Utkání končí remízou 2:2. První poločas moc fotbalové krásy nenabídl, ale druhá půle byla lepší. Za domácí dali gól M. Zeman z penalty a Pyclík. Jihlavské spasil dvěma góly Kliment. Děkuji za pozornost, přeji hezký zbytek dne.
89
Jihlava právě vstřelila branku!
JAN KLIMENT dává i druhý gól Jihlavy, když se trefil z přímého kopu! Těsně před koncem je tak stav nerozhodný.
89
Jihlava bude mít další standardní situaci. Fauloval Vengřínek a dostává za to žlutou kartu.
87
Foltýn dostal žlutou kartu za faul. Z následné standardní situace se hosté neprosadili.
85
Jihlava se žene za vyrovnáním. Závěr utkání bude zajímavý.
83
Baník zahrával osmý roh v utkání. Obrana Jihlavy byla pozorná a balon odvrátila.
81
Jihlavský Kučera mohl vyrovnat ale z jedenácti metrů pálil nad břevno.
80
Z hranice šestnáctky pálil domácí Zeman, brankář Matiášek musel zasahovat a balon vyrazit.
78
Jihlavský Košulič přenechal své místo pro Šutu.
73
Baník právě vstřelil branku!
ONDŘEJ PYCLÍK se nejlépe zorientoval v pokutovém území a střelou k pravé tyči otáčí stav! Nyní je na řadě Jihlava, aby dokázala s nepříznivým výsledkem něco udělat.
71
Baník je na koni a snaží se otočit skóre.
68
MICHAL ZEMAN se z pokutového puntíku nemýlil a dvaadvacet minut před koncem základní hrací doby vyrovnal na 1:1!
67
Pozor! Jihlavský Kliment podrazil v pokutovém území Velnera a je z toho penalta! Hostující hráč navíc vidí žlutou kartu.
64
... po rohu se dostal ke střele Kundrátek. Dnes ale zatím nemá svůj den. Z dobré pozice vysoko přestřelil.
63
Baník vybojoval další rohový kop...
62
Poprvé střídají i domácí. Odešel Tobiáš a nahradil ho Staško.
60
Domácí měli k dispozici další rohový kop. Ani ten ale nedokázali proměnit ve vyrovnání.
57
Ostrava měla další šanci. Kundrátek ale pálil jen do připraveného brankáře Matiáška. Jihlava by měla přidat, protože Baník se po poločase zlepšil.
56
Hosté podruhé vystřídali. Odešel Marák a nahradil ho jiný obránce Vonásek.
53
Kavka nahradil v hostujícím dresu Zemana.
51
Kundrátek našel dobře postaveného Pyclíka, který z hranice vápna trefil jen brankáře! To byla další velká šance Baníku!
50
Hra se opět uklidnila. Hraje se kolem středového kruhu.
49
Baník měl blízko k vyrovnání! Vengřínek našel Kundrátka, který z deseti metrů trestuhodně poslal balon vedle! To byla zatím největší šance Ostravy!
48
Kučera šel proti Faltýnovi. Domácí hráč dokázal soupeře ubránit a zamezil tak hrozící možnosti navýšení skóre.
46
Domácí fotbalisté zahájili druhý poločas aktivně a vybojovali rohový kop. Po centru Zemana se ale neprosadili.
46
První poločas příliš fotbalové krásy nepobral. Ve vedení jsou hosté, kteří se prosadili po střele Klimenta. Většinu poločasu se hrálo kolem středového kruhu bez šancí.
44
Hostující Fadrný dostal žlutou kartu za faul ve u středové čáry.
42
Stále se převážně hraje mezi šestnáctkami.
40
Pyclík hnal do útoku, ale zastavil ho zdvižený praporek postranního sudího.
38
... Jihlava se ale ubránila a navíc získala balon.
37
Baník ihned po rozehrání vybojoval rohový kop...
36
Baník je sice o něco aktivnější, ale do vedení jdou hosté! JAN KLIMENT se po autovém vhazování dokázal nadvakrát prosadit!
34
Opět se hraje převážně mezi šestnáctkami. Sledujeme hodně bojovný fotbal.
31
Hostující Kučera dostal hodně prostoru a mohl otevřít skóre. Trestuhodně ale se svou šancí naložil hodně bídně.
27
Domácí Zeman se dostal do další šance, ale ani tentokráte se Baník neprosadil.
22
Jihlava se z rohu neprosadila, naopak na druhé straně mohl poslat Baník do vedení Foltýn. Domácí hráč se dostal k odraženému míči a orazítkoval tyč!
22
První rohový kop vybojovali hosté.
20
Domácí Tobiáš se skvěle uvolnil a šel na jednoho beka. Volil střelu z dobré vzdálenosti, ale bohužel pro Baník se mu jeho pokus vůbec nepovedl a míč končí vedle!
17
Nyní má trochu více ze hry Ostrava. Zatím ale kombinuje daleko od hostující svatyně.
14
... centr Zemana nikdo z jeho spoluhráčů netečoval a hosté se tak v pohodě ubránili.
13
Druhý rohový kop v utkání vybojoval Baník. Zahraje ho M. Zeman...
10
Kliment to zkusil z levé strany. Naštěstí pro domácí ale pálil slabě a brankář Andrejko tak neměl problém balon chytit. Ostrava měla výhodu prvního rohu, ten ale nevyužila.
9
Nudnější pasáž hry chtěla ukončit Jihlava. Už se dostávala do slibnější příležitosti, ale obrana Baníku nakonec stačila včas zasáhnout.
7
Oba týmy to zkoušejí přes nakopávané balony. Ty zatím v pohodě likvidují defenzivy. Ani jeden tým nemá více ze hry.
6
Hraje se převážně kolem středového kruhu. Diváci zatím žádný náznak šance neviděli.
3
Úvod utkání je opatrný a obě mužstva spíše čekají s čím přijde soupeř.
1

FC Baník Ostrava: Andrejko - Vengřínek, Stronati, Kaša, Velner, Kundrátek, Foltýn, Novák, Pyclík, Tobiáš, M. Zeman.

FC Vysočina Jihlava: Matiášek - Košulič, Marák, Kliment, A. Zeman, Vacek, Šilinger, Fadrný, Kučera, Kryštůfek, Koudelka.

Rozhodčí: Machálek - Wilczek, Nesrsta..
Vítejte u sledování dalšího kola Juniorské ligy. Za malou chvíli přineseme soupisky. Utkání začne s minimálním zpožděním.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.