokračovat ve hře, hosté chystají střídání.
19
Budějovický Javorek na půlce trefil Verbíře, který se nyní drží za koleno a s velmi bolestivou grimasou nevypadá, že by mohl pokračovat ve hře.
17
Po následném rohu Radoucha sice Jihočeši rovnou nezahrozili, následném centru z druhé strany se k hlavičce dostal Javorek, mířil ale nad bránu.
16
Domácí Michal Repa využil zaváhání obrany hostů a z velkého úhlu byl sám před Lukáčem. Ten dobře vyběhl a Repův oblouček konečky prstů vyrazil na roh.
13
Stále se hraje více ve středu pole, brankáři mohou být v klidu.
11
Jihočeši se snaží hrát sice aktivně, kombinačně se ale více daří hostům z Teplic. Na zakončení ale zatím čekáme.
9
Hosté se začínali už už dostávat do šance, centr Verbíře z pravé strany Vokatý v pohodě lapil.
7
Zatím sledujeme naprosto vyrovnaný zápas. Přítomnost Petra Javorka je na hřišti hned od úvodu znát.
5
Za zcela zbytečné řeči směrem k rozhodčímu dostává žlutou kartu David Jablonský.
4
Následný rohový kop do vápna proletěl celým pokutovým územím, aniž by ho kdokoliv tečoval.
3
Po přímém kopu Radoucha hostující obrana odvrátila balon na rohový kop.
1
Hráči jsou již nastoupení na hrací ploše, utkání za pár chvil s drobným zpožděním začne.
Na straně Dynama nastoupí v základní sestavě člen A-týmu Petr Javorek, který se vrací po vleklém zranění.
Ještě jednou dobrý den ze Střeleckého ostrova, kde za pár minut začne utkání 5. kola dorostenecké ligy. Oba týmy se pilně rozcvičují na hrací ploše a vše se chystá k zápasu.

SK Dynamo Č. Budějovice: Vokatý - Dusak, Kabele, J. Novotný, Repa, Javorek, P. Dvořák, Bukiya, Vaněk, Radouch, Cihlář

FK Teplice: Lukáč - Polák, Jablonský, Bubeníček, Skhreta, Kodeš, Česlák, Čajić, Šalda, Verbíř, Vondrášek

Rozhodčí: Jílek - Řezáč, Průcha.
Dnes od 17:00 se na českobudějovickém Střeleckém ostrově odehraje utkání 5. kola juniorské ligy, ve kterém se fotbalisté domácího Dynama střetnou s Teplicemi. Budeme sledovat souboj dvou týmů z dolní poloviny tabulky, hosté jsou v tabulce dvanáctí, domácí Jihočeši dokonce až šestnáctí..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.