V 27. kole Juniorské ligy dokázali hosté potvrdit pozici mírného favorita a nad domácí Duklou vyhráli po gólech Strady a Čajiće 2:0.
90
V závěru zápasu se ještě ke střele dostal Zdeněk Kopas, balon mu ale ideálně nesedl a mířil nad bránu.
89
Zápas se již pouze dohrává, míč mají hosté a nikam nespěchají.
87
Další střídání hostů. Nyní odešel Kodeš a poslední minuty si zahraje Kulhánek.
85
Hosté střídali. Odešel Strada a zahraje si Miroslav Špírek.
83
Domácí Farkaš sice dokázal dopravit míč do brány, jenže byl při zakončení v ofsajdu. Následně se slovně vyjádřil směrem k pomeznímu, za což dostal žlutou kartu.
81
Pomalu se blíží konec dnešního zápasu a hosté bez větších problémů drží dvoubrankové vedení.
79
Hosté střídají. Odešel Shkreta a nastupuje Kukačka.
78
Centr do vápna Teplic ale nebyl nijak nebezpečný a hosté budou kopat okopávat.
77
Domácí budou mít šanci zahrozit z rohového kopu.
75
Hned vzápětí Lüftner střídá a nastupuje Pavel Soukup.
74
Hostující stoper se následně sápal na Kotlíka a také on za nesportovní chování dostal žlutou kartu.
74
Domácí Kotlík zajel do Lüftnera a dostal žlutou kartu.
72
Hosté střídají. Odešel Vůch a nastupuje Petr Hlaváček.
70
S důrazem to přehnal domácí Micka, je mu pískaný faul.
68
Odpovědět chtěl Farkaš, jeho skákavá rána ale nenadělala brankáři příliš problémů.
67
Teplice právě vstřelily branku!
Po další akci po levé straně zvyšují hosté na 2:0, když se po přesné přihrávce od Vůcha prosadil ALDIN ČAJIĆ.
66
Svoboda dohrál souboj s gólmanem Lipšem a je mu pískaný faul. Rozehrávat bude brankář Teplic.
65
Další snaha o útočnou akci hostujícího mužstva skončila ofsajdem Vůcha.
63
Domácí hráči se stále nemohou dostat k ohrožení brány soupeře. Z dálky to zkusil Kotlík, mířil ale vysoko nad bránu.
62
Po faulu Frycera budou u míče nadále hostující fotbalisté.
61
Po rohu se k zakončení dostal Kotlík, z bezprostřední blízkosti ale tísněn brankářem i obranou nedokázal míč usměrnit do brány.
60
Z pravé strany se snažil centrovat střídající Svoboda, míč mu trochu sklouzl z nártu a místo centru ohrozil hostující bránu. Míč na roh odvrátil Lipš.
58
Domácí střídají. Odešel Václav Milec a zahraje si Patrik Svoboda.
57
Vůch se probíjel z levé strany do pokutového území, nakonec vybojoval alespoň roh pro hosty.
55
Čapek zkusil z následného přímého kopu místo centru vystřelit, gólman Lipš byl ale pozorný.
54
Hostující Šalda dostal žlutou kartu za faul kousek od vlastního vápna.
53
Z levé strany si na střed seběhl Vůch, jeho následná rána pravačkou postrádala přesnost.
52
Po rohu se hosté natlačili před bránu soupeře, po sérii centrů do vápna je ale nakonec mávaný ofsajd.
51
Hosté jsou při chuti a budou kopat rohový kop, tentokrát z pravé strany.
48
Po centru z levé strany se dostal k hlavičce MAREK STRADA a domácí brankář Malý neměl šanci na zákrok.
47
I do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté. Hraje se na polovině domácího celku.
46
Domácí o poločase vystřídali. Hrát nebude Grafneter a nastupuje Begič.
46
Hráči jsou zpět na hrací ploše, utkání bude pokračovat.
V prvním poločase jsme sice branku neviděli, přesto musí být spokojenější domácí, kteří přečkali hned několik gólových šancí hostujícího týmu.
45
Po rohu Čapka měl gól na kopačce Podkul, míč ale deset metrů od brány netrefil ideálně a Lipš měl velké štěstí, že balon mířil přímo do míst, kde stál.
42
Z levé strany se k centru dostal Vůch a jeho pas do vápna bez přípravy zakončoval Čajić. Domácí měli velké štěstí, protože hostující záložník poslal míč nad bránu.
40
Hosté kopali o chvilku později Polákem rohový kop, domácí defenziva ale nyní zafungovala dobře.
39
Do šance se nyní dostal hostující Šalda, místo střely ale volil přihrávku a domácí se ubránili.
38
Z dálky to teď zkusil Čapek, jeho pokus ale mířil vysoko nad bránu.
37
Hra se nyní trochu uklidnila. U míče jsou sice domácí, do zakončení se ale zatím nedostávají.
34
Šancemi na druhé straně odpověděli Micka s Farkašem, ani po jejich střelách se ale skóre nemění.
32
Další velkou šanci měl nyní po zaváhání domácí obrany Kodeš, také on ale mířil nad bránu!
30
Kodeš přiťukl balon Shkretovi, ten z gólové pozice přestřelil bránu!
29
Jan Juroška dostal nyní za faul na polovině hřiště žlutou kartu.
28
Po rohu Egona Vůcha se k zakončení dostal Lüftner, jeho rána z přední tyče šla mimo.
26
Do dalšího zakončení se dostal Egon Vůch, následuje další roh pro Teplice.
26
Po rohu Teplic se dostal míč ve vápně k Lüftnerovi, jeho hlavička ale mířila z gólové pozice mimo.
24
Hostující Polák posílal do vápna Dukly centrovaný přímý kop, v pohodě zakročil Malý.
23
Čapkova střela byla zblokovaná k Frycerovi, který ale také nedokázal přes hráče Teplic ohrozit bránu Lipše.
21
Kopas fauloval Čapka a u balonu jsou domácí.
20
S nasazením to nyní přehnal hostující Kodeš, který při souboji o míč fauloval.
17
Po rohu se míč odrazil k Frycerovi, ten ale zakončit nestihl.
16
Po pěkné kombinaci se do šance dostal Micka, jeho tvrdou ránu mířící pod břevno vyrazil Lipš na roh.
14
Z pravé strany chtěl centrovat Zdeněk Kopas, jeho pas do vápna byl ale přetažený.
13
Na druhé straně si potlesk fanoušků vysloužila akce domácího celku. Blízko k zakončení byl Farkaš, míč ale nakonec skončil mimo.
12
Individuálně se snažil prosadit Shkreta. Svou střelu poslal jen do jednoho z bránících hráčů a jeho spoluhráči se na něj nyní zlobí.
10
Ke střele z otočky se dostal Farkaš, jeho rána šla mimo.
9
Po centru z pravé strany se k hlavičce dostal Shkreta, mířil ale mimo.
7
Hosté měli možnost kopat rohový kop, domácí se ale bez problémů ubránili.
6
Čajič zahrál při zpracování míče na polovině hřiště rukou a hra je přerušena.
5
Pokus o výpad hostujícího týmu skončil ofsajdem, rozehrávat budou domácí.
3
Úvod zápasu je z obou stran opatrný, na ohrožení jedné nebo druhé brány zatím čekáme.
1
O výkop se postarali domácí fotbalisté.
1
Hráči obou mužstev se pomalu trousí na hrací plochu. Utkání mezi Duklou a Teplicemi za pár chvil začne. Domácí budou v tradičních žlutých dresech s červenými motivy, hosté jsou celí v bílém s modrými doplňky.

FK Dukla Praha: Malý – Grafneter, Hrazdíra, Podkul, Juroška – Micka, Milec, Frycer, Farkaš, Čapek – Kotlík

FK Teplice: Lipš – Kopas, Šalda, Lüftner, Bubeníček – Strada, Polák, Čajić, Vůch – Shkreta, Kodeš

Rozhodčí: Zadinová – Filípek, Ulrich.
Podzimní vzájemný souboj dnešních soupeřů skončil remízou 2:2. Fotbalisté Dukly vedli již od 4. minuty na hřišti Teplic 1:0, když se trefil Juroška. Domácí zápas otočili během jedné minuty, když se v rozmezí 70. a 71. minuty trefil dvakrát Krátký. Na konečných 2:2 srovnal v poslední minutě hry Grafnetr.
V minulém kole byli úspěšnější fotbalisté Dukly, kteří v zápase na hřišti Baníku Ostrava vyhráli díky brankám Čapka a Kotlíka 2:0. Teplice hrály v minulém kole doma, kde podlehly Jablonci 1:2. Jediný gól Teplic zaznamenal Soukup.
Papírovým favoritem zápasu budou domácí fotbalisté, kterým patří po šestadvaceti odehraných kolech zatím desátá příčka. Hosté z Teplic mají o sedm bodů méně než jejich dnešní soupeř a v tabulce jsou na patnácté příčce.
Dobré odpoledne ze Zbuzan na západě Prahy, kde dnes 27. kolem pokračuje Juniorská liga. V této online reportáži budeme sledovat utkání mezi FK Dukla Praha a FK Teplice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.