Dukla dnes prohrála s výborně hrající Sigmou 0:4. Domácí neměli téměř žádné šance, v té největší se ocitl ve druhé půli hlavičkující Čapek, ale slabá hlavička nemohla mít úspěch. Sigma hrozila prakticky celý zápas a domácí mohou být rádi, že utkání neskončilo větším rozdílem. Za domácí byl nejaktivnější Patrik Svoboda, který na pravé straně často motal hlavu bránícím hráčům Sigmy. Z olomouckých byl nejvíce vidět dvougólový střelec Jakub Rolnic.
82
Za dlouhým míčem za obranu spěchal Čapek, skluzem se snažil míč zastavit ještě před brankovou čarou, ale neuspěl. Olomouc tak bude v klidu rozehrávat od vlastní branky.
78
Olomouc opět střídá. Píšek si jde odpočinout a na posledních 12 minut se na hřiště podívá Filip Richter.
72
Akci Olomouce zakončil hezkou střelou Zahradníček, Tetour však tentokrát chytá.
65
Aleše Nešického střídá Petr Ševčík.
64
Olomouc právě vstřelila branku!
Olomouc navyšuje skóre. Po levé straně utekl agilní Nešický, jeho bombu sice Tetour vyrazil, ale pouze před volného MARKA SCHMIDTA, pro kterého nebyl problém dorazit míč do poloprázdné branky.
59
Kulhajícího Texla nahrazuje Marek Schmidt.
58
Standardku Dukly rozehrál Čapek, ale trefil pouze zeď. Tečovaný míč si v pohodě shrábl Reichl.
57
Za faul před pokutovým územím vidí žlutou kartu hostující Petr Vavřík.
56
Střídá také Václav Milec. Nahrazuje ho Ondřej Kotlík.
56
Dukla reaguje střídáním. Za Kuniče přichází Daniel Tetour.
55
Krásná akce Sigmy. Texl našel ve vápně Nešického, ten sklepl pod sebe na hranici šestnáctky pro JAKUBA ROLNICE a ten po zemi překonává Tetoura. Dává tak dnes již druhou branku.
50
Svoboda dostal krásný balon za obranu a vystřelil. Rána však byla slabá a Reichl v pohodě chytá.
47
Faulovaný Nešický na polovině hřiště.
46
Domácí do druhé půle střídají, Acostu nahrazuje Micka.
45
V poslední minutě první půle udělala Sigma závar před domácí brankou, míč se pak odrazil na malé vápno k JIŘÍMU TEXLOVI, který akrobaticky ze vzduchu zamířil k protější tyči kde Tetour nestál a Sigma vede 2:0.
44
Čapek hlavičkoval pouze do náruče Reichla.
38
V krátké době po sobě rozehrávala Sigma dva rohové kopy. Z ani jednoho však nic nevytěžila.
36
Čapek je v pořádku a už se vrací do hry.
35
Jeřábek se srazil hlavičkou s Čapkem a ten teď leží na trávníku a drží se za hlavu.
33
Sigma výborně napadá, domácí si nevědí rady s rozehrávkou.
32
Agilní Svoboda opět zkoušel pozornost Reichla. Na přední tyči ho ale nenachytal.
32
Podkul sejmul pronikajícího Vavříka a může být rád, že neviděl žlutou kartu.
29
Roh pro domácí.
27
Krásná akce SIgmy. Zahradníček postupoval středem přes půl hřiště, posunul doprava na naběhnutého Vavříka a jeho centr si zády k brance v těžké pozici zpracoval JAKUB ROLNIC a z otočky levačkou ze vzduchu propálil bezmocného Tetoura.
24
Střelou se prezentoval domácí Svoboda, branku Reichla ale minul.
23
Ani jedno mužstvo teď dlouho nepředvedlo kloudnou akci.
19
Vavříkovi se teď v nadějné šanci zamotal míč mezi nohama.
18
Za postranní čarou je teď ošetřován domácí Milec. Dukla tak teď hraje v deseti.
17
Krásně se uvolnil na pravé straně Svoboda, ale jeho centr pak hostující obrana zblokovala.
16
Roh Sigmy a krásná hlavička Habusty, kterou Tetour nádherně vyškrábl nad břevno. Další roh pro Sigmu.
14
Hosté jsou zatím jasně lepší, Dukla nedokáže vyvézt míč za polovinu hřiště. Teď byl však faulovaný Acosta a chvíli po něm Čapek. Dukla bude rozehrávat z poloviny hřiště.
13
Do vápna domácích se probíjel Vavřík, jeho střelu pod břevno Tetour vyškrábl na roh.
12
Kunič teď nestihl aut u brankové čáry a hosté tak budou rozehrávat od vlastní branky.
12
Krásná střela Rolnice jen o kousek minula spojnici domácí branky!
10
Sigma teď sevřela Duklu ve vlastní šestnáctce a snaží se dostat k brance.
4
Střílený centr Svobody hostující Reichl kryje.
1
Nákop Sigmz do bápna domácích odvracek Podkul.
1
Rozhodčí přivádí obě mužstva na hrací plochu.
Oba týmy už se převlékají do dresů a utkání každou chvíli začne.

FK Dukla Praha: Tetour - Jeřábek, Podkul, Čapek, Acosta - Milec, Svoboda, Fryčer, Hrazdíra - Kunič, Solař

SK Sigma Olomouc: Reichl - Texl,Svozil,Štěrba, Vavřík - Habusta, Rolnic, Falta, Nešický - Plšek, Zahradníček

Rozhodčí: Mokrusch - Hrabovský, Váňa.
Vítám vás u online přenosu 21. kola juniorské fotbalové ligy. Dukla dnes přivítá Sigmu Olomouc na svém "domácím" hřišti, které je pro začátek jara v areálu ZŠ Mikulova na pražském Opatově. Dukla tu první jarní zápas dokázala vstřelit za první poločas čtyři góly, ale ve druhé půli zase dokázala stejný počet obdržet a s Jihlavou se tak rozešla smírně 4:4. V minulém kole zavítali domácí na půdu prvního Brna a vrátili se s třígólovým přídělem. Začátek jara jim tedy příliš nevychází.

Olomouc zatím dokázala na jaře zvítězit v obou domácích zápasech. Nejprve přehrála Jablonec 4:1 a poté 2:0 Hradec Králové. Naopak venku se jí příliš nedaří, když prohrála 0:2 na půdě předposledního Slovácka.

K vidění by mělo být hodně branek a pěkné ofenzivní představení. Domácí už by potřebovali zabrat, proti třetí Olomouci to však nebude lehký úkol.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.