Utkání tak nepoznalo vítěze a oba celky se o body podělily. Na branku domácího Ndiayeho odpověděli hosté přesnou hlavičkou Holuba. Remíza je tak zaslouženým výsledkem.
87
Vzájemná slovní potyčka vyústila až k udělení žlutých karet. Kmoníček a Sazma jsou potrestáni.
87
86
Hosté taky promíchali sestavou. Ze hry odešel Vukadinovič a místo něj přišel Stuchlík.
85
Další domácí zmëna. Beníšek vymění Jance.
80
Máme před sebou posledních deset minut. Zatím mají oba týmy ke třem bodům stejně daleko.
75
Oba celky vystřídaly. Liberec posla do hry Jánošíka, který nahradil Ndiaeyho. Odešel také táborský Kutner. Místo něj přišel Pavličko.
75
74
Bouška se ocitl v dobré palebné pozici. Svou střelu však nasměroval pouze do obránce.
70
Krystan pálil z úctyhodné vzdálenosti. Varyš si dokázal bez problémů poradit.
66
Domácí znovu střídají. Na hrací plochu se podívá Leibl, ktery nahradí Dydowicze.
62
Liberec střída. Odpracováno má Hadaščok, který přepustí své místo Drobílkovi.
60
Kmoníček hezky obešel dva protihráče a odcentroval. Jeho pas ale skončil vysoko nad brankou Varyše.
52
MAS právě vstřelil branku!

Hosté z jihu Čech byli za svoji počáteční snahu odměněni vyrovnávacím gólem. Centr Rabiňáka doputoval až na hlavu JIŘÍHO HOLUBA, který se nemýlil - 1:1.
51
Vukadinovič se dostal k zakončení. Jeho rána byla ale hodně nepřesná a skončila nad brankou.
48
Táborští fotbalisté začali aktivně a hned v úvodu se dostali k rohovému kopu.
46
43
Poslední minuty prvního poločasu už se spíše dohrávají. V závěru nemá ani jeden z týmů očividnou převahu.
39
Centr Rabiňáka doletěl pouze do prostoru, kde stál připravený domácí gólman.
36
Na zemi zůstal ležet hostující Kluzák. Rozhodčí Černý pozastavil hru.
32
Nebezpečný Vukadinovič mohl stanout sám před Zoulem. Balon si ale špatně zpracoval a tak ze zakončení sešlo.
27
Hra se nám v posledních minutách trochu vyrovnala. Táborsko se dostává mnohem snáze l domácímu pokutovému území.
23
Hosté poprvé vystřídali. Ze hry odešel zřejmě zraněný Prášek. Na jeho místo přišel Rabiňák.
18
Jihočeši rozvlnili libereckou síť. Střílející Vukadinovič stál ale v ofsajdu a tak branka nemohla být uznána.
16
Hostující Turek pálil z hranice vápna pouze do zad Kmoníčka. Táborsko získalo alespoň rohový kop.
11
Liberečtí mají zatím v úvodu navrch. Avšak brzdí je nepřesná předfinální přihrávka.
5
Liberec právě vstřelil branku!

Domácím se povedla hned úvodní akce. Na pravé straně se dobře uvolnil MOUSTAPHA NDIAYE a křižnou ranou poslal Slovan do vedení - 1:0.
3
Úvodní minutu jsou z obou stran hodně opatrné. Dění na hřišti se odehrává převážně ve středu hřiště.
1

FC Slovan Liberec: Zoul - Lukes, Pokorný, Kmoníček, Dydowicz, Bouška, Janec, Komenda, Krystan, Hadaščok, Ndiaye.

FC MAS Táborsko: Varyš - Král, Holub, Kluzák, Hric, Vukadinovič, Prášek, Kutner, Sazma, Turek, Kalášek.

Rozhodčí: Černý - Mencl, Kříž.
Jediné vzájemné utkání, které se odehrálo vloni na podzim skočilo remízou 2:2. Do dnešního utkání pak vstupují domácí jako favorité a své ambice by měli potvrdit i na hřišti.
Po zimní přestávce se nám tak liga pro mladé hráče do 21 let rozběhne znovu naplno. Liberečtí přezimovali na 12. místě tabulky, jejich soupeř z jihu Čech přečkal zimu až na předposledním 17. místě.
Hezké odpoledne všem fanouškům fotbalu. Vítáme vás u on-line přenosu z 18. kola Juniorské ligy, ve kterém se střetne domácí FC Slovan Liberec s FC MAS Táborsko. Utkání začíná v 13:00.