Liberečtí se snaží o závěreční tlak, ten ale nepřichází. Slávisté se dobře brání a žádné komplikace si nepřipouští.
Hlavní rozhodčí Berka nastavuje tři minuty nad rámec řádné hrací doby.
85
Liberec střídá. Beníšek se podívá do hry a zaujme místo Jánošíka.
81
Středočeši už mohli vést rázem o dva góly. Střídající Červenka ale branku přestřelil.
79
Slavia právě vstřelila branku!

Slávisté se nakonec dočkali a zhruba deset minut před koncem utkání se ujímají vedení. Odražený balon se dostal až k volnému MARTINU DOSTÁLOVI, jenž z hranice vápna propálil vše co mu stálo v cestě - 0:1.
78
Pražené nepřesně zakombinovali a o výhodnou pozici se sami připravili.
76
Žlutou kartu vidí hostující Veselý.
74
Další dvojité střídání. Liberec vyměnil Drobílka a místo něj poslal do hry Lukese. Hosté stáhli Hurku a nahradili jej Červenkou.
74
70
Krystanova dělovka ze střední vzdáleností končí pouze vedle levé tyče slávistické branky.
64
Máme tady dvojité střídání. Liberec pošle do hry Leibla, který nahradí Dydowicze. Slávie stáhla Tusjaka, který přenechal své místo Veselému.
64
62
Rána Šimečka byla hodně nepřesná a skončila vysoko nad libereckou svatyní.
58
Hostující trenér Petrouš poprvé sáhl ke střídání. Do hry poslal Zámečníka a stáhl Proška.
55
Hostující Prošek měl na kopačce úvodní branku utkání. Gólman Zoul ale předvedl pohotový zákrok a střelu vyškrábl na rohový kop.
51
Mladé naděje Slovanu jsou zatím v úvodu druhé půle aktivnější. Uvidíme, co jim to přinese.
48
Dalekonosná střela hostujícího Hurky nemohla v žádném případě libereckého Zoula ohrozit.
46
V prvním poločase jsme sledovali hodně vyrovnané utkání. Dění na hrací ploše se odehrávalo především ve střední části. Zatím největší příležitost měl domácí Komenda, ten ale z bezprostřední blízkosti trestuhodně minul.
45
Domácí ještě zahrávali v samotném závěru rohový kop. Drobílek ale nikoho v modrém dresu před brankou nenašel.
43
Rána Salašoviče byla hodně nepřesná a končí až u rohového praporku.
41
Liberečtí fotbalisté mají v koncovce prvního poločasu mírně navrch. Chybí tomu však nějaký ten gólový efekt.
36
První větší příležitost si nakonec vypracovali hráči Slovanu. Pokorný hezky našel volného Komendu, ten ale nedokázal z malého vápna zacílit přesně a hostující branku minul.
29
Jánošíkův centr vypadal v prvních chvílích hodně zajímavě. Hosté si s ním ale poradili bez větších obtíží.
26
Šimeček se ujal exekuce standardní situace. Přímé ohrožení liberecké branky však nezpůsobil.
21
Dydowicz se šikovně protáhl do pokutového území. Ještě před zakončením ale dobře zakročil Kolařík.
15
Zatím sledujeme hodně vyrovnané utkání. Sešívaní sice drží častěji míč, na větší příležitost však stále čekáme.
12
Domácí záložník Jánošík se dostal až k hlavičce vně slávistické šestnáctky. Malina byl ale na svém místě a bez problémů si poradil.
8
První větší šanci si připravili Pražané. Hurka se dostal do slibné palebné pozice. Branku Zoula však vysoko přestřelil.
5
Úvodní minuty utkání moc fotbalové krásy nepřinesly. Oba celky se střídaly v držení balonu a bojovali o územní převahu.
1

FC Slovan Liberec: Zoul - Pokorný "K", Karišik, Isaac, Drobílek, Dydowicz, Jánošík, Janec, Komenda, Krystan, Coufal.

SK Slavia Praha: Malina - Dostál, Kolařík "K", Mac, Hurka, Tusjak, Bejbl, Prošek, Salašovič, Šimeček, Vondráček.

Rozhodčí: Berka - Kříž, Langer.
Hezké odpoledne u sledování Juniorské ligy. Ve dvacátém kole se proti sobě postaví domácí FC Slovan Liberec, který bude hosti SK Slávii Praha. Utkání začíná v 13:00.