76
Potrestán je rovněž Drobílek (LIB).
76
Žlutou kartu vidí domácí Farkaš (DUK).
Přestože Liberečtí v Praze dlouho vedli a například v počtu rohů absolutně dominovali, závěr utkání a nakonec také všechny tři body patří Dukle. Rozhodly o tom dvě trefy Mariče a vítězná branka střídajícího Ptáka. Díky za pozornost a pěkný zbytek dne.
88
Dalším potrestaným je Moustapha N´Diaye (LIB).
88
Žlutou kartu viděl od rozhodčí Filip Kmoníček (LIB).
27
Fryčera střídá v dresu Dukly Dominik Farkaš.
83
Slovan potřetí střídá, místo Erika Daniela nastupuje Daniel Dydowicz.
79
Liberec střídá, Michael Leibl přichází za Drobílka.
77
Dukla právě vstřelila branku!

Tak to bylo střídání, jak má být. Po pár minutách na hřišti se prosazuje KAMIL PTÁK a domácí otáčejí vývoj zápasu!
72

Domácí podruhé dokázali srovnat a znovu je autorem gólu záložník MATĚJ MARIČ.
67
Další střídání Dukly, Kotlíka na hřišti nahrazuje Kamil Pták.
64
Druhá změna Slovanu, Dominik Šulc se podívá na hřiště místo Musiola.
59
První žlutou kartu utkání vidí domácí Michal Jeřábek (DUK).
58
Střídají také hosté, Jan Černý nahrazuje autora první branky Půčka.
55
Patrik Svoboda se v rámci třetí domácí změny podívá na trávník místo Shindagoridzeho.
55
Pavel Čapek nahrazuje v dresu Dukly Jíru.
55
Domácí přichystali hned trojí střídání. Martin Pařík přichází místo Micky.
48
Liberec právě vstřelil branku!

Nyní už se hosté dostávají do vedení. TOMÁŠ BENÍŠEK skóruje tři minuty po začátku druhé půle.
46
V prvním poločase měl převahu spíše Liberec. Ve dvou vyložených šancích hostů ale Duklu hodně podržel gólman Štěpánek, a tak je po poločase skóre nerozhodné.
22

Liberečtí se ale neradovali dlouho, už o dvě minuty později srovnává MATĚJ MARIČ.
20

Hosté se dostávají do vedení zásluhou trefy TOMÁŠE PŮČKA.
1

FK Dukla Praha: Štěpánek – Jeřábek, Marič, Shindagoridze, Kotlík, Fryčer, Hrazdíra, Micka, Hanousek, Solař, Jíra.

FC Slovan Liberec: Kolář – Púček, Butenin, Patka, Beníšek, Musiol, Kmoníček, Soběslav, Drobílek, Daniel, N´Diaye.
Pěkné odpoledne, pražská Juliska dnes hostí souboj 5. kola juniorské ligy mezi domácí Duklou Praha a hosty z Liberce. Juniorka Dukly v minulém kole podlehla 0:1 v Olomouci, spadla na 15. pozici a na kontě má po čtyřech utkáních tři body za jediné vítězství.

Slovan je na tom lépe, po hrozivém debaklu 2:7 ve třetím kole na Slavii zdolali Liberečtí minulý týden České Budějovice a na 8. příčce uzavírají první polovinu tabulky. Otázkou zůstává, v jaké sestavě Severočeši po náročném programu posledních dní přicestují.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.