S onlajnem je to ode mě vše, loučím se s vámi a přeji hezký zbytek dne, doufejme, že bez deště.
Sledovali jsme velice napínavé utkání, první půle patřila domácím Bohemians, kteří byli aktivnější a dali brzký gól. Navíc měli další šance, včetně penalty, kterou ale neproměnili. V závěru poločasu přidali druhý zásah, na který však hosté ihned odpověděli. Ve druhém poločase se hra otočila, Jablonec zvýšil obrátky a po dvou gólech změnil stav utkání ve svůj prospěch. Domácí se v závěru mocně snažili o vyrovnání, ale hostující celek si výsledek pohlídal a odváží si tři body.
89
Ještě jedno střídání hostů, odešel Kovačevič, přišel Breda.
88
Střídání Jablonce, Mihálik ven, Palatický do hry.
85
Hlavička Artemuka však postrádala razanci.
85
Rohový kop pro domácí.
76
Tak jakoby mě domácí slyšeli. Havel měl 1000% šancí, avšak skluzem poslal balón pouze do tyče.
75
Jablonec je ted pod tlakem, avšak domácí si nedokážou vytvořit nějakou kloudnou šanci.
69
Střídání Bohemky, odchází Koštíř, přichází Adam Fotr.
65
Bohemians se snaží s výsledkem něco udělat, ale zatím se jim to nedaří. Jablonec ve druhé půli výrazně zlepšil svou hru.
56
Jablonec otáčí skóre. Gólman Dočekal vyrazil střelu od hostujícího hráče pouze k dobíhajícímu DAVIDU LEDECKÉMU, který do prázdné brány dává třetí gólů hostů a Jablonec vede.
52
A je srovnáno.JAN PÁZLER šel sám na bránu, obešel brankáře Dočekala a do prázdné brány dává druhý gól Jablonce.
46
Druhý poločas začne zhruba ve 14:00.
Je za námi druhý poločas, domácí byli po většinu časem lepším týmem a mohli vést klidně i 3:0, avšak Havel nedokázal proměnit penaltu. Na druhou branku klokanů pak dokázali hosté rychle odpovědět a stav je tak po poločase 2:1. Druhá půle může být jistě ještě zajímavá.
45+1
43
Jablonec právě vstřelil branku!

Jenže klokani se neradovali dlouho, přišel centr a DAVID LEDECKÝ snížil na 2:1.
42
Bohemians právě vstřelili branku! Autorem branky je ŘEZNÍČEK.
35
Střídají i hosté, odešel Štemberk, přišel Mihálik.
35
Po sporném faulu byla odpískána penalta, Milan Havel ji však nekopl dobře a brankář ji tak chytil.
34
Byla nařízena penalta.
33
Vynucené střídání domácích, odchází Hejno, přichází Krivosheev
25
Pro centr domácího Košaty si doběhl brankář Repáň.
21
Centr byl však příliš přetažený.
21
Rohový kop pro hosty.
20
Hubínek poslal skvělou kolmou přihrávku na Milana Havla, ten však tentokrát Jabloneckého gólmana nepřekonal.