Omlouvám se za drobné technické výpadky. Sparta si svůj náskok, vytvořený v první půli s přehledem pohlídala a zaslouženě vítězí 2:1
86
Hlouškovu přihrávku do vápna v klidu odklidil spartanský kapitán Breda
84
Hrdina utkání Reiter odešel ze hřiště. Nahradil ho Mařík.
83
Sparta rozehrávala rohový kop a po něm se do vzduchu zavěsil Breda a jen těsně minul branku hostů.
80
Nebezpečná standardní situace a následná hlavička Jurči končí jen v rukavicích Nguyena
76
Aktivní Konate opět hledal před bránou volného Reitera, ale tentokrát jeho přihrávks byla nepřesná.
75
Radim Jurča vidí žlutý kartonek
73
Ze hřiště odchází jablonecký kapitán Pavlata, nahradí ho Helm.
70
Konate se prodíral jabloneckou obranou, už už byl před golmanem, ale na poslední chvíli ho Hronek odstavil od míče.
68
Hloušek se snažil prosadit přes sparťaskou obranu, to se mu povedlo, odcentroval do vápna, ale tam stál připravený Brada a míč odehrál do autu
65
Reiter centroval z levé strany do vápna. Tam byl však připravený Hronek, který míč odklidil do bezpečí.
63
K odraženému míči po centru Konateho se dostal za hranicí velkého vápna Macháč a tvrdě vypálil po zemi ke vzdálenější tyči. Jeho pokus jen minu o decimetry bránu hostů.
61
Tu však sám faulovaný jen napálil do zdi před sebou.
60
Macháč fauloval Jurču blízko rohového praporku a je z toho zajímavá standardka pro hosty.
58
Kubista se snažil odecentrovat z levé strany, ale jeho pokus zab,lokoval obránce a následně chytil Nguyen do rukavic,
57
Poprvé střídá i Jablonec. Linka si zahraje místo Skwarczeka
55
Sparta střídá i podruhé. Místo Láchy přišel Adamec
53
Sparta poprvé v zápase střídá. Nedbala nahradil Ujlaky.
52
Jurča si zpracoval míč na půli a komicí našel volného Pázlera, kterého neubránil Breda, a tak se dostakl k zakončení,. Nguyen ho však vychytal.
49
Reiter se prodíral přes jabloneckého Vaníčka k dalšímu centru, ale ten ho k ničemu nepustil. Bude následovat odkop od brány Jablonce.
48
Oba týmy do druhého poločasu vstoupili opatrně a nikam se netlačí,. Hraje se jen ve středu hřiště.
46
Na začátku zápasu byl jasně lepší hostující Jablonec, který na svého soupeře vlétl a pomalu ho nepustil za půlku. Dostal se tak do zaslouženého vedení 1:0 z pokutového kopu a měl i dalšéí šance. Po dvaceti minutách se však sparťané oklepali a dvěma slepenými góly stav zápasu otočili na 2:1 díky gólům Rudolfa Reitera. Po zbytek poločasu se žádný z týmů do vyložené šance nedostal.
44
Sýkora vyvezl míč podél postranní čáry přes skoro celou délku hřiště, kde si ho vyměnil s Konatem, ale vzápětí o něj přišel. Hraje Jablonec.
42
Z něho však nic zajímavého nevzniklo
41
Reiter se dral do vápna a jeho pokus o centr zablokoval jablonecký obránce. Roh pro Spartu
39
Kubista centrem z levé strany hledal ve vápně volného Štemberka, ale cestu míče skřížil sparťaský Sýkora a odklidil míč do bezpečí.
37
Oba týmy nyní velmi pozorně brání a útočné akce zpravidla končí před pokutovým územím soupeře.
35
Kubista se pokoušel odcentrovat od rohového praporku,ale Sýkora ho k ničemu nepustil. Celá akce končí autovým vhazováním pro Spartu.
32
Po něm se ve vápně velmi nepěkně srazil Konate s Kubistou a oba hráči leží na trávníku. Rozhodčí však nepíská faul ani jednomu. Jablonec b ude vhazovat.
31
Jablonec se furt cpe dopředu. Tentokrát vybojoval roh.
30
Nyní Skwarczek rozehrávla standardní situaci a po několika odrazech ve vápně skončil míč nakonec nad sparťanskou bránou. Rozehrává Sparta.
27
Reiter velmi nebezpečně centroval do vápna, kde na zadní tyči číhal před prázdnou bránou Pouček, ale Landovský na poslední chvíli zasáhl a odklidil míč na roh, div si nedal vlastní gól. Perfektní zákrok jabloneckého hráče.
25
Nedbal pálil z hranice velkého vápna, ale jeho pokus doprostřed brány nemohl Fendricha zaskořčit. Hraje Jablonec
23
Sýkora nebezpečně centroval z pravé strany, ale jablonecká obrana byla pozorná
22
Tentokrát je to Jablonec, který musí dohánět náskok soupeře, ale nedaří se mu příliš ve hře dopředu. Obraz hry se oproti první patnáctiminutovce výrazně změnil.
20
Sparta právě vstřelila branku!
Sparta otáčí skóre a opět díky RUDOLFU REITEROVI, který se probil jabloneckou obranou a propálil vyběhnuvšího golmana Fendricha střelou pod břevno.
17
Přecejen se Spartě podařilo srovnat! Konate zatáhl míč po levé straně, našel ve vápně zcela volného RUDOLFA REITERA, který pohodlně skoroval pod padajícím golmanem hostů.
14
Pavlata fauloval na půli Láchiu, načež Sparta rychle rozehrála útočnou akci na jejímž konci pálil Reiter vysoko nad.
12
Naopak Jablonec je při chuti a každý jeho útok je nebezpečný
11
Sparťané jsou po inaksované první brance jako politi horkou vodou a vůbec se nedostávají za půlku.
9
A Jablonec se cpal do dlaší velké šance. Tentokrát se až před golmana probil Jurča, ale zamířil jen těsně vedle levé tyče.
7
Jablonec právě vstřelil branku!
Ačkoli Štemberk kopl penaltu hodně špatně a Nguyen ji vyrazil před sebe, tak se jeho jablonecký spoluhráčhráč JURČA dostal k dorážce, kterou už do sítě zamířil.
6
Penalta pro Jablonec!
4
Peškova přihrávka na Poučka byla nepřesná a skončila v autu.
3
Štemberk centroval do vápna, ale sparťanští obránci míč odehráli pryč. Akrobatickými nůžkami se ho ještě pokoušel dostat zpátky do vápna Kubista, ale míč minul. Hrají domácí
2
Reiter zatáhl balon po pravé straně a ve vápně našel volného Peška, jehože střelu ale zablokoval obránce hostů a poté ji uzmul do rukavic jablonecký brankář.
1
Pikantní bude zápas pro Petra Hronka, nyní hráče Jablonce, který tam přestoupil právě ze Sparty a na podzim její juniorce dokonce dělal kapitána.
V dnešním zápase je podle tabulkového postavení mírným favoritem hostující Jablonec, kterému patří pátá příčká, zatímćo Sparta je desátá a ztrácí na svého soupeře deset bodů. V podzimním klání se však oba týmy rozešly smírně 1:1, a tak ani dnes nelze očekávat, že by Jablonec měl utkání jasně ovládnout.

AC Sparta Praha: Nguyen - Macháč, Breda, Tomášek, Sýkora, Pešek, Reiter, Lácha, Nedbal, Konate, Pouček

FK Baumit Jablonec: Fendrich - Landovský, Pavlata, Vaníček, Pázler, Štemberk, Štochl, Kubista, Jurča, Hronek, Skwarczek