To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký den.
A je dobojováno. Domácí celek nepodal špatný výkon, ale hosté z Prahy byli o branku lepší a nakonec vybojovali cenné tři body. O výhře Sparty rozhodl už v 8. minutě Martin Hašek, který se prezentoval krásnou dalekonosnou střelou.
90+2
Sparta ještě střídá. Odešel Záviška a zahraje si Špaček.
90+2
Hosté drží míč a je jasné, že tři body poputují do Prahy.
90+2
Rohový kop pro Spartu.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil dvě minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Hosté střídají. Místo Kadlece přišel Vondra.
89
Domácí se stále nemohou prosadit a čas se velmi rychle krátí.
87
Z rohu ale nic nebylo a u míče jsou opět domácí mladíci, kteří pospíchají dopředu.
86
Sparta se vydala dopředu a vybojovala roh.
85
Hosté z Prahy se už pouze brání, ale zatím úspěšně. Domácí se nedokážou prosadit.
83
Jenže ani nyní Sigma neohrozila branku Sparty, která stále vede 1:0.
82
Domácí mladíci vybojovali další roh.
80
Do konce zápasu zbývá zhruba deset minutek. Domácí Sigma stále prohrává o jednu branku a dá se očekávat, že všechny síly vrhne do útoku. Konec zápasu bude ještě hodně zajímavý.
78
Sigma opět střídá. Karaše nahradil Stříž.
76
Vyrovnání měl na noze Zahradníček, ale z dobré pozici hostující branku přestřelil!
74
Jenže i tentokrát se hosté v pohodě ubránili a stále tak vedou nejtěsnějším možným rozdílem.
73
Domácí mladíci vybojovali pátý rohový kop.
71
Dohrál i domácí Langer, kterého nahradil Kováč.
70
Tvrdou střelou z vápna se nyní prezentoval Richter, ale hostující brankář míč vyrazil!
68
A místo Hájka přišel Pouček.
67
Střídá i Sparta. Skopce nahradil Nečas.
66
Domácí jsou nyní aktivnější a stále se tlačí před hostující branku. Sparťanští mladíci ale odolávají.
64
Domácí ani tentokrát nedokázali ohrozit branku Sparty.
63
Rohový kop pro Sigmu.
62
A místo Hladíka si zahraje Zahradníček.
61
Domácí střídají. Holuba nahradil Nešický.
60
Domácí se i tentokrát v pohodě ubránili.
59
57
Domácí se stále tlačí dopředu, ale do zakončení se příliš nedostávají. Hosté dobře brání a drží cenné vedení.
55
Ale ani z pátého rohu mladíci z hlavního města nic nevytěžili, přesto stále vedou o jednu branku.
54
53
Ke střele se odhodlal hostující Hájek, ale domácí brankář si s jeho pokusem poradil a stav zápasu se tedy nemění.
51
Ve druhém poločase zatím stále čekáme na první šanci. Oba celky se snaží a tlačí se dopředu, ale na trávníku dominují obránci.
49
Hostující hráč se dostal ke střele, ale nic z ní nebylo, protože míč chytil pozorný Chvěja.
47
Do druhého poločasu nastoupily oba týmy ve stejné sestavě, jako do prvního dějství.
46
Druhý poločas začne přibližně v 14:05.
První poločas je za námi. Příliš mnoho šancí nenabídl, ale jedné branky jsme se přeci jen dočkali. Už v 8. minutě napřáhl z dálky hostující Martin Hašek, který se parádně trefil a poslal Spartu do vedení. Hosté tedy vedou 1:0 a druhý poločas bude ještě hodně zajímavý.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
42
Jenže ani tentokrát nedokázali domácí ohrozit hostující branku.
41
40
Do konce prvního poločasu zbývá zhruba pět minutek a hostující mladíci stále vedou o jednu branku.
37
Oba celky zatím dobře brání a šancí moc k vidění není.
35
Hosté se hnali opět dopředu, ale jejich akci zastavil útočný faul.
33
Ani ze čtvrtého rohu ale Sparta nic nevytěžila.
32
Hosté vybojovali rohový kop.
31
Následnou akci Sparty ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.
29
Do šance se dostal domácí útočník Holub, ale hostující brankář byl pozorný a míč vyboxoval.
28
Jeden z domácích hráčů se nyní dostal ke střele, ale s tímto pokusem si sparťanský brankář poradil.
26
Domácí mladíci jsou stále aktivnější a tlačí se dopředu, ale v útočné fázi se jim zatím příliš nedaří a Nguyen ještě neměl téměř žádnou práci.
24
Nyní se hraje převážně uprostřed hrací plochy a na další střelecký pokus stále čekáme.
21
Ani ze druhého rohového kopu domácí mladíci nic nevymysleli.
20
Je tu další roh pro Olomouc.
20
Domácí mladíci se snaží a tlačí se dopředu, ale zatím se ještě k ničemu nedostali. Hosté z hlavního města dobře brání.
18
Jenže ani domácím rozehrávka rohu nevyšla podle představ a branku Spartu vůbec neohrozili.
17
Po bleskové akci je tu rohový kop pro Sigmu.
16
Domácí se ubránili a jsou u míče.
15
Z dálky to zkusil hostující Záviška a domácí brankář míč vyrazil na rohový kop.
14
Hosté se dostali k dvěma střelám, ale ani z jednoho pokusu nic nebylo a Sparta tak stále vede nejtěsnějším možným rozdílem.
12
Ani ze druhého rohu ale hostující mladíci nic nevytěžili.
11
Hostující tým vybojoval další rohový kop.
9
Na druhé straně to zkoušel z dálky Hladík, ale jeho ráně scházela přesnost.
8
Sparta právě vstřelila branku!
A po další akci jdou hostující mladíci do vedení. Z dobrých třiceti metrů napřáhl MARTIN HAŠEK a po jeho střele skončil kulatý nesmysl přesně v šibenici. Nádherná střela.
6
Z prvního rohu ale nebylo vůbec nic a stav zápasu se tak nemění.
5
Poprvé se dopředu vydali i hráči z Prahy a hned z toho byla šance. K hlavičce se dostal Hájek, ale Chvěja jeho pokus vyrazil na rohový kop.
4
Domácí jsou zatím aktivnější a neustále se tlačí dopředu, ale na první střelecký pokus zatím stále čekáme.
2
Jako první se dopředu vydali domácí mladíci, ale k ničemu se nedostali.
1
Vše je připraveno a utkání může tedy začít ...

SK Sigma Olomouc: Chvěja – Můčka, Kotouč, Richter, Vepřek – Hladík, Karaš, Houska, Langer, Falta – Holub
Náhradníci: Kováč – Nešický, Stříž, Zahradníček, Neuer

AC Sparta Praha: Nguyen – Kadlec, Breda, Bederka, Macháč, Hašek, Záviška, Čavoš, Skopec, Hájek, Pešek
Náhradníci: Vondra, Nečas, Pouček, Piško, Špaček, Pacovský.
Zdravím všechny fotbalové příznivce. Juniorská liga má na programu 18. kolo a my budeme sledovat utkání mezi Sigmou Olomouc a pražskou Spartou. Mírným favoritem tohoto zápasu je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.