Je dobojováno. Jablonec nezvládl tento zápas a s pražskou Spartou nakonec prohrál 2:3. Sledovali jsme zajímavý a vyrovnaný duel, který nabídl pět branek a několik pohledných akcí. To je z mé strany vše, hezký den.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Domácí se ještě snaží, ale hosté velmi dobře brání a drží cenné vedení.
87
Domácí se nyní dostali ke dvěma střelám, ale Pázler a po něm ani Skwarczek neuspěli. Dvakrát se dobrým zákrokem prezentoval Nguyen.
84
Sparta ještě střídá. Místo Niskoviče si zahraje Kadlec.
81
A dohrál i hostující Nečas, kterého nahradil Kitanovič.
80
Domácí střídají. Geberta nahradil Okleštěk.
78
Sparta právě vstřelila branku!
A Sparta jde potřetí v zápase do vedení. Po rohovém kopu se ve vápně nejlépe zorientoval JIŘÍ VOKOUN, který poslal míč za Krásného.
76
Žlutou kartu uviděl hostující Macháč.
74
A místo Jakubova si zahraje Moravec.
74
Domácí střídají. Sedláčka nahradil Vaníček.
73
Ke střele se dostal i hostující Matějka, ale poslal míč pouze doprostřed branky, kde byl Krásný.
72
Vzápětí uviděl Sedláček žlutou kartu.
71
Sedláček našel ve vápně zcela volného Pázlera, ale ten v tutové šanci selhal a míč poslal vedle branky!
70
Je před námi posledních dvacet minutek a myslím si, že se máme na co těšit, protože oba celky se snaží duel rozhodnout.
69
Ledecký se dostal ke střele, která byla nakonec ještě tečována, ale Nguyen byl pozorný a poradil si s tímto pokusem.
67
Ale ani z tohoto rohu se nic neurodilo a stav je tedy stále nerozhodný 2:2.
66
Domácí celek vybojoval desátý rohový kop.
64
Jablonec je nyní aktivnější, ale na další šanci stále čekáme.
62
Sparta střídá. Keriče nahradil Skopec.
62
Žlutou kartu uviděl domácí Eliáš.
61
Zadáci domácího celku byli pozorní a dokázali kulatý nesmysl odvrátit. Druhý poločas je zatím o poznání opatrnější, než ten první.
60
Další roh, tentokrát pro celek z hlavního města.
58
Ale ani tentokrát hráči Jablonce neohrozili branku Sparty.
58
Po další akci je tu devátý roh pro domácí mužstvo.
56
Ale ani z tohoto rohu Jablonec nic nevytěžil a stav je tedy stále nerozhodný.
55
Po střele Pázlera musel zasahovat Nguyen, ale s tečovaným míčem si poradil a vytěsnil ho na roh!
54
Je tu první střídání, a to na straně Jablonce. Štemberka nahradil Pázler.
52
Jablonec se snaží strhnout vedení na svoji stranu, ale Sparta se zatím ve druhém poločase v pohodě brání.
50
Ale ani z jednoho rohu hostující mladíci nic nevytěžili a stav zápasu se tedy nemění.
50
A následuje další roh pro celek z Prahy.
49
Rohový kop pro Spartu.
48
Začátek druhého poločasu je zatím opatrný a hraje se především uprostřed hřiště.
46
Druhý poločas začne přibližně v 15:02.
První poločas je za námi a byl velmi zajímavý, protože nabídl hned čtyři branky. Sparta dvakrát vedla, ale Jablonec vždy zabral a vyrovnal. Stav je tedy zatím 2:2 a druhý poločas bude ještě hodně zajímavý.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Skwarczek fauloval a uviděl žlutou kartu.
42
Jablonec právě vstřelil branku!
Tak domácí celek se nakonec přeci jen dočkal a podruhé v zápase vyrovnává. Skwarczek našel povedeným centrem PAVLA ELIÁŠE, který hlavou umístil míč přesně k tyči.
40
Dvě velké šance domácího Ledeckého! Ten se nejdříve dostal k hlavičce, ale Nguyen vytasil parádní zákrok. O chvilku později ještě Ledecký střílel, ale hostující brankář míč opět senzačně vyrazil!
38
Ke střele se nyní dostal domácí Gebert, ale jeho ráně scházela přesnost.
36
Za obranou se objevil aktivní Andrej Kerič, ale na domácího brankáře nevyzrál!
35
K hlavičce se nyní dostal domácí Drozd, ale jeden z hostujících hráčů dokázal míč mířící do branky odkopnout!
34
A hned následuje čtvrtý roh pro domácí mladíky.
34
Jablonec vybojoval další rohový kop.
32
Z druhého rohu ale domácí celek nic nevytěžil a stále tak prohrává o jednu branku.
31
Rohový kop pro Jablonec.
30
Je za námi úvodních třicet minutek. Sledujeme hodně zajímavé utkání, které zatím přineslo tři branky. Lépe ho zvládá Sparta, která v Jablonci vede 2:1.
28
Jablonec se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat a tlačí se dopředu, ale zatím se Sparta v pohodě brání.
26
V další šanci se zjevil hostující Jakubov, ale nedokázal míč usměrnit do branky!
24
Ale pozor, protože hostující celek jde podruhé v utkání do vedení. Kerič našel JAKUBA PEŠKA, který se odhodlal ke střele a nakonec z toho byla nádherná branka. Míč se po překrásné střele otřel o břevno a skončil za Krásným, který byl bez šance.
22
První žlutou kartu uviděl domácí Vodička.
20
Z malého vápna nyní hlavičkoval hostující útočník Jakubov, ale branku Jablonce trestuhodně minul!
18
Kerič oslovil Peška, ale jeho zakončení bylo velmi slabé a Krásný si s ním v pohodě poradil.
17
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu a na další příležitost stále čekáme.
15
Ale z další bleskové akce domácího celku nic nebyla. Sparta se tentokrát v pohodě ubránila.
13
Jablonec po vyrovnávací brance ožil a je o poznání aktivnější, jak na začátku tohoto duelu.
12
Zatím sledujeme zajímavý zápas, ve kterém se oba celky tlačí dopředu a už jsme viděli i dvě branky.
10
A z prvního rohového kopu se domácí fotbalisté prosazují a je vyrovnáno. Míč poslal do vápna Skwarczek, který našel hlavu ONDŘEJE VRZALA, který kulatý nesmysl uklidil do horního rohu.
9
Po dalekonosné střele Skwarczeka musel zasahovat Nguyen, ale zvládl to a míč vyrazil na rohový kop.
7
Po dalším centru do vápna Jablonce se hostující hráči dostávali do zakončení, ale nakonec kulatý nesmysl pouze prolétl celým velkým čtvercem.
5
Tak na první branku jsme dlouho nečekali, protože už v páté minutě jde Sparta do vedení. Domácí Eliáš zaváhal a u svého pokutového území ztratil míč, toho se zmocnil zkušený ANDREJ KERIČ, který prostřelil Krásného a poslal pražský celek do vedení.
3
Poprvé se dopředu vydal i Jablonec, ale akce domácích velmi rychle skončila.
2
Úvod zápasu patří zatím Spartě, která je aktivnější. Nyní musel zasahovat Krásný, který výborně sebral míč před dotírajícím Keričem.
1
Jako první se dopředu vydal celek z hlavního města, ale z úvodní akce nic nebylo.
1
Hráči obou celků jsou na trávníku a utkání tedy může začít, jdeme na to!

FK Baumit Jablonec: Krásný – Houser, Eliáš, Ledecký, Štemberk, Drozd, Sedláček, Gebert, Vodička, Skwarczek, Vrzal
Náhradníci: Vaníček, Okleštěk, Karásek, Pázler, Repáň

AC Sparta Praha: Nguyen – Macháč, Matějka, Vokoun, Vondra, Nečas, Čavoš, Niskovič, Pešek, Kerič, Jakubov
Náhradníci: Moravec, Skopec, Kadlec, Kitanovič, Zavadil

Rozhodčí: Nenadál – Černý, Reis.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Juniorská liga má na programu 41. kolo a my budeme sledovat zajímavý duel, ve kterém Jablonec vyzve pražskou Spartu. Mírným favoritem je domácí mužstvo, alespoň tedy podle sázkových kanceláří.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.